وردپرس Pingbacks & Trackbacks: راهنمای نهایی A – Z

وردپرس Pingbacks & Trackbacks: راهنمای نهایی A - Z

من فکر می کنم وقتی می گویم قبول خواهید کرد: به عنوان یک مبتدی ، آهنگ های پیام کوتاه و وردپرس گیج کننده هستند.


اما چرا؟ هر دو ویژگی از روزهای اولیه وبلاگ نویسی وجود داشته است. با این وجود ، بسیاری از کاربران وردپرس نمی دانند که آنها وجود دارند یا چطور به طور موثر از آنها استفاده می کنند. معمولاً ، بسیاری از کاربران پس از ظاهر شدن لینک پیوندهای اسپم در نظرات خود ، شروع به یادگیری در مورد پینگ بک ها / پیگیری ها می کنند.

در پست امروز ، ما به همه موارد مربوط به پینگ بک و وردپرس در رابطه با لینک های پیکربندی می پردازیم. اولا ، ما به شما کمک می کنیم تفاوت بین این دو را درک کنید. در مرحله دوم ، ما جوانب مثبت و منفی استفاده از پینگ بک و پیگیری را پوشش می دهیم. ثالثاً ، ما به شما نشان می دهیم چگونه می توانید لینکها و پینگ بک ها را فعال یا غیرفعال کنید. چهارم ، ما به شما کمک می کنیم تا تصمیم بگیرید که آیا از آنها در وب سایت وردپرس استفاده کنید.

در جایی از این مقاله ، ما چند روش بهترین روشهای pingback / trackback را پوشش می دهیم. این همش نیست؛ اگر انتخاب کنی نه برای استفاده از pingbacks / trackbacks ، ما چند روش جایگزین را برای ایجاد پیوندهای طبیعی پوشش می دهیم و به خوانندگان خود محتوای بیشتری ارائه می دهیم. برای بالا بردن همه اینها ، ما برای اندازه گیری خوب چندین پلاگین مفید پرتاب می کنیم

اگر این عالی به نظر می رسد ، خودتان یک لیوان قهوه بریزید و بگذارید تا سر کار بیایم.

Pingbacks و Trackbacks چیست؟ به علاوه ، چرا آنها مهم هستند

یک وردپرس پیگیری بازگشت اجازه می دهد تا جین به جان اطلاع دهد که او در یکی از مقالاتش به مطالب وی پیوند داده است. آ پینگ بک نسخه اتوماتیک ردیابی است. با چند تفاوت آن را به روز رسانی بنامید.

در اکثر مضامین وردپرس ، آهنگ های ترکیبی و پینگ بک در بخش دیدگاه ها – در یک بخش جداگانه یا در کنار سایر نظرات. این یک روش همسایگی است که جین به جان اجازه می دهد جان را بشناسد ، “سلام ، من پشت تو دارم” یا “این چیزی است که ممکن است شما به آن علاقه مند باشید.”

پیگیری چیست?

پیگیری های وردپرس

پروتکل رهگیری برای اولین بار در آگوست 2002 منتشر شد شش جدا با مسئولیت محدود, بچه های پشت CMS نوع متحرک. این طراحی شده است تا ابزاری برای اطلاع رسانی بین وب سایت ها ارائه دهد.

این ویژگی برای اولین بار در Moveable Type 2.2 پیاده سازی شد ، اما امروز تمام ابزارهای مهم وبلاگ نویسی از جمله WordPress ، B2 و Blogger trackback پشتیبانی می کنند.

بر اساس واژه نامه وردپرس:

یک ردیابی به شما کمک می کند تا نویسنده دیگری را به شما اطلاع دهند که شما چیزی در رابطه با آنچه که در وبلاگ خود نوشته بود نوشت ، حتی اگر پیوند صریح به مقاله او نداشته باشید.

این شانس نویسنده دیگر را که در آن نشسته است بهبود می بخشد و متوجه می شود که اعتبار چیزی را به او داده اید ، یا اینکه در مورد چیزی که او نوشت ، یا چیزهای مشابه بهبود یافته اید.

در پایان یک مقاله علمی یا یک فصل از یک کتاب درسی از آنها به عنوان مراجع فکر کنید.

برای استفاده از trackback ، باید URL trackback داشته باشید.

اما … چگونه می توانید URL trackback دریافت کنید?

خوب ، این بسیار آسان است.

در مرحله اول ، به وبلاگ شخص دیگر بروید و URL trackback را پیدا کنید. اگر آنها از WordPress استفاده می کنند ، در انتهای پیوند مجدد پست ، / trackback / اضافه کنید تا URL trackback ایجاد کنید.

در مرحله بعد ، پست خود را بنویسید ، URL trackback را در پیگیری ارسال کنید بخش ، و مقاله خود را منتشر کنید.

بخش وردپرس ارسال پیگیری

بخش Send Trackbacks را در زیر ویرایشگر کلاسیک وردپرس قرار دهید

به محض انتشار مقاله ، وردپرس گزیده ای را با پیوندی به پست شما ایجاد می کند و آن را به وب سایت گیرنده ارسال می کند. پیگیری در صفحه تعدیل نظر نمایش داده می شود ، جایی که شخص دیگر می تواند آنرا ارسال کند ، هرزنامه کند یا حذف کند.

یادداشت:

 • شخص دیگر باید در وب سایت خود دارای پینگ بک ها و پیگیری ها باشد تا بتواند لینک های شما را دریافت کند
 • در زمان نوشتن ، باید از آن استفاده کنید ویرایشگر کلاسیک برای دیدن پیگیری ها را ارسال کنید بخش. من نمی توانم این بخش را در گوتنبرگ بیابم ، اما خوب است زیرا WordPress در صورت پیوند با سایر سایتهای مبتنی بر WordPress ، از پینگ بک های خودکار پشتیبانی می کند.

حقیقت خنده دار: پیگیری در ابتدا برای جمع آوری محتوا در نظر گرفته شده بود, اما بعداً در اظهارنظر از راه دور کاربرد بسیار خوبی یافت.

اکنون که می دانید چه پیگیری هایی هستند ، چه در این نسخهها کار می کنند?

Pingbacks چیست؟?

پیامهای متن وردپرس

می توانید از pingback به عنوان نسخه بهبود یافته پروتکل رهگیری استفاده کنید. در حالی که پیگیری شامل کار دستی زیادی است ، پینگ بک اتوماتیک است. این نظری است که به طور خودکار هنگام پیوند به مقاله دیگری که در آن فعال شده است ، ایجاد می شود.

به عبارت دیگر ، شما فقط باید به پست وبلاگ شخص دیگر پیوند دهید تا پیوندی را ایجاد کنید که فرد دیگر بتواند – دوباره – اسپم ، پست یا سطل زباله را حذف کند. اگر پینگ بک شما را تأیید کنند ، در قسمت نظرات نمایش داده می شود.

برخلاف آنچه بسیاری از “گوروهای” می گویند ، pingback شامل گزیده ای همانند ردگیری است ، اما بیشتر مضامین (از جمله مضامین پیش فرض وردپرس) این گزیده ها را نمایش نمی دهند. Meh �� بنابراین ، پیگیری با گزیده ای ظاهر می شود ، اما پینگ بک مانند لینک ها به نظر می رسند.

مشخصات pingback توسط نویسنده و حفظ شده است ایان هیکسون و استوارت لانگریج. جعلی تر از پیگیری سخت تر است و به طور کامل خودکار به شرط اینکه هر دو سایت قابلیت pingback را فعال کنند. به همین ترتیب ، بسیاری از کاربران پینگ بک را ترجیح می دهند.

گذشته از:

 • پینگ بک ها و لینکهای متداول از محبوبیت زیادی برخوردار بودند زیرا هر دو روش عالی برای اشتراک گذاری و ادامه مکالمه بودند. آنها هنگام شروع عالی بودند ، و افراد واقعی به محتوای شما پیوند می دادند ، اما هنگامی که مشهور شدید ، به لطف هرزنامه ها چیزها جسور شد..
 • تنها تفاوت بین پینگ بک و پیگیری ، فناوری ارتباطی است که هر پروتکل از آن استفاده می کند

گفته می شود ، ما باید جوانب مثبت و منفی پینگ بک ها / پیگیری ها را بررسی کنیم ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا آنها را فعال یا غیرفعال کنید.

مزایای استفاده از Pingbacks / Trackbacks

به راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از مردم هر دو فناوری را دوست داشتند. مزایای احتمالی پینگ بک و آهنگ های پیگیری شامل موارد زیر است:

 • ارائه مطالب مرتبط در وب سایت خود ، افزایش ارزش مطالبی که به کاربران خود ارائه می دهید.
 • اقتدار ساختمان و نفوذ. اگر یک وبلاگ نویس یا وب سایت تأثیرگذار از طریق pingbacks یا لینک های متنی به محتوای شما پیوند می زند ، می تواند به شما کمک کند با نمایش pingbacks در بخش نظرات خود ، اقتدار در مورد محتوای خود ایجاد کنید..
 • افزایش ترافیک از طریق بک لینک. اگر یک وب سایت محبوب در بخش نظرات خود پینگ بک و لینک های شما را منتشر می کند ، می تواند باعث ایجاد ترافیک بیشتر برای وب سایت شما شود.
 • از آنجایی که پینگ بک ها و لینک های متنی اساساً لینک دهنده هستند ، آنها به شما در بهبود سئو کمک می کنند ، مشروط بر اینکه به سایتهای معتبر (بر خلاف اسپمپی) پیوند دهید.
 • از آنجا که یک پینگ بک یا ردگیری ، تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود به شخص دیگر نشان می دهد ، ممکن است در نهایت به اشتراک گذاری مطالب شما نیز بپردازد ، که برای ترافیک و دسترسی به مارک تجاری بسیار مناسب است.

منفی Pingbacks / Trackbacks

Pingbacks و لینکهای متنی می توانستند روشهای زیبایی برای اتصال باقی بمانند ، آیا این امر برای spammers های بیش از حد مسلح به زننده نیست. لکه ها. اکنون ، پینگ بک ها و لینکهای موافق به خاطر:

 • هرزنامه ، اسپم و هرزنامه بیشتر است. اسپم ها برای ارسال اسپم از پیگیری ها و پینگ بک ها استفاده می کنند. طبق گفته ها ، اسپم trackback یکی از پنج نوع رایج اسپم است CognitiveSEO. با این وجود می توانید با یک افزونه ضد اسپم قوی مبارزه کنید. هنوز پوشه هرزنامه شما مانند دیوانه رشد خواهد کرد.
 • سئو فقیر اگر پینگ بک و پیگیری را بدون نظارت رها کنید ، هرزنامه ها می توانند به راحتی پیگیری هایی را ایجاد کنند که به نظر برسد شما یکی از آنها به آنها پیوند دارید.
 • شهرت نام تجاری Tarningshing. پیوندهای نامطبوع در سایت شما منجر به وب سایت های پورنو ، ویاگرا یا splog باعث می شود شهرت برند شما به طور قطع نابود شود.
 • زمان بر. مهمترین چالش مربوط به پینگ بك و لینک های مربوط به آن ، هرزنامه و بسیاری از موارد مربوط به آن است. تعدیل pingbacks و لینکهای متن ، بخش بزرگی از زمان شما را به خود اختصاص می دهد ، زمانی که می توانید برای استفاده بهتر از آن استفاده کنید. بیشتر وب سایت ها دیگر از پینگ بک و پیگیری استفاده نمی کنند ، به این معنی که ممکن است در پایان وقت خود را برای ارسال پیام های تلفنی تلف نکنید..
 • خود پینگ. اگر به سایر پست های وبلاگ خود پیوند دهید ، وردپرس بطور خودکار پینگ بک ایجاد می کند که می تواند با گذشت زمان آزار دهنده شود ، به خصوص اگر مرتبا پیوندهای داخلی زیادی را ایجاد می کنید. شما می توانید با استفاده از موارد خود بر پینگ غلبه کنید بدون افزونه Self Pings WordPress توسط مایکل دی آدامز.

نحوه فعال / غیرفعال کردن Pingbacks & Trackbacks

پینگ بک و پیگیری به طور پیش فرض در وردپرس فعال می شوند. اگر از پینگبک های Spammy خسته شده اید ، غیرفعال کردن پینگ و لینک های پیگیری در سایت وردپرس خود به آسانی A ، B ، C است. در داشبورد سرور وردپرس خود ، به سمت تنظیمات> بحث مطابق شکل زیر.

تنظیمات pingback وردپرس

بعد ، علامت آن را بردارید “اجازه دهید اعلان های پیوند از وبلاگ های دیگر (پینگ بک و پیگیری) در پست های جدید ،” همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

به انتهای صفحه بروید و روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه.

برای فعال کردن مجدد پینگ ، به سادگی کادر انتخاب را تیک بزنید و تغییرات خود را ذخیره کنید.

توجه داشته باشید که می توانید پینگ بک ها و آهنگ های پیگیری را به صورت جداگانه فعال کنید. در ویرایشگر پست خود ، پیدا کنید بحث بخش. بعد ، بررسی “پیگیری ها و پیوندهای پینگ در این صفحه مجاز است“و پست خود را به روز کنید / منتشر کنید:

گذشته از: اگر نمی بینید بحث بخش (یا حتی همین.) پیگیری ها را ارسال کنید بخشی که قبلاً به آن اشاره کردیم) ، کلیک کنید گزینه های صفحه در بالای صفحه و کادرهای مربوطه را مطابق شکل زیر ، تیک بزنید.

غیرفعال کردن پیوندها و پیگیریها ، همانطور که تازه آموخته ایم ، فقط برای پست های آینده کار خواهد کرد. پست های قبلی دریافت پینگ بک و لینک های بعدی ادامه خواهد داشت. بنابراین ، چگونه می توانیم هر دو را برای پست های موجود غیرفعال کنیم?

چگونه غیرفعال کردن پینگ بک و پیگیری در پست های موجود

هدایت به ارسال ها> همه ارسال ها, همانطور که در زیر مشاهده می شود.

بعد کلیک کنید گزینه های صفحه در بالای صفحه ، 999 را در قسمت وارد کنید تعداد موارد در هر صفحه درست کرده و درخواست دادن دکمه:

صفحه نمایش بارگذاری می شود تا حداکثر 999 ارسال در همان صفحه نشان داده شود ، در صورتی که صدها پست موجود دارید عالی است.

بعد ، تیک بزنید عنوان کادر انتخاب برای انتخاب همه پستها:

پس از آن ، روی کلیک کنید اعمال توده کشویی ، را انتخاب کنید ویرایش کنید و کلیک کنید درخواست دادن دکمه:

پس از آن ، “اجازه نده” زیر پینگ و کلیک کنید به روز رسانی دکمه ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

اگر بیش از 999 پست دارید ، باید به صفحه بعد بروید و روند کار را تکرار کنید. با انجام این کار ، پینگ بک و پیگیری در پست های منتخب غیرفعال می شود. با این حال ، شما باید به صورت دستی پینگ و پیگیری های ناخواسته را بطور دستی و یا از طریق صفحه تعدیل نظر حذف کنید..

بی پایان ، اجازه دهید ما به برخی از بهترین شیوه های WordPress بپردازیم که در نهایت به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا از پینگ بک و لینک های پیگیری استفاده می کنید.

بهترین تمرینات وردپرس Pingback / Trackback

اگر در سایت خود به استفاده از پینگ بک و لینک های پیگیری دست یافتید ، انجام این کار از ابتدا ضروری است. این به شما کمک می کند تا مزایای هر دو فناوری را بدون اسپم کردن دیگران در همان زمان به دست آورید. اگر هدف اصلی شما رانندگی بیشتر از طریق پینگ بک است ، نکات زیر مفید خواهد بود.

 • از طریق رسانه های اجتماعی یا ایمیل به شخص دیگر اطلاع دهید. در بعضی مواقع ، ممکن است پینگ بک یا پیگیری شما به دلایل مختلف به گیرنده نرسد. وقتی به پست وبلاگ دیگری پیوند می دهید ، از طریق رسانه های اجتماعی یا ایمیل به آنها اطلاع دهید. علاوه بر این به آنها اجازه می دهد درباره pingback اطلاعاتی کسب کنند ، می تواند محتوای شما را در معرض دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی قرار دهد.
 • همیشه به یک پست وبلاگ پیوند دهید ، نه به صفحه اصلی. اگر به صفحه اصلی پیوند دهید ، هیچ پیگیری وردپرس ارسال نمی شود. حتی اگر فقط می خواهید به وبلاگ آنها اشاره کنید ، به جای صفحه اصلی به یک پست پیوند دهید.
 • پیگیری های خود را منتشر نکنید. این پیوندهای ارزشمند شما را در هر صفحه مشخص رقیق می کند.
 • هرگز از پینگ بک و پیگیری برای توزیع اسپم آگاهانه استفاده نکنید.
 • با پینگ و مسیرهای پیگیری خود بسیار هوشیار باشید (یا ویژگی ها را به طور کامل غیرفعال کنید).

بنابراین ، باید از Pingbacks / Trackbacks استفاده کنید?

این کاملاً به خود شما و آنچه می خواهید برسید بستگی دارد. اگر درست انجام شود ، می توانید ترافیک را رانندگی کرده و از مزایای دیگر آن لذت ببرید. در صورت عدم نظارت ، پینگ بک ها و پیگیری ها می توانند اسپم زیادی را برای شما فراهم کنند.

در تجربه من ، 99٪ از پینگ بک و پیگیری از اسپم ها آمده است ، بنابراین من این ویژگی را در کل غیرفعال کردم. تصمیم می گیرم وقت و انرژی خود را روی سایر روشهای مؤثر متمرکز کنم. برخی از روشهای جایگزین من استفاده می کنند:

 • با استفاده از افزونه های پست های مرتبط برای ارائه مطالب بیشتر به خوانندگان
 • ایجاد روابط واقعی با وبلاگ نویسان که در پایان تبلیغ محتوای شما در شبکه های خود هستند
 • ایجاد بک لینک به روش های بهتری مانند رسانه های اجتماعی ، ارسال مهمان ، انجمن ها و غیره
 • یادگیری چگونگی جلوگیری از اسپم زیرا حتی بدون پیگیری / پیگیری ، هرزنامه ها همچنان اتفاق می افتد!
 • نکاتی درباره بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک با استفاده از وردپرس

اگر اسپم ها سرگرمی همه را خراب نکردند ، فکر می کنم پینگ بک و لینکهای متفاوتی از بسیاری از روش های ایجاد بک لینک استفاده کند. امروزه ، هر دو فن آوری به اندازه گذشته محبوبیت ندارند و اسپم هایی برای تشکر از آن داریم. علاوه بر این ، بسیاری از وب سایت ها از روش های جدیدتر ایجاد لینک و ایجاد ترافیک استفاده می کنند.

اگر می توانید آن را هک کنید ، یک قاشق چنگک بزنید و ببینید آیا این یک لیوان چای شماست یا خیر. فقط کافی است از ابتدا یک افزونه ضد اسپم مفید را بدست آورید ، یا در مواجهه با رشته های بی پایان اسپم های بی فایده ، سخت کار خواهید کرد ، به خصوص وقتی مشهور شوید.

از pingbacks و trackbacks استفاده می کنید؟ نظر شما چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map