راهنمای مبتدی برای پیام رسانی در اطراف وردپرس (کد لازم نیست)

اگر کاملاً یا نسبتاً جدید در وردپرس هستید ، به نظر می رسد انجام کارهای دیگری که برای نوشتن و ارسال کردن انجام می دهید ، کمی تأثیرگذار باشد ، شاید آن را طبقه بندی کنید ، و شاید یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی یا سه را نصب کنید. اما با کمی راهنمایی ، شما به راحتی قادر خواهید بود بخش هایی از این نرم افزار عظیم را کنترل کنید که در حال حاضر ، سعی می کنید تا نگران نباشید.


مشکلی که اغلب همراه با جدید بودن در چیزی است ، ترس از ناکام ماندن یا آشفتگی چیزی است. اما به طور متناقض ، وردپرس برای بسیاری از موارد ، وقتی کار را شروع می کنید بهترین زمان ممکن برای به هم ریختن چیزی است. عواقب کار شما در مورد وب سایت شما قبل از بازدید از بازدید کنندگان غیر از دوستان و خانواده نزدیک ، اشتباه است و وقتی که هر ماه نقش مهمی در پرداخت صورتحساب شما دارد ، غیرقابل مقایسه است.

برای کنار آمدن نگرانی ها ، نگرش به اطراف خود بگیرید. هنگامی که شما به سرعت سعی در برطرف کردن حفره های امنیتی یا ایجاد مجدد یک محل کار ندارید ، به ویژه در آغاز هیچ چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. با قطعاتی که برای شما طبیعی به نظر می رسند شروع کنید ، حتی اگر همه به طراحی مربوط باشند و از طراحی چیزی چیزی نمی دانید. به جای اینکه خود را مجبور به استفاده از آموزش کنید ، ممکن است متوجه شوید که به طور طبیعی در مورد WordPress بیشتر می آموزید و جنبه های مختلفی را کشف می کنید بدون اینکه احساس حوصله کنید.

یکی از نکات جالب در مورد ذهنیت “دور زدن” هنگام صحبت از WordPress ، این است که هیچ فشاری وجود ندارد که هرچه سریعتر منحنی یادگیری را طی کنیم. شما می توانید به خودتان زمان لازم برای کار کردن چیزهایی را برای خود اختصاص دهید ، و این کار همه چیز را بسیار آسان تر و بسیار سرگرم کننده تر می کند.

در زیر مواردی را ذکر کرده ام که ممکن است بخاطر آشفتگی در اطراف و آشنایی کمی با ارزش خوبی داشته باشید.

زمانبندی ارسال وردپرس

زمانبندی ارسال وردپرس

این یکی از دلایل عمده و مفید بودن داشتن CMS است. اگر یک پست را زود تمام کردید ، یا مجبور به ترک مرخصی هستید ، یا در اینترنت روزنامه می گیرید (که احتمالاً همه ما به آن احتیاج داریم) ، می توانید پیش از موعد پست یا مقاله بنویسید و برنامه ریزی کنید تا وقتی پست های خود را زنده می گذرانید / مقالات معمولاً چنین می کنند.

یا می توانید با زمان ارسال اشتباه کنید ، و سعی کنید دریابید که به نظر می رسد برای رسیدن به مخاطبانتان بهترین کار را دارد. راهنمای ما برای برنامه ریزی ارسال وردپرس را برای راهنمایی ها و ترفندهای بیشتر برای پیگیری وب سایت خود بررسی کنید.

امنیت بهتر وردپرس

امنیت وردپرس

اگرچه خیال راحت است که وردپرس خارج از جعبه به اندازه کافی ایمن باشد ، اما این تفکر آرزو است. در حقیقت ، فقط ماه گذشته وبلاگم هک شده بود زیرا من در اجرای برخی از بهترین روشهای امنیتی تنبل شده ام. خوشبختانه توانستم وب سایت خود را به راحتی کافی بازیابی کنم و در نتیجه با انجام چند کار مهم امنیت خود را به صورت گسترده بهبود بخشید.

یادداشت مهم: قبل از تلاش برای هر کاری از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در مورد لیست های سفید و سایر راه حل های مربوط به IP برای محدودیت ورود به سیستم مراقب باشید ، ممکن است در نهایت قفل خودتان را از منطقه سرپرست خود قفل کنید..

مناطقی که به آنها نگاه می کنیم:

 • تغییر آدرس ورود به سیستم
 • اضافه کردن برخی محدودیت های اساسی فایروال
 • تغییر پیشوند بانک اطلاعاتی خود (به یاد داشته باشید که ابتدا از بانک اطلاعاتی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید)

افزونه های WordPress برای امنیت و نگهداری بهتر:

راهنماهای دارای اطلاعات امنیتی بیشتر:

 • WordPress Security: آیا سایت وردپرس شما واقعاً امن است?
 • چگونه می توان بلاگ وردپرس خود را ایمن کرد ، نکاتی مفید برای هر کاربر
 • Codex: سخت کردن وردپرس

بهبود سئو وردپرس

سئو وردپرس

SEO می تواند به شما کمک کند بازدید کنندگان مداوم را طی مدت زمان طولانی داشته باشید و ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود هدایت کنید. SEO روشی بدون درد برای جلب بازدید کنندگان است بدون نیاز به نوشتن یا تبلیغ چیزی که به طور خاص برای به دست آوردن آنها انجام شده است.

تحقیقات کلید واژه

همانطور که در راهنمای مبتدی خود به سری SEO WordPress اشاره کردم ، اگر با تحقیق در مورد کلید واژه شروع نکنید ، تمام تلاش شما بیهوده خواهد بود. بنابراین دفعه بعد که شما یک مقاله یا مقاله می نویسید ، مدتی را صرف کنید تا مطمئن شوید که از همان زبان افرادی استفاده می کنید که به دنبال یادگیری موضوع مقاله یا پست هستند.

شلخته ها

بسیاری از مردم خواهند گفت که شما فقط باید پیوندهای همیشگی خود را تغییر دهید تا آنها نام پست ها را نشان دهند ، و بهینه سازی شوند. اما ظاهراً Google اگر آن را کوتاه و شیرین نگه دارید ، ایده آل است 3 کلمه بدون کلمات پرکننده (مانند و یا برای یا آن).

زیرا این بسیار خسته کننده خواهد بود که بتوانید کل مواد پشتیبان خود را پشت سر بگذارید ، و احتمالاً بیش از این نیست؛ نه آنکه مولد باشد ، شما باید روی گسترده ترین / مهمترین پست های خود تمرکز کنید. پست هایی که واقعا به عنوان ارزش افزوده برای موضوع خاص مشخص می شوند.

قالب بندی

استفاده صحیح از هدرها در محتوای خود ، اطمینان حاصل کنید که فقط در هر صفحه یک h1 وجود دارد و سایر عوامل. از سرفصل ها به صورت منطقی و همیشه به ترتیب استفاده کنید (به عنوان مثال H1 که برای عنوان پست خود استفاده می کنید باید سرفصل های H2 برای بخش هایی از محتوای شما دنبال شود ، و سپس عنوان های H3 و موارد دیگر). برای فهرست بندی موتورهای جستجو ، پیروی از یک سلسله مراتب عنوان بسیار بهتر است.

کد تمیز

اکنون ، مگر اینکه شما یک توسعه دهنده باشید ، کد شما تا چه اندازه تمیز خواهد بود بستگی به این دارد که چه کسی موضوع وردپرس را استفاده کرده اید. در اینجا در WPExplorer ما تمام مضامین خود (از جمله Total) را با کد معتبر HTML معتبر می سازیم ، که به بهبود SEO کمک می کند.

راهنمایی برای بهبود بیشتر SEO خود در WordPress:

 • 10 مهمترین کارکرد سئو وردپرس توسط Yoast
 • راهنمای مبتدی برای SEO WordPress: بک لینک ، سرعت سایت و موارد دیگر
 • بهترین وردپرس SEO SEO
 • SEO WordPress – راهنمای قطعی Yoast

افزونه هایی برای بهبود SEO WordPress شما:

سرعت سایت وردپرس را افزایش دهید

سرعت سایت وردپرس

سرعت سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند. هرچه کاربر متوسط ​​هر چه بیشتر “خراب” شود ، بارهای سریع تری که کاربر از هر وب سایتی توقع داشته باشد ، سریع تر می شود و کاربر سریعتر از یک بارگذاری آهسته “بازگشت” می کند. بهبود سرعت سایت شما یکی از مواردی است که به نظر می رسد بسیار پیچیده تر و دشوارتر از آن است ، زیرا در این میان بسیاری از زبان های گیج کننده از طرف “متخصصان” استفاده می شوند..

اگر فقط به بعضی از دستورالعملهای اساسی پایبند هستید ، آنچه را که برای شما مفید است امتحان کنید و از آن لذت ببرید (شاید آن را به بازی تبدیل کنید که در هر بار بهبودی بیش از 0.3 ثانیه وجود دارد که نوشیدنی می نوشید ، یا یک خرس لمسی را به افتخار فدا می کنید. وردپرس) بدون استرس می توانید ثانیه ای از زمان بارگذاری خود را اصلاح کنید.

بعضی از مناطق که ممکن است بخواهید به آنها نگاه کنید:

 • CDN
 • ذخیره
 • بهینه سازی تصویر
 • بهینه سازی صفحه
 • بارگیری تنبل

راهنمایی برای سرعت بیشتر بیشتر در وردپرس:

 • 10 سرویس رایگان CDN برای سرعت بخشیدن به وردپرس
 • نحوه سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود (سریع و به راحتی)

افزونه هایی برای کمک به سرعت بخشیدن به نصب وردپرس شما:

طراحی وب سایت وردپرس و طراحی تم

طراحی سایت وردپرس

ارائه یک طرح اولیه و تمیز کاری است که این روزها بسیاری از مضامین وردپرس به خوبی انجام می دهند. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که چگونه وب سایت خود را کمی مشخص کنید تا توجه بازدید کنندگان خود را جلب کنید. برای شما خوشبختانه ، بسیاری از مضامین مانند Total ما با سازندگان صفحه داخلی ، سفارشی سازهای زنده و موارد دیگر همراه هستند.

بعضی از مناطق که ممکن است بخواهید به آنها نگاه کنید:

 • صفحه سازندگان
 • تم های قابل برنامه ریزی
 • نماد سربرگ
 • ناحیه ابزارک
 • صفحه اصلی سفارشی

راهنماهای طراحی وردپرس:

 • راه های آسان (و مقرون به صرفه) برای ایجاد یک وب سایت وردپرس استراحت
 • 12 راه خلاقانه که می توانید طراحی وبلاگ خود را بهبود بخشید
 • نحوه ایجاد تصاویر برای وبلاگ وردپرس خود بدون مهارت طراحی گرافیک

افزونه هایی برای طراحی مجدد سایت وردپرس شما:

 • بهترین سازندگان صفحه برای وردپرس

شروع به ساختن یک لیست کنید

لیست های خبرنامه وردپرس

اگر یک لیست پستی یا بازاریابی ایمیل چیزی است که شما را مرعوب می کند ، استراحت کنید. دیگر جایی نیست که به همان اندازه پیچیده و دوستانه باشد ، همانطور که قبلاً 8 یا بیشتر از سالها قبل بود. بعلاوه ، بسیاری از ارائه دهندگان بزرگ اکنون به شما سلیقه رایگان می دهند (آزمایشی 1 ماهه آزمایشی آزبر ، ارسال رایگان MailChimp تا 2000 مشترک.)

در حالی که نوشتن کپی برای نامه های الکترونیکی چیزی است که می تواند طعم بدی را در دهان شخصی که از فروش خارج است ، قرار دهد ، مانند من ، به نظر می رسد فقط کانال کردن همان صدای وبلاگی که از آن مشترک شده اید ، مفید است..

راهنماهای بیشتر برای “پیام رسانی در اطراف”:

 • نحوه ایجاد لیست ایمیل در وردپرس
 • بازاریابی وب سایت وردپرس خود: راهنمای نهایی

افزونه ها برای “پیام رسانی در اطراف”:

صفحات پیشرفته را به راحتی با سازندگان صفحه ایجاد کنید

سازندگان صفحه وردپرس

اگر نگران رسیدگی به تصاویر واقعی وب سایت خود هستید ، نگران نباشید. و به جای تلاش برای معرفی مجدد چرخ طراحی خوب ، به سادگی اجازه دهید خود را از شکل ها و کاربردهای فضای سفید (فضای بین متن / تصاویر / اشیاء دیگر) که در وب سایتهای با طراحی خوب مشاهده می کنید ، الهام بگیرید و آنچه را که از شما بیشتر قدردانی می کنید الهام بگیرید..

سازندگان صفحه به شما امکان می دهند بدون اینکه بدانید یک خط کد را کنترل کنید ، کنترل خلاقانه زیادی بر روی طرح بندی یک صفحه داشته باشید. این فشار بسیار کم است به عنوان تنها چیزی که احتمالاً اشتباه می رود این است که شما صفحه ای منتشر می کنید که به نظر خوب نمی رسد. و می توانید با انتشار نکردن انتشار به انتشار آن تا زمانی که از این امر خوشحال شوید ، می توان از این کار جلوگیری کرد.

افزونه ها برای “پیام رسانی در اطراف”:

 • WP Bakery Visual Builder با کشیدن و رها کردن ساختمان صفحه
 • Beaver Builder for WordPress
 • Conductor WordPress Layout Builder
 • Qards Review Page Builder for WordPress
 • بهترین سازندگان صفحه برای وردپرس

نتیجه

در حالی که کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با وردپرس بدون دانستن (یا یادگیری یادگیری) یک خط کد ، انجام دهید ، اگر علاقه دارید ، اگر می خواهید آستین های خود را جمع کنید و بدست آورید ، پیام های بسیار بیشتری وجود دارد. دستان شما کثیف است.

اولین قدم باید نصب یک نسخه محلی وردپرس باشد (یا اگر سایت WPEngine دارید به سادگی سایت خود را مرحله بندی کنید). سپس از برادر بزرگ گوگل و سایتهای خاص مانند StackExchange استفاده کنید تا بدانید که چگونه می خواهید کاری انجام دهید.

ممکن است کد شما زیبا نباشد ، و ممکن است در نهایت با استفاده از بسیاری از “راه حل های ناکارآمد” آشنا شوید اما یاد خواهید گرفت و نتایج حاصل از آن ممکن است شما را به نگاه عمیق تر و یادگیری رمزگذاری واقعی تبدیل کند..

آیا موارد وردپرس وجود دارد که نگران رفع آن هستید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map