نحوه استفاده از Patreon برای Crowdfund محتوای وردپرس خود

نحوه استفاده از Patreon برای Crowdfund محتوای وردپرس خود

شما برای تهیه اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از پاترون برای جلب شغل ، به این مقاله آمده اید. چرا؟ خوب ، ممکن است شما وبلاگ وردپرس خود را به عنوان یک سرگرمی شروع کرده باشید. یا شاید شما برای ایجاد برخی از درآمد منفعلانه وقت زیادی را برای ایجاد محتوای ارزشمند سرمایه گذاری کرده اید و شاهد بازپرداخت واقعی نیستید؟ این امر می تواند خصوصاً ناامید کننده باشد اگر موارد زیر را داشته باشید ، اما جریان های درآمد سنتی حتی به اندازه کافی نمی توانند هزینه های میزبانی شما را تأمین کنند.


در این سناریو ، ممکن است بخواهید درباره آن بیشتر بدانید جمع کردن جمعیت. این یک روش بسیار رایج برای جمع آوری پول است که در مفهوم قدیمی مدرسه شیشه نوک بهبود می یابد. به طور خاص ، Patreon در حال تبدیل شدن به روشی متداول برای سازندگان است که بتوانند درآمد خود را بر مبنای مداوم کسب کنند. به طور خلاصه ، این امکان را به دنبال کنندگان شما می دهد تا در هزینه های سایت شما مشارکت کنند و درآمد منظمی برای محتوای شما ایجاد کنند.

در طول این پست ، شما را با پاترون آشنا می کنیم و فواید آن را بیشتر بررسی می کنیم. سپس ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را با سایت وردپرس خود ادغام کنید ، تا بتوانید محتوای خود را جمع کنید. بیایید وارد شوید!

مقدمه ای برای پاترون و مزایای آن

Patreon به Crowdfund سایت شما

به زبان ساده, پاترون یک بستر مبتنی بر عضو است که شما را قادر می سازد مستقیماً توسط مخاطبان خود دریافت کنید. از طریق این سایت ، از محتوائی که قبلاً ایجاد می کنید درآمد کسب می کنید. هواداران یا مراجعان متعهد می شوند مبلغی را انتخاب كنند كه معمولاً هر ماه یا هر بار ارسال مطالب جدید پرداخت می شود. هنگامی که از پاترون برای سرمایه گذاری استفاده می کنید ، هزینه کمی دریافت می کنند و مابقی پول را دریافت می کنید.

Patreon راهی برای مشترکین شما می کند تا بدون نیاز به یک واسطه ، بتوانند چیزهایی را که از آن لذت می برند به شما بپیوندند. از آنجایی که آنها میزان و دفعات پرداخت را انتخاب می کنند ، هرگز نگران اتهامات غیرقابل برنامه ریزی نگران نخواهند شد. مهمتر از همه ، پاترون به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود رابطه ای حامی و هنرمندی برقرار کنید.

در اینجا چند مورد از مزایای اصلی سیستم عامل آورده شده است:

 • شما درآمد قابل پیش بینی دریافت می کنید. از آنجا که شما به وضوح می توانید ببینید که هر مشترک چه مقدار و در چه فرکانس (از جمله در هر پست یا به صورت ماهانه) پرداخت می کند ، می دانید که چقدر پول انتظار دارید.
 • شما هنوز هم می توانید از منابع درآمد دیگر استفاده کنید. اگر از پیوندهای وابسته ، Google AdSense یا هر نوع درآمد دیگری استفاده می کنید ، می توانید بدون تأثیرگذاری روی حساب Patreon خود از آنها سود ببرید.
 • شما مالکیت محتوای خود را حفظ می کنید. هر چیزی که ایجاد می کنید هنوز متعلق به شماست ، و Patreon مدعی حق مالکیت نیست.
 • شما مجبور نیستید پرداخت ها یا پشتیبانی را مدیریت کنید. کلیه جزئیات پرداخت پردازش و ارائه پشتیبانی از سکوی Patreon برای شما در نظر گرفته شده است.

قبل از شروع ، مهم است که توجه داشته باشید که استفاده از پاترون برای سرمایه گذاری زمانی بهتر است که قبلاً در وبلاگ یا وب سایت خود موارد زیر را داشته باشید. حامیان شما معمولاً از طریق سایت و رسانه های اجتماعی شما از این گزینه آگاه می شوند و تصمیم می گیرند از شما پشتیبانی کنند زیرا آنها از مطالب شما لذت می برند. این بدان معناست که شما باید وقت خود را برای ساختن مخاطبان خود اختصاص دهید قبل از شما آنها را دعوت می کنید تا حامی شما شوند.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است پاترون هزینه مالی را پرداخت می کند, براساس درصدی از مشارکتهای پشتیبان شما. نرخ ها شفاف هستند ، اما هستند در معرض تغییر ، که می تواند بر مشتریان و درآمد شما در جاده تأثیر بگذارد.

نحوه استفاده از Patreon برای Crowdfund محتوای وردپرس خود

در حالی که برای موفقیت در Patreon نیازی به هزاران بازدید کننده عادی سایت ندارید ، باید قبل از شروع موارد دیگری از این نوع را داشته باشید. افزایش ترافیک سایت از طریق سئو ، تعامل فعال با دنبال کنندگان در رسانه های اجتماعی ، و ارائه محتوای با کیفیت بالا ، همه راه هایی برای تولید یک نتیجه زیر است. سپس ، می توانید حساب خود را در Patreon تنظیم کنید!

1. ایجاد یک حساب Patreon

ثبت نام در یک حساب کاربری Patreon

اگر قبلاً عضو Patreon هستید ، فقط باید وارد حساب کاربری خود شوید ، به سمت خود بروید تنظیمات را انتخاب کنید آفریننده شوید. اگر کاملاً تازه وارد سایت هستید ، از طرف دیگر می توانید بر روی آن کلیک کنید صفحه من را شروع کنید دکمه در صفحه اصلی پاترون. از آنجا ، می توانید با حساب Facebook خود یا با استفاده از ایمیل خود وارد شوید.

2. صفحه Patreon خود را بسازید

صفحه راه اندازی برای ایجاد یک حساب کاربری Patreon

در مرحله بعد باید صفحه Patreon خود را ایجاد کنید. یک جادوگر مفید شما را در طی این روند طی می کند. چندین مرحله انجام شده است ، بنابراین بهتر است اگر موارد زیر را آماده کنید:

 • حساب های رسانه های اجتماعی شما ، به همراه نمایه و عکس روی جلد.
 • ایده ای برای چگونگی تنظیم برنامه پرداخت خود.
 • زمین تولید مخاطب (ممکن است بخواهید ویدیوی مقدماتی را نیز در نظر بگیرید).
 • برنامه هایی برای چگونگی پاداش دادن به مشتریان برای حمایت از آنها (محتوای اضافی یا اولیه ، تهیه فیلم یا پست ، یک انجمن ویژه یا خبرنامه و غیره).

آماده شدن با این جزئیات روند ایجاد صفحه را بسیار ساده تر می کند. البته همیشه می توانید بعداً تمام این اطلاعات را ویرایش کنید.

3. راه اندازی خود را در سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود تبلیغ کنید

پس از آماده شدن صفحه ، می توانید هر زمان که دوست دارید ، آن را راه اندازی کنید. اینجاست که همه چیز جالب می شود. با این حال ، اول ، انجام این کار مقدماتی و ارتقاء صفحه Patreon در سایت وردپرس و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مهم است. در غیر این صورت ، هیچ کس از این فرصت آگاهی نخواهد داشت.

بنابراین ، قبل از کلیک بر روی راه اندازی دکمه (که باعث می شود صفحه شما در سیستم عامل قابل جستجو باشد) ، این نکات پیش از راه اندازی را در نظر بگیرید:

 • با بحث در مورد عضویت Patreon و مشخص کردن اهداف خود برای مخاطبان خود ، پیشگامانه راه اندازی خود را برنامه ریزی کنید.
 • از مزایای خود استفاده کنید ابزارهای قبل از راه اندازی, و مطمئن شوید که صفحه خود را پیش نمایش می کنید.

وقتی تبلیغات پیش از راه اندازی شما تمام شد ، پیش بروید و صفحه Patreon خود را زنده کنید. فقط به یاد داشته باشید که می خواهید به تبلیغ آن ادامه دهید ، در سایت خود و هر جای دیگر مخاطبان شما از این امر آویزان هستند.

4- برای ادغام Patreon با WordPress از دکمه رایگان Patreon ، ابزارک ها و افزونه استفاده کنید

دکمه های Patreon ، ابزارک ها و افزونه ها

اکنون که صفحه خود را در Patreon به فضای مجازی راه اندازی کرده اید ، می خواهید حرکت خود را در سایت خود ادامه دهید. یکی از بهترین راه های انجام این کار استفاده از افزونه ای است که سایت شما را مستقیماً به حساب Patreon شما متصل می کند. برای این کار توصیه می کنیم دکمه Patreon ، ابزارک ها و افزونه ها.

این افزونه روشی آسان برای ادغام وب سایت یا وبلاگ شما با Patreon است. این شما را قادر می سازد:

 • دکمه های Call to Action (CTA) را مستقیماً به سایت وردپرس خود اضافه کنید.
 • ویدجتهایی را شامل کنید که صفحات و ارسالهای شما را مستقیماً به حساب Patreon شما وصل می کنند.

نکته دیگر ، اگر به نسخه حرفه ای ارتقا دهید ، می توانید حتی محتوای Patron Only را مستقیماً در سایت وردپرس خود وارد کنید. این امر به شما امکان می دهد تا به محتوای ویژه Patreon خود پیوند دهید ، در حالی که طرفداران را ترغیب می کنند از شما حمایت کنند.


شانس این است ، شما تلاش زیادی برای ایجاد محتوا برای پیروان خود انجام می دهید. در حالی که شما ممکن است این کار را به خاطر ایجاد عشق انجام دهید ، هوشمندانه است که با استفاده از Patreon به جلب شغل و پشتیبانی مالی اطمینان حاصل کنید تا بتوانید تولید محتوای با کیفیت بالا را ادامه دهید. فعال کردن طرفداران خود برای تبدیل شدن به مشتریانی که درآمد مداوم را ارائه می دهند یک روش ایده آل برای انجام این کار است.

در این پست ، ما در مورد مزایای استفاده از Patreon برای جمع آوری محتوای وردپرس خود صحبت کرده ایم. ما همچنین نحوه شروع کار و نحوه ادغام پاترون با سایت موجود خود را توضیح دادیم. اما شاید چیزی را از دست داده باشیم. آیا در مورد استفاده از پاترون برای جمع آوری مطالب خود سوالی دارید؟ بیایید در بخش نظرات زیر آنها را مورد بحث قرار دهیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map