موضوع وردپرس خود را با این ابزارهای مفید سفارشی کنید

ابزاری برای شخصی سازی قالب وردپرس شما

شما باید چهار ثانیه – زمان دقیق لازم برای ایجاد اولین تأثیر ماندگاری را در بازدید کنندگان وب خود داشته باشید – برای پاسخ به این سؤال بعدی. چه کارهایی ممکن است انجام شود تا بتوانید تجارت آنلاین خود را از تعداد بیشماری مشاغل خارج از کشور متمایز کنید؟ تیک بزنید … سه ، دو ، یک. زمان به پایان رسیده است.


شما احتمالاً در میان پاسخ های دیگر این موارد را آورده اید:

 • جذاب ترین محصولات را داشته باشید
 • یک داستان شخصی عالی بگویید که چرا آنچه را که انجام می دهید انجام می دهید
 • یک حضور آنلاین شگفت انگیز ایجاد کنید
 • در نهایتا Famous، Inc ، که یک شرکت کاملاً ساختگی است ، با کسی صحبت کنید

داستان را کنار بگذارید ، بیایید به شماره شماره سه در لیست ما برگردیم. ایجاد یک حضور آنلاین شگفت انگیز. آسانتر گفت: کار انجام شده ، ایجاد یک حضور آنلاین که به شما امکان می دهد از جمعیت متمایز شوید ، عوامل مختلفی را شامل می شود که به داشتن یک وب سایت عالی ارتباط دارند..

وب سایتی عالی که می گویید؟ درست است؛ وب سایت شما ، از جمله چیزهای دیگر ، چهره تجارت آنلاین شماست – تنها و تنها فرصتی که برای تأثیرگذاری بر روی چشم انداز خود دارید. در پست امروز ، ما 20 ابزاری را که می توانید برای سفارشی کردن موضوع وردپرس خود متناسب با نیازهای تجاری خود و فریب دادن مشتری در ردیف های فشرده ، فاش خواهیم کرد. قبل از لیست ابزارها ، در اینجا چند حقیقت در مورد شخصی سازی موضوع وردپرس وجود دارد که باید تغییراتی در زمینه های خود داشته باشید..

نحوه شخصی سازی مضامین وردپرس

اگر قبلاً یک موضوع وردپرس را سفارشی نکرده اید ، ممکن است باور داشته باشید که این روند بسیار پیچیده ای است که به مغز یک دانشمند موشک و انعطاف پذیری یک جراح مغز و اعصاب نیاز دارد. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. به لطف طیف گسترده ای از تم های برتر وردپرس که دارای گزینه های پیشرفته تم هستند ، تغییر نحوه نگاه و عملکرد وردپرس آسانتر از گذشته است. و بسیاری از مضامین ، مانند Total ، شامل سازندگان صفحه و گزینه های سفارشی سازی داخلی است ، بنابراین می توانید بدون استفاده از کد ، یکی از وب سایت های نوع ایجاد کنید..

با این وجود ، حتی با وجود تعداد زیادی گزینه در اختیار شما ، برخی از ویژگی ها و سبک ها به سادگی ساخته نشده اند ، به این معنی که باید آنها را به صورت دستی اضافه کنید. اما تلاش برای به دست آوردن هر کسی که کمی وقت و تجربه نوشتن کد را دارد ، بهترین احساسات را به دست نمی آورد ، بنابراین گزینه های شما دقیقاً تا چه اندازه می توانند سفارشی کردن مضامین WordPress باشند?

هنگامی که به دنبال تم وردپرس بی نقص هستید ، بسته به نیازهای شغلی خود و همچنین ترجیحات شخصی می توانید با یک موضوع برتر (مانند Total) ، یک موضوع رایگان یا یک چارچوب تم بروید. با یک موضوع رایگان ، کارت اعتباری خود را پایین نمی آورید اما عدم کفایت ویژگی ها و گزینه ها آرزوی شما را خواهد داد. مطمئناً ، شما همیشه می توانید پلاگین هایی را برای هر کارکردی در زیر آفتاب بدست آورید ، اما همه ما می دانیم که چطور پیش می رود.

با تم های برتر وردپرس ، از ویژگی ها ، ظاهر ، به روزرسانی ها و پشتیبانی عالی برای قیمت بهره مند می شوید. کافی است بگوییم ، موضوع برتر حق انتخاب شما ممکن است تمام ویژگی ها و گزینه های مورد نیاز شما را برای گرفتن مجدد به مربع نداشته باشد. یک چارچوب تم تجاری به شما انعطاف پذیری ، بهترین استانداردهای وب ، کد تمیز ، پشتیبانی و غیره را ارائه می دهد ، اما اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید یا حداقل یک موضوع کودک چیست ، شما گیر کرده اید و به موفقیت زیادی نخواهید رسید در زمینه شخصی سازی موضوع یا حتی توسعه.

به اندازه کافی شگفت آور ، استفاده از یک مضمون کودک بهترین راه برای سفارشی کردن موضوع وردپرس شماست. ما در گذشته مضامین کودک وردپرس را در اینجا پوشش دادیم ، بنابراین من به جزئیات آن نمی روم ، اما شما هرگز نباید پرونده های یک موضوع را به طور مستقیم تنظیم کنید تا در هر بار به روزرسانی موضوع ، از دست دادن همه تغییرات خود جلوگیری کنید. در عوض شما باید از یک موضوع کودک استفاده کنید. مضامین کودک به شما امکان می دهد تا سایت رویاهای خود را بر اساس مضمون والدین ایجاد کنید بدون اینکه خطر به دست آوردن سفارشی سازی خود را هنگام بروزرسانی داشته باشید.

با استفاده از فایل شیوه نامه تم کودک (style.css) ، می توانید نحوه چند وب سایت خود را با چند خط کد تغییر دهید. با داشتن یک فایل ویژه PHP که به عنوان function.php شناخته می شود ، می توانید ویژگی هایی را اضافه کنید یا سایت خود را از لحاظ ساختاری تغییر دهید. شما می توانید یک قدم جلوتر بروید و فایلهای قالب را برای تم کودک خود ایجاد کنید ، که به شما امکان کنترل کاملی بر طراحی و ساختار موضوع شما می دهد.

پس از نصب موضوع کودک ، می توانید موضوع مورد نظر خود را به هر روشی که می خواهید بچرخانید و حدس بزنید که ، می توانید CSS را تا حدودی درست از درون داشبورد مدیر وردپرس خود ویرایش کنید. با این حال ، تغییراتی که می توانید از این طریق ایجاد کنید محدود است ، از این رو نیاز به ابزارهای اضافی است.

ابزاری برای شخصی سازی قالب وردپرس شما

ابزاری که ما در این بخش پوشش می دهیم شامل ویرایشگرهای کد ، سرویس گیرنده های FTP ، بازرسان کد ، دستگیره های تصویر و احتمالاً سایر مواردی است که می تواند برنامه نویسان وب ، طراحان وب و صاحبان وب سایتهای با فن آوری باشد. اگر شما مبتدی کاملی باشید ، چند سنگهای قیمتی نیز پیدا خواهید کرد ، اما به نفع شماست که آشنایی خوبی با HTML ، CSS و PHP داشته باشید – کالایی که وردپرس از آن ساخته شده است. با ذکر گفته ها ، در اینجا لیستی از ابزارهایی که برای سفارشی سازی طرح وردپرس خود به طور مثمر ثمر دارید ، در اینجا آورده شده است.

TemplateToaster

TemplateToaster

یکی از ساده ترین گزینه ها استفاده از ابزار ایجاد تم سفارشی مانند سازنده تم TemplateToaster. نرم افزار. با نصب بر روی رایانه خود ، همه مواردی را که احتمالاً نیاز دارید برای طراحی تم خود دارید.

برای ایجاد الگوی خود از سازنده بصری درگ و رها استفاده کنید. تعداد زیادی گزینه برای ستون ها ، هدرها ، منوهای سفارشی ، گالری ها ، مناطق ویجت و موارد دیگر وجود دارد. همه بدون کد نویسی لازم است. حتی می توانید هنگام ساختن طرح بندی خود ، محتوا را اضافه کنید تا بعد از بارگذاری موضوع در سایت زنده خود ، در وقت خود صرفه جویی کنید. به علاوه همه چیز کاملاً پاسخگو است (بنابراین نیازی به نگرانی در مورد طراحی سایت شما برای دستگاه های مختلف نیست) ، و RTL و چند زبانه آماده است. و هنگامی که تمام کارهای خود را ایجاد کرده اید با TemplateToaster تمام کارهایی را که باید انجام دهید صادر کردن آن است!

ابزارهای برنامه نویس Chrome

شما موضوع وردپرس خود را نصب کرده و آماده رفتن هستید ، اما چگونه می دانید دقیقاً کدام عنصر را برای شخصی سازی انتخاب کنید؟ اگر از قسمت جلویی به موضوع خود نگاه کنید ، نمی توانید بگویید کدام عنصر کدام است. بازگشت عقب بهتر نیست ، اما به لطف ابزارهای برنامه نویس Chrome, می توانید پیش نمایش تغییرات در ساختار تم و CSS خود را مشاهده کنید ، بنابراین می توانید قبل از کدنویسی آنها ببینید که چگونه به نظر می رسند. می توانید با استفاده از رویکرد نقطه و کلیک که کار شما را آسان می کند ، هر عنصر را بصری بازرسی کنید. در Google Chrome می توانید با کلیک راست بر روی سایت خود گزینه Developer Tools را باز کرده و گزینه “Inspect Element” را انتخاب کنید.

دفترچه یادداشت++

شخصی سازی موضوع وردپرس شما را با نوشتن تعداد زیادی کد (یا شامل) می کند. برای این کار ، شما به یک ویرایشگر متن قدرتمند نیاز دارید که به شما اجازه می دهد در بالای موارد بمانید. دفترچه یادداشت++ بهترین شرط شما از آنجایی که استفاده از آن آسان است ، عالی به نظر می رسد و دارای بسیاری از ویژگی های بسیار جذاب است که نوشتن کد را بسیار سرگرم کننده می کند.

متن عالی

دفترچه یادداشت ++ با ویندوز کار می کند ، اما در صورت نیاز به ویرایشگر متن یک نوع برای رایانه Mac خود, متن عالی یک انتخاب عالی است (این همان چیزی است که ما در WPExplorer هنگام رمزگذاری همه مضامین ما از آن استفاده می کنیم). این حالت با حالت بدون انحراف همراه است ، پشتیبانی از ویرایش تقسیم شده و به شما امکان می دهد تا در حالی که فوراً بین پروژه ها جابجا می شوید ، هر چیزی را سفارشی کنید.

سرور محلی (WAMP ، XAMPP ، MAMP ، LAMP)

بهترین و آسانترین محیط برای شخصی سازی (یا توسعه) مضامین وردپرس یک سرور محلی است. این فرآیند ورود به سیستم و بارگذاری در یک سرور زنده را از بین می برد و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود. همچنین این بدان معناست که شما می توانید کنترل کاملی بر روی سرور خود داشته باشید تا بسته به نیازهای مختلف خود آن را شخصی سازی کنید. برای سفارشی سازی یا توسعه مضامین لازم نیست فضای میزبان را خریداری کنید یا دامنه ها را ثبت کنید و دامنه های فرعی ایجاد کنید ، این برای کیف پول شما بسیار عالی است. هیچ خرابی یا کلاهبرداری در استفاده وجود ندارد به علاوه همه موارد دیگری که از میزبان فعلی وردپرس خود متنفر هستید.

برای ایجاد سرور محلی خود ، به برنامه هایی مانند WAMP و XAMPP برای ویندوز ، MAMP برای Mac OS X یا LAMP برای لینوکس نیاز دارید. من از WAMP استفاده می کنم و تاکنون عالی بوده است. آیا می خواهید نحوه نصب وردپرس را بیاموزید؟ راهنمای ما را پرداخت کنید!

فتوشاپ

صبر کنید ، من یک طراح گرافیک نیستم. من فقط می خواهم موضوع (های) وردپرس خود را تنظیم کنم. می توانید به من بگویید که چرا من نیاز دارم فتوشاپ? در اینجا یک نقل قول خوب برای لذت شما آورده شده است:

[Photoshop] یک نرم افزار استاندارد defacto برای دستکاری تصاویر است. من از آن برای ویرایش آرم ها ، تغییر رنگ در شیب پس زمینه و افزایش سرعت عناصر تصویر در وب سایت استفاده می کنم. – کریس کری ، بازاریابی مبتنی بر وب.

حال می دانید که چرا برای سفارشی کردن مضامین وردپرس خود به Adobe Photoshop نیاز دارید؟ کارهای بسیاری دیگر با فتوشاپ وجود دارد که می توانید از جمله ایجاد مک آپ ، انتخاب رنگ وب ، صرفه جویی در تصویر برای وب و غیره باشید. فتوشاپ در هر ماه حدود 20 دلار هزینه دارد که در دنیای من کمی گران است اما ارزشش را دارد.

GIMP

اگر تازه بودجه کافی را شروع کرده اید ، بودجه 20 دلار در ماه برای فتوشاپ کاری است که احتمالاً نمی خواهید انجام دهید. وارد می شود GIMP و روز شما و سالانه 240 دلار پس انداز می شود. اگرچه برای راه اندازی آن چالش برانگیز است ، GIMP جایگزینی ارزشمند برای Adobe Photoshop است.

تولید Google

هنگامی که شروع به شخصی سازی مضامین می کنید ، به اجزای مختلفی مانند طبقه بندی ، ستون های فرعی ، انواع پست های سفارشی ، منوها ، کد کوتاه و نوار ابزار فقط به ذکر چند مورد نیاز خواهید داشت. در حالی که شما می توانید ساعت ها را برای پایان دادن انتخاب کنید گوگل کدها, تولید Google با استفاده از آخرین استانداردهای برنامه نویسی وردپرس و ساده ترین و سریعترین روش ایجاد کد دلخواه برای پروژه خود را ارائه می دهد. با کلیک بر روی یک دکمه ، هر کد مورد نظر خود را تولید کنید.

WhatFont

تغییر جزئیات دقیقه (به عنوان مثال قلم ها) در موضوع شما می تواند تأثیر زیادی در طراحی و تجربه کاربر داشته باشد. اما انتخاب فونت مناسب برای سایت وردپرس شما می تواند چالش برانگیز با هزاران قلم موجود در آن باشد. اگرچه نگران نباشید ، با ابزار WhatFont می توانید فونت های مورد استفاده در هر صفحه را به راحتی پیدا کنید. فقط افزونه مرورگر WhatFont را نصب کنید ، آن را اجرا کنید و روی هر بلاکی از متن قرار دهید. ساده به عنوان 1 ، 2 ، 3.

CSSViewer

ابزار “Inspect Element” عالی کار می کند اما به همان اندازه چشمگیر است CSSViewer? این خیر کننده است در حالی که شما نمی توانید CSS را بصری ویرایش کنید (مانند “Inspect Element”) ، CSSViewer یک بیننده CSS ساده و شهودی است که باعث می شود شخصی سازی قالب های وردپرس نسیم ایجاد کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که برای نصب طیف وسیعی از خصوصیات CSS ، افزونه و شناور را روی عناصر نصب کنید.

مطالب ساختگی

در بیشتر موارد ، هنگامی که تم وردپرس را بدست می آورید ، دقیقاً همین موضوع را دریافت می کنید – یک بوم با موضوع خالی و بدون هیچگونه محتوا. شما هنوز هم می توانید رنگ و رنگ آن را سفارشی کنید ، اما بدون محتوای ساختگی ، دیدن این مسئله اشتباه است چالش برانگیز است. اما از کجا می توانم مطالب جالب ساختگی را از من دریافت کنم؟ ما پشت شما را پوشانده ایم؛ می توانید محتوای نمونه را از اینجا بارگیری کنید تست واحد تم در Codex یا محتوای نمونه وردپرس در WPCandy.

WPBakery (آهنگساز سابق ویژوال)

یک آیتم گرایش در CodeCanyon در زمان نوشتن ، سازنده WPBakery یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن بسیار کاربر پسند و پاسخگو است که با ویرایشگرهای بصری از دیگر ویژگی های شیرین است. به عبارت ساده تر ، می توانید از ویژوال کامپوزر برای ساخت هر صفحه وردپرس قابل تصور استفاده کنید. درست مانند ابزار موردنظر شما در هنگام شخصی سازی موضوع وردپرس ، درست به نظر می رسد?

با طراحی پاسخگو ، بیش از 45 عنصر محتوا ، قالب ها ، پشتیبانی چند زبانه و سهولت استفاده در میان سایر ویژگی ها ، ویژوال کامپوزر دقیقاً همان چیزی است که شما برای ساختن موضوع وردپرس رویاهای خود نیاز دارید. این شرکت دارای بیش از 388،000 فروش است ، که دارای یک امتیاز خریدار چشمگیر از 4.65 / 5.00 است و فقط 64 دلار قیمت دارد.

درایو تست تم

Theme Test Drive یک افزونه خوب است که توسط Vladimir Prelovac ، یک توسعه دهنده معتبر با بیش از 25 افزونه در زیر کمربند خود ارائه شده است. این افزونه هیچ چیز فانتزی ندارد – شما فقط می توانید به “… با خیال راحت تست هر موضوعی را به عنوان سرور تست کنید ، در حالی که بازدید کنندگان از [تم] پیش فرض استفاده می کنند.”

درست است ، با استفاده از Drive Test Drive ، می توانید همزمان دو موضوع را در سایت WordPress خود اجرا کنید. البته خوانندگان شما فقط یکی را انتخاب می کنند در حالی که دیگری را شخصی سازی می کنید. وقتی وارد سیستم شوید ، فقط می توانید موضوعی را که دلخواه خود را انتخاب می کنید ، مشاهده کنید و به شما امکان می دهد تغییرات شفاف ایجاد کنید بدون اینکه کاربران هرگز متوجه شوند موضوع دیگری برای خودتان اجرا می کنید.

آیا من پاسخگو هستم

همانطور که موضوع وردپرس خود را با ویژگی ها و سبک های جدید سفارشی می کنید ، می خواهید ببینید که موضوع سفارشی در دستگاه های مختلف چگونه ظاهر و عملکرد دارد. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، پاسخ من این است که پاسخگو هستم. هنگامی که در وب سایت Am I Responsive قرار گرفتید ، کافیست URL خود را اضافه کرده و روی GO کلیک کنید! دکمه و آن است که.

گزینه های مناسب دیگر عبارتند از: جستجوگر طراحی پاسخگو, یا تست طراحی پاسخگو موبایل توسط StudioPress. وقتی می خواهید عرض صفحه را تغییر دهید ، نمی خواهید عناصر سفارشی با هم تداخل کنند یا از خط خارج شوند ، اکنون این کار را انجام دهید?

Customizer Theme WordPress

این ابزار ابتدا باید در این لیست باشد ، اما سلام ، کسی که به هر حال حساب می کند. کرک کنار, Customizer Theme WordPress یک ابزار وردپرس با کاربرد آسان است که به شما امکان می دهد هر پیش زمینه را در یک پیش نمایش زنده تنظیم کنید. شما می توانید همه چیز را از هدر گرفته تا منوها گرفته تا رنگ ها تا ابزارک ها و موارد دیگر را بسته به گزینه های موجود در موضوع خود تنظیم کنید. برای استفاده از Customizer Theme WordPress ، فقط به آن بروید ظاهر شخصی سازی در داشبورد وردپرس خود قرار دهید.

قهرمان CSS

این یک ابزار طراحی وب همه در یک است که به شما کمک می کند تا تم وردپرس خود را به راحتی تنظیم کنید. فقط ویرایش حاشیه ها ، لنت ها ، رنگ ها ، پس زمینه ها ، قلم ها را کلیک کرده و جلوه های تصویری مانند سایه ها و شناور را در میان دیگران اضافه کنید. از CSSHero.org ، این ابزار “… افزونه قطعی وردپرس است که به راحتی می توانید هر ویژگی از مضامین خود را با یک رابط کاربری آسان و شهودی و با کلیک ساده تنظیم کنید.”

Evernote

این که آیا شما موضوع شخصی خود یا مشتری را تنظیم می کنید ، به ابزاری برای یادداشت برداری و پیشرفت خود نیاز دارید. می توانید به مدرسه قدیمی بروید و روی کاغذهایی که بعداً از دست می دهید ، یادداشت کنید و یا روی آن کلیک کنید Evernote نوار باند را نگه دارید و یادداشت های خود را در دستگاه های خود سازمان یافته و همگام نگه دارید. انتخاب همه شماست. بهترین قسمت؟ Evernote رایگان است!

FileZilla

در طی و پس از سفارشی سازی قالب وردپرس خود ، باید پرونده ها را در سرور وب خود بارگذاری کنید. می توانید از ویژگی File Manager که با حساب میزبان شما ارائه می شود استفاده کنید یا با آن بروید FileZilla, سرویس گیرنده FTP برای بسیاری از کاربران. در میان دیگران با ویندوز و Mac OS X رایگان و سازگار است.

FireFTP

این یک برنامه افزودنی مرورگر عالی برای دوستداران وردپرس است که دارای چیزی برای Firefox است. FireFTP با Firefox خوب بازی می کند ، بنابراین می توانید فایلها را مستقیماً از درون مرورگر مورد علاقه خود بارگذاری و بارگیری کنید بدون اینکه هرگز یک مشتری FTP مستقل بارگیری کنید. علاوه بر این ، FireFTP رایگان است ، به عنوان تبلیغاتی کار می کند و از شماره ها ، ابزاری کاملاً محبوب است. در واقع ، این بهترین ابزار FTP مبتنی بر وب است!

Basecamp

اگر برای زندگی یک مضمون را سفارشی کنید ، بدیهی است پروژه هایی با سر و صدا در حال اجرا هستند. اگر نتوانید کار خود را ردیابی کنید ، سرانجام همه چیز پیش می رود ، چیزی که قطعاً نمی خواهید. Basecamp هزینه ای بین 25 تا 150 دلار در ماه است ، و بهترین ابزار برای “… تعیین تکالیف ، بررسی موعد مقرر ، همکاری در پروژه ها ، اشتراک گذاری پرونده ها و بحث و گفتگو است.” Basecamp یک محاکمه رایگان 60 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین نترسید که آن را امتحان کنید – آنها کارت اعتباری شما را نمی خواهند.

ActiveCollab

اگر Basecamp به سلیقه شما نیست, ActiveCollab یک جایگزین چشمگیر است ActiveCollab با داشتن چندین ویژگی عالی و فقط با 25 دلار در ماه ، به شما تمام ابزارهای لازم برای ماندن در بالای هر پروژه را ارائه می دهد ، نه فقط سفارشی سازی موضوع.

بیش از شما …

اگر هنوز سفارشی سازی مضامین وردپرس را شروع نکردید ، به راحتی اکنون آسان است که بیش از 20 ابزار عالی برای آسانتر و سرگرم کننده تر کار خود داشته باشید. اگر کد نویسی راحت نیستید ، برای ایجاد شخصی سازی از یک موضوع غنی از ویژگی مانند Total استفاده می کنیم. اگر مضامین وردپرس را شخصی سازی می کنید ، از چه ابزار دیگری استفاده می کنید؟ اگر این پست را دوست دارید ، لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید ، ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم. آسترا.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map