کدام ابزارک های وردپرس را باید در نوارهای جانبی خود نمایش دهید؟

کدام ابزارک های وردپرس را باید در نوارهای جانبی خود نمایش دهید؟

نوارهای جانبی نوارهای مهمی در وب سایت شما هستند که غالباً نمی توان از آنها چشم پوشی کرد یا به طور موثری مورد استفاده قرار نگرفت. به طور صحیح طراحی شده است ، نوارهای کناری شما می تواند به ارائه یک تجربه عالی کاربر ، ارتقاء مشاغل خود ، تولید پیشرو و کمک به شما در افزایش درآمد خود کمک کند.


هیچ قانون تنظیم شده ای در مورد ابزارک های مورد استفاده در ستون های فرعی شما وجود ندارد. درعوض ، محتوای نوار کناری شما باید توسط اهداف سایت هدایت شود. در این مقاله ، ما چگونگی انتخاب ابزارکهای مناسب برای اهداف سایت خود را برای بهینه سازی ستون های فرعی شما بررسی خواهیم کرد. سپس ما به انتخاب مهمترین ابزارک ها ، از جمله نمایش فرم های انتخاب ، لینک های رسانه های اجتماعی و پست های محبوب ، در میان سایر موارد ، خواهیم پرداخت..

با پایان یافتن این مقاله ، باید دید کاملی از ابزارک هایی که باید در ستون های فرعی سایت خود نمایش دهید دقیقاً مشاهده کنید..

اهداف سایت خود را تعیین کنید

مهم است که شما از هر فضایی از ستون های فرعی خود استفاده کنید تا سایت شما در برابر اهداف خود به سمت خود برگردد. بنابراین ، ویجت هایی که در ستون های فرعی خود استفاده می کنید باید مستقیماً با اهداف سایت شما مرتبط باشد.

ممکن است شما که می خواهید لیست ایمیل یا رسانه های اجتماعی زیر را افزایش دهید. شما ممکن است به دنبال این باشید که مخاطبان خود را برای مدت طولانی در سایت خود نگه دارید ، آنها را ترغیب کنید که بیشتر وبلاگ خود را بخوانند ، یا به طور منظم بازدید کننده شوند. یا ممکن است شما مایل به فروش محصولات ، خدمات یا دوره آنلاین یا عضویت آنلاین باشید. اهداف شما هرچه باشد ، ابزارکهای شما باید آنها را منعکس کنند.

ترتیب ابزارکهای شما نیز مهم است. ابزارک های مرتبط با مهمترین اهداف شما باید موقعیت های برجسته ای را در بالای نوار کناری قرار دهید. ابزارکهای هدف قرار داده شده با رتبه پایین تر باید به پایین صفحه فشار بیاورند.

اطمینان حاصل کنید که بارهای جانبی خود را بیش از حد اضافه نکنید یا به هم ریخته اید. این کار را اشتباه کنید و می توانید بازدید کنندگان خود را گم کنید یا حداقل آنها را گیج کنید. با دقت فکر کنید که به ستون کناری خود اضافه خواهید کرد. همیشه اطمینان حاصل کنید که دلایل پشت هر ویجت انتخابی شما وجود دارد.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از ابزارک هایی که باید از آنها استفاده کنید بیاندازیم.

ویجت “درباره من” را نمایش دهید

درباره من ویجت

به هر نوع وب سایتی که در حال اجرا هستید ، ویجت درباره من مهم است. این کمک می کند تا بازدید کنندگان در ارتباط با سایت شما و درک آنچه شما می خواهید با کسب و کار خود به دست آورد.

در سایت نمونه کارها نویسنده مستقل من ، از ویجت “Genesis – Profile Profile” استفاده کردم. این به من اجازه می دهد تا عنوانی “درباره من” ، متن در مورد خودم ، و همچنین تصویر گراواتار خود اضافه کنم. پیوندی در انتهای متن من همچنین به من امکان پیوند دادن به صفحه مناسب را می دهد ، که می تواند صفحه درباره شما ، صفحه تماس شما یا صفحه مرتبط دیگری باشد که دوست دارید مخاطبان شما از آن بازدید کنند..

اگر موضوع شما از ابزارک “درباره من” برخوردار نیست ، یک ویجت متن ساده کافی خواهد بود. اگر مایل به نمایش gravatar خود هستید ، Jetpack ماژولی را به نام ارائه می دهد ابزارک های نوار کناری اضافی. یکی از این موارد است ویجت پروفایل Gravatar. این ویجت شما را قادر می سازد گراواتور خود را به ستون های فرعی ، و همچنین برخی از داده های پروفایل گراواتار خود اضافه کنید.

یک فرم انتخاب کردن اضافه کنید

ویجت Optin

جمع آوری آدرس های ایمیل باید برای همه سایت ها ، در هر شغل و فعالیت شما ، هدفی باشد. امکان ارتباط با مخاطبان خود پس از ترک سایت شما بسیار مهم است. بدست آوردن ایمیل بازدید کنندگان بدان معنی است که می توانید همچنان تجارت خود را به آنها بازاریابی کنید ، خبرنامه ارسال کنید ، مقالات ، محصولات و خدمات را تبلیغ کنید و آنها را دوباره به سایت خود ترغیب کنید.

افزودن یک فرم انتخاب به ستون های فرعی ، راهی عالی برای ثبت نام بازدید کنندگان در یک روزنامه ماهانه یا مکاتبات عمومی است. عمدتاً ، مردم زحمت جستجوی فرم optin را پیدا نمی کنند ، بنابراین نمایش آن در ستون های فرعی ، آن را قابل مشاهده نگه می دارد و ثبت نام هر چه سریع تر مخاطبان شما را آسان می کند.

Bloom from Elegant Theme یک افزونه حق بیمه ایمیلی برای ایمیل است. این شش راه مختلف برای ارائه فرم های انتخاب وجود دارد ، اما یکی از این گزینه ها اضافه کردن فرم های انتخاب گزینه ناحیه ویجت به ستون های فرعی یا پاورقی است. فرم های شیک و حرفه ای بلوم برای جلب توجه مخاطبان شما مناسب است. این باید به افزایش تولید سرب کمک کند.

رسانه های اجتماعی را تبلیغ کنید

رسانه های اجتماعی حوزه اصلی دیگری است که مشاغل همیشه باید آن را ارتقاء دهند. نوارهای کناری مکان مناسبی برای نمایش دکمه های دنباله برای دستیابی به دنبال کننده ها هستند. همچنین می توانید یک یا دو رسانه فید را نشان دهید تا آنچه را که در کانالهای رسانه های اجتماعی شما اتفاق می افتد نشان دهید.

ویجت دکمه های اشتراک اجتماعی AddToAny

دکمه های به اشتراک گذاری AddtoAny افزونه رایگان افزونه وردپرس

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی AddToAny افزونه رایگان رسانه ای اجتماعی WordPress است که به شما امکان می دهد دکمه های دنباله ای را به ستون های فرعی خود (یا واقعاً در هر جای دیگر سایت خود) اضافه کنید. افزودن این ویجت رسانه اجتماعی به نوارهای جانبی شما به این معنی است که دکمه های دنباله دار شما به طور مداوم قابل مشاهده خواهد بود و بازدیدکنندگان را ترغیب به دنبال شما می کند.

آنها را تغذیه اجتماعی کنید

تغذیه آنها را با افزونه وردپرس اجتماعی

آنها را تغذیه اجتماعی کنید یکی دیگر از افزونه های رسانه های اجتماعی است ، اما این بار برنامه ای که فید رسانه های اجتماعی را نشان می دهد. برای صفحات ، گروه ها ، رویدادها ، آلبوم های عکس ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب و موارد دیگر فیدهای سفارشی ایجاد کنید. این فیدها می توانند در نوارهای جانبی قرار بگیرند تا آنچه در کانالهای رسانه اجتماعی شما اتفاق می افتد را نمایش دهند.

نوار کناری اجتماعی وردپرس

نوار کناری اجتماعی وردپرس

WordPress Social Sidebar یک افزونه خارق العاده است که میله های رسانه های اجتماعی زیبایی را به وب سایت شما اضافه می کند. آی تی با بیش از 30 شبکه اجتماعی کاملاً سازگار است. با این حال ، قدرت اصلی آن گزینه های سفارشی سازی موجود است. برای مبتدیان ، می توانید نوار اجتماعی را در هر چهار گوشه وب سایت خود قرار دهید – به صورت عمودی در سمت چپ یا راست یا به صورت افقی در بالا یا پایین.

شما همچنین بر ظاهر دکمه های اجتماعی کنترل کامل دارید. می توانید آنها را به صورت یک بلوک محکم یا مربع / حلقه جدا از هم نمایش دهید. چهار “موضوع” نیز وجود دارد که می توانید نمادهای رسانه های اجتماعی را به صورت کامل ، رنگی ، تیره ، تیره یا نور نمایش دهید. دکمه ها در اندازه های کوچک و بزرگ نیز موجود هستند. افزونه موبایل نیز بهینه شده است و از دکمه های رسانه اجتماعی شما در همه دستگاه ها زیبا به نظر می رسد.

از افزونه پست های محبوب یا مرتبط استفاده کنید

پست های مرتبط

اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را به مدت طولانی در سایت خود نگه دارید و مطالب خود را کاوش کنید ، مهم است که ویجت را برای کمک به آن نمایش دهید. استفاده از ویجت پست های مرتبط یا ویترین پست های معروف یک روش عالی برای تهیه عکس فوری از سایر موارد موجود در سایت شما است. به همان اندازه ، اگر محتوای خاصی دارید که می خواهید تبلیغ کنید ، می توانید در عوض آن را نمایش دهید.

افزونه پست های محبوب وردپرس

افزونه پست های محبوب وردپرس

ویجت نمایش محبوب ترین پست های شما روشی مؤثر برای ترغیب بازدید کنندگان خود برای کلیک بر روی مقاله دیگر است. افراد دوست دارند جمعیت را دنبال کنند ، بنابراین اگر برخی از پست ها به عنوان “محبوب” شناخته می شوند ، این باید به افزایش کلیک از طریق نرخ کمک کند.

پست های محبوب وردپرس افزونه وردپرس رایگان است که شما را قادر می سازد محبوب ترین پست های خود را در ستون های فرعی خود نمایش دهید. این ویجت بسیار قابل تنظیم گزینه های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد تا تنظیمات و ویژگی هایی را که از آنها استفاده می کنید ، و همچنین ارائه آماری در مورد محبوب ترین پست های محبوب شما.

افزونه پست های مرتبط دیگر (YARPP)

YARPP

اگر سایت شما طیف گسترده ای از علاقه ها و موضوعات را در بر می گیرد ، ممکن است یک افزونه ارسال محبوب به خوانندگان علاقه نداشته باشد ، زیرا مقالات نمایش داده شده می تواند موضوعی باشد و مخصوص سلیقه افراد نباشد. در این حالت ، نمایش ویجت پست های مرتبط در ستون های فرعی شما مناسب تر خواهد بود.

افزونه ارسال های مرتبط ، پست هایی را نشان می دهد که به مقاله ای که خوانده می شود مربوط می شوند. افزونه پست های مرتبط دیگر (YARPP) یک افزونه وردپرس رایگان است. این نرم افزار به یک الگوریتم قدرتمند و منحصر به فرد متکی است که محتوا را در سایت شما مرتبط با پست مشاهده شده مشاهده می کند. سپس نتایج به صورت کوچک و یا فهرست در نوار کناری شما نمایش داده می شود ، تا بتواند توجه بیننده شما را جلب کند و آنها را به ادامه خواندن ترغیب کند.

نمایش نقشه گوگل

اگر تجارت شما یک فروشگاه آجر و ملات ، رستوران ، آبگرم یا چیز دیگری است ، پس باید به مخاطبان آنلاین خود بگویید که در کجا قرار دارید. با افزودن نقشه به ستون های فرعی خود این کار را برای آنها آسان کنید.

افزونه رایگان ویجت Google Maps

ابزارک Google Maps به شما امکان می دهد تا یک نقشه کوچک به همراه یک نماد پین سفارشی به ستون های فرعی خود اضافه کنید. همچنین گزینه های تعاملی و سبکی برای کمک به نقشه شما در جلب توجه بازدید کنندگان شما وجود دارد. این ویجت روش مناسبی برای نشان دادن مشتریانی است که در آن هستید و افزایش ترافیک به فروشگاه شما.

فروش خود را افزایش دهید

اگر به دنبال افزایش فروش هستید ، از ستون های فرعی خود برای دستیابی به این هدف استفاده کنید. این که آیا شما در حال عضویت در دوره ، محصولات در سایت خود یا محصولات وابسته هستید ، از نوارهای جانبی برای تشویق مخاطبان خود برای خرید استفاده می کنید.

محبوب ترین محصولات یا محصولات خاص خود را که می خواهید تبلیغ کنید نمایش دهید. یک بنر را برای تبلیغ یک دوره یا عضویت اضافه کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما می توانند بر روی آنها کلیک کنند تا به آنها کمک کند تا به سرعت و به راحتی کالای مورد علاقه خود را پیدا کرده و خریداری کنند.

افکار نهایی درباره ابزارک های وردپرس برای استفاده

همانطور که می بینید ابزارک های بی شماری وجود دارد که می توانید به ستون های فرعی خود اضافه کنید. مواردی را انتخاب کنید که مخصوص اهداف سایت شما هستند. هر ویجت نمایش داده شده باید به سایت شما در ارائه نتایج موردنیاز شما کمک کند.

چه ابزارهایی را می خواهید به ستون های فرعی خود اضافه کنید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map