نحوه ایجاد کمپین های بازاریابی فیس بوک برای وردپرس

نحوه ایجاد کمپین های بازاریابی فیس بوک برای وردپرس

آیا متوجه شده اید که وقتی در آمازون محصولی را جستجو می کنید ، یا مقاله ای را به صورت آنلاین می خوانید ، محصولات یا مطالبی که مشاهده کرده اید ، اغلب در آگهی های فیس بوک ظاهر می شوند؟ خوب ، همانجا دوباره در حال بازاریابی است.


بازاریابی ، که به عنوان retargeting نیز شناخته می شود ، توسط مارک های بزرگ مورد استفاده گسترده قرار گرفته است. اما به دلیل سهولت در تنظیم و هزینه کم ، می تواند برای مشاغل کوچکتر نیز بسیار سودمند باشد. بنابراین بیایید در مورد مزایای استفاده مجدد از بازاریابی فیس بوک ، و اینکه چگونه می توانید کمپین بازاریابی Facebook خود را برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید ، بیشتر بدانیم.

بازاریابی فیس بوک چیست؟?

بازخورد فیس بوک

بازاریابی روشن است فیس بوک در اصل نمایش داده می شود تبلیغات در فیس بوک به کسانی که قبلاً از وب سایت وردپرس شما بازدید کرده اند. غالباً مردم با علاقه به محصولات یا خدمات شما به وب سایت شما مراجعه می کنند اما قبل از خرید ترک می کنند. بازاریابی مجدد فیس بوک از تبلیغات فیس بوک برای یادآوری این مشتریان احتمالی وب سایت ، محتوا و محصولات خود استفاده می کند و باعث بازگشت به سایت شما می شود.

به دلیل فعال بودن بسیاری از افراد در فیس بوک ، احتمال بازدیدکنندگان وب سایت شما به طور مرتب وارد Facebook می شوند. این باعث می شود مکان مناسبی برای تبلیغ وبلاگ یا محصولات شما و مجدداً درگیر شدن با مخاطبان خود باشد.

مزایای بازخورد فیس بوک

بازاریابی فیس بوک

در بازاریابی مجدد فیس بوک ، مزایای زیادی در هم تنیدگی وجود دارد. در اینجا مهمترین …

آگاهی از برند

بازاریابی مجدد فیس بوک به آگاهی از مارک کمک می کند. نمایش آگهی به کسانی که قبلاً با وب سایت شما ارتباطی داشته اند ، سایت شما را در ذهن خود تازه نگه می دارد. این به نوبه خود ، احتمال افزایش مجدد آن را به جای سایت های رقبا ، هنگامی که مردم به آن احتیاج داشته باشند ، افزایش می دهد.

برگشت به سایت شما

استفاده از آگهی های بازاریابی مجدد به شما کمک می کند تا دوباره با بازدید کنندگان وب سایت گذشته ارتباط برقرار کنید. تعامل با این روش با مخاطبان خود از طریق فیس بوک ، آنها را به وب سایت شما یادآوری می کند و ترافیک را به سمت سایت وردپرس خود باز می گرداند. هنگامی که بازدید کنندگان به وب سایت شما بازگشتند ، شانس بیشتری برای جابجایی در مقابل اهداف خود دارید.

افزایش فروش

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است در ابتدا مردم در وب سایت شما اقدام به خرید نکنند. شاید آنها بخواهند یک محصول را بیشتر تحقیق کنند ، قیمتها را در سایت های رقیب مقایسه کنند یا اینکه آیا آنها واقعاً این کالا را می خواستند مطمئن نبودند. با این حال ، فقط به این دلیل که کسی اولین بار کالایی را خریداری نمی کند ، به این معنی نیست که آنها در یک روز بعد برنده نخواهند شد.

نشان دادن مجدد یک محصول ، خاطرات مردم را برمی انگیزد و به آنها کمک می کند تا یاد آورند که چرا آنها این کار را در وهله اول می خواستند. آنها قبلاً با سایت شما آشنا هستند ، بنابراین دیدن تبلیغات شما به تشویق مردم برای کلیک از طریق سایت ، خرید و حتی تبدیل شدن به مشتریان مادام العمر کمک می کند..

در برابر اهداف سایت خود قرار بگیرید

بازاریابی فیس بوک فقط به فروش محصولات مربوط نمی شود. کمپین های بازاریابی می توانند برای کمک به وب سایت شما در برابر تعدادی از اهداف مختلف ایجاد شوند. ممکن است شما به دنبال فروش یک سرویس یا اشتراکی ، رشد لیست ایمیل خود باشید یا پایگاه هواداری ذیل یا اجتماعی خود را افزایش دهید. بازاریابی مجدد فیس بوک می تواند کمپین هایی را نشان دهد که به شما در تبدیل همه این اهداف کمک می کند.

بازده بهتر برای پول شما

بازاریابی مجدد فیس بوک نسبت به یک کمپین تبلیغاتی استاندارد باتلاق موفقیت بالاتری برای تولید فروش دارد. دلیل این امر این است که آگهی ها به طور خاص برای کسانی صورت می گیرد که از قبل به سایت شما مراجعه کرده اند و علاقه ای به محصولات شما نشان داده اند.

بنابراین ، بازاریابی مجدد فیس بوک در کوتاه مدت شرط مالی بهتری است ، زیرا احتمالاً پولی را که برای تبلیغات پرداخت می کنید بازپرداخت خواهید کرد. این می تواند یک عامل مهم برای مشاغل کوچکتر باشد که در بودجه بازاریابی محدود کار می کنند.

بنابراین ، اکنون ما کمی در مورد بازاریابی فیس بوک می دانیم ، و چرا باید از آن استفاده کنید ، بیایید نحوه تنظیم آن در وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم.

چگونه یک کمپین بازخورد فیس بوک در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید

بازخورد فیس بوک

برای شروع کار با بازاریابی مجدد Facebook ، وارد Facebook شوید و در زیر “تنظیمات” “ایجاد تبلیغات” را انتخاب کنید. اکنون دوباره به سمت directedمدیر تبلیغات“.

چهار مرحله برای ایجاد یک تبلیغات تبلیغاتی با فیس بوک وجود دارد ، که در سمت چپ صفحه نمایش شما نشان داده شده است …

 1. پویش
 2. حساب
 3. مجموعه تبلیغات
 4. طراحی آگهی

بنابراین بیایید اکنون در هر مرحله با جزئیات بررسی کنیم …

1. کمپین

اهداف

“کمپین” اولین قدم است که در آن باید انتخاب کنید هدف کمپین. همانطور که می بینید ، اهداف زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما هدفی که انتخاب می کنید باید به یکی از مهمترین اهداف سایت شما مرتبط باشد. برای این مقاله “ترافیک” را انتخاب کرده ام. این بدان معنی است که تبلیغات من در ترغیب تماشاگران به بازدید مجدد از وب سایت من ، کمک به افزایش ترافیکی که دریافت می کند.

نام کمپین

پس از انتخاب “تبدیل” ، باید نام مبارزات انتخاباتی خود را اعلام کنید. سپس روی “تنظیم حساب آگهی” کلیک کنید.

2. حساب تبلیغات

حساب

دومین مرحله برای راه اندازی کمپین بازاریابی فیس بوک شما “حساب تبلیغات” است. در اینجا باید جزئیات مربوط به “کشور حساب” ، “ارز” و “منطقه زمانی” خود را وارد کنید..

3. مجموعه تبلیغات

“مجموعه تبلیغات” از چند مرحله ساخته شده است. در اینجا شما انتخاب می کنید جایی که شما به سمت ترافیک حرکت می کنید ، نوع مخاطبی که می خواهید تبلیغات خود را به آنها نشان دهید ، تبلیغات در کجا قرار می گیرد و چقدر می خواهید پرداخت کنید …

ترافیک

ترافیک

در زیر “Traffic” باید انتخاب کنید که آیا می خواهید ترافیک را به وب سایت یا برنامه خود هدایت کنید. همانطور که می بینید ، من “وب سایت” را انتخاب کرده ام. بعداً در این مرحله ، می توانید یک URL خاص را انتخاب کنید.

پیشنهاد

پیشنهاد

در اینجا می توانید پیشنهادی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا آنها را به بازدید مجدد از سایت خود ترغیب کنید. پیشنهاد به صورت تخفیف یا کوپن قابل بازپرداخت می تواند روشی بسیار مؤثر برای هدایت ترافیک به وب سایت شما باشد.

ایجاد پیشنهاد

اگر این موردی است که می خواهید آن را تنظیم کنید ، به سادگی «پیشنهاد» را به «روشن» روشن کنید ، صفحه Facebook خود را که به وب سایت وردپرس شما پیوند داده شده است ، انتخاب کنید و سپس بر روی «ایجاد پیشنهاد» کلیک کنید. اکنون جزئیات را پر کنید تا پیشنهادی را که می خواهید در کمپین بازاریابی فیس بوک درج کنید ، تکمیل کنید.

حضار

در اینجا می توانید مخاطبی را برای هدف قرار دادن تبلیغات تبلیغاتی خود تعریف کنید. برای راه اندازی مجدد ، باید یک ‘ایجاد کنیدمخاطب سفارشی” این باعث می شود تا فیس بوک بتواند تبلیغات شما را به افرادی که از قبل به وب سایت شما مراجعه کرده اند و علاقه خود را به تجارت شما نشان داده است نشان دهد.

حضار

در زیر “مخاطب” را انتخاب کنید “ایجاد جدید> ایجاد یک مخاطب شخصی”.

مخاطبان سفارشی ایجاد کنید

از میان گزینه “ایجاد مخاطب شخصی” ، “ترافیک وب سایت” را انتخاب کنید.

پیکسل ایجاد کنید

اکنون شما نیاز به ایجاد یک پیکسل فیس بوک. پیکسل شما در Facebook به شما امکان می دهد لیستی از افرادی که از وب سایت شما بازدید کرده اند را گردآوری کند. نکته مهم ، تبلیغات و تبلیغات شما را برای تبدیل در سایت خود نیز بهینه و اندازه گیری می کند. نام پیکسل خود را بگذارید و روی «بعدی» کلیک کنید.

پیکسل ایجاد شده است

“ایجاد مخاطب شخصی> ترافیک وب سایت” را دوباره انتخاب کنید. در اینجا شما می توانید جزئیات مخاطبان سفارشی خود را تنظیم کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا افرادی که صفحات خاصی را در سایت خود بازدید کرده اند در یک بازه زمانی خاص هدف قرار دهید.

مخاطب ایجاد کنید

از آنجا که من یک نویسنده آزاد هستم ، که خدمات نوشتن خود را می فروشم ، “افرادی که از صفحات وب خاص بازدید کرده اند” را انتخاب کرده ام. در کادر “URL حاوی” من “نمونه کارها” را نوشتم. این بدان معنی است که تبلیغات فیس بوک من افرادی را که قبلاً به صفحه نمونه کارها من نگاه کرده اند ، هدف قرار می دهد و به این ترتیب به کارهای قبلی من علاقه نشان داده اند. این افراد به احتمال زیاد مشتری بالقوه هستند ، بنابراین یک جمعیت مهم برای تبدیل شدن به یک مخاطب سفارشی و یادداشت برداری در آن ها وجود دارد.

مخاطب ایجاد کنید

وقتی اطلاعات مخاطبان شخصی خود را تنظیم کردید و نامی را به مخاطبان شخصی خود اختصاص دادید ، روی “ایجاد مخاطبان هنوز” کلیک نکنید. در عوض ، روی نماد گوشه سمت چپ پایین کلیک کرده و “مشاهده پیکسل کد” را انتخاب کنید ، زیرا مرحله بعدی اضافه کردن کد پیکسل فیس بوک خود به وب سایت وردپرس شماست..

نصب کد پایه پیکسل فیس بوک

نصب پیکسل فیس بوک شامل اضافه کردن کد بین و برچسب های تمام صفحات سایت شما و برخی از صفحات خاص که می خواهید آنها را ردیابی کنید. دو نوع کد وجود دارد که باید به وب سایت وردپرس شما اضافه شود: کد پایه پیکسل و کد رویداد.

درج هدرها و پاورقی ها را فعال کنید

اگر اطمینان ندارید که با کد سروکار دارید نگران نباشید. چندین افزونه وجود دارد که به شما در این روند کمک می کنند. درج هدرها و پاورقی ها را وارد کنید یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد کدی را در هدر و صفحه اصلی سایت خود وارد کنید. بنابراین نیازی به ویرایش پرونده های موضوع خود نیست. این افزونه را در داشبورد وب سایت وردپرس خود نصب و فعال کنید.

کد پایه پیکسل فیس بوک

برای مشاهده کد پیکسل ، به برگه مدیر تبلیغات Facebook خود بازگردید. کد پایه را کپی کنید.

در داشبورد وردپرس خود ، روی “تنظیمات> قرار دادن هدرها و پاورقی ها” کلیک کنید..

اسکریپت ها در هدر

کد پایه پیکسل را در جعبه عنوان “اسکریپت در سربرگ” قرار دهید و سپس روی “ذخیره” کلیک کنید..

نصب کد رویدادهای Facebook Pixel

کدهای رویداد کمی پیچیده تر هستند ، زیرا باید به صفحات مجزا که می خواهید برای ردیابی و بهینه سازی آنها اضافه شوند ، اضافه شود. یک رویداد عملی است که در وب سایت شما اتفاق می افتد و کد رویداد به شما امکان می دهد آن اقدامات را ردیابی کرده و از نتایج برای بهینه سازی تبلیغات خود استفاده کنید.

کدهای رویداد

نه نوع از رویدادها وجود دارد که می توانید از میان آنها انتخاب کنید ، اما موردی که انتخاب می کنید مربوط به هدف شماست. به عنوان مثال ، هدف من هدایت ترافیک به وب سایت من است ، بنابراین من “مشاهده محتوا” را انتخاب می کنم. اگر به دنبال افزایش سرب هستید ، “سرب” و / یا “ثبت نام کامل” را انتخاب کنید. یا برای فروشگاه های تجارت الکترونیک ، تعدادی رویداد را انتخاب کنید از جمله “افزودن به سبد خرید” ، “افزودن به لیست دلخواه” و / یا “خرید”. برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد “رویدادها” ، بررسی کنید صفحات راهنما Facebook.

SOGO

برای افزودن کد رویدادها از طریق افزونه ، افزونه رایگان وردپرس را نصب و فعال کنید بالا و پایین صفحه Header SOGO. این افزونه به شما امکان می دهد اسکریپت را مستقیماً به سرصفحات و پاورقی های صفحه شخصی اضافه کنید.

مشاهده کد اساسی محتوا

کد رویدادهای Facebook را که مربوط به هدف شما است ، کپی کنید. من کد “اصلی” را برای “مشاهده محتوا” کپی کرده ام ، اما برای کسانی که می خواهند ROI تبلیغات شما را ردیابی کنند ، پس باید انتخاب کنید کد “توصیه شده” یا “پیشرفته”.

اسکریپت را اضافه کنید

صفحه وب سایت وردپرس خود را که می خواهید کد رویدادها را به آن اضافه کنید باز کنید. در انتهای صفحه ، کد رویداد را در ویرایشگر SOGO بچسبانید. در اینجا کد “مشاهده محتوا” را در صفحه نمونه کارها خود قرار داده ام ، همان صفحه ای است که من می خواهم ردیابی کنم. سپس صفحه را دوباره منتشر کنید.

با استفاده از Facebook Pixel Helper

فیس بوک پیکسل یاور

پیکسل شما اکنون باید نصب و کار کند. فیس بوک هنگام کار به شما اطلاع می دهد ، اما از تجربه ، این ممکن است حدود 24 ساعت طول بکشد.

Facebook Pixel Helper Working

فیس بوک پیکسل یاور یک ابزار عیب یابی رایگان است که در زمان واقعی کار می کند. برنامه افزودنی مرورگر را فعال کرده و وب سایت وردپرس خود را بارگیری کنید. Facebook Pixel Helper به شما اطلاع می دهد که پیکسل شما در حال شلیک است و به درستی کار می کند یا به شما در تشخیص و رفع خطاها کمک می کند.

پایان دادن به ایجاد مخاطب دلخواه خود

محل

اکنون پیکسل فیس بوک شما در وب سایت وردپرس شما نصب شده است ، می توانید کار خود را برای ایجاد Auditive Audience تنظیم کنید. به مدیر تبلیغات Facebook خود برگردید و به جلو بروید و جزئیات دیگری را که می خواهید استفاده کنید برای سفارشی کردن استخر مخاطبان خود اضافه کنید. این موارد شامل موقعیت مخاطب ، سن ، علایق ، رفتارها و موارد دیگر است.

این مخاطب را ذخیره کنید

پس از اتمام ، “ذخیره این مخاطب” را انتخاب کنید.

بودجه

بودجه

در اینجا شما یک مورد را انتخاب می کنید بودجه مناسب برای تبلیغات بازاریابی خود و ایجاد یک برنامه برای تبلیغات خود. مهم است که پس از اتمام تبلیغات شما ، نتایج را با دقت کنترل کنید. بررسی کنید که تبلیغات تبلیغاتی شما مؤثر است و برای پول خود بازپرداخت می کنید.

تبلیغات خود را ایجاد کنید

قالب

آخرین مرحله برای ایجاد تبلیغات خود است. می توانید از یک تصویر ساده ، چرخ فلک ، فیلم یا نمایش پرده ای استفاده کنید. رسانه ، متن و پیوندهای مناسب خود را اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که تبلیغ شما پویا و منحصر به فرد است. باید از جمعیت متمایز شود اما در عین حال نمایانگر برند شما باشد و برای مخاطبان هدف خود جذاب باشد. فیس بوک عالی است اطلاعات و مثال ها از تبلیغات قدرتمند ، بنابراین قبل از شروع ، نگاهی بیندازید.

افکار نهایی

پس از اتمام تبلیغات شما ، کار تمام نمی شود. فیس بوک طیف وسیعی از استراتژی ها را برای کمک به تبلیغات شما در راستای اهداف خود ارائه می دهد. تلاش كردن تست تقسیم تبلیغات شما ، ایجاد طیف وسیعی از مخاطبان مختلف سفارشی و مخاطبان ظاهری, و موارد دیگر همیشه نتایج خود را به دقت رصد کنید تا ببینید که آیا کمپین بازاریابی شما موفقیت آمیز است ، و یاد بگیرید که می توانید با انجام چه مواردی این کار را بیشتر کنید.

چه هدفی را برای کمپین بازاریابی مجدد Facebook خود انتخاب خواهید کرد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map