چگونه بهینه سازی وب سایت وردپرس خود را برای SEO محلی

چگونه بهینه سازی وب سایت وردپرس خود را برای SEO محلی

آیا می دانید 46٪ از کل جستجوهای Google به دنبال اطلاعات محلی هستند و 97٪ از مردم از موتورهای جستجو برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند. 88٪ مصرف کنندگان در تماس با دستگاه های تلفن همراه خود برای تماس با اطلاعات کسب و کار محلی یا بازدید از این کسب و کار در طی 24 ساعت.


اگر این مسئله برای درک اهمیت SEO محلی شما کافی نباشد ، نمی دانم چه کارهای دیگری انجام خواهد داد.

این روزها همه به دنبال اینترنت می گردند تا اطلاعاتی در مورد شرکت هایی که می خواهند با آنها تجارت کنند پیدا کنند. هنگامی که نوبت یافتن یک فروشگاه آجر و ملات که در آن نزدیکی است ، می آید ، بهترین شرط شما اینترنت است که با نتایج جستجو پر شده است که به منظور راهنمایی مشتریان از درهای باز آنها است.

سیستم مدیریت محتوای WordPress به تنهایی قدرت دارد 34٪ از وب سایتهای جهان. رتبه بالا در نتایج جستجو امری است همه صاحبان وب سایت می خواهند انجام دهند, چه آنها صاحب مشاغل محلی باشند یا فقط حضوری آنلاین داشته باشند.

چگونه اطمینان می دهید که تجارت محلی شما از جمعیت متمایز است?

ما همه بهترین راه ها برای بهینه سازی وب سایت وردپرس شما را برای SEO محلی تحقیق کرده ایم ، بنابراین می توانید رقابت را شکست داده و فروش حضوری بیشتری را نسبت به گذشته تضمین کنید.

بیایید ابتدا نگاهی گذرا به این بپردازیم که SEO محلی چیست.

SEO محلی چیست؟?

SEO محلی با سئو سنتی تفاوت دارد زیرا قصد دارد تجارت فیزیکی شما را در جستجوهای محلی ارتقا بخشد. به عبارت دیگر ، به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا اطلاعات مربوط به فروشگاه آجر و ملات شما را در نتایج جستجو پیدا کنند تا بتوانند به صورت حضوری بازدید کنند.

هنگامی که شخصی در جستجوی خود ، از جمله شهر ، ایالت ، کد پستی یا اصطلاحاتی مانند “در نزدیکی” یا “در نزدیکی من” از واجد شرایط جغرافیایی خاصی استفاده می کند ، Google جستجو را به عنوان محلی تشخیص می دهد و نتایج جستجو را از آن منطقه ارائه می دهد..

نمونه جستجوی محلی محلی

SEO محلی به دلایل زیادی از اهمیت زیادی برخوردار است. در اینجا برخی از قانع کننده ترین:

 • رتبه بالاتر: تمرکز روی بهینه سازی SEO محلی به کسب و کار محلی شما در رتبه بندی نتایج جستجو کمک می کند و دید کسب و کار شما را تقویت می کند. این منجر به افزایش شناخت برند ، پیاده روی بیشتر و در نهایت درآمد بیشتر می شود.
 • یک برداشت اول خوب ایجاد کنید: همه ما می دانیم که هرچه سایت شما مرتبط تر باشد از رتبه بالاتری در گوگل برخوردار است. از این گذشته ، گوگل آنهایی که تجربیات کاربر ستاره ای را به بازدید کنندگان سایت ارائه می دهند پاداش می دهد. نه تنها با بهینه سازی سایت خود برای SEO محلی ، نه تنها رتبه بالاتری خواهید داشت ، بلکه برای افرادی که قصد دارند از شغل خود بازدید کنند ، تنظیم خواهید کرد. آسان کردن اطلاعات برای افراد در مورد شرکت شما ، پیدا کردن فروشگاه فیزیکی خود و تماس با شما کلید افزایش فروش و ضرب و شتم رقابت های اطراف است..
 • تبلیغات رایگان: این که آیا شما در تبلیغات هر کلیک (PPC) پرداخت می کنید یا خیر ، حقیقت این است که نتایج جستجوی محلی هستند فرم تبلیغاتی رایگان برای تجارت شما. در مورد آن فکر کنید: اطلاعاتی که در سایت خود در مورد شغل محلی خود قرار می دهید از کلمات کلیدی ، کپی جذاب ، تصاویر قانع کننده و بررسی و رتبه بندی استفاده می کند. این اطلاعات در حالی که آنها جستجوهای محلی را انجام می دهند توسط افراد مشاهده می شود و در طی تصمیم گیری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • افزایش در فروش: 78٪ جستجوهای مستقر در مکان ، خرید آفلاین را ایجاد می کنند. کسانی که به دنبال مشاغل محلی هستند در واقع می خواهند پول خود را خرج کنند در آن مغازه های فیزیکی اگر این کار را به درستی انجام دهید ، این بدان معنی است که پول بیشتری در جیب شما به صورت آنلاین و آفلاین است.

در اینجا هشت روش عملی برای بهینه سازی سایت وردپرس شما برای سئو محلی ارائه شده است.

1. آیا مشتریان از بررسی های مشروعیت صرف نظر می کنند

84٪ از مردم به بررسی های آنلاین به اندازه دوستان و خانواده خود اعتماد دارند. به همین دلیل است که بررسی در مورد شغل شما ، در چند کانال مختلف ، بسیار مهم است. این بررسیها نه تنها به افراد کمک می کند تا تصمیم بگیرند که با شما همکاری کنند ، بلکه به Google کمک می کنند تا شما را برای نتایج مناسب برای مخاطبان مناسب رتبه بندی کند.

یکی از ساده ترین راهها برای درخواست بررسی از افراد ، ارسال یک کمپین ایمیل خودکار برای کسانی است که محصولات یا خدمات شما را بصورت آنلاین خریداری می کنند. اگر مشتری های حضوری برای برنامه پاداش ثبت نام کرده اید ، می توانید یک کمپین نامه الکترونیکی درج کنید که از آنها می خواهد خرید خود را نیز بررسی کنند. افزودنیهای WooCommerce Points & پاداش یک راه عالی برای ترغیب مشتریان به ترک بررسی برای تخفیف های مبتنی بر امتیاز است.

مکان عالی دیگر برای تشویق بررسی ها در خود گوگل است.

بررسیهای Google

علاوه بر این ، بررسی های Yelp همیشه در صفحه اول Google ظاهر می شوند ، بنابراین کار بر روی ساختن این بررسی ها یک استراتژی عالی است. این مهم است که شما با همه بازرسان تعامل داشته باشید و تلاش کنید تا تجارت خود را در یک نور مثبت تنظیم کنید ، حتی اگر مشکلی پیش بیاید.

2. محتوای محلی را در وب سایت خود منتشر کنید

اگر هدف شما تأمین امنیت و فروش آفلاین است ، بسیار مهم است که محتوای وب سایت خود را برای شامل اطلاعات محلی بهینه کنید.

صفحه اصلی جستجوگرها محلی

مثال SEO محلی: آشکار کردن

به عنوان مثال ، صفحه اصلی وب سایت شما باید دقیقاً مشخص کند که شما کجا هستید ، در کجا قرار دارید و چه کاری انجام می دهید. Google برای نتایج جستجو که احساس می کند بیشترین اهمیت را دارند ، قصد دارد وب سایت شما را خزیده و نمایه کند.

3. وب سایت خود را با شرایط محلی جمع کنید

همچنین باید برچسب های عنوان وب ، برچسب های هدر و توضیحات متا وب سایت خود را به روز کنید. Google از این عناصر برای درک محتوای سایت شما استفاده می کند. تا زمانی که محتوای محلی (به عنوان مثال ، کلمات کلیدی و مکان) در آنجا گنجانده شده است ، در نتایج جستجوی محلی رتبه بالاتری خواهید داشت.

Yoast SEO Meta

هنگام استفاده از وردپرس ، یکی از بهترین راه های بهینه سازی این اطلاعات استفاده از آن است SEO SEO افزونه این افزونه زمینه هایی را برای اضافه کردن کلمات کلیدی ، عناوین جستجوگرها ، شلغم ها و توضیحات متا ارائه می دهد که در نتایج جستجو ظاهر می شوند.

4. صفحه کسب و کار من در Google را ادعا کنید

اگر می خواهید در بسته 3 آرزو شده گوگل ظاهر شوید و SERP های خود را تقویت کنید ، نیاز به ادعای خود دارید لیست کسب و کار Google.

لیست کسب و کار Google

مطمئن نیستید که Google 3-pack چیست? این سه نقطه برتر در نتایج جستجوی محلی است که شامل قطعه های کوتاهی از اطلاعات در مورد هر مشاغل ، کمک به راهنمایی مشتریان درست درهای جلوی آنها است.

Google-3-pack

در اینجا ادعا می شود بهترین راهکارهایی که باید هنگام ادعای صفحه Google My Business خود استفاده کنید:

 • اگر چندین مکان دارید ، همه آنها را جداگانه ادعا کنید و سپس آنها را از یک ورود مدیریت کنید
 • از کلمات کلیدی اولیه و LSI استفاده کنید زیرا تقریباً حساب می شوند 20٪ شانس شما قرار گرفتن در بسته محلی
 • دسته ای را پیدا کنید که به بهترین وجه با تجارت شما مطابقت داشته باشد ، حتی اگر نمی توانید یک مسابقه دقیق پیدا کنید
 • به طور مرتب هرگونه تغییر در مشاغل خود را به روز کنید تا در نتایج صحیح رتبه بندی کنید و مشتریان همیشه اطلاعات صحیحی داشته باشند (به عنوان مثال ، مکان ، شماره تلفن ، ایمیل و غیره.)
 • برای افزودن جذابیت بصری ، تصاویر را درج کنید
 • فراموش نکنید که مشتریان را ترغیب به ترک بررسی گوگل کنید زیرا در اینجا ظاهر می شوند

ادعای صفحه رایگان Google برای کسب و کار من یکی از ساده ترین راه ها برای تقویت تلاش های محلی SEO شما است.

5- از افزونه های محلی SEO استفاده کنید

تعداد زیادی افزونه بسیار جذاب SEO وجود دارد که باعث می شود تلاشهای سئوی محلی شما بهبود یابد.

1. شمای داده داده ساختار یافته WP SEO

شمای داده داده ساختار یافته WP SEO

توسعه دهندگان پشت این افزونه می دانند اجرای داده های ساختار یافته و طرحواره در یک وب سایت چقدر دشوار است (حتی برای کارشناسان حرفه ای سئو) به همین دلیل آنها این افزونه را ایجاد کردند تا صاحبان سایت بتوانند به راحتی طرحواره ای را برای سازمان ها ، بررسی ها ، رستوران ها ، خدمات و مشاغل محلی اضافه کنند.

یک جستجوی معمولی نتایج را با عنوان صفحه ، URL و توضیحات متا نمایش می دهد. با این وجود ، یکی از مواردی که از نشانه گذاری طرحواره استفاده می کند ، بسته به نوع نتیجه ، تصاویر ، بررسی ها ، تاریخ ها و زمان ها ، ساعت کار و موارد دیگر خواهد داشت..

Google Rich Snippet

وقتی نتایج جستجوی Google را مرور می کنید ، متوجه خواهید شد که هزاران مشاغل محلی نشانه گذاری طرحواره را در وب سایت های خود اجرا نمی کنند ، حتی اگر هنگام استفاده از افزونه هایی مانند این آسان باشد. بنابراین از جمعیت ایستادگی کرده و به مشتریان بالقوه سریعتر پیشنهاد دهید.

2. WP Google Maps

بهترین افزونه های نقشه برداری: WP Google Maps

یکی دیگر از راههای عالی برای توجه به نتایج جستجو و تقویت تلاشهای محلی محلی شما ، اضافه کردن نقشه گوگل به وب سایت خود است که موتورهای جستجو بتوانند خزنده شوند.

انجام این کار همچنین به افرادی که جستجوهای محلی را انجام می دهند ، راهی آسان برای یافتن فوریت های تجاری شما می دهد. این راهی آسان برای ارتقاء مشاغل و تبدیل مشتریان بیشتر است.

6. محتوای سایت خود را بهینه کنید

اگر چندین مکان تجاری دارید و همه آنها را در همان صفحه وب ارجاع می دهید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که در نتایج جستجوی محلی شرکت کنید. اگر لیست های مختلفی را انجام دهید ، Google نمی داند که در چه مواردی قرار خواهد گرفت.

برای برطرف کردن این مشکل ، برای همه محتوای سایت خود صفحات وب جداگانه ایجاد کنید و هرکدام را برای مکان خاص و کلمات کلیدی خود بهینه کنید.

آیا این کار به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد? 

آره.

آیا ارزشش را دارد? 

وقتی می بینید که در هر یک از مکان های فروشگاه خود شروع به افزایش می کنید ، به ما اطلاع می دهید!

نقشه سایت XML Yoast

اگر به دنبال روش مؤثر دیگری برای اطمینان از فهرست شدن محتوای سایت در نتایج جستجوی محلی مناسب هستید ، یک نقشه سایت XML از محتوای سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از هر تعداد افزونه SEO دوستانه مبتدی مانند ، انجام دهید SEO SEO (که قبلاً به آن اشاره کردیم).

با یک کلیک می توانید یک نقشه سایت XML ایجاد کنید که Google و سایر موتورهای جستجو می توانند از آن برای تجزیه و تحلیل داده های سایت استفاده کنند و به درستی رتبه بندی کنند.

7. برای موبایل بهینه سازی کنید

از آنجایی که گوگل تلاش های اول نمایه سازی موبایل خود را اعلام کرد ، بهینه سازی سایت تلفن همراه شما از هر زمان دیگری بسیار مهم است. Google مسئول رتبه بندی شما در نتایج جستجوی Google است. اگر به نظر نمی رسد که چگونه سایت تلفن همراه شما برای کاربران کار می کند ، می توانید انتظار داشته باشید SERP های شما رنج ببرند.

علاوه بر این ، وقتی نوبت به سئو محلی می رسد ، این را بدانید:

 • 2 از 3 کاربر موبایل احتمالاً از سایتهایی که با توجه به موقعیت مکانی کاربر تنظیم می شوند ، خریداری می کنند
 • و تا سال 2021 ، تخمین زده می شود که دستگاه های تلفن همراه بیش از 1.4 تریلیون دلار در فروش محلی تأثیر بگذارند
 • استفاده از اصطلاحات “در نزدیکی من” و “نزدیک” است افزایش 900٪ طی دو سال گذشته

و اینها فقط برخی از آمارهای قانع کننده جستجوی موبایل است که فروش تجارت محلی را انجام می دهند.

هرچه آسانتر آن را برای مشاهده وب سایت خود و دسترسی به اطلاعات مربوط به مشاغل محلی در اختیار مردم قرار دهید ، بهتر خواهد بود. اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید هنگامی که با دستگاه های تلفن همراه خود روی سایت شما کلیک می کنند ، به آنچه مردم می توانند مشاهده کنند ، استفاده کنید. فقط بروید ظاهر> سفارشی سازی, و از نمادهای رومیزی ، جدول و تلفن در پایین منوی شخصی ساز برای پیش نمایش سایت خود استفاده کنید.

پیش نمایش پاسخگو

با استفاده از آن ، می توانید ببینید که چگونه وب سایت شما در انواع دستگاه های مختلف ظاهر می شود و حتی در زمان واقعی سایت خود را حرکت می دهید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند ،.

8- وب سایت خود را سریع فوران کنید

آخرین موردی که ما به آن توجه خواهیم کرد ، زیرا این یک استراتژی سنتی SEO است که در مورد SEO محلی نیز اعمال می شود ، سرعت سایت و عملکرد آن است. اگر تمام موارد فوق ، نکات و ترفندهای عملی را دنبال کنید ، اما هرگز وب سایت خود را برای بارگیری سریع بهینه نکنید ، هرگز در نتایج جستجوی محلی ظاهر نمی شوید.

از این گذشته ، بسیاری از مصرف کنندگان انتظار دارند وب سایت شما در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود و 53٪ اگر بیش از 3 ثانیه برای بارگیری بیشتر شود ، سایت شما را رها خواهد کرد.

این زمان زیادی نیست که مردم را متقاعد کنید که به اطراف خود چسبیده ، از مغازه آجر و ملات خود مطلع شوند ، و سر راه خود را طی کنند.

Google طرفداری از وب سایتهای سریع بارگذاری می کند که یک تجربه کاربری استثنایی را به همه بازدید کنندگان سایت ارائه می دهند. بنابراین سرعت معیار وب سایت خود را با استفاده از یک ابزار تست سرعت آزاد مانند مانند پیدا کنید پینگدوم.

مثال نتایج سرعت پینگدوم

مثال نتایج سرعت پینگدوم

برای اندازه گیری سرعت و عملکرد کلی سایت می توانید از بین انواع مکان های آزمایشی انتخاب کنید. پس از تجزیه و تحلیل سایت خود ، موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

 • درجه عملکرد کلی
 • اندازه صفحه
 • زمان بارگیری
 • تعداد درخواست ها

روش های خوبی برای بهبود سرعت و عملکرد سایت خود نیز کشف خواهید کرد. برخی از این پیشنهادات ممکن است شامل استفاده از افزونه حافظه پنهان ، فشرده سازی تصاویر ، کاهش درخواست HTTP ، جلوگیری از تغییر مسیر URL ، کاهش جستجوی DNS و موارد دیگر باشد..

هنگامی که می دانید وب سایت شما چقدر سریع است همین الان, می توانید برخی تغییرات کوچک ایجاد کرده و دوباره آزمایش کنید تا دیگر نتوانید پیشرفت کنید. این زمانی خواهد بود که بدانید وب سایت شما در جستجوی محلی قرار می گیرد زیرا به مخاطب محلی توجه می کند ، استراتژی های SEO محلی را پیاده سازی می کند و سریع برای بازدید کنندگان سایت بارگیری می کند.

افکار نهایی

در این عصر دیجیتال ، افرادی که مشاغل فیزیکی دارند با رونق مشاغل کاملاً آنلاین که برای همان مخاطبان هدف رقابت می کنند در رقابت مستقیم هستند. این مهم است که شما با افرادی که می خواهند از یک مغازه آجر و ملات برای انجام امور تجاری بازدید کنند ، تهیه کنید. بهترین راه برای این کار تقویت SEO محلی شماست.

اگر زمان لازم برای ارزیابی وب سایت وردپرس خود داشته باشید و حتی فقط برخی از استراتژی های محلی فوق SEO را پیاده سازی کنید ، مرتبه کسب و کار خود را در نتایج جستجوی محلی مربوطه بی درنگ بیابید. به یاد داشته باشید: برای موفقیت ، باید از خود دفاع کنید. هیچ کس نمی خواهد آن را برای شما انجام دهد. بنابراین به آنجا بروید و بهینه سازی وب سایت خود را برای SEO محلی شروع کنید ، بنابراین مواردی که در این نزدیکی هست می توانند از همه آنچه شما پیشنهاد می کنید بهره مند شوند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector