چرا مجبورید یک موضوع بخرید (و سایر دروغ ها درباره وردپرس)

به نظر می رسد که همه با ایده های از قبل در مورد وردپرس به میز می آیند. و درست یا غلط ، تغییر نظرات پس از تشکیل آنها می تواند دشوار باشد.


تصورات غلط خاصی وجود دارد که بارها و بارها به اوج می رسد. آنها کاملاً متداول و متوقف از تجار هوشمند هستند که می دانند WordPress CMS خوبی است اما به اندازه کافی از اطلاعات بد تغذیه شده اند تا مکث کنند. این واقعاً شرم آور است زیرا می تواند با ایجاد حضور وب مانع پیشرفت افراد و مشاغل شود. و همانطور که همه ما می دانیم ، ایجاد یک حضور وب زنده از مهمترین کارهایی است که یک تجارت می تواند انجام دهد این روزها.

امروز ، ما می خواهیم 5 رکورد رایج در وردپرس را مستقیماً روی 5 رکورد قرار دهیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا آنها را به خوبی رها کنیم.

دروغ شماره 1: شما باید یک تم وردپرس بخرید

هنگام مدیریت یک سایت وردپرس برای مشاغل خود ، داشتن یک سبک و طراحی متمایز از اهمیت برخوردار است. شما می خواهید سایت خود را از دیگران ، به خصوص رقبای خود متمایز کند. بسیاری از افراد با خرید یک موضوع پریمیوم به این هدف می رسند. در ذهن آنها ، این فرد بودن سایت آنها را تضمین می کند.

متأسفانه حرکت آنها اشتباه است. برای مبتدیان ، بسیاری از افراد می توانند همان تم های حق بیمه را خریداری کنند. و اگر آنها تم را با تمام تنظیمات پیش فرض آن حفظ کنند ، به احتمال زیاد چندین سایت دیگر در آنجا با همان نگاه و احساس مشابه وجود دارند.

تمام آنچه من می گویم اینست که ، خرید یک موضوع با کیفیت برتر نمی تواند یک سایت 100٪ اصلی را تضمین کند. این اتفاق نخواهد افتاد به علاوه ، بسیاری از مردم تحت این تصور هستند که مضامین حق بیمه به طور خودکار با پشتیبانی توسعه دهنده همراه هستند ، اما همیشه اینگونه نیست. من نمی خواهم شما را از خرید یک تم حق بیمه دلسرد کنم (زیرا آنها معمولاً از گزینه های رایگان بهتر هستند – فقط به برخی از مضامین برتر وردپرس که در اینجا در WPExplorer ساخته شده است نگاهی بیندازید) ، اما باید این کار را انجام دهید تا بدانید که فردیت را تضمین نمی کند.

موضوع WPExplorer

او مطمئناً به دنبال سکسی است (موضوع ، نه فرانک) ، اما مطمئناً می تواند از یک تماس شخصی سود ببرد.

این که آیا به حق بیمه بروید یا به گزینه تم رایگان بپیوندید ، این را بدانید: شخصی سازی دوست شما است. مضامین رایگان گزینه های سفارشی سازی زیادی را به عنوان گزینه های حق بیمه ارائه نمی دهند ، اما هنوز هم می توانند به نظر شما بخوبی ظاهر شوند و احساس کنند. بنابراین ، اگر تمام آنچه شما نیاز دارید یک سایت بسیار ساده است ، فقط باید در گرافیک های سفارشی سرمایه گذاری کنید و باید همه مجموعه باشید.

دروغ شماره 2: فقط برخی از صنایع می توانند از وردپرس استفاده کنند

شرط می بندم که شما این مورد را قبلاً شنیده باشید: WordPress فقط مخصوص وبلاگ نویسان است. و توسط وبلاگ نویسان ، شخصی که این عبارت را تکرار می کند ، به معنای نیمه اغوا کننده بیان می کند. این رد کننده است و در حالی که وردپرس قطعاً است یک پلتفرم وبلاگ نویسی ، قادر به چیزهای دیگری نیز هست. در حقیقت ، می توان آن را متناسب با نیازهای هر صنعت (و در واقع سازگار) سازگار دانست (در حقیقت ، Freddy فقط پستی در مورد برخی از برندهای Big Name که از WordPress استفاده می کنند) نوشت..

می توانید مستقیماً از یک نصب وردپرس ، صفحات انتخاب و صفحات فروش را اضافه کنید ، یک فروشگاه تمام عیار را اضافه کنید و از طیف گسترده ای از موضوعات انتخاب کنید. می توانید برای طراحی سایتی از ابتدا شخصی را استخدام کنید یا از یک موضوع از پیش ساخته استفاده کرده و آن را متناسب با اهداف خود شخصی سازی کنید. حد مجاز آسمان است.

این نکته را به نکته دیگری منتقل می کند: به نظر می رسد بسیاری از افراد فکر می کنند که مضامین موجود فقط به سبک ارائه مطالب وبلاگ نویسی مناسب است ، اما این درست نیست. شما می توانید برای هر شرکتی در هر صنعت ، از ساخت تا املاک و مستغلات گرفته تا قانونی و پوشاک ، ایده ای مناسب پیدا کنید اگر نمی توانید یک موضوع از پیش ساخته پیدا کنید ، می توانید یک موضوع کاملاً سفارشی نیز ایجاد کنید یا یکی از آنها را برای خود تهیه کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد.

دروغ شماره 3: شما نمی توانید یک سایت تجارت الکترونیکی را در وردپرس راه اندازی کنید

این کاملاً نادرست است. شما کاملاً می توان یک سایت تجارت الکترونیکی را در وردپرس اجرا کنید و انجام آن بسیار آسان است. افزونه های بسیاری در دسترس هستند که باعث می شود فروشگاه جدیدی تجاری ایجاد شود یا یکی از فروشگاه های موجود در سیستم عامل وردپرس را به صورت یکپارچه درآید. و در بیشتر موارد ، مدیریت محصولات ، ابزارهای تحلیلی و موارد دیگر از طریق داشبورد وردپرس قابل دسترسی خواهد بود.

فقط کافی است چند تنظیمات پیکربندی را تنظیم کنید و خوب است که با SSL کامل ، پشتیبانی چند ارز ، گزینه های پرداخت چندگانه و موارد دیگر بروید. یک آموزش عالی در اینجا وجود دارد گلدان+ در این مورد با استفاده از افزونه WP تجارت الکترونیکی ، اما این تنها از گزینه شما نیست. چند انتخاب عالی دیگر ، شامل Easy Digital Downloads و WooCommerce است.

شما همیشه باید قبل از بارگیری و نصب افزونه های جدید از هر نوع ، نه فقط موارد مرتبط با تجارت الکترونیکی ، دقت لازم را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که ابتدا انتخاب شما مناسب نیازهای خاص شما است. و به تنظیمات امنیتی توجه زیادی داشته باشید. از آنجا که مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات شخصی و مالی افراد دیگر را به عهده خود شما خواهد بود باید این را در اولویت قرار دهید.

دروغ شماره 4: نمی توانید سایت خود را شخصی سازی کنید

بنابراین ، این یکی به دو دروغ اول مربوط می شود اما به دلایلی بسیار خوب روی خود ایستاده است: به نظر می رسد برخی از افراد فکر می کنند WordPress آنقدر ساده و ساده است که برای هر هدف واقعی قابل تنظیم نیست. این یک پلتفرم بلاگ نویسی گاه به گاه است ، چیز دیگری نیست.

باز هم ، این درست نیست. می توانید یک سایت وردپرس را تا آخرین جزئیات تنظیم کنید. بسته به میزان درخشندگی در وب ، می توانید محتوای قلب خود را تغییر دهید. می توانید یک موضوع را از ابتدا کدگذاری کنید یا همه زنگ ها و سوت های مورد نظر خود را به یک موضوع موجود اضافه کنید. در اصل ، شما فقط می توانید آجیل بروید.

بهترین راه برای انجام دومی ، ایجاد یک موضوع کودک و ساختن سفارشی سازی خود در بالای آن است. شما حتی می توانید داشبورد را تغییر دهید یا UI مدیر وردپرس را سفارشی کنید تا برند شرکت شما را منعکس کند ، بنابراین هر کس که در سازمان شما شرکت می کند با ورود به سیستم ، یک تجربه کاملاً مارک دار دریافت می کند.

هرکسی که می گوید WordPress را نمی توان سفارشی سازی کرد ، نادرست یا نادرست است. در هر صورت ، نباید به آنها گوش دهید.

دروغ شماره 5: برای استفاده از وردپرس باید یک وب توسعه دهنده باشید

از طرف دیگر ، همچنین به نظر می رسد بسیاری از افراد تصور غلط درباره وردپرس را بیش از حد پیچیده می کنند. خنده دار است که چگونه این دو عقیده می توانند مشترک باشند ، ها؟ با این حال ، این دروغ به همان اندازه گسترده است و افراد زیادی را از CMS دور می کند.

واقعیت موضوع این است که وردپرس بسیار آسان برای استفاده است. اگر می خواهید این مشکل باشد ، این تنها مشکل تر است – و ویژگی های پیشرفته تری را ارائه می دهد. بنابراین ، توسعه دهندگان وب می توانند چیزهای زیادی را از آن بدست آورند و وبلاگ نویسان آغاز نیز می توانند. این زیبایی آن است و به همین دلیل من چنین انجیلی وردپرس ثابت قدم هستم – تقریباً برای هر هدف قابل استفاده است.

اگر تازه وارد WordPress هستید ، می توانید آن را نصب کنید ، یک موضوع رایگان بارگیری کنید ، از گزینه های اصلی شخصی سازی استفاده کنید و روزی با آن تماس بگیرید. اصولاً هیچ کس شما را نمی گوید دارند پیچیدگی مگر اینکه بخواهید. فهمیدم?


وردپرس با اطلاعات غلط و تعصب احاطه شده است اما امیدوارم اکنون درک واضح تری از آنچه که این CMS ارائه می دهد داشته باشید. این واقعا همه کاره است و تا زمانی که می دانید چه چیزی را می خواهید از آن خارج شوید ، می توانید به آنچه می خواهید برسید. برای بازگو کردن ماجراهای گربه خود یا ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی کاملاً سفارشی ، یک وبلاگ ساده ایجاد کنید. این به خود شما بستگی دارد ، و این نکته کلی است ، شما فکر نمی کنید?

آیا به دلایل فوق از استفاده از وردپرس خودداری کرده اید؟ اگر در حال حاضر از آن استفاده می کنید ، چه چیزی شما را متقاعد کرده است که شیرجه بزنید؟ ما علاقه مند به یادگیری سایر تصورات غلط دیگران در مورد WordPress نیز هستیم. لطفاً در نظرات خاموش باشید مثل همیشه ، دوست داریم آنچه را که فکر می کنید بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map