نحوه ایجاد یک نمونه کار آنلاین با وردپرس

جمع آوری نمونه کارها برای دانشجویانی که متقاضی برنامه های مدرک خاصی هستند و یا آماده می شوند تا مشاغل خود را شروع کنند ، مهم است. بسیاری از کارفرمایان یا مشتری (یا دانشگاه ها ، اگر برنامه مدرسه باشد) نمونه کار را به عنوان بخشی از فرآیند استخدام (یا پذیرش) درخواست می کنند ، زیرا این راهی است که آنها بتوانند ببینند شما چه کاری می توانید انجام دهید و نوع کار را انجام می دهید. قبلاً انجام داده ام نمونه کارها بهترین روش برای ارائه این نمونه ها و آماده نگه داشتن آنها برای نمایش است.


در این مقاله می خواهیم به مزایای داشتن نمونه کارها و استفاده از WordPress برای ایجاد اوراق بهادار بپردازیم که باعث می شود شغل شما موفقیت آمیز باشد. بیایید شروع کنیم!

چرا یک پرتفوی آنلاین دارید?

با پیشرفت در فن آوری و تقریبا هر کسی که از اینترنت استفاده می کند ، دانش آموزان بیشتر و بیشتری نسخه های الکترونیکی از پرتفوی خود را بصورت آنلاین نگه می دارند و حتی می توانند وب سایتهایی را برای خود تهیه کنند. استفاده از یک سبد آنلاین می تواند با شروع کار در حرفه خود ، کار را برای شما آسانتر کند:

 • پرتفوی آنلاین به بخشی از حضور آنلاین شما تبدیل می شود ، به خصوص اگر پیوندی را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود درج کنید تا کارفرمایان ، مشتری ها یا مشتریان بالقوه بتوانند به راحتی کار شما را هنگام جستجو برای شما پیدا کنند..
 • تهیه پیوند به سایت شما آسان است ، و لازم نیست نگران اندازه پرونده های پیوست های ایمیل یا ارسال یک نمابر بزرگ باشید.
 • می توانید پیوند مربوط به رزومه کاری خود را درج کنید ، بنابراین مدیران استخدام دقیقاً می دانند که در کجا می توانند کار شما را پیدا کنند.

داشتن یک سبد آنلاین نیز به کارفرمایان بالقوه نشان می دهد که می توانید حداقل از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید و با نحوه کار وب سایت ها آشنا هستید. در شرایطی که افراد در هر سنی و مجموعه های مهارت به دنبال شغل هستند ، این می تواند مزیت شما را نسبت به سایر متقاضیان رقم بزند.

شروع کار با WordPress

استفاده از وردپرس برای ایجاد سبد آنلاین خود بسیار ساده است. اگر قبلاً با WordPress.com حساب کاربری دارید ، تعویض (یا حداقل اضافه کردن یک سایت جدید) به خود میزبان WordPress.org را در نظر بگیرید – از نظر شخصی سازی بسیار متنوع تر است ، و کنترل بیشتری به شما می دهد. سایت شما به نظر می رسد و کار می کند.

حتی اگر کاملاً تازه وارد وردپرس هستید ، توصیه می کنیم از میزبانی خود شروع کنید. هزینه میزبانی ماهانه اندک و هزینه ثبت نام دامنه سالانه وجود دارد ، اما اضافه شدن هزینه و مسئولیت ارزش آن است که کنترل کاملی بر سایت نمونه کارها داشته باشید. یک جنبه جایزه نیز وجود دارد: ثبت نام دامنه شما به این معنی است که شما زیر دامنه .wordpress.com را ندارید ، بنابراین آدرس وب شما حرفه ای تر به نظر می رسد.

هزینه می تواند یک عامل بزرگ برای دانشجویان باشد ، بنابراین وقتی در شرکت های میزبان تحقیق می کنید ، بررسی کنید که آیا آنها قیمت ویژه ای برای دانشجویان دارند یا خیر. Bluehost و SiteGround دو برنامه هستند که برنامه های دانشجویی را ارائه می دهند.

هنگام انتخاب نام دامنه خود (نام سایت خود) ، استفاده از نام شخصی شما بهترین است – در جستجوها بیشتر نمایش می یابد. همچنین ممکن است بخواهید با استفاده از یک برچسب ، فکر کنید که سایت شما درمورد چه چیزی مشخص است.

انتخاب یک تم وردپرس نمونه کارها

بعد ، یک موضوع برای سایت خود انتخاب کنید. یک موضوع اصلی وبلاگ احتمالاً نیازهای شما را برآورده می کند ، اما اگر می خواهید نمونه کارها خود را متمایز کنید باید موضوعی داشته باشید که برای نمایش محتوای نمونه کارها طراحی شده باشد. ما لیستی از برخی از مضامین پرتفوی مورد علاقه ما ، تم های WordPress را داریم.

مضامین رایگان یک روش عالی برای شروع هستند ، اما آنها معمولاً ویژگی های اضافی یا گزینه های سفارشی سازی که در یک موضوع برتر پیدا خواهید کرد ، ندارند. اگر به دنبال ایجاد یک نمونه کار آنلاین آنلاین حرفه ای هستید ، باید به نسخه حرفه ای موضوع خود (در صورت وجود) یا خرید یک تم با کیفیت برتر توجه کنید ، که می تواند از 2 تا 199 دلار متفاوت باشد. مضامین را می توان از چندین بازار آنلاین مانند ThemeForest ، Creative Market ، StudioPress خریداری کرد, لوبیای تم, مضامین زیبا و بسیاری دیگر.

در اینجا فقط چند مورد از موارد مورد علاقه ما وجود دارد:

نمایش نسخه کامل قالب های جعبه دار وردپرس Boxbox

جمع با توجه به سهولت استفاده ، گزینه های قدرتمند و انعطاف پذیری ، انتخاب برتر ما است. در حالی که این موضوع یک موضوع کشیدن و رها کردن چند منظوره است ، سبد داخلی ساخته شده برای ایجاد یک مجموعه آنلاین از کارهای شما فوق العاده است. و تعداد زیادی نسخه ی نمایشی وجود دارد که می توانید برای شروع کار انتخاب کنید.

تم وردپرس نمونه کارها پیاز

پیاز توسط Shindiri Studio یک تم نمونه کار قابل توجه با طرح بندی های مختلف است. برای نمایش پروژه های خود یک شبکه ، شبکه سنگ تراشی ، سبد چسبنده یا سبک آژانس انتخاب کنید.

موضوع وردپرس رایگان Mesa

مسا یک موضوع بلاگ نویسی طرح سنگ تراشی رایگان است که به راحتی می تواند برای یک نمونه کار آنلاین بکار رود. با پشتیبانی از تصاویر ، گالری ها ، صدا ، فیلم و به نقل از این موضوع یک روش رایگان عالی برای نمایش آنلاین رسانه شما است.

نمونه کارها وون - پاسخگو نمونه کارها تم وردپرس

شمال از Array Themes گزینه ای خیره کننده برای ساخت یک سبد آنلاین است. این موضوع شامل همه چیزهایی است که شما از جمله یک وبلاگ مفید ، نمونه کارها خیره کننده و صفحات آسان (بایگانی ، مخاطب ، و تمام عرض) برای ارائه بدنه کار خود دارید.

تم نرم افزار گالری

گالری نرم افزار اگر دوست دارید از چارچوب Genesis استفاده کنید ، از StudioPress گزینه عالی است. این تم تمیز ، حداقل و البته مدرن راهی آسان برای اضافه کردن بیوگرافی و نمونه کارها خود به سایت وردپرس شماست.

تم وردپرس با آناناس رایگان

آناناس یک موضوع ساده وبلاگ نویسی رایگان با یک طرح ستونی تک تمیز است. طراحی حداقل این موضوع برای نمایش آخرین اثر خود در هنگام تولید آن مناسب است ، و از آنجا که این موضوع از قالب های چند رسانه ای (تصویر ، صدا ، فیلم ، نقل قول) پشتیبانی می کند و گزینه های اصلی طراحی را شامل می شود می توانید اجازه دهید کار شما بدرخشد..

با استفاده از پلاگین نمونه کارها

گزینه دیگر ، اگر هیچ یک از مضامین نمونه کارها را دوست ندارید ، اضافه کردن افزونه نمونه کارها است. یک تعداد پلاگین رایگان نمونه کارها در مخزن وردپرس وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید تا تقریباً به هر موضوع اضافه شود. برای افزودن افزونه ، به بروید پلاگین ها در منوی مدیر خود کلیک کرده و کلیک کنید جدید اضافه کن برای مرور گزینه های رایگان خود.

پلاگین های پرتفوی عالی بسیار زیادی نیز وجود دارد که از ویژگی های و عملکرد بیشتری نسبت به همتایان رایگان خود برخوردار هستند. ما قبلاً در مورد افزونه های WordPress در مورد نمونه کارها صحبت کرده ایم ، اما اگر برخی از این افزونه های مورد علاقه ما را از دست ندهید ، در اینجا آورده ایم:

افزونه وردپرس پرتفوی شبکه ضروری

شبکه ضروری by themepunch یکی از پلاگین های پرتفوی فروش برتر و با دلیل خوبی است. با استفاده از این افزونه می توانید با استفاده از گزینه های طرح بندی ، سطرها و ستون ها ، منابع محتوا ، انیمیشن ها ، پیش لودرها ، پوسته ها ، رنگ های دلخواه و موارد دیگر ، هر سبکی از شبکه نمونه کارها را ایجاد کنید.

افزونه وردپرس پرتفوی رسانه گرید شبکه

شبکه رسانه ای توسط LC وب گزینه ای عالی است که به شما چیدمان های نامحدود می دهد. از سازنده شبکه بصری برای ترتیب دادن عکس ها ، فیلم ها ، پیوندها و فایل های صوتی خود در شبکه های کاملاً پاسخگو استفاده کنید.

افزونه وردپرس نمونه کارها مجله اینستاگرام

مجله اینستاگرام by C Rivers یک افزونه نمونه کارها منحصر به فرد است که تصاویر نمونه کارها شما را از چیزی که اکثر ما از قبل استفاده می کنیم – کشاند. تصاویر در حال انجام از پروژه های فعلی خود را ببندید و آنها را با این افزونه به سبد وب سایت اضافه کنید!

انتخاب محتوای خود

قبل از شروع به اضافه کردن محتوا به سبد خود ، حتماً بدانید که می خواهید چه مواردی را بگنجانید! از آنجا که ممکن است شما هنوز در زمینه خود کارهای زیادی انجام نداده باشید ، خوب است که از مقالات دانشگاهی ، پروژه های کلاس یا سخنرانی ها و هر پروژه خدمات اجتماعی که انجام داده اید استفاده کنید. اگر رزومه یا CV دارید ، می خواهید برای آن صفحه نیز ایجاد کنید.

سعی کنید نمونه هایی را که مربوط به فیلد مورد نظرتان است ، درج کنید. اگر نویسنده هستید ، از پروژه های نوشتن و انتشارات استفاده کنید. اگر شما یک هنرمند یا مهندس هستید ، یا در تجارت مانند نجاری فعالیت می کنید ، تصاویری از مواردی را که طراحی کرده اید ، ایجاد کرده اید ، ساخته و یا اصلاح کرده اید بارگذاری کنید. دانشمندان می توانند گزارش آزمایشگاه ارائه دهند. حسابداران ممکن است شامل گزارش های مالی و تجزیه و تحلیل شوند. شما ایده را می گیرید.

وقتی نمونه کار خود را اضافه می کنید ، توضیحات مختصری از هر یک بنویسید تا زمینه ای ارائه شود. ممکن است بخواهید توضیح دهید که این پروژه چطور بوده است و چگونه منفعتی را برای شخصی فراهم کرده است یا می تواند در این زمینه کمک کند. در اینجا یک مثال ساده به همراه پیوندی به سند آپلود شده آورده شده است:

شرح آثار

با تعداد نمونه هایی که آپلود می کنید خیلی عصبانی نشوید. نمونه کارها شما همانطور که انجام می دهید رشد می کند ، بنابراین احساس نکنید که به مواد پرکننده احتیاج دارید. بهترین پروژه های خود را انتخاب کنید ، 10-15 نفر بسیار زیاد است و آنها را طبق طبقه بندی طبقه بندی کنید. این کار پیدا کردن نمونه های مربوطه را برای کارفرمایان آسانتر می کند.

بارگیری نمونه ها

آپلود نمونه کار خود در وردپرس کار سختی نیست ، اما مقدار زمان و تلاش ممکن است بسته به قالب نمونه های شما متفاوت باشد. اگر نسخه الکترونیکی یا تصاویر دارید ، همه تنظیم شده اند. اگر اینطور نیست ، باید مقداری خریداری کنید.

نسخه های سخت مقالات ، گزارش ها و عکس های چاپی به صورت فایل های PDF قابل اسکن هستند. عکس های دیجیتالی از اشیاء بدنی مانند نقاشی یا مجسمه بگیرید. موسیقی و فیلم ها می توانند در قالب های دیجیتال ضبط یا ویرایش شوند. هر چه را برای آپلود انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که پرونده ها در مکانی اختصاص داده شده به نمونه کارها ذخیره شده اند ، بنابراین می دانید دقیقاً کجا می توانید آنها را پیدا کنید.

پس از آماده شدن نسخه های دیجیتالی ، زمان بارگذاری آن است! وارد حساب کاربری وردپرس خود شوید و به صفحه مدیر خود بروید. به کتابخانه رسانه خود بروید و انتخاب کنید جدید اضافه کن:

رسانه را اضافه کنید

در صفحه بارگذاری رسانه جدید ، می توانید پرونده ها را به سادگی بکشید و رها کنید ، یا می توانید روی آن کلیک کنید پرونده ها را انتخاب کنید دکمه برای مرور فایلها برای بارگذاری.

افزودن نمونه به نمونه کارها

اکنون که موضوع یا افزونه خود را نصب کرده اید و نمونه های خود (و هر پرونده دیگر) بارگذاری شده است ، می توانید کار خود را به نمونه کارها اضافه کنید. در Admin ، به صفحه Portfolio بروید و کلیک کنید جدید اضافه کن. با این کار ویرایشگر متن باز می شود.

newportfoliopost

برای اکثر مضامین و افزونه ها ، اضافه کردن پست جدید نمونه کارها به آسانی اضافه کردن پست وبلاگ است. برای بیشتر پرتفوی ها عنوان عادی ، توضیحی و تصویر برجسته مانند حالت عادی اضافه خواهید کرد. اما ممکن است زمینه های اضافی برای وارد کردن اطلاعات اضافی درباره نمونه خود برای مکان ، تاریخ ، متن و غیره در اختیار داشته باشید. برخی از مضامین با پرتفوی مانند Total ، حتی ممکن است متابولیک های گالری باشد که در آن می توانید تمام گالری یا تصاویر کشویی خود را برای پست خود بارگذاری کنید..

گالری-متا جعبه

پس از پر کردن تمام اطلاعات مورد نیاز ، بر روی انتشار کلیک کنید. تا-دا! اکنون یک نمونه کار با موفقیت به سبد وردپرس خود اضافه کرده اید. این مراحل را برای هر نمونه ای که می خواهید اضافه کنید تکرار کنید.


ارائه بهترین کار در یک نمونه کار برای ایجاد یک احساس خوب هنگام درخواست کار یا برنامه های دانشگاهی مهم است. استفاده از یک سبد آنلاین به شما کمک می کند تا خود را حتی بیشتر از هم جدا کنید و به مخاطبان گسترده تری برسید – وردپرس یکی از بهترین ابزارها برای انجام این کار است. منابع زیادی برای جمع آوری یک نمونه کار عالی وجود دارد ، بنابراین لذت ببرید!

آیا قبلاً یک سبد آنلاین ایجاد کرده اید؟ آیا به فکر ایجاد یکی هستید؟ نکات خود را با ما در میان بگذارید یا سؤالاتی را در نظرات زیر بپرسید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map