راه های تخیل برای اضافه کردن نقشه ها به وردپرس

راه های تخیل برای اضافه کردن نقشه ها به وردپرس

بسیاری از ما نقشه ها را صرفاً به عنوان یاری برای رسیدن از نقطه A به نقطه B یا به عنوان چیزی که باید در کلاس جغرافیا به آن توجه کنیم فکر می کنیم و بعد از آن برای همیشه فراموش خواهیم کرد. اما از نظر طراحان وب ، نقشه ها می توانند معنی بیشتری داشته باشند. طراحان می توانند نقشه ها را به وردپرس به روش های تخیلی زیادی برای ساختن وب سایت های قابل توجه اضافه کنند.


نقشه ها از اینکه نقشه های خسته کننده در کلاس جغرافیا شما به بخشی از وسایل سرگرم کننده و تعاملی تبدیل شوند ، عبور کرده اند. نقشه ها را می توان جستجو ، مرتب سازی و فیلتر کرد. موقعیت جغرافیایی ، نماهای خیابان ، راهنمای ابزار ، پنجره ها ، جهت ها و مارک های خوشه ای همه در افزودن ویژگی ها به وب سایت شما مفید هستند.

Google Maps به طور گسترده در وب مورد استفاده قرار می گیرد و به خودی خود ، جوجه هایی پر از ویژگی ها است. با این وجود ، به جای بارگیری Google Maps و اضافه کردن آن به وب سایت خود به این ترتیب ، می توانید آن را سفارشی کنید تا به نفع بازدید کنندگان خود باشد. منابع خارجی مانند وجود دارد نقشه های Snazzy برای طراحی یک نقشه می توانید به آن متوسل شوید. همچنین می توانید از هر نقشه دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

افزونه های بسیاری برای وب سایت های وردپرس در دسترس است تا به نقشه های Google ارزش افزوده شود. در این مقاله به برخی از آنها اشاره شده است تا روشهای احتمالی را که نقشه ها می توانند به ارزش وب سایت شما بیفزایند ، نشان دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه های فردی ، به مقاله قبلی ما در مورد بهترین افزونه های نقشه برداری برای وردپرس نگاهی بیندازید.

برخی از ایده هایی که می توانید از آنها استفاده کنید در اینجا ارائه شده است. هیچکدام از آنها بازی های واقعی بازی نیستند – آنها به سادگی روش های مختلف نمایش اطلاعات هستند. اما هنگامی که توسط یک وب سایت به تصویب رسید ، آنها می توانند مورد پسند کاربران قرار بگیرند و شاید حتی باعث افزایش کمی تبدیل شوند. بیایید نگاهی به راه هایی بیندازید که بتوانید با نقشه های وب سایت خود ابتکاری باشید!

1. اضافه کردن نقشه به صفحه اصلی خود

نقشه ها را در مرکز وب سایت خود قرار دهید و کلیه اطلاعات مربوط به وب سایت خود را در اطراف آن سازماندهی کنید. شرکت های فراملی ، سازمان های بشردوستانه ، شبکه ای از سرورها ، تقریباً هر کسی که در سراسر جهان حضور یا منافع جهانی داشته باشد می تواند این رویکرد را اتخاذ کند.

در هر مکان ، دستاوردهای آن مرکز و تیم در پشت آن را به نمایش بگذارید. موارد ویژه یا اطلاعات مهم را می توان در افسانه های همراه برجسته کرد.

ngo-aid-map

در تصویر می توانید فعالیت ها و پیشرفت های آن را مشاهده کنید نقشه کمک های غیر دولتی در قالب نقشه در صفحه اصلی نمایش داده می شود. کمکهای سازمانهای غیردولتی ابتکار عمل InterAction ، اتحادی از سازمانهای غیردولتی در واشنگتن ، D.C است. اطلاعات مربوط به کلیه پروژه های سازمان را می توان با کلیک ساده بر روی نشانگرهای موجود در نقشه.

با استفاده از یک تصویر واحد ، شما به دو هدف خواهید رسید – از یک طرف رساندن لباس جهانی به لباس در سراسر جهان و کمک به کاربران در درک ماهیت جهانی سازمان شما از سوی دیگر.

MapSVG وکتور تعاملی ، نقشه های Google و تصویر

MapSVG افزونه: نقشه های تعاملی را در وردپرس ایجاد کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید نقشه ها به وردپرس در صفحه اصلی خود اضافه کنید ، واقعاً هر افزونه نقشه برداری کار خواهد کرد. ما MapSVG را دوست داریم زیرا انواع مختلفی از گزینه های عالی را دارد که در یک افزونه قدرتمند بسته بندی شده است (در بررسی ما بیشتر بدانید). نقشه های Google را بکشید ، رنگ ها را سفارشی کنید ، شامل فیلترها ، نقشه های تصویر و موارد دیگر شوید. نقشه های به علاوه با استفاده از کد کوتاه ساده MapSVG در صفحه اصلی خود وارد می شوند.

افزونه رایگان WordPress WP Google Maps

بهترین افزونه های نقشه برداری: WP Google Maps

آیا به دنبال گزینه ای رایگان برای یک نقشه عالی هستید؟ WP Google Maps را امتحان کنید (که در حال حاضر مورد اعتماد 400000+ کاربر است) گزینه های ساده ای را برای ایجاد Google Maps خود با موضوع سفارشی ، نشانگرها ، گزینه تمام صفحه ، اندازه تعریف شده (عرض ، ارتفاع ، زوم) ، مسیرها ، چند ضلعی ها و موارد دیگر ارائه می دهد. هنگامی که آماده باشید ، می توانید WP Google Map خود را در هر صفحه با استفاده از ویجت یا کد کوتاه درج شده آسان کنید.

2. نمایش سفرها در وب سایت یا وبلاگ شما

وب سایت های سفر و وبلاگ ها بدون نقشه نمی توانند انجام دهند. از نقشه ها به روش های ابتکاری استفاده کنید تا بازدید کنندگان را در یک تور مجازی از سایت ها استفاده کنید تا به آنها در تصمیم گیری در سفر کمک کند. یا با ترسیم جاذبه های محلی با افسانه‌های اطلاعاتی بسته بندی شده ، آنها را به یک سفر راهنمایی کنید. اطلاعات در مورد نقاط یا مکان های مورد علاقه را به اشتراک بگذارید. شاید پاس لندن, یک راهنمای گشت و گذار در لندن ، می تواند الهام بخش شما باشد.

لندن-توریستی-جاذبه

هنگام سفر ، یک وبلاگ نویس توریستی / مسافرتی می تواند از یک نقشه برای اضافه کردن عکس به مکانهایی که بازدید می کند استفاده کند. با پیوند گرفتن عکس به مکان های خاص ، به راحتی می توانید سفر خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. آنها به سادگی می توانند بر روی نشانگر کلیک کنند تا عکسهای گرفته شده در آن مکان را نشان دهند.

همچنین می توانید عکس ها را به صورت تاریخ به روز اضافه کنید تا بتوانید مسیر زمانی خود را از سفر خود حفظ کنید – نوعی جایی که من بودم ، کجا خواهم بود رکورد.

سفر وبلاگ نویسان می توانند پست های خود را جغرافیایی کنند و ارسال ها در طول مسیر انجام می شود. این اراده به عنوان یک دفتر خاطرات سفر فوق العاده برای یک سفر است. ارسال های منظم در وبلاگ می تواند پیروان را در مورد پیشرفتی که در ماجراهای خود انجام می دهید ، به روز کند. این تنها یکی از نکات بسیاری برای ایجاد یک وبلاگ شگفت انگیز سفر است. اما اگر به دنبال یک افزونه خوب با پین های تصویری هستید ، به دنبال شماره 1 باشید – MapSVG و WP Google Maps هر دو گزینه خارق العاده ای هستند.

3. فروشگاه یاب

اگر چندین فروشگاه در سراسر کشور یا جهان دارید ، می توانید آنها را با نشانگر در نقشه مشخص کنید و از آن به عنوان یک مکان یاب فروشگاه استفاده کنید. جزئیات مربوط به هر مکان را در یک ابزار یا پنجره اضافه کنید ، اجازه دهید فیلترها را بر اساس دسته ها یا قیمت ها یا مسافت فیلتر کنید و به مشتریان کمک کنید تا فروشگاه مورد نیاز خود را پیدا کنند.

اگر این افزونه اجازه دهد خوشه هایی را به مکانهایی اضافه کند که نشانگرها متراکم هستند ، به بیننده این حقیقت را می دهد که از فروشگاه هایی که در آن مکان وجود دارد ، می تواند انتخاب کند..

levis-store-locator

در بالا تصویری از است مکان یاب فروشگاه Levi. با استفاده از فیلترها می توانید فروشگاه نزدیکترین کاربر را به کاربر پیدا کنید.

سوپر فروشگاه یاب برای وردپرس

سوپر فروشگاه یاب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یكی از افزونه های برتر نقشه برداری در این گروه مطمئناً Super Store Finder برای وردپرس است. نقشه ها پاسخگو هستند و پیدا کردن مکانهای مجاور شما را برای مشتریان آسان می کند. ویژگی های سرپرست مدیریت مکان ها ، اعلامیه ها و تنظیمات فروشگاه را آسان می کند. و نقشه های ساختمانی نسیم با ویرایشگر کشیدن و رها کردن و گزینه های سفارشی سازی بصری است.

افزونه رایگان وردپرس یاب WP Store Locator

فروشگاه یاب Plus Plus افزونه وردپرس

WP Store Locator شامل تنظیمات سفارشی سازی ، فیلترهای شعاع و سازگاری با پلاگین های ترجمه محبوب برای مطابقت با نقشه های شما در محلی است. به دنبال گزینه های بیشتر هستید؟ لیست ما از بهترین افزونه های فروشگاه یاب را برای لیست کاملی از افزونه های نقشه برداری مورد علاقه ما در این طاقچه بررسی کنید.

4. مکان های پارکینگ را پیدا کنید

اگر در مکانی شلوغ مستقر هستید که ترافیک سنگین است و پارکینگ آن سخت است ، می توانید از نقشه هایی در وب سایت خود استفاده کنید تا به کاربران کمک کنید تا راحت تر اسلات های پارکینگ را پیدا کنند. اگر قصد سفر به دیزنی لند, نقشه زیر باید به شما در یافتن فضای پارکینگ با سهولت کمک کند.

پارکینگ در دیزنی لند

این ویژگی را به صفحه تماس خود اضافه کنید و گزینه های پارکینگ موجود در اطراف مکان خود را لیست کنید. برای فروشگاه های خرده فروشی ، بیمارستان بزرگ ، مرکز سرگرمی ، بخش حمل و نقل یا دانشگاه ، اضافه کردن این ویژگی یک لمس واقعاً متفکرانه خواهد بود. اگر فروشگاه در نزدیکی پارکینگ رزرو کرده باشد ، می توانید در نقشه نیز برجسته شوید.

من یک مخزن – پلاگین Parkopedia – در مخزن WordPress پیدا کردم که می تواند در این زمینه به شما کمک کند ، اگرچه چند سال است هنوز به روز نشده است ، بنابراین من به این امر گواهی نمی دهم. در عوض شاید بهتر باشد از یک افزونه عمومی تر مانند Mapplic استفاده کنید.

افزونه Mapplic Custom Interactive Plugin WordPress

پلاگین نقشه تعاملی سفارشی WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای ساختن نقشه برای هر چیزی می توانید از Mapplic استفاده کنید – راهنمای شهر ، مدارس محلی و حتی پارکینگ یا مراکز خرید. از بین 15 نقشه جغرافیایی داخلی یا گرافیکی خود را بارگذاری کنید. این افزونه پیشرفته گزینه های به ظاهر نامحدودی را برای ساخت و سفارشی کردن نقشه های خود با پین ها ، نکات برجسته ، تصاویر ، تصویر زمینه ، رنگ ها و موارد دیگر ارائه می دهد.

5- دایرکتوری بسازید

تهیه نقشه های محور وب سایت شما برای فهرست دایرکتوری مبتنی بر مکان نیز به خوبی کار می کند. لیست های تجاری ، لیست املاک و مستغلات ، تقریباً هر فعالیت طبقه بندی شده ای می تواند این طرح را اتخاذ کند. موضوع مورد استفاده باید به شما امکان دهد تا لیست ها و جزئیات نقشه خود را از طریق توابع نوع ارسال سفارشی کنترل کنید.

فهرست راهنما

افزونه هایی مانند Sabai Directory با نقشه های کاملاً تعاملی ارائه می شوند. می توانید جزئیات لیست را نشان دهید که نشانگر را نشان می دهد. هنگامی که کاربر نقشه را بکشید و ویژگی تکمیل خودکار به معنی تایپ کمتر توسط کاربر باشد ، می توان نتایج جستجو را تازه کرد. کاربر همیشه این گزینه را دارد که به نمای لیست برگردد.

بسیاری از افزونه ها به شما امکان می دهند لیست ها را در نمای نقشه نمایش دهید. تصاویر نمایش 360 درجه را برای نمایش لیست های املاک و مستغلات اضافه کنید. نقشه ها همچنین می توانند متناسب با فهرستهای مشاغل محلی محلی اداره شوند.

افزونه راهنمای GeoDirectory برای وردپرس (رایگان و حق بیمه)

افزونه راهنمای GeoDirectory برای وردپرس

وقتی می خواهید یک دایرکتوری مبتنی بر نقشه با وردپرس ایجاد کنید ، نمی توانید با GeoDirectory اشتباه کنید. می توانید این افزونه را به صورت رایگان از مخزن افزونه وردپرس بگیرید ، با ویژگی هایی برای ایجاد دایرکتوری تجاری سازگار با چند سایت با سازنده drag & drop ، ارسال های جلویی ، ابزارکهای 15+ ، جستجوی پیشرفته ، کد کوتاه آسان و پشتیبانی از موارد زیر مکانهای زیادی را که می خواهید اضافه کنید. می خواهید بیشتر؟ علاوه بر رویدادها ، پشتیبانی جهانی از چند مکان ، لیست های پرداختی ، مکان جغرافیایی ، ادغام BuddyPress ، پیوند فیس بوک و موارد دیگر از پشتیبانی برتر نیز پشتیبانی کنید و از پشتیبانی برتر نیز برخوردار شوید..

6. نمایش رویدادهای آینده

نقشه ها می توانند برای وب سایتهایی که در چندین مکان و مکان برگزار می شوند ، یک نعمت باشد – این یک جشن در یک مدرسه مدرسه محلی یا چیزی به اندازه المپیک باشد. شرکت کنندگان می توانند رویدادها را در نمای نقشه مشاهده کنند.

افزونه تقویم رویداد وردپرس EventON

رویداد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

EventON یک افزونه بسیار استاندارد برای انجام کار است. از آن برای نمایش مکانها و مسیرها استفاده کنید. کاربران می توانند آدرس را برای دریافت مسیر تایپ کنند. آنها می توانند یک رویداد و آن مکان را ردیابی کنند. هنگامی که کاربران روی یک نشانگر در نقشه کلیک می کنند ، می توانند عنوان ، مکان و زمان مربوط به رویداد را در پنجره اطلاعات مشاهده کنند. همچنین می توانید پیوندی برای خرید بلیط برای بازدید کنندگان فراهم کنید.

7. نمایش در ورود کاربران

اگر یک وب سایت مبتنی بر عضویت یا اشتراکی را اداره می کنید ، چرا از نقشه های Google برای نشان دادن مکان و تراکم کاربران ثبت شده خود استفاده نمی کنید. این فوق العاده به خصوص سایت های اجتماعی مانند سایت های BuddyPress عالی هستند.

نقشه کاربر

این ممکن است ایده خوبی باشد که همچنین تعداد کنونی آنلاین کاربران را نشان دهید. تعداد بازدیدکنندگان زمان واقعی از مناطق مختلف که برای سایر کاربران قابل مشاهده است می تواند تعداد بیشتری موارد را برای ثبت نام در این مناطق ترغیب کند. این فروش سخت ظریف امکان افزایش اشتراک های شما را با یک یا دو درجه افزایش می دهد.

افزونه GEO My WP Free WordPress Locator

افزونه GEO My WP Free WordPress Locator

این افزونه رایگان شامل انواع ویژگی جغرافیایی برای انواع ارسال ، جستجوی مجاورت ، مکان فعلی و موارد دیگر است. اما مهمتر از همه این که یکپارچه با BuddyPress ادغام شده و کاربران را قادر می سازد مکان خود را به پروفایل کاربری خود اضافه کنند. کاربران می توانند اعضای مجاور را جستجو کنند ، این امر علاوه بر این عالی برای سایت های اجتماعی مبتنی بر عضویت برای گروه های مادر ، همکاران فارغ التحصیل ، گروه های در حال اجرا و موارد دیگر است..

8. ایده های پاداش

بارزترین کاربرد برای نقشه ، اضافه کردن آن به صفحه مخاطب برای نشان دادن موقعیت مکانی و مسیرهای دستیابی به شما است. به بازدید کنندگان اجازه دهید از موقعیت نقشه خود به عنوان نقطه شروع یا پایان مسیرها استفاده کنند.

وب سایت های Niche همچنین می توانند از نقشه ها به روش های فانتزی استفاده کنند:

 • آ لجستیک وب سایت یا وب سایت اجاره اتومبیل یا یکی از آنها که گردشگران را در جاذبه های محلی راهنمایی می کند می تواند از نقشه ها برای تعیین فاصله بین دو نقطه استفاده کند و کوتاهترین مسیر را مشخص کند. مناطقی را روی نقشه مشخص کنید که محل تحویل درب است. مسیرهای خروج ، جستجوی مکانهایی در طول مسیر ، نقاطی که راننده می تواند از آن استراحت کند ، همه می تواند به سود کاربران وب سایت ترسیم شود.
 • ساختن نوشته ها برای خوانندگان قابل مقایسه تر است ، وبلاگ نویسان می توانند آنها را با مکانی در نقشه مرتبط کنند. این امر می تواند با پیوند مکان های نقشه با دسته ها و برچسب های موجود شما انجام شود.
 • مربوط بودن اخبار متصل به مکانهای مختلف روی نقشه. وب سایت های روزنامه یا مجله اغلب از نقشه ها برای ارائه زمینه ای برای داستانی که گزارش می کنند استفاده می کنند.
 • شرکت های تاکسی می توانند گزینه ای را برای محاسبه به مشتریان خود ارائه دهند کرایه و مسیر در نقشه گوگل.
 • اگر هوا کار شماست, پیش بینی هوا و آب و هوای غالب را می توان در نقشه نشان داد.
 • یک وب سایت بازی می تواند مبتنی بر مکان باشد صفحه نمایش و فیلم ها برای ایجاد علاقه واقعی به بازی به علاقه مندان به بازی.

برای نتیجه گیری تصور ما این بود که نقشه ها را به وردپرس اضافه کنیم

بنابراین ، می بینید که نقشه ها فقط در صورت گم شدن ، نیازی به کارهای کسل کننده نیستند. می توانید از آنها به روشهای خلاقانه و مدبرانه ای برای افزودن ابزارهای تبلیغاتی و کپی کردن به وب سایتهای خود استفاده کنید.

آیا نمونه های بیشتری از نحوه افزودن نقشه ها به وردپرس دارید؟ ما دوست داریم در مورد آن بشنویم – فقط یک توضیح در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map