وردپرس و وبینارها: The Whys and Hows

Webinars و WordPress: Whys و Hows

آیا متوجه شده اید که تمام رقبا و نام های بزرگ صنعت شما از وبینار استفاده می کنند؟ آیا می خواهید در مورد این شکل ارتباطات اطلاعات بیشتری کسب کنید و چگونه می توانید از آن برای رشد مخاطبان و تجارت خود استفاده کنید؟ آیا می خواهید مطمئن شوید که عقب نمی ماندید?


در این مقاله با مزایای وبینارها و اینکه چگونه می توانید آنها را با موفقیت در استراتژی بازاریابی خود ادغام کنید ، آشنا می شوید. ما همچنین در مورد برخی از راه حل های برتر وبینار در خارج از کشور بحث خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم بهترین اهداف را در اهداف خود پیدا کنید.

مزایای Webinar و WordPress

وبینارها و وردپرس

بیشتر و بیشتر مشاغل میزبان وبینار هستند. بنابراین چه فوایدی دارد و چرا باید مسیر پایین وبینار را در نظر بگیرید?

تعامل با مخاطبان خود

وبینار راهی عالی برای نزدیک شدن و شخصی شدن با مخاطبان است. از طریق وبینارها ، می توانید با افرادی که در آنجا حضور دارند ارتباط برقرار کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید و واقعاً احساساتی را که فکر می کنند و می خواهند داشته باشید این به شما کمک می کند تا درک بهتری از مخاطبان مورد نظر خود داشته باشید و شروع به ساختن اجتماع مستقر در وب سایت خود کنید.

فروش محصولات خود

این که آیا شما دوره ها ، عضویت در یک سایت ، کالا یا خدمات را می فروشید ، یک وبینار یک روش مؤثر برای تبلیغ اقلام پریمیوم است. به جای اینکه کالای خود را در وب سایت خود قرار دهید و امیدوار باشید مردم علاقمند باشند ، بازدید کنندگان خود را برای ثبت نام در یک وبینار مجبور کنید. از طریق وبینار ، می توانید محصول خود را نشان داده ، آن را در عمل نشان دهید ، توضیح دهید که چگونه یک مشکل را حل می کند ، به هر سؤالی پاسخ دهید ، و واقعاً مشتریان خود را متقاعد کنید که این چیزی است که آنها به آن نیاز دارند..

در حال رشد لیست پستی شما

لیست های پستی یک روش اساسی برای ارتباط با مخاطبان شما است و علاوه بر انتخاب بهترین افزونه فرم خبرنامه خبرنامه ، وبینارها راهی عالی برای رشد آنهاست.

وقتی یک وبینار را اجرا می کنید ، هنگام ورود به سیستم ، آدرس های ایمیل را جمع می کنید. سپس این آدرسهای ایمیل می توانند به لیست پستی شما اضافه شوند (به شرط آنکه در طی ثبت نام مجوز دریافت کنید) و برای تبلیغ وبینارهای بیشتر در کنار تبلیغ مطالب و محصولات جدید استفاده شوند..

اضافه کردن مطالب عالی به وب سایت شما

پس از شروع استفاده از وبینارها ، آنها بلافاصله باید بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای شما شوند. پس از اتمام ، وبینارها می توانند در سایت شما بایگانی و منتشر شوند و اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند که به روشی متفاوت ارائه می شود.

با استفاده از سؤالات از وبینار

هر کسی هر از گاهی تلاش می کند تا ایده های جالب و مرتبط با عنوان پست وبلاگ را ارائه دهد. شما می خواهید مقالاتی بنویسید که به افراد دارای مشکلی که دارند کمک می کند اما اغلب فکر کردن درباره این مشکلات در رابطه با طاقچه شما دشوار است..

اینجاست که وبینارها بسیار مفید هستند. در پایان وبینار ، چت را برای سؤالات باز کنید. سپس می توانید از این سؤالات برای تشکیل پست های وبلاگ و همچنین مباحث بعدی وبینار استفاده کنید.

اگر شما یک سری از وبینارها را اجرا می کنید ، به دنبال سؤالات و مضامین تکراری باشید که افراد در تلاش برای درک یا حل آنها هستند. این به خوبی می تواند بدان معنی باشد که اطلاعات کافی در آنجا وجود ندارد که نشان دهنده شکافی در بازار باشد که می توانید به آن وارد شوید.

صرفه جویی در زمان

پرداختن به سؤالات و خواسته های مخاطبان شما می تواند بسیار وقت گیر باشد و در تمام ساعات روز پاسخگوی ایمیل شما باشد. وبینار روشی بسیار کارآمد برای صرفه جویی در وقت و مقابله با چندین سؤال مشتری است که همه به طور هم زمان است.

با تعامل با مخاطبان خود ، همه خود را در دسترس خود قرار می دهید ، با مشتریان خود درگیر می شوید و با مشکلات آنها کنار می آیید. پس از اتمام وبینار ، وقت بیشتری برای بقیه کار خود خواهید داشت.

کسب سود از وبینارها

البته وبینارها مجبور به رایگان بودن نیستند و برخی از افراد از اجرای آنها پول زیادی می گیرند. با این حال ، اگر می خواهید برای یک وبینار شارژ کنید ، واقعاً باید ارزش خوبی برای پول ارائه دهید ، به ویژه که تعداد بسیاری از وبینارها در آنجا وجود دارد که برای مشاهده آنها مجبور نیستید هزینه پرداخت کنید..

یکی از راه های حل این مسئله شریک زندگی با سایر بازیکنان بزرگ در طاقچه یا صنعت شما است. با ارائه یک وبینار با مذاکرات با نامهای مختلف ، شما در درخواست هزینه ای توجیه می شوید.

وبینارها برای محتوای حق بیمه

روش دیگر استفاده از وبینارها ، ارائه آنها به عنوان بخشی از سایت عضویت وردپرس شماست. با افزودن وبینارهای ماهانه به عنوان محتوای پریمیوم ، اعضا احساس می کنند که ارزش پول خود را می گیرند.

همچنین روشی مناسب برای به اشتراک گذاری اطلاعات در قالب دیگری است که می تواند به علاقه مندان علاقه مند باشد و آنها را ترغیب کند تا برای پرداخت هزینه ماهانه در سایت شما هزینه پرداخت کنند. مجدداً وبینارها بایگانی شده و به یک منبع تبدیل می شوند و به حجم مطالبی که ارائه می دهید اضافه می شود.

کسب مشتری

اگر خدمات ارائه می دهید ، وبینارها راهی عالی برای جذب مشتری بیشتر هستند. یک وبینار یا یک سری وبینار ارائه دهید و به مخاطبان هدف خود یاد دهید که چگونه می توانند خدمتی را که خودشان ارائه می دهید انجام دهند.

به عنوان مثال ، اگر شما یک توسعه دهنده وب سایت هستید ، یک وبینار را آموزش دهید که چگونه مردم می توانند یک وب سایت اصلی ایجاد کنند. با دنبال کردن وبینار شما ، بینندگان به شما اعتماد خواهند کرد و تخصص شما را می شناسند. در پایان وبینار ، بسیاری قادر خواهند بود وب سایت های خود را بسازند ، اما دیگران هنوز هم به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارند. این زمانی است که شما خدمات خود را ارائه می دهید.

چگونه با Webinar ها و وردپرس شروع به کار کنیم

تعدادی راه حل حرفه ای وجود دارد که می توانید از آنها برای میزبانی وبینارهای شخصی خود استفاده کنید. در اینجا برخی از بهترین گزینه ها در آنجا آمده است.

WebinarJam

WebinarJam

WebinarJam ، در ابتدایی ترین سطح خود ، یک افزودنی برای Google Hangouts است ، اما با برخی از ویژگی های بسیار چشمگیر و ارزشمند بازاریابی. احتمالاً بزرگترین قرعه کشی برای مشاغل بزرگ ، تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان در وبینار شماست که پشتیبانی می شوند.

هیچ هزینه قطع و یا هزینه اضافی برای میزبانی وبینار با تعداد مشخصی از افراد وجود ندارد ، بنابراین هرچه بیننده بیشتری داشته باشید بهتر جذب می شوید. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • گزینه اضافه کردن 10 بلندگو همزمان به هر جلسه وبینار
 • گپ زدن در زمان واقعی با مخاطبان خود
 • از اعضای مخاطب دعوت کنید تا فوراً به پخش شما بپیوندند
 • فراخوانی در زمان واقعی برای اقدام به خرید محصولات
 • اگر برای وبینار خود شارژ کنید ، ادغام کامل دروازه پرداخت را پرداخت می کنید
 • ادغام با همه مشاغل خودکار

همانطور که مشاهده می کنید ، WebinarJam ابزاری قدرتمند است. در روند نزولی ، وبینارها در سایت شما میزبانی نمی شوند و با اشتراک سالانه 397 پوند قیمت برای همه نیست!

EasyWebinar

EasyWebinar

EasyWebinar یک راه حل محبوب برای وبینارها است که از طریق یک افزونه با وردپرس ادغام می شوند. EasyWebinar از قدرت YouTube Live و Google Hangouts بهره می برد و آن را بسیار مطمئن می کند. می توانید به تعداد نامحدودی از بینندگان جریانی داشته باشید ، هر تعداد دلخواه خود رویداد ایجاد کنید و جلسات خصوصی یا عمومی را ارائه دهید. همچنین طیف وسیعی از ابزارهای بازاریابی را در اختیار شما قرار می دهد. ویژگی های اصلی شامل موارد زیر است:

 • رویدادهای ویدئویی از پیش ضبط شده در جلسات وبینار در زمان واقعی پخش می شوند
 • رویدادهای زنده را می توان به یک رویداد همیشه سبز یا خودکار تبدیل کرد
 • با WordPress ، OptimizePress 2 ، Leadpages و بسیاری از نرم افزارهای سازنده صفحه دیگر کار می کند
 • ایجاد تمام صفحات مورد نیاز برای بازاریابی (ثبت نام ، تشکر از شما ، رویداد ، پخش مجدد و صفحات شمارش معکوس)
 • دنباله ایمیل خودکار را ایجاد می کند
 • قالب های زیبا و بهینه سازی شده

برای میزبانی رویدادها در دامنه خود شما نیاز به خرید مجوز و نصب افزونه وردپرس دارید. EasyWebinar با همان قیمت WebinarJam به فروش نمی رسد اما خدمات چشمگیری را برای قیمت ارائه می دهد.

WebinarIgnition

WebinarIgnition

WebinarIgnition یک راه حل حرفه ای و در عین حال سر راست است و ممکن است برای کسانی که تازه در زمینه وبینار شروع می کنند یک گزینه معقول باشد. به عنوان یک افزونه ، WebinarIgnition یکپارچه با هر موضوع WordPress ادغام می شود و تنظیم آن نسبتاً ساده است.

WebinarIgnition به شما امکان می دهد تا وبینارهای زنده و اتوماتیک ایجاد کنید ، همچنین تمامی ابزارهایی را که در رابطه با بازاریابی یک وبینار انتظار دارید ، ارائه دهید. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • شما را قادر می سازد تا هر جریان ویدیویی (مانند Google Hangouts یا LiveStream) را در صفحه وبینار زنده یا خودکار خود ادغام کنید
 • به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا از طریق ورود به سایت Facebook خود ثبت نام کنند
 • کنسول زنده هاب بدان معنی است که می توانید وبینار زنده خود را همانطور که اتفاق می افتد مدیریت کنید
 • گزینه انتخاب یک جعبه سوال یا منطقه چت زنده در صفحه وببینار زنده شما
 • قالب صفحه قابل تنظیم
 • فروش و ردیابی تبدیل

WebinarIgnition با هزینه بسیار ارزانتر از WebinarJam یا EasyWebinar ، یک 97 دلار هزینه دارد. این امر گزینه ای عالی را برای کسانی که می خواهند راه حل حرفه ای وبینار را در بودجه داشته باشند ، ایجاد می کند.

افکار نهایی در Webinar و وردپرس

این که آیا شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، یک سایت عضویت یا یک وبلاگ را اداره می کنید ، وبینارها مزایای بسیاری را برای هر نوع مشاغل ارائه می دهند ، زمان آن است که با توجه به اجرای آنها ، به طور جدی شروع کنید. هنگامی که راه حل وبینار را برای خود انتخاب کردید ، آنچه را که می خواهید از وبینار خود بدست آورید مشخص کنید و هر رویداد را متناسب با آن تنظیم کنید. سپس به عقب بنشینید و پیشرفت خود را رصد کنید.

آیا در سایت خود وبینار ارائه می دهید؟ از چه راه حل وبینار استفاده می کنید و چه نکاتی را به کسی می دهید که تازه در بازی وبینار شروع به کار کند?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map