صرفه جویی در وقت ابزارها و ترفندهایی برای کاربر مشغول وردپرس

استفاده از وردپرس به جای ایجاد ، یا به روزرسانی ، سپس بارگذاری دستی صفحات HTML هر زمان که می خواهید صفحات جدید را تغییر داده یا اضافه کنید ، در حال حاضر صرفه جویی در وقت بسیار زیادی است. اما لازم نیست آنجا متوقف شوید. ترفندها و افزونه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای مدیریت / ایجاد محتوا یک تجربه سریعتر و روان تر استفاده کنید. در این پست ما به بررسی برخی از ابزارهای آسان در دسترس خواهیم پرداخت تا به شما در رسیدن به همین هدف کمک کند.


برخی از میانبرهای صفحه کلید آسان اما باورنکردنی مفید را بیاموزید

اگرچه ممکن است با انتخاب متن ، و سپس کلیک کردن بر روی دکمه ، پیوندی سریع و آسان به نظر برسد ، چیزهای کوچکی از این دست واقعاً در طی سالها نوشتن اضافه می شوند. اگر چند دقیقه برای یادگیری برخی از میانبرهای صفحه کلید آسان برای وردپرس زمان کافی دارید ، زمان کمتری را برای قالب بندی و زمان بیشتری صرف می کنید.

 • Ctrl + b = جسورانه
 • Ctrl + i = italic
 • Ctrl + 1-6 = عنوان 1-6
 • Alt + Shift + u = لیست بدون هماهنگی
 • Alt + Shift + o = لیست سفارش داده شده
 • Alt + Shift + a = پیوند درج
 • Alt + Shift + t = برچسب بیشتر را وارد کنید
 • Alt + Shift + x = برچسب کد اضافه یا حذف کنید
 • Alt + Shift + q = نقل قول
 • Alt + Shift + m = درج تصویر
 • Alt + Shift + w = ​​حالت نوشتن رایگان حواس پرت

هنگام نوشتن از Markdown برای قالب بندی بدون دردسر استفاده کنید

نشانه گذاری

Markdown ابزاری مفید است که به شما کمک می کند تمام قالب بندی خود را به سرعت و بدون درد انجام دهید ، در حالی که شما در حال نوشتن پست وبلاگ ، آموزش یا مقاله خود هستید. ساختن یک کلاس هدر کلاس 2 به آسانی اضافه کردن 2 # ثانیه قبل از نوشتن عنوان به شکل بالا است.

نکته مهم در مورد نشانه گذاری این است که چندین استاندارد وجود دارد که از کد کوتاه های مختلف استفاده می کنند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که درست یاد می گیرید و صادر می کنید. اگر نمی دانید منظور از “صادرات” چیست ، این اساساً از یک اسکریپت / برنامه برای ترجمه متن علامت گذاری به HTML استفاده می کنید.

من شخصاً برای بیشتر نوشته‌های خود از WritMonkey (یک ویرایشگر متن ساده روی صفحه نمایش کاملاً کامل) استفاده می کنم ، از جمله کلیه مطالب مربوط به WordPress. نسخه WritMonkey که من از آن استفاده می کنم صادراتی را برای Mardown اضافی ، نساجی و ویکی ویکی ارائه می دهد. اگر سایت WordPress.com دارید ، می توانید Markdown را از درون داشبورد فعال کنید ، اما برای ما کاربران WordPress.org ، باید یک افزونه نصب کنیم ، به عنوان مثال افزونه JP Markdown.

در حالت آزاد حواس پرت بنویسید یا از یک ویرایشگر متن ساده استفاده کنید

هرچه مطالب کمتری در هنگام نوشتن در صفحه نمایش خارج از متن خود مشاهده کنید ، بهتر می شود. افراد در وردپرس از این امر آگاه هستند ، به همین دلیل یک حالت عاری از حواس پرتی ساخته شده است ، که در آن همه دکمه ها و موارد مشابه برای یک تجربه نوشتن تمیز برداشته می شوند.

حالت بدون حواس پرتی درون وردپرس یک ویرایشگر متن عالی و بدون انحراف است (البته جای تعجب ندارد) که در نوع خود باشد. تنها دلیلی که من از آن به عنوان اصلی خود استفاده نمی کنم این است که در یک پنجره مرورگر قرار دارد ، یعنی فاصله بین من و اینترنت چند کلیک کوتاه تر از استفاده از خارج است. این بسیار عالی است وقتی که شما در حال بررسی هستید ، اما آنقدر عالی نیستید که سعی می کنید از غارنوردی و تماشای نمایش مورد علاقه در Netflix خودداری کنید ، یا Facebook را چک کنید.

اگر عاشق حالت بدون حواس پرت هستید ، اما قدرت اراده شما در برابر وسوسه های اینترنت نیز به همین ترتیب فاقد است ، ممکن است بخواهید از یک ویرایشگر متن ساده گرا استفاده کنید. من شخصاً از آن استفاده می کنم و دوست دارم WritMonkey. (رایگان است.)

از پلاگین ها برای برش خودکار تصاویر به اندازه ترجیحی استفاده کنید

10-وردپرس-افزونه ها-برای بهینه سازی تصویر-EWWW-بهینه ساز تصویر-wpexplorer

فکر در اینجا کاملاً ساده است. اگر فقط تصاویر بزرگتر از اندازه مورد نظر خود را بارگذاری می کنید ، می توانید افزونه بهینه سازی تصویر خود را تنظیم کنید تا تمام تصاویر را به اندازه مورد نظر خود در بارگذاری و voila برش دهید ، قبل از آپلود مجبور نیستید از تغییر اندازه در Photoshop یا Gimp استفاده کنید..

شما می توانید استفاده کنید بداخلاقی  برای اجتناب از تغییر اندازه مجدد عکسها (و / یا به راحتی از اجتناب از مشارکت کنندگان خارجی تصاویر بزرگتر در وب سایت خود ارسال کنید). افزونه هایی نیز وجود دارد که پرونده ها را برای اندازه در بارگذاری نیز بهینه می کند و در همان زمان از این راه خارج می شود. مثلا بهینه ساز تصویر EWWW. و بله, هر دو کار را انجام می دهند در صورت فعال کردن همزمان.

پشتیبان گیری / کلون کردن وب سایت شما

این نکته با بزرگترین صرفه جویی در زمان نظری است. اگر بدتر شود ، هنگامی که نسخه WordPress خود را به روز می کنید ، یا به یک موضوع جدید تبدیل می شوید ، تهیه نسخه پشتیبان می توانید ساعت ها و انرژی زیادی را صرفه جویی کنید. (کلونینگ بیشتر از اقدامات پیشگیرانه است ، زیرا شما از آن استفاده می کنید تا آزمایش کنید که آیا سایت شما را قبل از اجرای آن در وب سایت واقعی پخش می کند.)

همچنین می تواند در صورت بروز یک فاجعه کامل ، مبلغ قابل توجهی را برای شما صرفه جویی کند ، جایی که ممکن است وبگاه شما برای دسترسی به نسخه های پشتیبان از شما درخواست پرداخت کند ، یا اگر بخشی از درآمد شما متکی به عملکرد کامل سایت وردپرس شما باشد..

در اصل این در مورد اقدامات احتیاطی است که باعث می شود یک سناریوی بدترین حالت ، زمان بسیار کمتری را نسبت به آنچه که می توانست داشته باشد ، انجام دهد. در اینجا در WPExplorer افزونه Backup Buddy یا VaultPress (که در حال حاضر ما از آن استفاده می کنیم) ، اما هر افزونه قابل اعتماد یا راه حل خارج از آن بی نهایت بهتر از نداشتن چیزی است.

اگر قبلاً این کار را نمی کنید ، از Akismet یا سایر افزونه های ضد اسپم استفاده کنید

آکیسمت

وقت شما بسیار خرج است تا بتوانید با استفاده از مطالب ناخواسته ، صرف نظر از هرزنامه ها از مطالب واقعی صرف کنید. به جای آن ، یک ربات خوب خنثی کنید. شما به سادگی می توانید فعال کنید آکیسمت همراه با WordPress است ، یا سایر افزونه های ضد اسپم را امتحان کنید.

هر لینک پیوند شکسته را فوراً با جستجوگر لینک شکسته مشاهده کنید

اگر مدتی وبلاگ نویسی کرده اید ، پیوندهای شکسته هر از گاهی نمایش داده می شوند. با جستجوگر پیوند شکسته می توانید از یافتن دستی و به روزرسانی هر پست خودداری کنید. در عوض شما فقط افزونه را نصب و فعال می کنید ، و بطور خودکار پیوندهای شکسته را برای شما پیدا می کند.

برنامه های ارسال شده پیش از زمان

برنامه زمانبندی

از قدرت برنامه ریزی ذاتی WordPress استفاده کنید (مطمئن شوید که سایت وردپرس خود را در منطقه زمانی مناسب در زیر تنظیمات> عمومی در داشبورد WordPress قرار داده اید). این بدان معنا نیست که شما می توانید همه چیز را قبل از زمان تنظیم کنید ، زیرا مطمئن نیستید که به اینترنت یا زمان مطمئن دسترسی داشته باشید.

به عنوان مثال اگر دوست دارید پست شما در روزی که خارج از شهر یا در یک جلسه قرار دارید زندگی کنید. همچنین این بدان معنی است که شما نیازی به سفر برگشت برای انتشار ندارید. (به سادگی گزینه “انتشار سریع” را که درست در بالای دکمه انتشار در داخل ویرایشگر پست قرار دارد ویرایش کنید. برای راهنمایی بیشتر ، راهنمای ما را به برنامه ریزی ارسال وردپرس که تام مدتی برگشت) پرداخت کنید..

با بررسی دقیق آمارهای بازدیدکنندگان خود را متوقف کنید (مگر اینکه این کار شما باشد)

اگر مثل من باشید ، ممکن است کمی وسواس بیشتری درباره آمار خود بگذرانید. یادم می آید وقتی اولین وبلاگ خود را ایجاد کردم. برای سه ماه اول یا ، احتمالاً بیشتر از آنچه که صرف نوشتن مطالب جدید کرده ام ، زمان بیشتری را صرف بررسی و تجدید آمار بازدید کنندگان وبلاگم کرده ام. اگرچه این یک اغراق جزئی است ، اگر شما نکته ای ندارید که سرعت بخشیدن به معیارهای بازدید کننده و مشتری مهمترین وضعیت معیشت شما باشد ، شاید شما باید آن را یک بار یا دو بار در هفته نگاه کنید. در هر صورت ، در ابتدا آمار اغلب می تواند نمایان کننده تر از بالا آمدن باشد.

بسته بندی کردن

همه ما چیزهای زیادی داریم که قرار است این روزها انجام دهیم. ما چیزهای بیشتر و بیشتری را در لیست کارهای خود قرار می دهیم (خصوصاً در این زمان از سال) اما مطمئنا ، ما هنوز فقط همان بیست و چهار ساعت را در روز داریم. برخی از ما رضایت داریم تا خود را مشغول طبقه بندی کنیم ، جایی که دیگران تصمیم می گیرند در هر کجا انتخاب کنند. برخی از ما کارهای بیشتری انجام می دهیم ، برخی دیگر وقت بیشتری برای استراحت می گیرند. برای من کمی از هر دو است.

امیدوارم با استفاده از این ابزارها و ترفندها ، زمان اضافی خود را نیز به پایان برسانید. اگر راهنمایی ، ابزار یا ترفندی دیگری برای اضافه کردن آن در نظرات زیر دارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map