ابزار سفر نهایی وردپرس برای اجرای وبلاگ خود در حالی که دور هستید

ابزار سفر نهایی وردپرس

تابستان ممکن است به طور رسمی به پایان رسیده باشد اما این بدان معنا نیست که شما هنوز نمی توانید تعطیلات بگذرانید. همه ما هر چند وقت یکبار به استراحت احتیاج داریم. اما قبل از اینکه در یک ماجراجویی آخر هفته (مسافرت ، مسافرت با جاده ، یا حتی یک WordCamp شاید؟) خاموش شوید ، باید راه اندازی وب سایت خود را برای مراقبت از خود تهیه کنید.


چند مرحله وجود دارد که می توانید برای آماده سازی وب سایت وردپرس خود برای مراقبت از خود استفاده کنید ، خوشبختانه همه شما بسیار ساده هستند و می توانند در زمانی که شما را برای انتظار برای بارگذاری آماده می کنند آماده باشند. در اینجا معنای واقعی کلمه است AABC قبل از رفتن.

A برای اشتراک خودکار است

وقتی خارج از دفتر هستید ، باید مشغول لذت بردن از خود در معاشرت ، گشت و گذار ، مسابقات ورزشی ، طبیعت ، ساعات کوکتل و موارد دیگر باشید. این بدان معناست که احتمالاً وقت ندارید از طریق تلفن یا لپ تاپ خود پرش کنید تا صفحات توییتر یا فیس بوک خود را به روز کنید. فراموش نکنید که با نصب یک پوستر خودکار ، در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

به اشتراک گذاری برنامه ریزی شده بافر

یکی از خدمات ما واقعاً بافر است. اشتراک گذاری خودکار خودکار بافر ، تایپ کردن و برنامه ریزی تمام پست های رسانه های اجتماعی خود را برای Twitter ، Facebook ، LinkedIn و Instagram پیش از موعد فوق العاده آسان می کند. شما حتی می توانید رایگان استفاده کنید وردپرس به بافر افزونه ای برای ادغام بافر با سایت وردپرس خود. با استفاده از این افزونه می توانید گزینه ای را برای به اشتراک گذاشتن پست های جدید خود به عنوان منتشر شده فعال کنید ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از عزیمت به سفر ، چند مقاله جدید را برنامه ریزی کنید..

افزونه Old Word WordPress را دوباره زنده کنید

گزینه عالی دیگر است Old Post Pro را زنده کنید. این افزونه freemium محتوای قدیمی شما را بازیافت می کند و مجدداً آن را برای شما به اشتراک می گذارد. به سادگی افزونه را نصب کنید ، بگویید که چقدر بعد می خواهید آن را ارسال کند و اجازه دهید این کار را انجام دهد. می توانید یک راهنمای کامل برای استفاده از همه ویژگی های افزونه Revive Old Post را در وبلاگ ما مشاهده کنید. و اگر می خواهید بیشتر ، ThemeIsle نسخه برتر این افزونه را ارائه می دهد که گزینه هایی را برای شخصی سازی توییتها و اشتراک گذاریهای شما ، امکان ردیابی و مشاهده کلیکها با ادغام Google Analytics ، گزینه هایی برای به اشتراک گذاشتن پستهای شما چندین بار ، تقریباً در هر بستر اجتماعی شما اضافه می کند. می تواند به فکر می کنم و بیشتر.

A نیز برای هشدارها است

از آنجا که ماجراجویی خواهید کرد ، احتمالاً شما مانند روز عادی در وب سایت خود نخواهید بود (حداقل امیدواریم که شما همزمان کار و کاوش نکنید). از خودتان یاری کنید و چند هشدار را در وب سایت خود تنظیم کنید تا از وقایع مهم مطلع شوید. اگر می خواهید گم شوید

JetPack برای وردپرس

اگر قبلاً از محبوب (و رایگان) استفاده می کنید افزونه Jetpack WordPress اعلان های مفیدی وجود دارد که درست در آنها ساخته شده است ، شما فقط باید آنها را فعال و پیکربندی کنید. اولین مورد است مانیتور JetPack ماژولی که هر 5 دقیقه وب سایت شما را بررسی می کند تا مطمئن شوید که این سیستم در حال کار است. اگر تغییری در وضعیت به موقع شما ایجاد شود ، یک ایمیل “خبر بد” دریافت خواهید کرد (یا یک نسخه “خبر خوب” هنگام تهیه نسخه پشتیبان سایت شما). ماژول دیگری که باید در نظر بگیرید این است اطلاعیه های JetPack. هنگامی که یک نظر جدید یا دوست دارید ، این ماژول یک اعلان فشار برای شما ارسال می کند. کافیست ماژول را فعال کرده و برنامه وردپرس رایگان را برای iOS یا Android بر روی تلفن خود نصب کنید تا در نکات انگشتان خود اعلامیه های خود را داشته باشید.

پلاگین امنیتی iThemes

برای امنیت کمی بیشتر ، می توانید افزونه مناسب iThemes Security را نیز امتحان کنید. پلاگین امنیتی iThemes رایگان دارای یک تن تنظیمات اعلان مفید است که می توانید برای ماندن در بالای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. اول از همه شما می توانید محلی را فعال کنید محافظت از نیروی بی رحم همچنین تنظیم اعلان برای وقتی که کاربران از بسیاری از تلاشهای ناموفق ورود به سیستم قفل می شوند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار جذاب است تشخیص تغییر پرونده. می توانید آنرا تنظیم کنید تا هنگام تغییر همه چیز ، یا فقط در صورت لمس پوشه ها ، به شما اطلاع دهد. این به شما بستگی دارد اما شاید یکی از جالبترین ویژگی های iThemes Security همین باشد حالت دور گزینه ای برای غیرفعال کردن داشبورد سرپرست خود در حالی که دور هستید. فقط گزینه را فعال کنید ، یک بار محدودیت را انتخاب کنید و سپس تاریخ شروع و پایان سفر خود را برای قفل کردن سایر کاربران و همچنین مهاجمین انتخاب کنید..

اگر به Pro ارتقا دهید ، می توانید گزینه های ورود به سیستم فعالیت کاربر را نیز ببینید تا ببینید که تیم شما در حالی که از بین رفته اید چقدر است ، برنامه اسکن های بدافزار را برنامه ریزی کنید ، تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید یا حتی یک مدیر موقت را نیز تعیین کنید تا بتوانید جای خود را بگیرید. زمان محدود.

B برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است

اطمینان حاصل کنید که یک پلاگین پشتیبان خوب نصب شده ، دقیقاً در صورت نیاز. به این ترتیب اگر در حین دور شدن از خانه ، مشکلی پیش نیاید ، هنگام بازگشت مجدد همه چیز را راحت تر می کنید.

VaultPress برای وردپرس

ما استفاده می کنیم VaultPress خودمان و بدون شک یکی از بهترین افزونه های پشتیبان برای وردپرس است. ایجاد شده توسط این تیم در Automattic بطور روزانه از پشتیبان گیری کامل سایت وردپرس شما پشتیبان گیری کامل می کند و 30 روز آخر را برای شما ارزش می کند. بازیابی وب سایت خود با یکی از نسخه های پشتیبان خود به آسانی با کلیک چند دکمه امکان پذیر است. با قیمتی فقط 5 دلار در هر ماه نمی توانید VaultPress را دریافت کنید.

C برای محتوا است

دقیقاً مانند اینکه به مسافرت های مسافرتی یا پرواز طولانی نیاز به چند میان وعده نیاز دارید ، خوانندگان شما به چیزی احتیاج دارند تا در حالی که رفته اید ، آنها را مرتبا کنید. ساده ترین راه حل اینست که چند پست برای برنامه ریزی برای انتشار در حالی که رفته اید برنامه ریزی کنید.

زمانبندی ارسال وردپرس

ویژگی های زمان بندی ارسال درست در خود وردپرس ساخته شده است. بنابراین به جای انتشار پستی وقتی آماده است بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس برای برنامه ریزی کلیک کنید.

از طرف دیگر ، اگر قبلاً تعداد زیادی پیش نویس ارسال را نیز دارید ، می توانید از افزونه هایی مانند آن استفاده کنید زمانبند خودکار ارسال به صورت انبوه پست های خود را برای شما برنامه ریزی کند. این گزینه ها برای انتشار پست های در حال تعلیق و / یا پیش نویس (یا حتی بازیافت پست های قدیمی) ، برای انتشار به صورت تصادفی و تاریخ ، و امکان تنظیم فاصله بین پست های منتشر شده است. اما اگر واقعاً چند روز دیگر از بین نرفتید ، برنامه ریز داخلی وردپرس احتمالاً خوب کار خواهد کرد.

و S برای Swag است

لباس تان را بپوشید

آخرین بیت این است که خود را عوض کنید! شما هرگز نمی دانید چه کسی قصد ملاقات در حالی که خارج هستید و در مورد آن هستید. همیشه ایده خوبی است که وبلاگ یا مشاغل خود را به نمایش بگذارید ، خواه با پیراهن آرم و یا کلاه ، برچسب های سفارشی برای پخش ، قلم های رایگان با نام خود در آنها یا چند کارت ویزیت قدیمی قدیمی (VistaPrint و Zazzle) از تخفیف های ویژه استفاده کنید هر ماه ساخت این تقریبا رایگان). با کمی ارتقاء نفس نمی توانید اشتباه کنید.

اکنون برو تفریح ​​کنید

این که کار با وردپرس کار سرگرم کننده ای نیست ، فقط این است که شما درآمد کسب کرده اید ، لیاقت زمان تعطیلات را دارید. با استفاده از این ابزارها می توانید با دانستن اینکه وب سایت وردپرس خود را برای چند روز اداره کند ، استراحت و استراحت کنید. فقط به یاد داشته باشید – آاشتراک گذاری مطلوب, آلرت ها, بآکپک, جontent و سواگن آیا راهنمایی یا توصیه دیگری برای ادامه کار در وردپرس هنگام حضور در آنجا ندارید؟ نکات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید – ما دوست داریم بدانیم چه چیزی برای شما مفید است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector