استفاده از Snapchat برای رشد وردپرس خود در زیر

استفاده از Snapchat برای رشد وردپرس خود در زیر

هر روز ، اسنپ چت تمام می شود 150 میلیون نفر استفاده ، ارسال و دریافت اسنپ بین آنها ، 2.5 میلیارد تصویر مشاهده شده و 10 میلیارد فیلم مشاهده می شوند. این هر روزه بنابراین زمان آن فرا رسیده است که ما درباره سریعترین پلتفرم رسانه های اجتماعی در جهان ، و اینکه چگونه می توان از آن برای کمک به وب سایت وردپرس برای دستیابی به اهداف خود استفاده کرد ، اطلاعات بیشتری کسب کردیم..


این مقاله به طور کامل به بررسی Snapchat می پردازد ، چه کسی از آن استفاده می کند و چگونه می تواند به دنبال آن در پیشرفت WordPress شما کمک کند. ما سپس نکات و ترفندهای مربوط به ایجاد یک انجمن Snapchat را مورد بحث قرار می دهیم و در هنگام اضافه کردن اسنپ ها بهترین راهکار را برای کمک به ارتقاء مشاغل خود در نظر می گیریم.

اسنپ ​​چت چیست؟?

لنزها

اسنپ ​​چت یک برنامه محبوب تلفن همراه است که به شما امکان می دهد عکس ها و فیلم ها را به دوستان و دنبال کنندگان ارسال و نمایش دهید. ویژگی بارز آن ، که باعث می شود در جمع کانال های رسانه های اجتماعی قرار بگیرد ، این است که تصاویر یا همانطور که می دانند ، فقط طول عمر کوتاهی دارند ، از 1 ثانیه تا 24 ساعت ، و پس از آن به طور خودکار حذف می شوند..

یکی از جذابیت های اصلی استفاده از اسنپ چت این است که سرگرم کننده است. قبل از ارسال آنها می توانید متن ، حاشیه نویسی و ایموجی را به تصاویر اضافه کنید ، همچنین لنزهای Snapchat را اضافه کنید. لنزها گوش های سگ را به صورت می دهند ، چهره ها را با چهره دیگری که روی صفحه قرار می گیرند تغییر می دهند. ممکن است کمی دیوانه به نظر برسد ، اما آن را امتحان کنید ، جالب است!

چه کسی از Snapchat استفاده می کند?

از مدتها پیش اسنپ چت برای جذب مخاطب جوان تر شناخته می شد ، عمدتا از نوجوانان گرفته تا افراد در اوایل دهه سی سالگی. در ابتدا ، Snapchat عمدتا توسط پایان جوانتر آن جمعیتی ، به ویژه نوجوانان جوان مورد استفاده قرار می گرفت. با این حال ، در سال گذشته ، سریعترین گروه در حال رشد بیش از 24 سال بوده است. بنابراین اگر مخاطب مورد نظر شما در نزدیکی یا زیر 30 سال باشد ، وقت آن است که اسنپ چت را به عنوان یک کانال مهم رسانه های اجتماعی برای تجارت خود جدی بگیرید..

چرا باید از Snapchat استفاده کنید

اسنپ ​​چت

اسنپ ​​چت در حال تبدیل شدن به یک بستر بازاریابی بسیار مؤثر است. هر مشاغلی که در حال حاضر زمان زیادی را صرف تولید و ارسال تصاویر و رسانه های ویدیویی می کند ، Snapchat مناسب طبیعی خواهد یافت. وسواس اسنپ چت با تصاویر و داستان پردازی باعث می شود تا کانال مناسبی برای ارتقاء مشاغل در صنایع غذایی ، مسافرت ، رسانه ، تناسب اندام ، موسیقی یا صنعت مد باشد و فقط نام معدودی از آنها را نشان دهد. در اینجا نحوه کمک به آن آورده شده است …

دنبال کنندگان جدید را جذب کنید

برای رشد زیر وردپرس خود ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که در همان مکان هایی که مخاطبان مورد نظر خود را در آن حضور دارید و تجارت خود را ارتقا می بخشید. اگر مخاطب بالقوه شما در اسنپ چت قرار دارد ، اما شما اینطور نیستید ، ارتباط برقرار کردن با کسانی که ممکن است به طاقچه شما علاقه مند باشند ، دشوار است. تبدیل شدن به یک بازیکن اصلی در اسنپ چت می تواند به شما کمک کند تا با افراد جدیدی که احتمالاً جمعیتی جوان تر هستند درگیر شوید و منجر به افزایش موارد زیر شود.

بهبود آگاهی از برند

نه تنها می توانید با Snapchat با مخاطبان جدید ارتباط برقرار کنید بلکه می توانید آگاهی از برند را نیز بالا ببرید. حضور دائم در اسنپ چت شما را در ذهن پیروان خود تازه نگه می دارد و آنها را ترغیب می کند به وب سایت وردپرس خود برگردند و به طور منظم بازدید کننده شوند.

با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

با توجه به ماهیت اسنپ چت ، با تصاویر ناپدید شده به موقع خود ، این کانال رسانه اجتماعی به سرعت پیاده می شود و در زمان واقعی اتفاق می افتد. با حضور در اسنپ چت ، می توانید روندهایی را مشاهده کنید که مخاطبان شما به آنها پاسخ می دهند و با استفاده از اسنپ و مطالب مربوطه ، با آنها تعامل برقرار می کنید. این تعامل کمک می کند تا پیروان خود را درگیر و علاقه مند به تجارت خود کنید.

بستری که برای ارتقاء سایت وردپرس از آن استفاده می کند

Snapchat مانند هر کانال رسانه اجتماعی ، بستر چشمگیری را برای تبلیغ سایت شما فراهم می کند. این که آیا شما در حال تلاش برای افزایش ترافیک به سایت خود هستید ، منجر به تولید می شوید ، محصولات و خدمات تبلیغ می کنید یا چیز دیگری ، Snapchat به شما امکان خروجی را می دهد..

بنابراین اکنون کمی درباره Snapchat و مزایای استفاده از آن می دانید. اما چگونه شروع می کنید?

ساختن دنباله روی Snapchat

دانلود

Snapchat سریع و آسان است و فقط چند دقیقه طول می کشد. آن را از فروشگاه اپل یا از Google Play بارگیری کنید و پس از ثبت نام سریع ، آماده شوید. با این حال ، قبل از شروع استفاده از Snapchat برای ارتقاء مشاغل خود ، ابتدا باید Snapchat زیر را بسازید.

مانند ساختن زیر در فیس بوک ، توییتر یا هر بستر رسانه اجتماعی دیگر ، این می تواند بسیار وقت گیر باشد. بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا توپ به سرعت نورد شود?

به سایت وردپرس Snapchat Snapchat خود اضافه کنید

پیروان و بازدید کنندگان موجود در WordPress را تشویق کنید تا شما را در Snapchat اضافه کنند. این یک روش مؤثر برای برقراری تماس با مخاطبان وردپرس ، تشویق آنها برای بازدید مجدد از سایت شما یا خرید محصولات شما است.

کد عکس

ویجت اسنپ چت Snapchat به شما امکان می دهد Snapcode شخصی خود را در وب سایت خود نمایش دهید. Snapcode به همان روش دکمه “دنبال من” عمل می کند. مخاطبان شما به سادگی کدهای شما را با تلفن خود اسکن می کنند و سپس می توانند فوراً شما را به عنوان یک دوست در اسنپ چت اضافه کنند. Snapcode شما را می توان از طریق شما بارگیری کرد حساب Snapchat. سپس به سادگی آن را در ابزارک Snapchat Snapcode بارگذاری کرده و آن را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

گالری Snaps را در سایت وردپرس خود نمایش دهید

فقط به این دلیل که Snapcode خود را به وب سایت وردپرس خود اضافه کرده اید ، به این معنی نیست که مخاطبان شما فوراً شما را به عنوان یک دوست اضافه می کنند. با داشتن یک گالری از Snapschat در وب سایت خود ، که قبلاً در Snapchat به اشتراک گذاشته اید ، حساب Snapchat خود را تبلیغ کنید. این یک روش عالی برای نشان دادن به پیروان وردپرس است که آنچه را از دست می دهند ، و فقط ممکن است آنها را وادار کند تا در Snapchat به شما بپیوندند.

کراس تبلیغ Snapchat در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی

مهم است که Snapchat را در سایر کانالهای رسانه اجتماعی خود تبلیغ کنید. Snapchat خود را از حساب Snapchat خود به فیس بوک یا توییتر ارسال کنید تا به افرادی که در آن حضور دارید فعال هستید و ارزش آنها را دنبال کنید. و Snapcode خود را به نمایش بگذارید تا افراد به راحتی بتوانند شما را در Snapchat پیدا کنند.

همچنین می توانید URL Snapchat خود را از هر کانال رسانه اجتماعی دیگری که استفاده می کنید نمایش دهید. برای یافتن URL Snapchat خود ، Snapchat را باز کنید و “افزودن دوستان> اشتراک نام کاربری” را انتخاب کنید. این به پیروان رسانه های اجتماعی شما کمک می کند تا به راحتی شما را در اسنپ چت جستجو و پیدا کنند.

یک انگیزه ارائه دهید

ضمن تبلیغ حساب Snapchat در وب سایت وردپرس یا رسانه های اجتماعی ، انگیزه ای برای تشویق بازدید کنندگان برای اضافه کردن شما به عنوان یک دوست Snapchat ارائه می دهد. اگر افراد به شما اضافه می کنند ، یک اسکناس از کد کوپن تخفیف یا URL را برای صفحه مخفی سایت خود برای آنها ارسال کنید. آن را به موضوعی مرتبط با طاقچه خود تبدیل کنید تا نوع مناسب فرد را جذب کنید.

از GhostCodes استفاده کنید

رمزهای شبح

GhostCodes مکان بسیار خوبی برای یافتن افراد دیگری است که به صنعت شما علاقه مند هستند ، و برای پیدا کردن آنها. این برنامه در واقع یک پایگاه داده از کاربران اسنپ چت است که در سوله های مختلف ابراز علاقه کرده اند. خود را در GhostCodes بنویسید تا افراد بتوانند شما را پیدا کنند ، سپس برای کسانی که در حوزه تخصص شما علاقه مند هستند نیز جستجو کنید. این یک روش عالی برای افشای تجارت شما با افرادی است که در Snapchat ، که به طور فعال به دنبال مارک ها و مشاغل موجود در حوزه شما هستند.

Snapchat بهترین تمرین

پس از ایجاد یک پایه فن Snapchat ، باید با دقت برنامه ریزی کنید که چگونه می خواهید از Snapchat استفاده کنید تا بتوانید وردپرس خود را رشد داده و به دنبال آن شغل خود را توسعه دهید. به اهداف خود در مورد Snapchat و آنچه می خواهید برسید فکر کنید. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام نوع “Snaps” برای تجارت و مخاطبان شما بهترین است.

Snaps را به «داستان من» اضافه کنید

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، اسنپ چت توسط شما عکس می گیرد یا فیلم می گیرد و سپس آن را برای یک دوست ارسال می کند. سپس برای چند ثانیه قبل از ناپدید شدن نمایش داده می شود.

با این حال ، و از همه مهم تر ، Snaps ها را می توان به “داستان من” نیز اضافه کرد. این ویژگی است که می تواند برای ارتقاء مشاغل واقعاً استفاده شود. در اینجا تصاویر دارای طول عمر 24 ساعته هستند و توسط هر یک از طرفداران شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که شما برای رسیدن به مخاطبان گسترده تری زمان بیشتری دارید و با ضربه محکم و ناگهانی تأثیرگذاری خواهید کرد.

از فیلم ها و مطالب جالب و جالب دیگر استفاده کنید

ضربه محکم و ناگهانی

به یاد داشته باشید ، Snapchat سرگرم کننده و جالب است. بنابراین مطمئن شوید که محتوای شما بیش از حد است! برای برقراری ارتباط با طرفداران خود از قدرت ویدیو استفاده کنید ، متن و برچسب اضافه کنید ، و Snap های خود را پاپ کنید! اگر در صنعت مواد غذایی هستید ، تصاویر شگفت انگیزی از غذا ارسال کنید. اگر درگیر تناسب اندام هستید ، کلیپ تمریناتی را اضافه کنید. یا اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک را راه اندازی کرده اید ، محصولاتی را نشان می دهید که مورد استفاده قرار می گیرند. این شانس شما است که بتوانید در واقع شغل ، خدمات یا محصولات خود را به بازار عرضه کنید ، بنابراین از آن بیشترین استفاده را ببرید.

اخبار ، اطلاعیه ها ، تبلیغات و تخفیف های زمان واقعی را اضافه کنید

ارسال عکس های فوری در “داستان من” به هر تصویر یا ویدیو 24 ساعت می دهد تا مشاهده شود. پس از آن ، آنها حذف می شوند. این امر Snapchat را به یک فضای بسیار “اکنون” تبدیل می کند. کاربران فقط به گذشته یا آینده علاقه ندارند ، فقط به زمان حال نزدیک.

بنابراین ، همیشه سعی کنید اخبار و اطلاعیه ها را در زمان واقعی ارسال کنید. یک محصول جدید را که آن روز وارد فروشگاه شده است اضافه کنید. یک کد تخفیف بفرستید ، فقط 24 ساعت قابل استفاده است. برای وب سایت وردپرس خود رایگان یا تبلیغاتی به موقع ارائه دهید ، که بینندگان را به پاسخ سریع ، رانندگی در ترافیک و افزایش دنبال کنندگان سوق می دهد. با فشار قرار دادن مخاطبان خود از طول عمر کوتاه اسنپ ها به نفع خود استفاده کنید تا توجه کنید و سریع عمل کنید.

GeoFilter خود را ایجاد کنید

ژئوفیلتر

برای مشاغل آجر و ملات ، خود را ایجاد کنید ژئوفیلتر یک راه عالی برای تبلیغ در اسنپ چت است. Geofilter فیلتری است که می توانید در بالای تصویر اضافه کنید ، که معمولاً متن یا یک آرم مربوط به شغل شما است. بنابراین وقتی افراد وارد محوطه شما می شوند می توانند فیلتر شما را به عکس ضربه محکم و ناگهانی خود اضافه کنند تا توضیح دهند که در کجا هستند. این یک روش عالی برای افزایش آگاهی از برند و جذب مخاطب برای ارتقاء مشاغل شما برای شما است.

سایر فرصت های تبلیغاتی در اسنپ چت شامل تبلیغات ویدیویی یا تبلیغات اسنپ همانطور که شناخته شده اند ، و ایجاد لنز خود را. این اما گزینه های بسیار گران قیمت هستند و در حال حاضر فقط در دسترس شرکت های بزرگ هستند.

افکار نهایی

اسنپ ​​چت یک بازار دست نخورده است ، اما هر روز توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر تجارت شما مصرف کنندگان جوان را هدف قرار می دهد و همه چیز در تبلیغ برند شما از طریق تصاویر و فیلم های بصری است ، این یک کانال رسانه ای اجتماعی است که می خواهید با آن سوار شوید. بدون شک ، فرصت های وب سایت وردپرس شما بسیار زیاد است.

اولین برداشتهای شما از اسنپ چت چیست؟ لطفا نظرات خود را در مورد این کانال رسانه اجتماعی در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map