نحوه برنامه ریزی ارسال وردپرس به صورت عمده

نحوه برنامه ریزی ارسال وردپرس به صورت عمده

فکر می کنم وقتی می گویم موافقت خواهید کرد: عملکرد برنامه در وردپرس یک مادام العمر واقعی است. شما می توانید به راحتی پست ها ، صفحات و حتی محصولات WooCommerce را برای یک تاریخ آینده برنامه ریزی کنید ، که زمان زیادی را برای شما صرفه جویی می کند که می توانید برای رانندگی و رشد وبلاگ خود کانال کنید..


هنگامی که یک پست ، صفحه یا محصول واحد دارید ، برنامه ریزی به سادگی تعیین تاریخ انتشار آینده در ویرایشگر پست وردپرس است. تصویر زیر برنامه زمانبندی پیش فرض وردپرس را در عمل نشان می دهد.

ویژگی برنامه پیش فرض وردپرس

اگر چندین پست دارید ، بگویید که شما یک وبلاگ چند نویسنده را اجرا می کنید ، برنامه ریزی هر پست به صورت جداگانه می تواند بخش بزرگی از وقت شما را بخورد. اگر می خواهید پست های قدیمی را برای حفظ وبلاگ خود بازیافت کنید به دنبال تازه ، ویرایش تاریخ انتشار برای هر پست می تواند یک کار هولناک باشد ، بیشتر اگر صدها پست داشته باشید ، بیشتر خواهد بود.

چه کاری انجام دهیم?

برای صرفه جویی در روز می توانید به برنامه ریزی فله ای خودکار مراجعه کنید. و برای برنامه ریزی پیام های وردپرس خود به صورت عمده نیاز به چه مواردی دارید؟ رایگان افزونه Scheduler Auto Post.

در پست امروز ، ما نگاهی عمیق تر به ویژگی هایی می اندازیم که برنامه خودکار ارسال خودکار به یک افزونه برنامه ریزی مناسب برای فله وردپرس تبدیل شده است.

این افزونه به شما کمک می کند تا برنامه ها را با یک خراب کردن برنامه ریزی کنید ، بنابراین می توانید وبلاگ خود را حتی در هنگام تعطیلات در حال اجرا باشید. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد تاریخ های منتشر شده پست های خود را ویرایش کنید ، بنابراین می توانید وبلاگ خود را تازه نگه دارید.

برنامه ریزی انبوه برای اجرای کمپین های تبلیغاتی در فصول جشن و تعطیلات نیز مناسب است. گفته می شود ، قاشق قهوه خود را بکشید و بگذارید تست خودکار خودکار ارسال شود.

لطفاً در پایان بدون اینکه نظرات خود را در بخش نظرات در میان بگذارید ، ترک نکنید.

نحوه نصب برنامه زمانبندی خودکار

افزونه وردپرس زمانبندی خودکار خودکار

Auto Post Scheduler یک افزونه رایگان است که در مخزن افزونه وردپرس موجود است. می توانید در این دقیقه و بدون پرداخت سکه ، افزونه را بارگیری ، نصب و استفاده کنید.

اگر به گزینه های بیشتری احتیاج دارید ، توسعه دهنده نسخه حق بیمه ای را ارائه می دهد که به آن معروف است پوستر خودکار WP روی کدکانیون نسخه حق بیمه در زمان نوشتن 25 دلار هزینه دارد.

پوستر خودکار wp

برای این پست از نسخه رایگان استفاده خواهیم کرد. گفته می شود ، اجازه دهید با تنظیم افزونه در سایت وردپرس شما شروع کنیم.

نصب برنامه زمانبندی خودکار

وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

افزودن افزونه وردپرس جدید

در مرحله بعد ، “Auto Post Scheduler” را در جعبه جستجوی کلمه کلیدی تایپ کرده و سپس به آن ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

افزونه زمانبندی خودکار ارسال در داشبورد مدیر وردپرس

پس از آن ، روی کلیک کنید فعال کنید دکمه برای گرفتن توپ نورد به عنوان جزئیات ما در زیر.

فعال کردن افزونه زمانبندی خودکار

پس از فعال سازی ، افزونه Auto Post Scheduler آماده استفاده است ، فقط باید چند گزینه را پیکربندی کنیم.

چطوری این کار را انجام میدهی?

برای یادگیری نحوه پیکربندی افزونه Auto Post Scheduler بدون ایجاد عرق ، در ادامه بخوانید.

نحوه پیکربندی افزونه زمانبندی خودکار وردپرس

اکنون که افزونه Auto Post Scheduler در وب سایت شما فعال است ، اجازه دهید نگاهی به زیر کاپوت بیندازیم و دریابیم که چرا این افزونه فقط نظرات 5 ستاره در WordPress.org.

بررسی برنامه زمانبندی خودکار ارسال

گذشته از بررسی های عالی ، اجازه دهید به تجارت بپردازیم.

هدایت به تنظیمات> برنامه زمانبندی خودکار همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

دسترسی به برنامه ریز ارسال خودکار

با انجام این کار ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، شما را به سمت داشبورد مدیر برنامه ریز خودکار ارسال می کند.

گزینه های برنامه ریز ارسال خودکار

داشبورد ساده مدیر ، فکر نمی کنید؟ من یک داشبورد سرپرست ساده را دوست دارم که روی آنچه اهمیت دارد تمرکز می کند. صفحه گزینه های Auto Post Scheduler عزیز است که از آن استفاده می کند زیرا همه چیز شما نیاز دارید فقط یک کلیک دور است. فقط نکته را کلیک کنید و کلیک کنید و کار شما انجام می شود!

با این حال قبل از انجام هر کار دیگری ، وقت بگذارید تا با گزینه های موجود آشنا شوید. در زیر خلاصه گزینه های موجود از بالا شروع شده است.

دکمه های برون مرزی

گزینه های مدیر برنامه ریز ارسال خودکار

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، شما می توانید چهار دکمه برجسته را در بالای صفحه سرپرست دریافت کنید. در مرحله اول ، شما باید انجمن پشتیبانی دکمه ، که شما را به سمت انجمن پشتیبانی زمانبندی خودکار ارسال در WordPress.org – جایی که می توانید پشتیبانی رایگان دریافت کنید. در مرحله دوم ، شما باید یک بررسی بگذارید دکمه ای که ، بدیهی است ، شما را به بخش بررسی ها در WordPress.org سوق می دهد.

سوم ، شما باید سریع کارما فقط 1 دلار دکمه ، که شما را به یک صفحه اهداء پی پال تغییر مسیر می دهد ، به شما امکان می دهد از برنامه زمانبندی خودکار ارسال کنید. می توانید با چک کردن جعبه همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، یک کمک هزینه یک بار انجام دهید یا یک کمک مالی ماهانه انجام دهید.

چهارم ، شما باید پوستر خودکار WP دکمه ای که به مسیر تغییر مسیر داده می شود نسخه حق بیمه. WP Auto Poster با ویژگی های بیشتر ، قوانین نامحدود و پشتیبانی کامل از حق بیمه کاملاً بازنویسی می شود.

زمانبند خودکار ارسال خودکار را فعال کنید

حتی بعد از فعال کردن افزونه ، توجه داشته باشید که باید برنامه نویسی را با استفاده از برنامه فعال کنید زمانبند خودکار ارسال خودکار را فعال کنید دکمه مطابق شکل زیر.

دکمه زمانبندی خودکار خودکار را فعال کنید

توصیه می کنیم برنامه ریزی را فقط بعد از پیکربندی گزینه های خود فعال کنید. اگر برنامه ریز را سریعاً فعال کنید ، باید با تنظیمات پیش فرض کار کنید. اگر گزینه های پیش فرض برای شما کار می کنند ، درست پیش بروید و روی آن کلیک کنید زمانبند خودکار ارسال خودکار را فعال کنید. با این حال ، اگر می خواهید برنامه زمانبندی خودکار Post Post را پیکربندی کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر گزینه ، ادامه بخوانید.

گزینه های زمانبندی خودکار ارسال

در این بخش به سراغ هر گزینه می رویم ، بنابراین می توانید قدرت افزونه Auto Post Scheduler را به طور کامل اهرم کنید.

برنامه ارسال خودکار

برنامه ارسال خودکار

اولین بار در خط تا است برنامه ارسال خودکار گزینه نشان داده شده در بالا ، که به شما امکان می دهد برنامه انتشار خودکار را تنظیم کنید. 24 ساعت مقدار پیش فرض است ، به این معنی که شما به طور خودکار یک پست در روز منتشر می کنید. اگر می خواهید دو پست در روز منتشر کنید ، به عنوان مثال ، باید مقدار را به 12 ساعت تغییر دهید. نیاز به انتشار چهار قطعه در روز ، تغییر مقدار به شش ساعت و غیره.

شروع مجدد در انتشار?

راه اندازی مجدد در گزینه انتشار

در مرحله دوم ، شما باید شروع مجدد در انتشار? صندوق تأیید ، اگر مایل به انتشار مجدد پست های قدیمی هستید ، مفید است. با بررسی کادر ، پستهای قبلاً منتشر شده خود را منتشر می کند. در اصل ، این گزینه به شما کمک می کند با انتشار مجدد خودکار پست های خود ، وبلاگ خود را تازه جلوه دهید.

زمانبندی تأخیر را شروع کنید

گزینه تأخیر برنامه ریزی را شروع کنید

سوم ، شما باید زمانبندی تأخیر را شروع کنید, که به شما کمک می کند تا قبل از اولین پخش برنامه ریزی شده خود تأخیر زمانی را تعیین کنید. مقدار پیش فرض روی صفر (0) تنظیم شده است ، به این معنی – در صورت فعال کردن خودکار برنامه زمانبندی – اولین ارسال برنامه ریزی شده شما بلافاصله منتشر می شود. می توانید تأخیر شروع را در ثانیه ، ساعت یا روز تعیین کنید ، به این معنا که هنگام پخش مستقیم پست های خود کنترل کاملی داشته باشید.

بررسی محدود به این نوع پست ها

سپس ما این را داریم بررسی محدود به این نوع پست ها گزینه. این گزینه به شما امکان می دهد نوع پستی را که می خواهید برنامه ریزی کنید انتخاب کنید. پست مقدار پیش فرض است ، اما می توانید انواع پست های دیگر را به انتخاب اضافه کنید. چگونه? به سادگی نگه دارید تغییر مکان بر روی صفحه کلید خود کلید بزنید و همه نوع پستهایی را که می خواهید به صورت خودکار برنامه ریزی کنید ، انتخاب کنید.

بررسی در پست ها در این دسته بندی ها را محدود کنید

بعد ، ما باید بررسی در پست ها در این دسته بندی ها را محدود کنید, که به شما امکان می دهد کدام دسته ها را برای برنامه ریزی انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، همه دسته ها انتخاب می شوند ، اما شما همیشه می توانید هر دسته مورد نظر خود را حذف کنید. برای افزودن دسته به انتخاب خود ، کافی است نگه دارید تغییر مکان بر روی صفحه کلید خود کلید بزنید و دسته های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بررسی پست های این نویسندگان را محدود کنید

به طور مشابه ، می توانید برنامه خود را برای تنظیم خودکار پست ها از نویسندگان خاص انتخاب کنید. برنامه زمانبندی خودکار خودکار به طور پیش فرض همه نویسندگان را شامل می شود. می توانید مجدداً با فشار دادن کلید ، هر نویسنده را در خواست خود گنجانید / حذف کنید تغییر مکان کلید را انتخاب کنید.

چک کردن پست ها با جستجوی کلمه کلیدی را محدود کنید

علاوه بر این ، می توانید ارسال ها را با کلمات کلیدی برنامه ریزی کنید. به گفته توسعه دهنده ، آماده سازی یک ترم با یک دفترچه ، پست های مطابق با آن عبارت را حذف نمی کند. به عنوان مثال ، “جان-ملکوویچ” پست هایی را می فرستد که حاوی “جان” است اما نه “مالکوویچ”. دریافتش؟ عالی ، اجازه دهید ما حرکت کنیم.

چک در روز (معین) خاص را محدود کنید

پس از آن ، شما باید چک در روز (معین) خاص را محدود کنید گزینه ای که به شما امکان کنترل زیادی بر زمان انتشار خود می دهد. این گزینه به شما کمک می کند محدوده زمانی را که پست های شما در هر روز معین منتشر می شود ، تنظیم کنید. شما باید محدوده زمانی را با فرمت 24 ساعته وارد کنید.

آیا می توانید گزینه فوق را چگونه کار کنید؟ به عنوان مثال. بگویید که می خواهید پست های برنامه ریزی شده خود را بین ساعت 8 صبح و 5 بعد از ظهر دوشنبه منتشر کنید ، در شکاف دوشنبه 0800-1700 وارد می شوید. اگر مایلید پست های برنامه ریزی شده را بین 6 صبح تا 1 بعد از ظهر سه شنبه ها منتشر کنید ، در شکاف سه شنبه و 06:00 در صندوق های روز سه شنبه وارد می شوید.

زمانبندی را انجام ندهید

اگر می خواهید تاریخ های مشخصی را جست و جو کنید ، برنامه خودکار ارسال خودکار فقط گزینه مورد نیاز شما را ارائه می دهد. زمانبندی را انجام ندهید گزینه نشان داده شده در بالا این امکان را می دهد تا انتخاب کنید که تاریخ هایی را که نمی خواهید برنامه ریزی کنید. این افزونه از قالبهای زیر پشتیبانی می کند: d-m-Y (مثلاً 17-06-2019) ، d-m (مثلاً 17-06) ، M (مثلاً 06) و d (مثلاً هفدهم هرماه).

اساسنامه مجاز واجد شرایط

در مرحله بعد ، می توانید وضعیت پست را به راحتی انتخاب کنید. شما باید پیش نویس ، در انتظار و منتشر شده وضعیت ارسال کنید که از آن انتخاب کنید. اگر انتخاب کنی پیش نویس, پست هایی با وضعیت پیش نویس برای انتشار بررسی می شوند. اگر انتخاب کنی در انتظار, پستهای معلق برای ارسال بررسی می شوند. و اگر انتخاب کردید انتشار, پست های منتشر شده برای بازیافت بررسی می شوند.

گزینه های ارسال بازیافت اضافی

به سمت پایین ، گزینه های بیشتری دریافت می کنید که به شما کمک می کند تا نحوه بازیابی پست های خود را مانند شکل بالا کنترل کنید.

گزینه های اشکال زدایی و ورود به سیستم

Hapo chini kabisa (به معنای خیلی پایین) گزینه های ورود به سیستم و اشکال زدایی را دارید که هنگام عیب یابی به شما کمک می کند. تصویر زیر را مشاهده کنید.

گزینه های خود را ذخیره می کنید

پس از انتخاب گزینه های مورد نظر خود ، به سادگی روی آن کلیک کنید گزینه های را به روز کنید دکمه همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

صرفه جویی در گزینه های زمانبندی خودکار خودکار

فعال کردن برنامه زمانبندی خودکار

در آخر و با فرض اینکه برنامه زمانبندی خودکار را فعال نکرده اید ، روی آن کلیک کنید زمانبند خودکار ارسال خودکار را فعال کنید دکمه مطابق شکل زیر.

پس از فعال کردن افزونه Auto Post Scheduler ، باید جزئیاتی را که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنید در زیر مشاهده کنید.


همانطور که امروز در اینجا یاد گرفته ایم ، برنامه ریزی فله ای از ارسال های وردپرس یک تکه کیک است. هرکسی که می تواند افزونه WordPress را نصب کند ، می تواند Auto Post Scheduler را راه اندازی کند و شروع به برنامه ریزی انبوه ارسال های وردپرس مانند یک حرفه ای کند. حالا تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یاد داشته باشید برای تولید محتوا!

آیا پیام های وردپرس خود را با استفاده از روشی متفاوت برنامه ریزی می کنید؟ یا سؤال یا پیشنهادی دارید؟ لطفا در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

توجه داشته باشید: این پست برای برجسته سازی افزونه برنامه زمانبندی خودکار ارسال شده است. در پست اصلی سال 2015 از افزونه Drafts Scheduler استفاده شده است که دیگر پشتیبانی نمی شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map