وردپرس با PHP 7 – چرا سرور خود را به روز کنید

PHP 7 در دسامبر 2015 راه اندازی شده است و حتی پس از گذشت یک سال از انتشار اولیه ، وب سایت هایی وجود دارند که هنوز تحت نسخه های قدیمی تر اجرا می شوند. PHP 7 یک تغییر اساسی برای بهتر شدن است. این یک نسخه بسیار پیشرفته از یکی از پرکاربردترین زبانهای اسکریپت سازی و پایه اصلی WordPress است. در این مقاله می خواهم این مسئله را توضیح دهم که چرا ارتقاء هاست که به درستی پشتیبانی از آن را انجام می دهد و چرا این امر به نفع سایت شماست ، اهمیت دارد؟.


مزایای PHP 7 برای وردپرس

PHP 7 در نسخه 7.1.4 اکنون وجود دارد اما اصلی ترین جنبه های اصلی هنوز باقی مانده است ، این مهمترین جنبه هایی است که از PHP 5.6 و نسخه های قدیمی تر به 7 تغییر یافته است.

 • New Zend Engine اکنون با نام PHP Next Generation (NG) خوانده می شود
 • کاهش مهم در استفاده از حافظه
 • چکیده درخت نحوی
 • پشتیبانی مداوم 64bit
 • تعداد خوبی از خطاهای کشنده اکنون به استثنا تبدیل می شود
 • تولید کننده شماره بهتر و مطمئن تر
 • کلاسهای ناشناس
 • سازگاری با OpenSSL 1.0.2e به بعد.

بنابراین ، هنوز نمی دانم که واقعاً این همه مربای جامبو چیست؟ به من اجازه دهید همه این موارد را با جزئیات توضیح دهم.

صبر کنید – چه اتفاقی افتاد تا 6?!?! چرخه توسعه برای PHP 6 وجود داشت اما تلاش قبلی هرگز آن را به عموم نرساند (نگران نباشید – شما به نوعی آن را از دست ندیدید). برای جلوگیری از سردرگمی ، تصمیم گرفته شد كه 6 مورد از بین بروند. این هدف در جهت بهبود بیشتر توسعه PHP 7 و راه اندازی نسخه جلا تر با ویژگی ها و مزایای بسیار بیشتری بود.

موتور جدید Zend

برای کسانی از شما که نمی دانید ، Zend برای PHP تازه نیست زیرا از سال 1999 در آنجا بود. Zend موتور اعدام است که تفسیر واقعی از زبان PHP را انجام می دهد. در C نوشته شده بود و در طی زمان چندین نسخه پیشرفت داشت. نسخه ای که PHP 5.x از آن استفاده می کند Zend Engine II نام دارد و مدل شیء قابل ارتقاء و پیشرفت های عملکرد را در مقایسه با نسخه های قدیمی اضافه می کند اما Zend Engine جدید در PHP7 که اکنون به آن گفته می شود. نسل بعدی هسته اصلی برای واقعی است افزایش سرعت از PHP7.

هرگاه این عبارت را دو برابر سرعت و کاهش قابل توجه مصرف حافظه PHP7 بشنوید ، می دانید که در واقع پیشرفت های بعدی نسل بعدی است.

نسل بعدی این امر را با تغییر رفتار عملکرد با نشانگرها (مانند Zend Engine II قبلی) به عملکرد با سازه ها می رساند. این تغییر باعث کاهش مصرف حافظه ، جمع آوری زباله و عملکرد کلی می شود.  توضیحی عمیق تر که فقط به رزمندگان برنامه نویسی توصیه می شود در دسترس است PHP ویکی.

PHP 7 راهی سریعتر است

تغییرات در نسل بعدی Zend Engine عامل اصلی افزایش سرعت است ، با کاهش مصرف حافظه همچنین مدت زمان لازم برای تهیه اسکریپت را برای پردازش اطلاعات کاهش داده و نتیجه این است که PHP 7 برای ارائه مطالب مشابه به سرورهای کمتری نیاز دارد. این برای شما بسیار جذاب است زیرا کسی که نمی خواهد وردپرس را سرعت ببخشد.

این نمودار مستقیماً از PHP PDF گرفته شده است:

تعداد درخواست در هر ثانیه اندازه گیری خوبی از عملکرد است زیرا اساساً به شما می گوید کاربران چقدر قادر خواهند بود سایت شما را در هر زمان معین براساس سرور و نرم افزار شما مشاهده کنند. هرچه درخواست های بیشتری برای سرور سریعتر به وب سایت شما ارائه شود ، بیشتر می شود. PHP 7 قادر است عملکرد PHP 5.6 را کپی کند و به طور مستقیم با HHVM ، مترجم زبان اسکریپت دیگری که توسط Facebook ساخته شده است رقابت کند..

چرا سریعتر است؟ از آنجا که از زمان پردازنده کمتری برای پردازش هر درخواست استفاده می کند ، از این رو می تواند میزان درخواست هایی را که می تواند در هر زمان معین ارائه دهد دو برابر کند.

کنترل بهتر خطا و پشتیبانی 64bit

یکی از مهمترین موارد مورد انتقاد در PHP ، مدیریت خطاها بود. چرا ممکن است از شما سؤال کنید ، زیرا قبلاً در PHP7 یک خطای مهلک برای رسیدگی صحیح کاری غیرممکن بود زیرا این امر به هیچ عنوان خطای مدیریتی را فراخوانی نمی کند و اجرای اسکریپت را متوقف می کند.

بهبود خطای PHP 7 از استثنائات قابل پرتاب استفاده می کند و به سازندگان امکان می دهد مکانیزم بسیار بهتری برای مقابله با خطاهایی داشته باشند که قبلاً در دسترس نبود. با ایجاد استثناء ، توسعه دهندگان می توانند اطلاعات بسیار بهتری را در مورد خطای واقعی بدست آورند و قادرند به درستی آن را اداره کنند.

نکته: اکنون کدگذاری و سردرد کمتر است.

از طرف دیگر پشتیبانی مداوم 64 بیتی به این معنی است که PHP7 اکنون به عدد صحیح 64bit اجازه می دهد و در سیستم عامل های دیگر نیز پشتیبانی می شود ، مانند Microsoft Windows به صورت بصورت 64 بیتی.

PHP 7 از کلاسهای ناشناس پشتیبانی می کند

در تمام زبانهای اصلی جهت گرا استفاده از شیوه عملی وجود دارد کلاسهای ناشناس.  جاوا و سی شارپ از این موارد فراوان هستند. کلاسهای ناشناس نه تنها بسیار مفید هستند بلکه به درستی کدگذاری شده می توانند اجرای کد را سرعت بخشند ، افزودن کلاسهای ناشناس برای PHP7 برای دستیابی به همه زبانهای اصلی گرا ضروری بود..

توابع PHP مستهلک

نگهداری عمده خانه در PHP7 با کارکردهای کاهش یافته وجود داشت. عملکردی مستهجن برای کسانی که نمی دانند بخشی از کد است که بسیار قدیمی یا غیرقابل استفاده تلقی می شود و خواهان استهلاک است. وقتی یک تابع در PHP مستهلک می شود دیگر کار نمی کند.

توسعه دهندگان PHP7 عملکردهای زیادی را که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند با دقت در نظر گرفتند. مهم است بدانید که یک عملکرد مستهلک می تواند و به طور بالقوه کد شما را خراب کند. وقتی می شنوی مشکلات سازگاری با به روزرسانی WordPress خود به PHP7 این نکته دقیقی است که وب سایت شما می تواند ترمز کند.

عملکردهای کاهش یافته در PHP 7 مهمترین نکته ای است که باید در هنگام ارتقاء وب سایت خود به هاست که PHP 7 را فراهم می کند در نظر بگیرید.

افزونه ها و مضامین قدیمی تر که به آن توابع کاهش یافته می گویند می توانند و اگر عملکرد خود را تحت PHP7 اجرا کنند ، متوقف می شوند. به همین دلیل شما کاملا باید تمام افزونه ها و موضوع خود را ارتقا دهید قبل از تغییر به هاست که از PHP7 پشتیبانی می کند.

حذف کلیه کدهای مستهجن تا حدودی مسئول عملکرد PHP7 است که اکنون در یک محیط بسیار پاک تر از PHP 5.x اجرا می شود.

معنی این چیست

PHP7 سریعتر و سبک وزن تر است ، با استفاده از حافظه کمتری اجرا می شود ، دو برابر کد را در هر زمان معین نسبت به PHP 5.x انجام می دهد و خطاها را به روشی بسیار پاک تر اداره می کند. این همه به یک ترجمه می شود وب سایت سریعتر ، برنامه نویسی بهتر و یک تجربه کاربری بسیار بهتر.

اگر به عملکرد در سایت خود اهمیت می دهید ، اولین سفارش روز شما باید این باشد که تمام افزونه ها و مضامین خود را به روز کنید و به هاستی که PHP7 را ارائه می دهد سوئیچ کنید. و شما خوش شانس هستید – محبوب ترین شرکت های میزبان PHP 7 را برای همه برنامه های خود ارائه می دهند (یا آنها ارتقاء را ارائه می دهند). در اینجا چند شرکت میزبان سازگار با PHP 7 که توصیه می کنیم:

 • میزبان وردپرس بهینه سازی شده Bluehost
 • میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine (که میزبان WPExplorer نیز هست)
 • میزبانی وب وردپرس مدیریت معبد رسانه
 • به علاوه دیگران! و اگر میزبان فعلی خود را دوست دارید ، فقط در مورد ارتقا سوال کنید.

البته فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که حتی در عملکرد بیشتر مانند استفاده از nginx و خدمات میزبانی نیز پشتیبانی می کنند که از نوعی حافظه پنهان سرور پشتیبانی می کنند اما در مقاله بعدی در مورد همه این موضوعات بحث خواهیم کرد.. در حال حاضر ، اگر شما چیزی برای اضافه کردن یا هر گونه سؤال دارید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map