تعدیل نظرات وردپرس: راهنمایی برای مبتدیان

بخش نظرات در زیر یک پست وردپرس به شما امکان می دهد تا مستقیما با خوانندگان خود درگیر شوید. اما وردپرس بسیار بالاتر می رود: این امکان را برای شما فراهم می کند که نظرات کاربران را از طریق ویژگی تعدیل نظرات ، تعدیل کنید. با این وجود ، برای تعدیل یا تعدیل نکردن ، سؤالی کهنه است که به نظر می رسد پاسخ قطعی ندارد. در نهایت ، تصمیم به شما بستگی دارد اما باید جوانب مثبت و منفی هر یک از گزینه ها را با دقت وزن کنید.


از آنجا که این راهنمای مبتدی برای تعدیل اظهار نظر در وردپرس است ، می خواهم قبل از ارائه راه حل ایده آل ، چند دلیل برای مخالفت با اظهار نظر را برجسته کنم.

چرا باید نظرات را تعدیل کنید

 • بدون اعتدال و ابزارهای صحیح فیلتر کردن اسپم ، وبلاگ شما به راحتی اگر محبوب باشد ، به راحتی می تواند تبدیل به هرزنامه شود. اعتدال ، کنترل کامل شما را برای نمایش نظرات فقط از کاربران معتبر به شما امکان می دهد ، بنابراین اسپم و سایر نظرات با کیفیت پایین را از بین می برید. مشارکت کاربران قابل اعتماد باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود و وبلاگ شما به سرعت در طاقچه منتخب شما اقتدار خواهد کرد.
 • نظرات هرزنامه ها به طور معمول شامل پیوندهایی است که برخی از آنها ممکن است به وب سایت های مخرب متلاشی شوند. اگر کاربر بر روی پیوندی کلیک کند که آنها را به مکانی که نمیخواهید در آن هدایت شوید ، ایمان و اعتماد به وبلاگ شما را از دست می دهد – که در اصل همان از دست دادن ایمان به شماست. با تعدیل ، می توانید لینک های بالقوه مخرب را مسدود کنید.
 • یک موضوع کاملاً تعدیل شده می تواند ارزش افزوده ای را به پست غیر منتظره اضافه کند. ممکن است خوانندگانی وجود داشته باشند که درباره این موضوع آگاهی بیشتری داشته باشند و سهم آنها می تواند پست شما را بالا ببرد. نظرات با کیفیت خوب افراد با دانش را جذب می کند که اطلاعات ارزشمندی را اضافه می کنند و این همان چیزی است که شما می خواهید برای پست خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، نظرات تا زمانی که ارسال در وبلاگ شما وجود دارد ، بخشی از محتوای وبلاگ شما می شوند.

چرا نباید نظرات را تعدیل کنید

 • تعدیل نظر می تواند وقت گیر باشد. برای وب سایت های بزرگتر که خواننده خوبی دارند ، می تواند یک درد واقعی یا حتی غیر عملی باشد (مگر اینکه از سیستم اظهار نظر شخص ثالث استفاده کنید).
 • اعتدال ، بسیاری از کاربران اصلی را که می خواهند در بحث شرکت کنند ، ناامید می کند. کاربران معمولاً می خواهند نظر خود را بلافاصله پس از ضربه مشاهده کنند پست. چه می شود اگر شما در اطراف آن نیستید که آن را تأیید کنید?
 • شما می توانید با استفاده از یک افزونه با اسپم نظرات سر و کار داشته باشید. به عنوان مثال ، افزونه Akismet که همراه با نرم افزار اساسی وردپرس است ، کار باطل کردن هرزنامه را به شرط تنظیم درست آن انجام می دهد.

حالا که دلایل اعتراض و مخالفت با اعتدال را می دانید ، قصد دارید چه کاری انجام دهید؟ توصیه من این است که معتدل باشید اما در مورد آن باهوش باشید.

سیستم اظهارات اولیهWWPPress به تنهایی به اندازه کافی مناسب و معقول است. این امکان را به شما می دهد تا ضمن نگه داشتن اکثریت قشر ناخواسته ، نظرات را به طور مؤثر تعدیل کنید.

تنظیمات ایده آل برای تعدیل نظرات وردپرس

برای تنظیم وبلاگ خود برای تعدیل ، به بروید تنظیمات> بحث.

تنظیمات بحث

به دنبال بخشی که می گوید هر وقت به من ایمیل بزنید. اینجاست که شما می توانید تعدیل نظر را با استفاده از سیستم پایه غیرفعال یا غیرفعال کنید. خیلی مستقیم به جلو است: اگر کادر دوم را بررسی کنید (نظری برای تعدیل برگزار می شود), می توانید همه نظرات را تعدیل کنید.

نویسندگان معتبر بار اول

یکی از راههای آسان برای کاهش اعتدال ، استفاده از مجوز خودکار برای نویسندگان کامنت است که یک بار مورد تأیید قرار گرفته اند. برای فعال کردن این تنظیم ، به بروید تنظیمات> بحث و بررسی کنید قبل از نمایش یک نظر بخش دوم کادر خوانده شده را بررسی کنید نویسنده نظر باید نظر قبلاً تأیید شده داشته باشد. کادر بالا را علامت بزنید.

تعدیل نظر

اگر نویسنده نظر نحوه وارد کردن جزئیات خود – نام و ایمیل – را تغییر دهد ، باید مجدداً تعدیل شود.

همچنین ، به دنبال نویسندگان نظر باشید که قبلاً مورد تأیید قرار گرفته اند: برخی از اینها موارد و معلومات سیستم را یاد گرفته اند و می توانند در ابتدا برخی از نظرات با کیفیت را بیان کنند اما بعد از آنکه با دانستن این که به طور خودکار تصویب می شوند ، اظهار نظرهای بعدی را خنثی کنند..

نظرات را بعد از یک دوره مشخص خاموش کنید

یکی دیگر از روشهای هوشمندانه برای کنترل نظرات در وبلاگ شما ، محدود کردن زمانی است که نظرات وبلاگ شما برای نویسندگان باز است. به طور معمول ، 30 روز یک دوره معقول است اما بسته به شرایط خاص شما می تواند کم و بیش باشد. انجام این کار به نگه داشتن هرزنامه های سئو – کاربرانی که برای ایجاد پیوند برای وبلاگ های خود نظر می دهند ، کمک می کند. آنها معمولاً برای وبلاگ هایی جستجو می کنند که به یک PageRank بالایی دست یافته اند.

ساخت یک PageRank بالا از چند هفته تا چند ماه طول می کشد ، بنابراین اسپمرهای SEO به طور معمول وبلاگ هایی را هدف قرار می دهند که حدود دو هفته یا ماه است.

به طور معمول ، یک پست وبلاگ در طی 2 تا 3 هفته پس از تاریخ انتشار ، به محبوبیت اوج می رسد. این بدان معناست که می توانید انتظار داشته باشید در این مدت بیشترین میزان فعالیت را در بخش نظرات بدست آورید. بنابراین برنامه ریزی کنید که نظرات را به 30 روز (در حالت ایده آل) محدود کنید تا نظرات زیادی برای تعدیل آن نداشته باشید. اگر بحث بزرگی در جریان است ، احساس طولانی تر ساختن آن را طولانی تر کنید.

برای تعیین محدودیت در زمان تألیف نظر ، به این قسمت بروید تنظیمات> بحث و به دنبال سایر تنظیمات نظر بخش. گزینه ای که خوانده می شود را بررسی کنید به طور خودکار نظرات در مورد مقاله های قدیمی تر از__days را ببندید و تعداد روزها را برای باز نگه داشتن نظرات مشخص کنید:

بسته شدن نظرات در مورد پست ها

پیگیری ها را غیرفعال کنید

گاهی اوقات ، شما ترجیح می دهید با هرزنامه نظر نسبت به هرزنامه trackback برخورد کنید ، بنابراین قبل از فعال کردن Trackbacks با دقت فکر کنید. عموماً ایده خوبی است که آنها را خاموش کنید زیرا هنوز می توانید از طریق بخش لینک های ورودی در داشبورد بدانید که چه کسی به سایت شما پیوند می دهد. توجه داشته باشید که این بخش ممکن است برای یک سایت وردپرس با نام تجاری جدید نشان داده نشود. همچنین می توانید فیدر RSS خود را برای دیدن لینک های دریافتی تنظیم کنید.

از فیلترها برای فیلتر کردن هرزنامه استفاده کنید

اظهار نظر در مورد هرزنامه ها دشوار است اما با کمک افزونه های توانمند ، اگر به طور کامل مسدود نشوند ، شناسایی آنها آسان تر است. در اینجا مجموعه ای از افزونه هایی که می توانید برای دستیابی به آن استفاده کنید وجود دارد:

آکیسمت

آکیسمت

خلاصه معرفی درخشان کردم آکیسمت افزونه ای که وارد نرم افزار اصلی وردپرس برای فیلتر کردن نظرات است که مانند هرزنامه ظاهر می شود. تنها کاری که باید انجام دهید فعال کردن آن است اما برای شروع باید وارد سیستم شوید و کلید API آن را تنظیم کنید. در حالی که انجام کار مناسب و مناسب برای جلوگیری از حذف هرزنامه ها ، آن را بی پروا نیست و بعضی از نظرات معتبر ممکن است بعضاً در مورد اسپم اشتباه گرفته شود. بنابراین پوشه ناخواسته خود را مرتباً برای اظهار نظرهای قانونی بررسی کنید.

وردپرس صفر-اسپم

wordpress-zero-spam

یک افزونه نسبتاً جدید, وردپرس صفر-اسپم به مسدود کردن اسپم به طور خودکار و بدون نیاز به CAPTCHA کمک می کند. پس از نصب و فعال سازی ، بلافاصله جادوی خود را انجام می دهد. هیچ API برای تنظیم وجود ندارد.

اجازه دهید کاربران بتوانند تعدیل کنند

سرانجام ، یکی دیگر از راه های حفظ عقل شما ضمن تعدیل نظرات ، این است که به نویسندگان خاص اجازه دهید اعتدال را انجام دهند. فقط می توانید به وفادارترین کاربران خود این نوع اقتدار را بدهید. اگر وبلاگ شما از نویسندگی و اقتدار قابل توجهی دستور می دهد ، این ممکن است بهترین راه برای مدیریت تعدیل نظر باشد.

اعضای جامعه وفادار به کاربران قابل اعتماد تبدیل می شوند که شما به کاربران معتدل دسترسی می دهید. برای ایجاد انگیزه در آنها می توانید یک سیستم پاداش ایجاد کنید ، مانند اجازه دادن به آنها به لینک های وبلاگ خود. افزونه ای مانند ویرایشگر نقش کاربر می توان برای ایجاد یکپارچه و اضافه کردن این نقش به وبلاگ خود استفاده کرد. بسیاری دیگر نیز وجود دارند که می توانید کشف کنید.


همیشه به یاد داشته باشید که شما کنترل کامل بر اینکه چه کسی درباره پست های شما و آنچه پست می کند ، نظر می دهد. به این بخش از وبلاگ خود توجه کنید که شایسته آن است و وبلاگ شما به یک مرجع قابل اعتماد تبدیل می شود. آیا بخش نظرات وبلاگ شما مشغول است؟ چگونه نویسندگان نظر را تعدیل می کنید؟ آیا ایده های بهتری در مورد چگونگی بهبود فیلترهای اسپم بدون از دست دادن عقل خود دارید؟ من دوست دارم افکار شما را بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map