نحوه انتخاب یک طرح رنگی برای پروژه وردپرس خود

انتخاب یک طرح رنگی برای وردپرس و بهترین تولید کنندگان رنگ

انتخاب یک طرح رنگی برای پروژه وردپرس شما می تواند یک کار بسیار دشوار و وقت گیر باشد. رنگ های مناسب به ایجاد یک وب سایت جذاب و جلب توجه کمک می کند ، بازدید کنندگان شما را جذاب می کند و آنها را ترغیب می کند که دوباره و دوباره برگردند. اما اشتباه کنید و ممکن است همه ، تعداد بازدیدکنندگان ، تعداد فروش ، نرخ تبدیل و کسب و کارتان رنج ببرند.


برای شما بسیار خوش شانس است که بسیاری از تم های وردپرس با فروش برتر شامل گزینه های رنگی داخلی هستند. به طور مثال موضوع کل WordPress شامل گزینه های انتخاب رنگ تقریباً برای هر ماژول سازنده صفحه و همچنین تعداد گزینه های داخلی در سازنده زنده WordPress است. بنابراین با موضوع مناسب می توانید طرح رنگ خود را به طور کامل پیاده سازی کنید.

در این جمع از بهترین تولید کنندگان رنگ ، ما به ابزارهای مختلفی خواهیم پرداخت تا به شما در انتخاب یک رنگ بندی برای وب سایت وردپرس کمک کنند. انتخاب ژنراتورهای رنگی که در این مقاله ذکر شده است ، ویژگیهای بی شماری را بین آنها ارائه می دهد. بنابراین هرچه تجربه طراحی خود را داشته باشید ، می توانید یک ابزار تولید کننده رنگ پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

پالت های تجاری

پالت های تجاری توسط Bold Web Design

یکی از بهترین راه ها برای شروع کار با طرح رنگی خود این است که از مارک های بزرگ در طاقچه خود الهام بگیرید. نگران نباشید – این شامل Googling و بازرسی تصاویر برای کشف سایه مناسب رنگ آبی نیست. طراحی وب جسورانه ایجاد دستی ابزار پالت رنگی برند از بخت و اقبال 500 شرکت به این راحتی!

مثال تجاری Palettes FedEx

این ابزار پالت رنگی رایگان باعث می شود بتوانید از مارک های دیگر موجود در طاقچه خود استفاده کنید. برای انتخاب یک صنعت خاص از فیلترها استفاده کنید ، سپس بر روی یک آرم کلیک کنید تا رنگهای Hex را که شرکت خاص برای وب سایت و بازاریابی خود استفاده می کند ، مشاهده کنید اگرچه ما پیشنهاد نمی کنیم از نام تجاری یک شرکت کپی کنید ، این یک ابزار عالی برای الهام بخش و مشاهده روند پالت رنگ است. به این ترتیب می توانید مسیری را که می خواهید رنگ های خود را بکشید به راحتی باریک کنید.

Adobe Color CC

Adobe Color CC

مانند همه محصولات Adobe, Adobe Color CC یک راه حل پیشرفته است که اگر می خواهید از ویژگی های آن بیشترین بهره را ببرید ، منحنی یادگیری است. از میان پالت های رنگی که از قبل تولید شده اند ، انتخاب کنید یا بر اساس رنگ یا تصویر بارگذاری شده مورد نظر خود را ایجاد کنید.

Adobe Color CC به شما امکان می دهد قوانین رنگی خود را انتخاب کنید یا خودتان رنگ ها را تنظیم کنید. اگر به دنبال ایجاد کننده رنگ اصلی و سریع هستید ، این نرم افزار برای شما نیست. از طرف دیگر ، اگر طراحی کار شما باشد و از کاوش در پیچیدگی پالت های رنگی لذت ببرید ، Adobe Color CC درست در خیابان شما قرار خواهد گرفت.

کولرها

کولرها

کولرها به شما امکان می دهد به سرعت طرح های زیبایی ایجاد کنید ، که همیشه با هم کار می کنند. رنگی را که می خواهید از آن استفاده کنید قفل کنید ، روی فاصله فاصله کلیک کنید ، و سپس Coolors یک رنگ بندی مناسب تولید می کنند. اگر در حال ایجاد یک طرح رنگی در اطراف یک تصویر هستید ، به سادگی تصویر را بارگذاری کنید و اجازه دهید کولرها بهترین رنگ ها را برای مطابقت با آن پیدا کنند.

با تنظیم دما ، رنگ ، اشباع و … می توان رنگ ها را سفارشی کرد. سپس پالت ها می توانند در Cloud سازماندهی و ذخیره شوند و به شما امکان می دهد از هر مکانی به آنها دسترسی داشته باشید.

ColorHexa

ColorHexa

ColorHexa یک ابزار رایگان است که برای هر رنگ دلخواه خود یک پالت رنگ ایجاد می کند. پس از انتخاب یک رنگ ، ColorHexa اطلاعات دقیقی در مورد آن رنگ خاص تولید می کند. این شامل درصد رنگهایی است که رنگ منتخب شما را تشکیل می دهد و آمار مربوط به رنگ ، اشباع ، روشنایی و موارد دیگر.

تعدادی پالت رنگ ایجاد می شود ، و همچنین گزینه های جایگزین ، تغییراتی در سایه ها و لحن ها و پیش نمایش متن های رنگی و مرزها. در کل ، ColorHexa ابزاری کاملاً عمیق است که به شما قدرت می دهد تا یک طرح رنگ مناسب برای وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید..

پالتتر

پالتتر

پالتتر ابزاری جالب برای تولید رنگ است. به جای قرار دادن یک پالت رنگ بر روی یک رنگ فردی ، Palettr یک پالت رنگ را در اطراف یک موضوع یا یک مکان انتخاب می کند. به سادگی کلمه ای یا کلماتی را تایپ کنید که به بهترین وجه یک موضوع یا یک مکان را توصیف کند. سپس صبر کنید تا Palettr رنگهای مناسب را پیدا کند.

Palettr با پیدا کردن تصاویر مرتبط با کلمات شما و سپس تولید پالت های رنگی در اطراف آن عکس ها کار می کند. بدون شک Palettr یک مفهوم هوشمندانه است. و یک راه عالی برای پیدا کردن الهام بخش اگر می خواهید رنگ های مناسب برای یک پروژه را پیدا کنید.

Colorfavs

ColorFavs

Colorfavs یک ابزار کوچک و ظریف است که طیف وسیعی از پالت های رنگی و اطلاعاتی را برای رنگ های مورد نظر شما تولید می کند. این وب سایت پالت های رنگی زیبا را از URL ها ، تصاویر یا برای مطابقت با یک رنگ خاص تولید می کند. Colorfavs رنگهای مکمل و تبدیل رنگها را نشان می دهد. اینها شامل طیف وسیعی از طرح های رنگی ، سایه های شیب دار ، پالت های رنگی و… می باشد.

همچنین می توانید بسیاری از پالت های رنگی از پیش انتخاب شده از Colorfavs را انتخاب کنید. مانند رنگ و پالت مورد علاقه خود. یا مجموعه ای از پالت ها را ایجاد کنید که می توانید برای انواع پروژه های وردپرس ذخیره و استفاده مجدد کنید.

ColorLovers

ColorLovers

ColorLovers یک سایت اجتماع است ، با هدف فراهم کردن مکانی برای ایجاد خلاقیت در محل Creative ، به اشتراک گذاشتن کار خود و الهام بخشیدن به پروژه بعدی خود. در اینجا می توانید طیف وسیعی از رنگ ها ، پالت ها و الگوهای را کشف کنید ، در مورد روندها و مقاله ها بحث کنید و با کل جامعه رنگارنگ تعامل برقرار کنید.

ColorLovers شامل چند ابزار طراحی متفاوت است. عکس تولید کننده رنگ الهام گرفته از تصویر است. به سادگی عکس خود را بارگذاری کنید و PHOTOCOPA با شش پالت رنگی که از تصویر کشیده شده است ، برمی گردد.

COPASO یک ابزار پیشرفته پالت رنگی از ColorLovers است که پالت های رنگی را برای مطابقت با رنگ های انتخاب شده شما یا دوباره از یک تصویر بارگذاری شده پیدا می کند. COPASO یکی از ابزارهای قدرتمند تر ColorLovers است که در رابط پیشرفته تر آن منعکس شده است.

پالت طراحی مواد

مواد Deisgn

پالت طراحی مواد اگر ابزار اساسی تولید رنگ ، کمی ساده باشد ، ساده است. به سادگی دو گزینه را از گزینه های رنگ Material Design انتخاب کنید و این یک پالت رنگ برای پروژه وردپرس شما ایجاد می کند.

با کمال کمک ، طراحی متریال هر رنگی را که در پالت تولید شده ارائه می دهد ، به عنوان چگونگی استفاده بهینه از آن نشان می دهد. به عنوان مثال ، یک رنگ را انتخاب می کند که به عنوان رنگ متن اصلی ، یکی به عنوان رنگ متن ثانویه و غیره به بهترین شکل استفاده شود. این امر به ویژه برای کسانی که از بینایی کمی در طراحی برخوردار هستند کمک می کند و واقعاً نیاز به راهنمایی در کل فرآیند انتخاب و استفاده از رنگ هایی دارند که با هم کار می کنند.

قابل حمل

قابل حمل

قابل حمل یکی دیگر از ابزارهای عالی برای کسانی است که به دنبال ایجاد کننده رنگ سریع و آسان و بدون لکه دار هستند. این راه حل با استفاده از رنگ ها کار می کند ، که به اندازه کافی ساده است. سپس شما انتخاب می کنید پسندیدن یا دوست نداشتن, به شما امکان می دهد رنگ را حفظ کنید یا به آن منتقل کنید. سپس رنگهای بیشتری که مطابق با رنگهای اصلی هستند اضافه می شوند و شما را قادر می سازد یک رنگ کامل از پنج رنگ ایجاد کنید.

دو نکته مثبت Palettable وجود دارد. یکی نمایشگر تمام صفحه رنگ ها است. این به شما امکان می دهد بینش و احساس خوبی از نحوه کار رنگ ها با هم داشته باشید. دوم سهولت استفاده است. فقط با چند کلیک یک دکمه می توانید رنگ ها را انتخاب و سفارشی کنید.

افکار نهایی

یافتن مجموعه مناسب از رنگ ها ، بخشی بسیار مهم برای هر پروژه است (تقریباً به همان اندازه که انتخاب بهترین تم وردپرس مهم است). همانطور که می بینید تعداد زیادی ابزار وجود دارد که بصورت آنلاین وجود دارد تا به شما در درست کردن آن کمک کند. هنگام شروع کار ، سعی کنید از چند ژنراتور رنگی مختلف استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا ببینید کدام یک به بهترین وجه متناسب با نیازها و تجربه های شماست. سپس به عقب بنشینید و تماشای پروژه های خود را با استفاده از طرح های جدید رنگی پویا که ایجاد کرده اید زنده بماند.

کدام تولید کننده رنگ چشم شما را جلب می کند؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map