جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo در وب سایت وردپرس شما

جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo در وب سایت وردپرس شما

مجموعه ابزار Sumo, می تواند به شما کمک کند بسیاری از ویژگی های مفید را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. از آنجا که تقریباً همه این ویژگیها بر افزایش نرخ تبدیل وب سایت شما یا کمک به آن برای تبدیل شدن به یک ابزار موثرتر در بازاریابی متمرکز هستند ، هر صاحب وب سایت حداقل باید Sumo را در نظر بگیرد..


با این حال ، با یک نسخه رایگان و همچنین تعدادی از گزینه های حق بیمه موجود ، از کدام نسخه از Sumo باید استفاده کنید؟ در این مقاله ، با نگاهی به نسخه های مختلف موجود ، و همچنین طی کردن تجربه کاربری پیشنهادی هنگام استفاده از این ابزار در وب سایت وردپرس ، به بررسی جوانب و مزایای استفاده از Sumo خواهیم پرداخت..

سومو چیست?

بررسی سومو

به طور خلاصه ، Sumo مجموعه ای از ابزارهایی است که تقریباً در هر نوع وب سایت از جمله وب سایت های WordPress قابل استفاده است. پس از فعال کردن Sumo ، می توانید از ابزارهای زیر برای ارتقاء وب سایت وردپرس خود استفاده کنید:

 • List Builder 3 – فرم انتخاب ایمیل و ابزار پاپ آپ محتوای سفارشی.
 • جعبه پیمایش – ابزاری دیگر برای رشد لیست ایمیل و تولید پیامهای بیشتر.
 • Smart Bar – فرمهای نمایش و محتوای سفارشی در صفحه نمایش سبک نوار سلام.
 • اشتراک – سهام و دنبال کننده های اجتماعی خود را افزایش دهید.
 • نقشه های گرما – دریابید که بازدید کنندگان شما روی سایت شما کلیک می کنند.
 • به علاوه ابزارهای بیشتر.

این مجموعه قدرتمندی از ویژگی هایی است که هر وب سایت WordPress باید بتواند از آن استفاده خوبی داشته باشد. از وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک گرفته تا اوراق بهادار آزاد و فروشگاه های تجارت الکترونیک ، هر نوع وب سایت باید از ترافیک بیشتر و نرخ تبدیل هدف بهتر استفاده کند..

ابزارهای Sumo Pro

هنگامی که صحبت از جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo است ، تمام ابزارهای فوق در دسترس کسانی است که از آن استفاده می کنند افزونه رایگان Sumo WordPress. این قطعاً طرفدار است. اما اگر می خواهید پتانسیل کامل این افزونه را باز کنید و مارک تجاری را حذف کنید ، باید به یکی از برنامه های حق بیمه سومو ارتقا دهید. به نظر می رسد که برای برخی از کاربران وردپرس خاموش است ، اما هنوز هم باقی نمانید ، زیرا ممکن است تحت تأثیر سهولت استفاده سومو تحت تأثیر قرار بگیرید.

SumoMe Free vs Premium

جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo

همانطور که گفته شد ، چیزی که می تواند هر دو جوانب مثبت و منفی در استفاده از Sumo در نظر گرفته شود ، وضعیت آن به عنوان یک افزونه freemium است. افزونه های وردپرس Freemium فرصتی عالی را برای شما فراهم می کنند تا بدون نیاز به خرید ، یک ابزار حق بیمه را امتحان کنید.

بدیهی است ، هنگام استفاده از نسخه رایگان به ویژگی ها و ویژگی های کمتری دسترسی پیدا می کنید. با این حال ، شما باید تجربه کنید که افزونه کاربر پسند قبل از اینکه مالی به آن متعهد شوید در برخی موارد ، ممکن است متوجه شوید که نسخه رایگان به اندازه کافی قدرتمند است که نیازهای شما را بدون به روزرسانی برآورده سازد – این امر به خوبی در مورد سومو نیز اتفاق می افتد..

Sumo یک افزونه freemium است ، بنابراین می خواهیم تفاوت های اصلی بین نسخه های رایگان و حق بیمه و همچنین جوانب مثبت و منفی Sumo را برای کاربران وردپرس به طور کلی بررسی کنیم.

قیمت گذاری نرم افزار Sumo

و همچنین خدمات رایگان ، چهار برنامه قیمت گذاری Sumo Pro برای انتخاب وجود دارد:

 • کوچک – 29 دلار در ماه برای بازدیدهای ماهانه حداکثر 5 کیلوگرم.
 • متوسط ​​- 59 دلار در ماه برای بازدید از وب سایت ماهانه تا 50 کیلوگرم.
 • بزرگ – 119 دلار در ماه برای بازدید 500 ماهانه وب سایت ماهانه.
 • Sumo – استفاده نامحدود – برای قیمت گذاری تماس بگیرید!

قیمت گذاری سومو

با به روزرسانی در Sumo Pro ، نماد شناور Sumo واقع در گوشه بالا سمت راست وب سایت شما و همچنین Powered by Powered by Powered by لینک متنی Sumo که در گوشه پایین سمت راست نمایش داده می شود ، هنگام استفاده از یک ابزار بازشو یا ابزار دیگر ، حذف خواهد شد..

برند تجاری سومو

برای بسیاری از کاربران ، نام تجاری Sumo که هنگام استفاده از نسخه رایگان در وب سایت شما نمایش داده می شود ، یک معامله کننده محسوب می شود. با این حال ، اگر در ازای ارائه مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند ، کمی تبلیغات رایگان Sumo را در وب سایت خود نمایش داده اید ، و یا آمادگی پرداخت هزینه خدمات Pro را دارید ، خوب هستید. نسخه های رایگان و حق بیمه Sumo با وردپرس کار می کنند.

ابزار ضبط ایمیل سازنده Sumo List رایگان در مقابل حق بیمه

برای کمک به شما در ارزیابی جوانب و منافع استفاده از Sumo ، بیایید به تجربه کاربر در حال ارائه پیشنهاد کنیم – بدون شک یک عامل اصلی در تصمیم گیری در مورد اضافه کردن افزونه وردپرس به وب سایت شما است یا خیر. در این بخش از راهنمای ما ، با اضافه کردن نسخه رایگان ابزار List Builder 3 Sumo به وب سایت شما پیاده خواهیم کرد.

درباره سازنده لیست سامو

سومو پاپ آپ

در قلب مجموعه سومو راه حل های رشد ، لیست سازنده 3. همانطور که از نام آن پیداست ، این سومین تکرار بزرگ ابزار است که به شما در رشد لیست مشترکین ایمیل کمک می کند. اگر شعار محبوب “پول در لیست است” را شنیده اید و می خواهید دریابید که آیا این صحیح است ، پس List Builder 3 می تواند به شما کمک کند آن را آزمایش کنید.

مانند سایر برنامه های Sumo ، List Builder 3 برای استفاده رایگان است. با این حال ، مانند سایر برنامه های Sumo ، اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته مانند ادغام با سرویس های شخص ثالث و ابزار insights را که می تواند اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده Sumo در سایت شما به شما بگوید ، باز کنید. به یکی از برنامه های حق بیمه Sumo Pro ارتقا دهید.

گزینه های پاپ آپ سازنده Sumo List Builder

علاوه بر کمک به رشد لیست ایمیل شما ، از ابزار List Builder 3 همچنین می توانید برای نمایش مطالب زیر در یک پنجره پاپ آپ هوشمند استفاده کنید:

 • دکمه تماس به عمل – کاربران را به یک URL خاص با یک دکمه اشاره می کند.
 • دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی – از طریق توییتر ، فیس بوک یا Pinterest سهم بیشتری کسب کنید.
 • کد HTML سفارشی را اضافه کنید – پس از ارائه HTML ، محتوای خود را در پنجره بازشو نشان دهید.

پس از آنکه هدف پاپ آپ خود را تعریف کردید ، می توانید از بین طرح های چشمگیر و پیش ساخته ساخته شده را انتخاب کنید. همچنین می توانید اندازه پنجره بازشو را تنظیم کنید ، از جمله گزینه SumoSize که بیشتر پنجره مرورگر را در بر می گیرد.

طراح پاپ آپ سازنده Sumo List

سازنده فرم پاپ آپ Sumo

یکی از جنبه های Sumo که آن را بیشتر از همه رقابت ها قرار می دهد ، به خصوص در قالب افزونه ایمیل رایگان در دسته افزونه های WordPress ، رابط کاربری بصری نقطه و کلیک است. تنظیمات پیش فرض فرم فوق العاده به نظر می رسند. با این وجود ، به لطف سازنده فرم ، می توانید به راحتی آنها را برآورده سازید تا نیازهای خود را برآورده کنید.

برنامه های سازنده پاپ آپ سازنده Sumo List

ماشه های پاپ آپ سومو

وقتی تصمیم می گیرید چه زمانی و کجا پاپ آپ ها را در سایت خود نمایش دهید ، کنترل خوبی را به دست می آورید. محرک های پاپ آپ Sumo شامل موارد زیر است:

 • Timed – پنجره های بازشو که بعد از مدت زمان مشخصی نمایش داده می شوند.
 • کاربر برگها (قصد خروج از آن) – درست قبل از اینکه کاربر صفحه شما را ترک کند ، پاپ آپ را نشان می دهد.
 • روی گزینه Triggers کلیک کنید – پس از کلیک روی پیوند ، بازشو باز می شود.

این بسیار خوب است که ماشه خروجی هدف خروجی را در دسترس کاربران نسخه رایگان Sumo قرار دهید. قادر به نمایش پاپ آپ بدون ایجاد مزاحمت در تجربه کاربر بسیار مهم است.

قوانین نمایش سازنده لیست سامو

همچنین می توانید قوانین نمایش را برای تعیین مکان ، زمان و نحوه نمایش پاپ آپ در سایت خود ایجاد کنید. برخی از نمونه ها عبارتند از غیرفعال کردن پاپ آپ برای کاربران در دستگاه های تلفن همراه. فقط نمایش پاپ آپ در صفحات ، پست ها یا آدرس های خاص. فعال یا غیرفعال کردن پنجره های بازشو بر اساس URL ارجاع یا نام دامنه. به علاوه موارد دیگر.

قانون جدید SumoMe

همچنین برخی از تنظیمات پیشرفته اختیاری در دسترس است. این کنترل ها می توانند مانع از نمایش پاپ آپ برای کاربرانی که قبلاً مشترک شده اند و همچنین افرادی که قبلاً از آن خارج شده اند ، شوند. همچنین می توانید به سامو دستور دهید هر بار که کاربر از طریق فرم پاپ آپ مشترک می شود ، به شما اطلاع دهد.

Sumo همچنین به شما امکان می دهد کنترل کامل وقایع را که یک کاربر در آن اتفاق می افتد کنترل کند یا عملکرد مورد نظر خود را از طریق فرم تکمیل کند.

ویژگی های Pro Sumer List Builder Pro

وقتی صحبت از جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo است ، تمایل شما برای ارتقاء برنامه های حق بیمه نقش بزرگی را در انتخاب صحیح این افزونه برای شما بازی می کند یا خیر..

با استفاده از List Builder و سایر ابزارهای بازاریابی ایمیل Sumo ، بروزرسانی به نسخه حرفه ای شما را قادر می سازد تا پاپ آپ های خود را به سرویس بازاریابی ایمیل خود متصل کنید. بله درست است. در صورت بروزرسانی ، هر کسی که آدرس ایمیل خود را وارد کند ، به طور خودکار به لیست ایمیل شما اضافه نمی شود و شما را قادر به انجام دستی این کار می کند. شما هنوز هم می توانید آدرس های ایمیل را با نسخه رایگان جمع آوری کنید ، همچنین می توانید دکمه های اشتراک گذاری اکشن و اجتماعی به علاوه محتوای سفارشی را در پنجره های بازشو و بدون به روزرسانی نمایش دهید.

با این حال ، اگر به روزرسانی کنید ، می توانید پنجره های بازشو و سایر ابزارهای Sumo خود را با بهترین خدمات بازاریابی ایمیل از جمله MailChimp ، AWeber ، ConvertKit و تقریباً هر گزینه دیگری که می توانید به آن فکر کنید ادغام کنید..

جوانب مثبت و منفی استفاده از سومو

برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این ابزار صحیح افزونه تبدیل سرب و هدف برای وب سایت وردپرس شماست ، در اینجا خلاصه ای سریع از جوانب مثبت و منفی استفاده از Sumo آورده شده است:

مزایای استفاده از Sumo:

 • انتخاب بسیار خوبی از ابزارهایی که می توانند جایگزین بسیاری از افزونه های شخصی وردپرس شوند.
 • بسیار آسان برای استفاده با یک رابط کاربری بصری.
 • تنظیمات و کنترل های دقیق برای کمک به شما در بهترین نتیجه.
 • نسخه حق بیمه با تمام بهترین ابزارها و خدمات شخص ثالث ادغام می شود.

منافع استفاده از Sumo:

 • نسخه رایگان شامل مارک تجاری بازدید کننده است.
 • برنامه های حق بیمه نسبتاً گران است.

افکار نهایی

این پیشرفت در راه اندازی ابزار List Builder 3 از مجموعه برنامه های Sumo باید به شما ایده ای بدهد که استفاده از این سرویس چقدر آسان است. برای شروع استفاده از Sumo در وب سایت وردپرس خود ، واقعاً زمان و تلاش بسیار کمی طول می کشد. شما همچنین باید ایده ای راجع به این موضوع بدست آورید افزونه Sumo رایگان با گزینه های حق بیمه Sumo مقایسه می شود.

در این مورد شکی نیست. Sumo مجموعه ای قدرتمند از ابزارهایی است که بدون توجه به اهداف شما می توانند به موثرتر شدن وب سایت شما کمک کنند. این که آیا شما می خواهید لیست ایمیل خود را رشد دهید ، سهام اجتماعی بیشتری کسب کنید ، فروش را افزایش دهید ، مخاطبان خود را بهتر بشناسید و خیلی موارد دیگر ، Sumo می تواند کمک کند.

با این وجود ، مگر اینکه آمادگی پرداخت هزینه اشتراک ماهانه نسبتاً بالایی را داشته باشید یا مارک تجاری Sumo را در سایت خود به نمایش بگذارید و به یک مجموعه ویژگی محدود دسترسی پیدا کنید ، ممکن است افزونه های وردپرس نسل سرب بهتری برای شما وجود داشته باشد..

نظر شما در مورد سومو چیست؟ آیا هزینه به روزرسانی را پرداخت می کنید یا نسخه رایگان برای شما کافی است؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map