نحوه اجرای یک Summit Global Training WordPress

اجلاس جهانی وردپرس

در حال حاضر یک رویداد مجازی جهانی در حال انجام است ، به نام WP Summit. این تا 25 مارس ادامه دارد و 28 متخصص در وردپرس و تجارت آنلاین را گرد هم آورده است.


من این رویداد را ایجاد کردم ، زیرا وقتی در اوایل سال 2013 فعالیت خود را در تجارت آنلاین آغاز کردم ، نیاز به آن را احساس کردم. وبلاگ هایی در مورد وردپرس وجود داشت ، اما هیچ منبع جامع ، با ارائه اطلاعات مورد نیاز مانند یک گام به گام گام به گام.

آنچه من می خواستم این بود که داشتن برخی از بهترین کارشناسان در وردپرس به من توصیه ای در مورد نحوه ساختن یک سایت عالی وردپرس (هرچه به معنی این باشد) ، چگونگی ساخت یک لیست و یک مخاطب غریب و نحوه کسب درآمد از سایت وردپرس را به من توصیه می کنم. البته حق عضویت در آن وجود داشت. اما تا آن زمان مشاغل آنلاین من یک کار عجیب و غریب بود ، من هنوز هم به عنوان مشاور تجارت کار می کردم. بنابراین من نمی خواهم فقط در زمان سرمایه گذاری کنم.

با جوشاندن آن ، من در جستجوی یک منبع رایگان و جامع برای طی کردن مراحل ساخت وب سایت وردپرس از ابتدا و مقیاس بندی آن به یک تجارت آنلاین سودآور بودم. و این دقیقاً همان چیزی است که من ایجاد کردم.

مرحله برنامه ریزی مخفی اجلاس WP

چرا راز؟ زیرا فقط افراد بسیار کمی علاوه بر دوست و مربی من نوید موززه از برنامه های من خبر داشت من حتی به دوست دخترم نگفتم.

ترکیب سخنرانان اجلاس WP برای مطابقت با استانداردهای شخصی من باید باورنکردنی باشد. من می خواهم از بهترینها یاد بگیرم ، این دقیقاً نحوه سیمی شدن من است.

مباحثی که می خواهم WP Summit Summit را پوشش دهم باید از اصول وردپرس گرفته تا تکنیک های پیشرفته مانند صفحات فرود آزمایش اسپلیت یا محافظت از هک شدن وردپرس شما باشد.

من می خواستم یک منبع جمع و جور که خودم گمشده باشم. بنابراین من لیست مباحثی را که می خواستم با مردم مصاحبه کنم ، نوشتم:

 • اصول وردپرس
 • میزبانی وب
 • استراتژی های تجارت آنلاین
 • لیست ساختمان
 • طراحی وب سایت و مضامین WP
 • امنیت وردپرس
 • سئو
 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • بهینه سازی تبدیل
 • قیف های فروش

من به هیچ وجه یک متخصص در این زمینه ها نیستم ، اما بعد از تقریباً دو سال با مشاغل آنلاین و وردپرس با یکدیگر ارتباط برقرار کردم ، به اندازه کافی می دانم که با یک متخصص در مورد آنها مصاحبه کنم و سؤالات درست بپرسم.

بنابراین ، با دانستن چیزی که می خواهم در موردش صحبت کنم ، دست به دست هم دادم تا به تأثیرگذار و کارآفرینان مشهور تبدیل شوم. واقعاً موارد محبوب این گزیده ای از ترکیب است که من با هم جمع کردم:

 • جیسون کوهن (بنیانگذار WP Engine)
 • رند فیشکین (بنیانگذار موز)
 • تونی پرز (بنیانگذار سوچوری)
 • دن نوریس (بنیانگذار WP Curve)
 • الی گاردنر (بنیانگذار موسسه گشودن)
 • نوید موززه (میزبان اجلاس سران تجاری)
 • و خیلی بیشتر

آن را کمال گرایی بنامید ، آنرا پایداری بنامید. من می خواستم در اجلاس WP بلندگوهای سطح A داشته باشم و آنها را گرفتم. البته همه بلندگوها در آن سطح نیستند ، اما هرکدام مهارت خود را در اداره مشاغل آنلاین بسیار موفق ثابت کرده است.

ابزارهای پشت سر اجلاس WP

WP Summit بر روی چند ابزار ستونی ساخته شده است که عملکرد وردپرس را به میزان مورد نیاز گسترش می دهد. اول از همه موضوع. این کن توسط Artbees (آن را در Themeforest است) ، که به لطف ویژوال کامپوزر و گزینه های سفارشی سازی آسان برای رنگ ها ، قلم ها و CSS / JS سفارشی بسیار انعطاف پذیر است. در اینجا لیستی از تمام افزونه هایی که در وب سایت WP Summit نصب شده اند وجود دارد:

 • BackWPUp
 • CrazyEgg Tracking Heatmap
 • دکمه های اشتراک گذاری آسان اجتماعی
 • YoaST SEO و Analytics
 • W3 حافظه نهان Total
 • OptinMonster
 • بهینه ساز Kraken Image
 • تغییر مسیر
 • عضو لیست علاقه مندی ها
 • آهنگساز ویژوال WPBakery

ترکیب این افزونه ها بسیار قدرتمند است. بگذارید فقط آماری در مورد نرخ تبدیل OptinMonster به اشتراک بگذارم. من آن را پیکربندی کردم تا مانند جعبه سرب کار کند و با کلیک روی یک دکمه باز شود. این نرخ تبدیل است:

تقریباً 70٪ از کلیه بازدیدکنندگان که روی دکمه باز کردن فرم انتخاب گزینه کلیک می کنند ، در مصاحبه های رایگان مشترک می شوند. برای قرار دادن این 70٪ در متن ، نمودار ترافیک مربوط به شما است سیفی داشبورد:

مشاهده می کنید که ترافیک واقعاً از زمان آغاز اجلاس سران در 16 مارس آغاز شده است. تاکنون ما تقریبا 4000 بازدید کننده در وب سایت داریم ، 1300 نفر از آنها به مشترک تبدیل شده اند. این نرخ تبدیل 32.5٪ است. خیلی خوب اگر از من بپرسی. البته نرخ تبدیل به شدت به کپی ، تماس با عمل ، متن دکمه و غیره بستگی دارد – اما با آزمایش اطراف من فکر می کنم 32.5٪ نتیجه محکم هستند.

در افزونه ها می توانید CrazyEgg را نیز ببینید که من برای نقشه های گرما و پیمایش نقشه ها از آنها استفاده می کنم. این موارد دقیقاً به من نشان می دهد که افراد بر روی وب سایت من کلیک می کنند ، تا چه اندازه پیمایش می کنند و به چه موضوعاتی علاقه مند هستند.

همانطور که مشاهده می کنید ، بسیاری از افراد روی “طراحی و مضامین” کلیک کردند و در واقع آن مصاحبه ها علاقه زیادی از حاضرین دریافت کردند. دانستن نحوه رفتار مخاطبان شما در وب سایت شما راهی عالی برای تنظیم پیشنهاد شما است!

مصاحبه رایگان ، و یک چشم انداز جهانی

نشست WP هدف من از ایجاد چیزی است که در مقیاس جهانی تأثیر داشته باشد. قبل از شروع کار بر روی اجلاس WP ، من به عنوان طراح وب با شرکت هایی که عمدتا در سنگاپور و آمریکا فعالیت می کردند ، کار کردم.

مشاغل من قبلاً جهانی بوده است و بیش از 99٪ ساکنان شهر کوچکی که در آن زندگی می کنم تصور می کردند. این شهر Emden ، آلمان است – بیشتر افراد ساکن در اینجا 2 سال از تحولات تکنولوژیکی آلمان عقب مانده اند ، که دوباره 5 سال از آنچه که در ایالات متحده یا آسیا می گذرد عقب مانده است..

من برای ایجاد اجلاس WP کمی خودخواه بودم. من می خواستم وقتی به آنها می گفتم چه کاری برای زندگی انجام می دهم ، مردم را در زادگاه خود منفجر کنم. می خواستم به آنها بگویم که یک رویداد مجازی جهانی ایجاد کردم ، که به کاربران وردپرس در همه جای دنیا کمک کرد. ساکنان اینجا نمی دانند WordPress چیست ، اما من ایده را دوست دارم

بنابراین ، من تصمیم گرفتم که بعد از انتشار ، تمام مصاحبه ها را به مدت 48 ساعت بصورت رایگان ارائه دهم. به این معنی که می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و یک ایمیل روزانه از جمله پیوندی به آخرین مصاحبه ها دریافت خواهید کرد.

امیدوارم با ارائه مصاحبه به صورت رایگان ، امیدوارم افراد زیادی را از سراسر جهان جذب کنم. و پسر من به این هدف رسیدم. در زمان نوشتن این مطلب ، وب سایت از 102 کشور جهان ترافیک می کند و بیش از 1000 مشترک در حال حاضر به مصاحبه ها دسترسی رایگان داشتند.

این قدرت وردپرس است. من فقط یک مرد معمولی هستم که علاقه مند به ایجاد مشاغل آنلاین و آموزش دیگران در استفاده از WordPress هستم. من خاص نیستم ، اما من می دانم چگونه از وردپرس استفاده کنم و اکنون نیز آموخته ام که چگونه یک رویداد جهانی مانند نشست WP Summit را کنار بگذارم.

شما می دانید چه چیزی در این مورد بسیار عالی است؟ اگر من بتوانم این کار را انجام دهم ، شما هم می توانید این کار را انجام دهید من می دانم ، این عبارت اغلب استفاده می شود. با این حال درست است به دست آوردن بیشترین استفاده از سایت وردپرس به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری به سایت خود ایجاد کنید ، تعداد بیشتری پیشرو را بدست آورید (که منجر به فروش بیشتر می شود) و تأثیر بیشتری در جهان خواهید داشت.

به همین دلیل من وبلاگ هایی مانند WP Explorer را دوست دارم ، زیرا آنها قبلاً در این جنبش مشارکت گسترده ای دارند. WP Summit یکی دیگر از مشارکت ها است و امیدوارم در چند سالی که اکنون WP Explorer تأسیس شده است. اکنون بیرون بروید و یک سایت وردپرس ایجاد کنید که قدمی به شما در رسیدن به اهداف خود نزدیک کند!

بلیط رایگان شما به اجلاس WP است!

به موفقیت شما ، جان

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map