نحوه بهینه سازی پست های وبلاگ در سایت وردپرس خود قبل از انتشار

نحوه بهینه سازی پست های وبلاگ در سایت وردپرس خود قبل از انتشار

سلام دوست من. اگر یک وبلاگ نویس مانند من هستید ، باید بدانید که چه موقع می توانید یک کلاه زیلون بپوشید. به عنوان صاحب وبلاگ خود ، شما کسی هستید که بخش مناسب از داده ها را جستجو می کند که باید برای مخاطبان خود جالب باشد. شما تنها کسی هستید که برای نوشتن مطالب ، ویرایش و بهینه سازی SEO خود پاسخگو هستید. اجرای همه اینها و بسیاری از کارهای دیگر در یک زمان شوخی نیست. با کلیک بر روی دکمه “انتشار” آسان می توان نکات مهم را از دست داد. بنابراین ، برای این که به شما اطمینان دهیم که چیزی را رد نکردید ، به شما کمک می کنیم ، تصمیم گرفتیم این لیست چک را برای وبلاگ نویسان ارائه دهیم.


در این پست 15 کار کلیدی ارائه می دهم که شما باید قبل از فشار دادن دکمه “انتشار” انجام دهید. اگرچه ممکن است در نگاه اول خیلی زیاد به نظر برسد ، اما اکثر این مراحل بسیار ساده و سریع انجام می شوند. علاوه بر این ، نوشتن یک نسخه خوب از متن ، ارزش چند دقیقه اضافی برای ویرایش آن را دارد ، به طوری که تمام وقت و تلاشی که هنگام کار روی آن اعمال کرده اید مورد توجه خوانندگان شما قرار خواهد گرفت.

مرحله 1: عنوان قانع کننده ایجاد کنید

عنوان پست وبلاگ شما یکی از عناصر قدرتمندی است که ممکن است شامل آن باشد. بسته به نحوه ساختن آن ، مردم تصمیم می گیرند که آیا نشر شما شایسته توجه آنها باشد یا خیر. براساس طریقه نوشتن عنوان ، وبلاگ شما ترافیک ارگانیکی را از موتورهای جستجو دریافت نخواهد کرد. به عنوان یک قاعده ، عنوان پست آخرین چیزی است که بلاگ نویسان در طول ایجاد پست روی آن کار می کنند. حداقل ، اینگونه است که ما پستهایی را در MonsterPost ایجاد می کنیم.

تکنیک های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید هنگام کار روی عنوان پست از آنها استفاده کنید. با عنوان کار شروع کنید. این پایه و اساس نسخه نهایی تیتر شما خواهد بود. عنوان را کوتاه نگه دارید. حداکثر 70 کاراکتر برای نمایش مناسب آن در نتایج جستجو کافی خواهد بود. هنگامی که نسخه عنوان خود را مطرح کردید ، آن را با شخص دیگری طوفان کنید. فراموش کردن کلمات کلیدی یا عبارات موجود در عنوان را فراموش نکنید. این شانس شما را برای دستیابی به مخاطب مناسب و دستیابی به مواجهه گسترده تری در موتورهای جستجو افزایش می دهد.

مرحله 2: کپی کنید

خواندن متنی که به بخش های کوچکتر تقسیم می شود ، ساده تر است. پرهیز از پاراگراف طولانی یک عمل خوب است. 5-6 سطر متون ، طول مناسب پاراگراف هایی است که توسط مخاطبان شما خوانده می شود ، نه پرش.

به عنوان یک قاعده ، هنگام مشاهده هر پست وبلاگ ، افراد قبل از تصمیم به خواندن مطالب ، محتوای را اسکن می کنند. با استفاده از زیر عناوین می توانید پیام مقاله خود را بهتر به خوانندگان تحویل دهید. به این ترتیب ، کاربران می توانند برنامه ای سریع از ایده های برجسته شده در پست شما را مشاهده کنند ، بنابراین بهتر می دانند که پست شما در واقع چیست.

مرحله 3: قالب بندی تصویر

همه ما می دانیم که یک تصویر واحد اضافه شده به یک صفحه وب برابر با هزار کلمه است. شاید هیچ چیزی نتواند به صفحه وب شما بیشتر از یک تصویر با کیفیت ضعیف و عکس های با فرمت بد آسیب برساند. بنابراین ، قبل از اینکه پیام شما زنده بماند ، مطمئن شوید که هر قطعه از محتوای تصویری به درستی اندازه است و در هر صفحه دستگاه خوب به نظر می رسد.

علاوه بر کیفیت ، عکس های مربوط به ارسال هستند ، مراقب بروزرسانی وبلاگ خود با یک آرم با وضوح بالا باشید که باعث می شود پروژه شما در یک انجمن وب گسترده تر قابل تشخیص باشد. همچنین از بهینه سازی برچسب های alt و برچسب های عنوان تصاویر خود غافل نشوید. این به شما کمک می کند تا محتوای خود را در وب پیدا کنید.

هنگام کار روی وردپرس ایجاد شده بر اساس یک موضوع آماده از TemplateMonster (به عنوان مثال) ، شما تمام ابزارهای بهینه سازی SEO را در اختیار خواهید داشت. بنابراین ، فقط در مورد محتوای خود و درخواست جستجو فکر کنید مخاطب مورد نظر برای یافتن آن استفاده خواهد کرد.

مرحله 4: تصاویر برجسته

این نکته به ویژه برای همه افرادی که یک وبلاگ مبتنی بر وردپرس را اجرا می کنند ، مهم است. تقویت نشریات خود با تصاویر برجسته به دلایل مختلف می تواند مهم باشد. اول و مهمتر از همه ، با استفاده از یک تصویر برجسته می توانید توجه کاربران را جلب کنید. بسته به نحوه طراحی آن ، تصویر برجسته می تواند یک پیام جذاب داشته باشد یا مواردی را که می خواهید در پست خود برجسته کنید ، به وضوح بیان کند..

تصاویر برجسته برای ارسال ها

به دلیل گسترده بودن وردپرس عملکرد ، یک تصویر برجسته از انتشار شما می تواند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال ، این می تواند به صورت خودکار کشیده شود تا به عنوان یک لغزنده پست اخیر مورد استفاده قرار گیرد.

افزودن تصاویر برجسته عمودی با متنهایی که در بالای آنها قرار دارد ، به شما کمک می کند تا توجه بیشتری به مطالب خود داشته باشید زیرا شخص از طریق یک فید خبری در سکوهای رسانه های اجتماعی ، به صفحه خود می پیوندد. ما در این پست کمی بعدا در مورد اهمیت رسانه های اجتماعی بحث خواهیم کرد. با این وجود ، یک تصویر با طراحی عمودی با طراحی مناسب ، باعث می شود تا محتوای شما نمایانتر شود ، بنابراین شانس شما برای رانندگی بیشتر را افزایش می دهد.

مرحله 5: سئو

حتی اگر پست خود را با تصاویر زرق و برق دار بارگذاری کنید و یک نسخه درخشان بنویسید ، تمام تلاش ها بیهوده خواهد شد مگر اینکه داده ها را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. نحوه رتبه بندی وبلاگ شما برای کلمات کلیدی صنعت در SERP ها از اهمیت ویژه ای در هنگام افزایش ترافیک ارگانیک و تولید سرب برخوردار است..

به منظور یافتن پست وبلاگ خود ، مطمئن شوید که کلمات کلیدی صنعت محور را در متن گنجانده اید. هنگام بهینه سازی داده های خود ، اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی بر خوانایی کلی تأثیر نمی گذارد. همچنین ، اضافه کردن پیوندهای داخلی به صفحات دیگر وبلاگ خود را فراموش نکنید. این نه تنها می تواند به شما در بهینه سازی بهتر محتوای خود برای موتورهای جستجو کمک کند ، بلکه ضمن دسترسی سریع به سایر قسمتهای مربوط به سایت خود ، به خوانندگان خود نیز ارزش بیشتری می بخشد..

مرحله 6: بررسی پیوندها

پس از افزودن پیوندهای داخلی به محتوای خود ، زمان آن رسیده که بررسی کنید که چگونه همه چیز کار می کند. به عنوان یک قاعده ، این کار باید بصورت دستی انجام شود تا یک لینک شکسته در محتوای شما از دست نرود.

پیوندهای خارجی نیز به یک بررسی دقیق دستی نیاز دارند. آیا محتوای شما شامل دکمه های CTA است؟ بروید آنها را نیز بررسی کنید.

مرحله 7: بررسی متقابل دستگاه

بیشتر و بیشتر اوقات مردم هنگام نیاز به بررسی اخبار یا دیدن برخی از به روزرسانی ها در مورد موضوعات برگزیده ، به دستگاه های تلفن همراه اولویت می دهند. به همین دلیل است ، قبل از اینکه مطالب را مستقیماً زنده کنید ، بررسی کنید که داده های مورد نظر شما به اشتراک گذاری در اندازه های مختلف صفحه نمایش چقدر خوب است.

همواره ساختن یک سایت بر اساس a سود بزرگی است چارچوب پاسخگو. این امر شما را از ضرورت ایجاد نسخه های جداگانه از سایت شما برای دستگاه های رومیزی و موبایل آزاد می کند ، که هم مقرون به صرفه است و هم باعث صرفه جویی در وقت می شود.

علاوه بر این ، گوگل در نتایج جستجوی خود از سایتهای سازگار با موبایل بالاتر است. بنابراین ، نمایش محتوای مناسب در اندازه های مختلف صفحه ، به شما امکان می دهد تا دو پرنده را با یک سنگ بکشید. از یک طرف ، وبلاگ شما کاربر پسند تر خواهد شد. از طرف دیگر ، در گوگل بیشتر پیدا می شود.

خوشبختانه برای شما محبوب ترین موضوعات از قبل طراحی شده است. به عنوان مثال موضوع کل یک طرح پاسخگو به سیال درست از جعبه ارائه می دهد. اما اگر می خواهید عرض سایت های دلخواه خود را برای تمام اندازه دستگاه ها تنظیم کنید ، این موضوع همچنین شامل گزینه های پاداش است.

مرحله 8: سازگاری بین مرورگر

اکنون که می دانیم محتوای شما در هر صفحه دستگاه عملکرد بی نظیری دارد ، وقت آن است که بررسی کنیم چقدر خوب در همه مرورگرهای اصلی وب نمایش داده می شود. به برنامه های مرورگر احتمالی وب که مخاطبان شما ممکن است از آن استفاده کنند فکر کنید و ببینید چقدر محتوا در آنجا بارگیری و نمایش داده می شود.

مرحله 9: بحث ها را تشویق کنید

با بازگشت به ویرایش پست ، بیایید نسخه شما را دلگرم کننده و مباحثه کنیم. چگونه می دانید مقاله شما هیچ ارزشی برای خوانندگان ایجاد کرده است مگر اینکه نظرات آنها را دریافت کنید?

یکی از راه های اثبات شده برای تشویق بحث ها در زیر پست های شما ، سؤال از خوانندگانتان در پایان مقاله است. در بخش رئوس مطالب ، مردم معمولاً به دنبال خلاصه ای از مواردی هستند که شما در انتشار خود برجسته کرده اید یا نوعی “فراخوانی برای اقدام” برای انجام کاری واقعی است. به پایان رساندن متن شما با یک سوال یا دو ، می تواند خوانندگان شما را ترغیب کند که نظر خود را در مورد چیزهایی که برجسته کرده اید یا تجربه خودشان را در مورد یک موضوع پیشنهادی به اشتراک بگذارند ، ترک کنند..

مرحله 10: اثبات چاپ

به نظر می رسد کاری که وبلاگ نویسان باید به عنوان یک اقدام پیش فرض انجام دهند ، با این وجود به دلایلی همه هنوز پیام های خود را قبل از انتشار تصحیح نمی کنند. برای اینکه شما مانند یک احمق که خیلی تنبل به نظر نمی رسید متن را قبل از پخش زنده بررسی کنید ، توصیه می شود آنچه را که شما برای چندین بار نوشتید ، دوباره تصحیح کنید.

ممکن است اشتباهات غلط املایی وجود داشته باشد که بتوانید با عجله در بیان افکار خود در یک سند ، عجله کنید. همه ما انسان هستیم و اشتباه می کنیم. بنابراین ، فقط به ضرر شهرت خود نرسانید و به خوانندگان خود اجازه دهید از هر متن که به اشتراک می گذارند لذت ببرند ، متن های خود را با دقت تصحیح کنید.

همانطور که در یک انتشار وبلاگ کار می کنید ، نیمی از آن را بنویسید و پیش نویس را ذخیره کنید. اگر کلماتی را که غلط املایی نکرده اید ، تک تک کلماتی را که نوشتید جستجو کرده و آن را دو بار بررسی کنید. قبل از انتشار مستقیم همه جریانهای نوشتاری را تصحیح کنید. جمله را بعد از جمله بخوانید. هر دو بار چند بار اثبات کنید ، و تنها پس از آن حرکت خود را ادامه دهید.

مرحله 11: انتشار و پین

حال ، همانطور که تمام کارهای ویرایش و بهینه سازی را انجام داده اید ، زمان آن فرا رسیده است که پست خود را زنده کنید. قدم بعدی نوشتن مقاله شما در Pinterest خواهد بود. اگر هنوز یک تابلوی جداگانه برای وبلاگ خود ایجاد نکرده اید ، زمان آن فرا رسیده است که این کار را انجام دهید.

به محض اینکه انتشار شما به صورت زنده ادامه می یابد ، تصاویر را که در آن گنجانده اید در صفحه Pinterest خود قرار دهید. در دو روز پیش بروید و تابلوهای مربوطه را پیدا کنید که بتوانید همین کار را انجام دهید. در حالی که چنین اقدامات تکراری ساده ای را انجام می دهید ، می توانید انتشار خود را در مخاطبان گسترده تری توزیع کنید ، بنابراین وبلاگ شما در وب قابل مشاهده تر خواهد بود.

مرحله 12: پست خود را در فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید

با توزیع مجدد انتشار خود در فیس بوک و توییتر ، خیال انگیز شوید. می توانید آنها را به صورت دستی به اشتراک بگذارید یا از برنامه های زمان بندی ارسال استفاده کنید که همه چیز را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد. برای اینکه پست های شما قابل توجه تر شود ، توییت ها و پست های فیس بوک را با تصاویر همراه کنید. هنگامی که پست های رسانه های اجتماعی خود را با محتوای تصویری بارگذاری می کنید ، اطمینان حاصل کنید که اندازه آنها مطابق با آن است استانداردهای فیس بوک و توییتر.

مرحله 13: توییت چند بار ارسال کنید

فید توییتر با ارسال های جدید با سرعتی فوق العاده به روز می شود. بنابراین ، این احتمال وجود دارد که انتشاراتی که شما فقط یک بار به اشتراک می گذارید با جریان مداوم توییت های دیگر از بین برود. برای این که این اتفاق نیفتد ، توصیه می شود طی دو روز آینده چندین بار پست های وبلاگ جدید را در توییتر به اشتراک بگذارید.

به نظر می رسد که بارها و بارها پست های خود را به صورت دستی به اشتراک بگذارید یک کار وحشتناک است. این در شرایطی است که برنامه های ارسال برنامه ریزی به مرحله اجرا در خواهند آمد. با کمک آنها ، شما می توانید همین پست را در چند روز پس از انتشار در خبرنامه قرار دهید ، و همچنین به رسانه های اجتماعی در مورد وجود آن در چند ماه یادآوری کنید. بنابراین ، می توانید محتوای قدیمی خود را بارها و بارها پخش کنید.

مرحله 14: نظرات

هر زمان که پست شما نظر دریافت کرد ، بدون پاسخ آن را ترک نکنید. این مربوط به هر دو نظر است که افراد در زیر یک پست در وبلاگ شما و در رسانه های اجتماعی می گذارند. برای پاسخ دادن به نظرات حاوی سوالات ، تلاش دیگری کنید. خوانندگان اضافی متفکر نیز باید در مورد تأملات خود پاسخی دریافت کنند.

در پاسخ به نظرات شما نشان می دهید که به نظر خوانندگان خود اهمیت می دهید و برای تک تک لحظاتی که برای خواندن مقاله خود صرف کرده اید ، ارزش قائل هستید. با دیدن این مسئله ، مردم احتمالاً دوباره برمی گردند ، زیرا می بینند ارزش آنها چقدر ارزش دارد.

مرحله 15: تحلیلی

علاوه بر اظهار نظرهای کاربر که نشانگر قوی علاقه عمومی در پست های شما است ، توصیه می شود تعداد بازدیدها و بازتابهای صفحه را که هر پست منتشر شده در ماه گذشته به دست آورد ، پیگیری کنید.. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل به شما کمک می کند این وظیفه را بهتر از هر چیز دیگری مدیریت کنید. این آمار به شما نشان خواهد داد که بیشترین تقاضا در بین خوانندگان شما وجود دارد ، بنابراین می توانید درک بهتری از این روش برای ادامه موفقیت کسب کنید..

بسته بندی کردن

اینجا می رویم این 15 مورد از اثبات شده ترین و مؤثرترین گامهایی بود که وبلاگ نویسان قبل از انتشار پست های خود در وب باید به آنها توجه کنند. برخی از آنها محاکمه شده اند و در عین حال کمتر اثربخش هستند. این موارد را به صورت عملی اعمال کنید و ببینید مخاطب چقدر با وبلاگ شما درگیر خواهد شد.

به هر حال ، آیا چیز دیگری وجود دارد که فکر می کنید باید در لیست ذکر شود؟ بگذارید افکار شما را در بخش نظرات بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map