PayPal Vs Stripe – کدام یک مناسب برای فروشگاه WooCommerce شما است؟

اگر نگاهی بیندازید دروازه های پرداخت توسط WooCommerce پشتیبانی می شوند, 95 نتیجه خواهید دید. این نتایج شامل گزینه هایی مانند PayPal ، Stripe ، Square ، Amazon Pay ، Authorize.net و First Data می باشد. چندین دروازه پرداخت مبهم نیز ارائه شده است ، اما دو محبوب ترین آنها PayPal و Stripe هستند.


بخشی از این امر به این دلیل است که افزونه های Stripe و PayPal WooCommerce کاملاً رایگان هستند ، اما این امر عمدتا مربوط به نرخ های معقول ، معاملات بدون درز و شیوه های تجاری معتبر است..

به طور خلاصه ، هر دو محبوب هستند ، بنابراین شرکت ها درآمد خوبی کسب می کنند و به دلیل آن از کاربران محافظت می کنند. اما مانند تمام مکالمات دروازه پرداخت ، می تواند سعی کند جواب درست را خسته کننده کند. و این ساده تر نیست.

بنابراین ، هنگامی که شما گودال پی پال در مقابل نوار, کدام یک جلوتر می آید؟ خواندن را ادامه دهید تا در مورد جوانب مثبت و منفی بیاموزید ، همراه با پاسخی که کدام یک برای تجارت شما مناسب است.

مزایای پی پال برای تجارت آنلاین

پی پال فواید بسیار بیشتری نسبت به کاهش قیمت دارد و بیشتر این موارد مربوط به اندازه شرکت است. برای یافتن کشور یا بانکی که با PayPal کار نمی کند ، شما را تحت فشار قرار می دهد. لازم به ذکر نیست ، شما تقریباً کنترل سریع آن را بر روی وجه خود دارید.

ادغام آسان با WooCommerce

افزونه پرداخت PayPal Express WooCommerce

از آنجا که یکی از گزینه های پرداخت پیش فرض داخلی WooCommerce که پی پال را با فروشگاه آنلاین شما تلفیق می کند ساده است – فقط حساب خود را تأیید کنید و آماده پذیرش پرداخت هستید. اما اگر می خواهید پرداخت برای مشتریانتان ساده تر شود ، تعدادی برنامه افزودنی رایگان WooCommerce نیز وجود دارد ، مانند PayPal Express پرداخت, می توانید سریع و آسان تجربه خرید مشتریان خود را انجام دهید.

درک قیمت آسان است

ما در مورد چگونگی پرداخت پی پال هزینه های بیشتر از Stripe (در بخش downsides) صحبت خواهیم کرد. اما یک چیز مطمئناست: پی پال درمورد قیمت تمام شده آن شفاف است.

هزینه 2.9٪ + 30 most بیشتر معاملات را در بر می گیرد. همچنین می توانید برخی از هزینه های دیگر را نیز پیدا کنید اینجا. به طور خلاصه ، به نظر نمی رسد که پی پال در تلاش است تا هر چیزی را پنهان کند.

علاوه بر این ، پی پال هیچ هزینه ای را برای لغو یا کاهش قیمت نمی پردازد. در مورد هزینه های تنظیم نیز همین اتفاق می افتد.

می توانید خدمات بی شماری را از یک جا دریافت کنید

در اینجا لیست کوتاهی از برخی از خدمات و محصولات ارائه شده از طریق PayPal آورده شده است:

 • صورتحساب دوره ای
 • پرداخت های خرد
 • پایانه های مجازی
 • فرم پرداخت
 • دروازه پرداخت
 • صورتحساب

هر شرکت پردازش پرداخت همه چیز مانند این را در زیر یک سقف ارائه نمی دهد.

پی پال سریع پرداخت می کند

پی پال تقریباً بلافاصله پس از انجام معامله ، پول را در حساب شما قرار می دهد. برای انتقال به یک حساب بانکی دیگر باید چند روز صبر کنید ، اما مزیت استفاده از کارت بدهی پی پال نیز وجود دارد.

پی پال تقریباً در همه جا پذیرفته شده است

بیشتر خریداران و فروشندگان نام تجاری PayPal را تشخیص می دهند. این یک نام قابل احترام و قابل اعتماد در تجارت است ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که تقریباً در هر جای دنیا پذیرفته شود. به همین دلیل ، این یک انتخاب عالی برای مشاغل کوچک است که فقط از طریق اینترنت شروع به کار می کنند.

پیکربندی آسان است

خواه از یک حساب شخصی PayPal یا استاندارد PayPal Payments استفاده می کنید ، هنگام تنظیم آن مشکلی نخواهید داشت. اگر یک مورد وجود داشته باشد ، شما نمی شنوید که بازرگانان از آن شکایت دارند ، سهولت استفاده با پی پال است. اکثر تازه واردان می توانند ظرف ده دقیقه با یک حساب پیکربندی شوند و سریعتر شروع به جمع آوری پرداخت کنند.

مزایای استریپ برای تجارت آنلاین

با پردازش پرداخت ، انطباق PCI ، اشتراک ها ، ابزارهای بازار ، کوپن ها ، آزمایش های رایگان ، دکمه های Buy و موارد دیگر ، Stripe به دلیل مجموعه بزرگ ویژگی های آن شناخته شده است. پی پال کار فوق العاده ای را برای ارائه لوازم اضافی فراتر از پردازش پرداخت خود انجام می دهد ، اما به نظر می رسد Stripe آن را از بین برد.

طیف گسترده ای از محصولات و خدمات اضافی

خدمات PayPal بسیار چشمگیر هستند ، اما Stripe دروازه پرداخت خود را با برخی خدمات منحصر به فرد مانند موارد زیر تکمیل می کند:

 • برای برنامه های تلفن همراه دکمه بخرید
 • ابزار گزارش شگفت انگیز
 • گزینه های بازار
 • وجه قابل تنظیم
 • یک صفحه پرداخت میزبان
 • اشتراک ها
 • محاکمات رایگان و کوپن

و این فقط یک لیست کوتاه از بیش از 100 ویژگی ارائه شده توسط Stripe است.

ادغام سریع WooCommerce

پسوند نوار WooCommerce

با اضافه کردن رایگان پسوند دروازه پرداخت نوار برای فروشگاه WooCommerce ، فروشگاه آنلاین شما پذیرفته خواهد شد تا کارت های اعتباری ، بیت کوین ، اپل پرداخت و موارد دیگر را بپذیرد. راه اندازی ساده است و برای پیکربندی تنظیمات پرداخت دلخواه خود نیاز به زمان زیادی دارد.

ابزارهای توسعه دهنده رایگان

یکی از اصلی ترین دلایلی که شما با Stripe over PayPal می توانید به خاطر مجموعه قوی ابزارهای توسعه دهنده رایگان باشد. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به سرعت سیستم پرداخت Stripe را در برنامه ها ، برنامه ها و وب سایت های دیگر ادغام کنند. نکته اصلی این است که یک بنیاد مستحکم ایجاد کنید و گزینه هایی را برای گسترش مشاغل خود باز کنید.

این گفته است ، اگر مهارت های توسعه ندارید ، Stripe کاملاً خوب است. با این حال ، به نظر می رسد برای توسعه دهندگان جذاب تر باشد.

هزینه یک تخت

هر دو سرویس هزینه معامله استاندارد 2.9٪ + 30، را دارند ، اما Stripe برای هر چیزی مانند مجوز کارت ، کارت های بین المللی یا شارژ کارت از سایت شما هزینه اضافی نمی پردازد. ما هزینه های اضافی را که توسط پی پال در زیر اعمال می شود بیان خواهیم کرد ، اما مشاغلی که می خواهند کارت های بین المللی را بپذیرند یا کاری مانند تکرار صورتحساب را انجام دهند ، تعداد پرداخت های کمتری با Stripe دارند.

نه تنها این ، اما Stripe پرداخت های Apple Pay را بطور رایگان قبول می کند ، در حالی که PayPal پرداخت از Apple Pay را به هیچ وجه قبول نمی کند.

خطرات جانبی PayPal برای تجارت آنلاین

پی پال بودن یک شرکت بزرگ ، انواع شکایت را مشاهده می کند. بیشتر آنها مربوط به اولین نکته ای هستند که در مورد حسابهای منجمد به آنها می پردازیم.

حساب های منجمد و نگه داشتن وجوه

اگرچه به دلیل دلایل امنیتی عمل PayPal در برخی از حساب ها مشخص است ، اما به کاربران شناخته شده است که مشکلات مربوط به حساب های منجمد و واریز شده را حتی برای حساب های قانونی گزارش می دهند. دلیل اینکه PayPal به طور معمول حسابهای شما را مسدود می کند (یا خاموش می شود) به دلیل ظن کلاهبرداری است.

پی پال به برخی موارد کلاهبرداری با مشخصات بالا پرداخته است ، بنابراین منطقی است که کمی از حساب های مشکل آفرین باشید. علاوه بر این ، Stripe و سایر شرکتهای بزرگ پردازش پرداخت نیز می توانند حسابهای خود را مسدود یا تعطیل کنند. پی پال فقط به نظر می رسد در اخبار بیشتر است.

به طور کلی ، بهتر است در صورتی که قصد پیروی از شرایط و ضوابط آن را ندارید ، از PayPal اجتناب کنید. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها هنگام تلاش برای استفاده از حساب های شخصی PayPal برای اهداف تجاری ، حسابهای خود را منجمد کرده اند.

همچنین ، اگر محصول ، خدمات یا صنعت خود را پرخطر (یا به طور بالقوه غیرقانونی در برخی از کشورها) می دانید ، بهتر است در جای دیگری جستجو کنید.

هزینه خدمات اضافی

از آنجا که هر دو PayPal و Stripe هزینه معاملاتی استاندارد برابر 2.9٪ + 30 ¢ دارند ، هیچ دلیلی برای مقایسه این دو با آن متریک وجود ندارد.

Stripe با چسباندن به مبلغ 2.9٪ + 30 ¢ هزینه معامله ، کارها را ساده نگه می دارد. خودشه. با این وجود ، پی پال بسته به آنچه در حساب شما اتفاق می افتد ، هزینه های دیگری را اضافه می کند. در اینجا چند مثال آورده شده است:

 • شارژ – 20 دلار (در مقابل 15 دلار برای Stripe)
 • کارت های سایت خود را شارژ کنید – هر ماه 30 دلار
 • صورتحساب مکرر – 10 دلار در هر ماه
 • حفاظت پیشرفته از کلاهبرداری – 10 دلار در هر ماه
 • هزینه مجوز کارت – 30
 • هزینه کارتهای بین المللی – 1٪
 • هزینه پرداخت کمتر از 10 دلار – 5٪ +05 ¢
 • هزینه های کارتهای Express Express آمریکا – 3.5٪

اکثر هزینه های آن از Stripe کاملاً رایگان است یا به همان نرخ تخت 2.9 + + 30 stick می چسبد.

محافظت از فروشنده

پی پال به دلیل محافظت از خریدار مشهور است ، اما لزوماً این مورد برای فروشندگان اتفاق نمی افتد. شما می توانید نگاهی به پیشنهادات محافظت از فروشنده در اینجا, اما فقط بخاطر داشته باشید که بسیاری از تجار گزارش می دهند که حمایت از فروشنده به دور از اثربخشی نیست.

نقاط ضعف Stripe برای تجارت آنلاین

راه راه بدون چالش نیست. در اینجا مواردی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

حساب ها و خاتمه های منجمد

PayPal و Stripe هر دو شرکت بزرگی هستند که در هر گوشه ای با کلاهبرداری روبرو می شوند. بنابراین جای تعجب ندارد که تجار تمایل دارند از حسابهای منجمد با Stripe نیز شکایت کنند. بنابراین ، PayPal و Stripe در این طبقه در یک سطح قرار دارند ، زیرا همه بازرگانان حداقل باید از پتانسیل حسابهای منجمد آگاه باشند. بار دیگر ، بهترین راه برای جلوگیری از این کار ، به حداقل رساندن کلاهبرداری در سایت شما و استفاده از حساب Stripe با توجه به شرایط و خدمات آن است.

همیشه دوستانه نیست

Stripe بسته های کمی را در سیستم عامل خود قرار می دهد ، اما بعضی اوقات این مشکلات بیشتر از حل آن ایجاد می کند. برای شروع ، Stripe در درجه اول برای توسعه دهندگان ساخته شده است ، بنابراین تنظیم آن به اندازه PayPal کار ساده ای نیست. علاوه بر این ، ابزارهای کلاهبرداری با Stripe گنجانده شده است ، اما به نظر می رسد مشتریان در پیدا کردن و فعال سازی آنها مشکل دارند. به عنوان مثال ، Stripe شناخته شده است که از چاه در مقابل کلاهبرداری و اتهامات عنوان شده محافظت نمی کند. Stripe قطعاً دارای ویژگی هایی برای مقابله با این شرایط است ، اما بازرگانان در روشن کردن آنها و درک آنها مشکل دارند.

PayPal vs Stripe: کدام یک را باید انتخاب کنید?

نتیجه گیری کامل در مورد اینکه کدام پردازنده پرداخت را باید انتخاب کنید کار ساده ای نیست ، اما می توانیم چند جمله محکم بیان کنیم:

 • Stripe برای توسعه دهندگان بهتر است.
 • پی پال معمولاً برای تازه واردانی که می خواهند راه حل افزونه و بازی داشته باشند بهتر است.
 • پی پال برای غیرانتفاعی نرخ بهتری دارد.
 • استریپ برای مواردی مانند تکرار صورتحساب ، پرداخت های خرد و هزینه های کمتری هزینه کمتری دارد.
 • اگرچه استریپ محبوب است ، اما پی پال از شناخت برند بسیار قوی تری برخوردار است.

آنجا آن را دارید! اگر در مورد انتخاب بین Stripe و PayPal سؤالی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map