چرا شما باید خود وردپرس عکاسی خود را با خود انجام دهید؟

چرا باید خودتان در وردپرس از سبد عکاسی خود میزبانی کنید

آیا شما صاحب مشاغل عکاسی هستید؟ سپس می دانید که ضمن جذب مشتری های جدید ، نشان دادن خود و برندتان چقدر مهم است. نمایش کارهای عکاسی شما ابزاری مناسب برای برندسازی است. گزینه های بسیاری برای چگونگی ایجاد یک گالری آنلاین از کارتان وجود دارد. صادقانه بگویم ، خود میزبانی از سبد عکاسی شما ، به نظر می رسد ایجاد آن دشوار باشد ، بهترین گزینه است. دلایل اصلی اینکه چرا باید در وب سایت خودتان دوست ما ویکتور از طرف خود داشته باشید ، نمونه کارها را بررسی کنید webcreate.me.


هر کس می تواند یک نمایشگاه منحصر به فرد از کار ایجاد کند

عکاسی ارتباط بصری و همچنین طراحی وب است. برای نمایش نتایج کار خود به مراجعین بالقوه و ارائه اطلاعات بیشتر درباره نویسنده ، باید نمونه کارها را بصورت آنلاین ایجاد کرده و به عنوان روشی به آن نزدیک شوید مارک شخصی.

اگرچه ممکن است در ابتدا مشکل به نظر برسد حقیقت موضوع این است که می توانید با استفاده از WordPress یک نمونه کار جذاب ایجاد کنید و آن را با نیازهای خود تنظیم کنید. بسیاری از عکاسان در آنجا سایتهای بسیار زیبایی دارند که آنها با استفاده از مضامین وردپرس ایجاد کرده اند. پرتفوی هایی که به خوبی طراحی شده اند در چنین صنعت رقابتی کار شما را در سطح بالاتری قرار می دهند. همچنین ، هر ابزار آنلاین شما برای ارتقاء نام تجاری آنلاین شخصی خود استفاده می کنید ، دیر یا زود پرداخت می شود.

چه مزایایی از خود میزبانی کسب می کنید?

بیایید با چیزی بسیار واضح از ردیف های فوق الذکر شروع کنیم. شما حداقل یک مهارت دیگر را بهبود خواهید بخشید. به عنوان یک عکاس شما به احتمال زیاد در مورد آن فکر نمی کنید سیستم های CMS و ایجاد وب سایت اما اگر تصمیم دارید که آن را امتحان کنید ، مهارت های خود را غنی می کنید و در مورد نحوه عملکرد وب سایت دانش بیشتری کسب خواهید کرد.

اگر فکر می کنید اتلاف وقت است ، این اشتباه را تصحیح خواهیم کرد. با مطالعه چند آموزش آسان وردپرس قادر خواهید بود بهترین میزبانی وردپرس را انتخاب کنید ، وردپرس را نصب کنید ، یک قالب وردپرس اضافه کنید و طرح یا ظاهر وب سایت خود را سفارشی کنید. WordPress نیز راه حل باهوش است زیرا نیازی نیست وقت خود را با جستجوی طراح وب قابل اعتماد صرف کنید و یا یک تن پول برای برون سپاری آن صرف کنید (مگر اینکه واقعا واقعاً چیز خاصی بخواهید). بعلاوه حفظ وب سایت وردپرس توسط خودتان بسیار آسان است – بیشتر بروزرسانی ها فقط با یک کلیک روی یک دکمه نیاز دارند.

صحبت در مورد برند شخصی فواید بی نظیر داشتن نمونه کارها خود میزبان گزینه ای است نام دامنه خود را انتخاب کنید. این امر باعث می شود وب سایت شما قابل اعتماد ، قابل اعتماد و حرفه ای به نظر برسد و از بزرگترین مزیت بازاریابی شخصی نام برده نشود.

این با شما همراه می شود آدرس ایمیل بسیار شخصی که چشم انداز حرفه ای را تأکید می کند. آدرس های ایمیل در بسیاری از برنامه های میزبانی گنجانده شده است (یا می توان آنها را جداگانه خریداری کرد) و به شما امکان می دهند صندوق پستی خود را بهتر مدیریت کنید.>

شرکت های میزبانی خوب نیز تعداد بیشماری را ارائه می دهند ویژگی ها و برنامه های کاربردی در هاستینگ خودش این ممکن است شامل دسترسی فوری به FTP ، پشتیبان گیری خودکار ، برنامه های نصب آسان ، اسکن بدافزار ، ذخیره داخلی ، سایت های آماده سازی و موارد دیگر باشد. شما می توانید بررسی برخی از بهترین شرکتهای میزبان وردپرس را در صفحه وب و میزبان WPExplorer مشاهده کنید.

همچنین ، بسیاری از گالری های آنلاین رایگان فقط فضای محدودی را ارائه می دهند. شما به عنوان یک عکاس می دانید که ذخیره سازی چقدر مهم است زیرا می خواهید تصاویر با کیفیت بالا خود را بارگذاری و به اشتراک بگذارید بسیار بزرگ است. اکثر شرکت های هاستینگ برنامه های اساسی را ارائه می دهند که مقرون به صرفه است اما فقط چند گیگ فروشگاه را ارائه می دهند ، اما این قابل ارتقا است با هزینه کم این به طور کامل به شما بستگی دارد که چگونه اندازه پرونده های میزبانی شده را مدیریت کنید و فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چگونه می توان نام تجاری شخصی شما را از پرتفوی خود میزبان سود برد?

مارک شخصی

در طول حرفه خود به احتمال زیاد ترفندهای زیادی را تجربه خواهید کرد که زندگی شما را آسانتر می کند. چرا آنها را در وبلاگ به اشتراک نگذارید? وبلاگ نویسی به عنوان یک ابزار بازاریابی شخصی دارای چندین مزیت است.

اگر پست های وبلاگ منحصر به فردی را می نویسید ، به معنای فرصت بالاتر است که افراد می توانند در جستجوی ارگانیک به شما نزدیک شوند. دسترسی ارگانیک رایگان است و این ترافیک از یک گروه هدفمند است که ممکن است علاقه مند به خدمات شما باشد.

برای موتورهای جستجو نشان می دهد که وب سایت شما قابل اعتماد است. به طور منظم به روزرسانی مطالب و صفحات دارای فهرست بندی بیشتر می توانند به معنای این باشد که شما شانس بهتری برای رتبه بندی دارید.

یک بار شما محتوای مفیدی را منتشر کنید ، افراد به آن پیوند می دهند ، آنرا به اشتراک بگذارند و ترافیک جدید از منابع مختلف می تواند به سایت شما منتهی شود. تلاش شما به شکلی واقعاً مؤثر تأمین می شود ، زیرا لازم نیست وقت و هزینه زیادی را برای ارتقاء کار خود صرف کنید ، زیرا خوانندگان شما به جای آن در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. نکته خوب این است که این پست هنوز در آنجاست ، بنابراین می تواند چند روز پس از انتشار به افراد جدید نیز برسد (یا حتی اگر سالها مطالب خود را تازه کنید تا آن را مرتبط نگه دارید).

اگر خیلی مایل نیستید که پست های طولانی “چگونه” بنویسید ، می توانید آن را با یک انتخاب موضوعی از عکس های خود مخلوط کنید ، و توضیحات کوتاه را با استفاده از هدفمند بنویسید کلید واژه ها. قدرت وبلاگ نویسی برای شما بدین معنی است که محتواهایی که ایجاد می کنید به مخاطب هدف شما کمک می کند بنابراین شما به منبع قابل اعتماد تبدیل خواهید شد.

همانطور که اشاره کردیم وبلاگ نویسی برای رتبه بندی در موتورهای جستجو مناسب است. علاوه بر مزایای استفاده از وبلاگ نویسی ، می توانید وب سایت خود میزبان خود را با استفاده از عناوین متا خود ، تغییر پیوند ثابت و موارد دیگر بهینه کنید. Google نتایج قابل توجهی را نشان می دهد ، بنابراین مطمئن شوید که پست های خود را قبل از انتشار واقعاً بهینه می کنید تا بتوانید شانس خود را برای رتبه بالاتر در نتایج افزایش دهید.

اگر خودتان میزبان نمونه کارها باشید ، می توانید با قرار دادن تبلیغات و کنترل درآمدی که به جیب شخص دیگری می رود ، با وبلاگ وردپرس خود درآمد اضافی کسب کنید..

فرم تماس آسان همچنین به شما امکان می دهد تا پاسخ به خواسته های مشتریان بالقوه پاسخ دهید. اگر قادر به پاسخگویی با استفاده از چت زنده هستید ، موقعیت مناسبی برای مذاکره و ایجاد همکاری دارید.

کنترل کامل بر وب سایت خود با پلاگین های عکاسی

این بر همه چیز پیروز می شود. توانایی مدیریت ، تغییر و سفارشی سازی وب سایت شما بدون محدودیت ، مهمترین مزیت آن است. WordPress نیز ارائه می دهد تن پلاگین که می توانید برای اضافه کردن ویژگی های جالب یا منحصر به فرد به وب سایت خود استفاده کنید. در اینجا چند مورد ممکن است در نظر بگیرید.

گالری اثبات عکس Picu WordPress

گالری اثبات عکس Picu WordPress

Picu افزونه ای برای عکاسان وردپرس است که باعث می شود روند انتخاب تصویر با مشتری بسیار ساده تر شود. بعد از اتمام عکسبرداری ، به جای بارگذاری تصاویر در Dropbox یا یک سرویس مشابه ، عکاس تصاویر را در یک مجموعه درست درون WordPress در سرور وب خود بارگذاری می کند و آن را از آنجا به مشتری ارسال می کند..

مشتری سپس با پیوند به مجموعه ، یک ایمیل زیبا در انتهای خود دریافت می کند. این گالری بسیار بصری است و به مشتری اجازه می دهد تا به راحتی انتخاب کند کدام تصویر را ویرایش کند. پس از تأیید مشتری انتخاب ، عکاس از طریق ایمیل اعلان دریافت می کند. لیستی از نام پرونده ها می تواند در Lightroom یا هر ویرایشگر تصویر دلخواه دیگر کپی و چسبیده شود تا تصاویر انتخاب شده را فیلتر کرده و بلافاصله شروع به پردازش آنها کند..

علاوه بر این ، مجموعه های Picu همچنین می توانند با یک رمز عبور منحصر به فرد محافظت شوند ، بنابراین مشتری ها باید یک رمز عبور را وارد کنند تا بتوانند تصاویر را مشاهده کنند و شروع به انتخاب کنند..

با استفاده از کد کوتاه سفارشی ، می توانید لیستی از مجموعه ها را در هر نقطه در سایت نمایش دهید ، به عنوان مثال برای ساخت صفحه “Client Area” با تمام مجموعه ها یا صفحات جداگانه برای هر مشتری با مجموعه های مربوطه..

افزونه اصلی به صورت رایگان در WordPress.org در دسترس است و با افزودنیهای ممتاز قابل خریداری در Picu.io قابل ارتقاء است.

بیش از شما

دیگر تعجب نکنید و اجازه دهید هنر عکاسی خود را تحت تأثیر قرار دادن هرچه بیشتر مردم قرار دهد. ساخت یک پرتفوی به صورت آنلاین با وردپرس بسیار آسان است. از رقابت پیش بروید و بستر خود را ایجاد کنید تا بهترین کارهای خود را به نمایش بگذارید و شانس استخدام شدن خود را افزایش دهید.

آیا نکات دیگری برای ساخت آنلاین یک نمونه کارها دارید؟ یا شاید یک سوال؟ فقط یک نظر را در زیر بگذارید – ما دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map