همه چیز شما باید درباره نوشتن و نمایش یک وبلاگ بیوگرافی وردپرس بدانید

داشتن یک زندگی نامه بی نظیر و مطلوب در سایت وردپرس شما یک ضرورت است.


فرقی نمی کند در چه صنفی فعالیت می کنید – به یک بیوگرافی نیاز دارید تا مردم بدانند شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید و چرا این کار را می کنید. حتی اگر در کار هستید (بخصوص اگر شما در تجارت هستید) ، باید کمی از خودتان به دیگران بدهید. از این گذشته ، هر معامله در پایان روز بین دو نفر است ، بنابراین هرچه بیشتر خود را به عنوان قابل اعتماد معرفی کنید ، بهتر.

به همین دلیل است که ما این پست را جمع کرده ایم ، تا به هر سؤالی که تاکنون در مورد نوشتن بیوگرافی وبلاگ داشته اید و چگونگی نمایش صحیح آن در سایت وردپرس خود پاسخ دهید. بنابراین ، مدادهای خود را آماده کرده و یادداشت کنید!

آنچه باید در یک زندگی نامه گنجانده شود?

آنچه که شما در زندگی نامه وبلاگ خود گنجانده اید ، به این که در کدام صنعت کار می کنید و هدف وبلاگ شما چیست بستگی زیادی دارد. اگر در املاک و مستغلات هستید ، بیوگرافی وبلاگ شما بدیهی است که چیزهای متفاوتی را بگوید و روی چیزهای مختلف تمرکز کنید ، از اینکه اگر برای پشتیبانی از فروشگاه Etsy خود بلاگ کنید.

اول و مهمتر از همه ، شما باید بر تخصص خود تأکید کنید. کسانی که برای خواندن شرح حال شما کلیک می کنند می خواهند بدانند که چرا در مرحله اول بلاگ می کنید و چرا حتی باید به اعتماد به سخنان شما زحمت بکشند. استفاده از یک مثال احتمالاً توضیح در مورد این موضوع را آسان تر خواهد کرد.

بنابراین ، بگذارید بگوییم شما یک محصول اطلاعاتی را می فروشید و از وبلاگ خود به عنوان یک بستر پشتیبانی برای آن استفاده می کنید. بیولوژیک شما باید در مورد تجربه شما صحبت کند که باعث می شود شما یک متخصص در موضوع مورد نظر باشید که محصول اطلاعاتی شما را پوشش می دهد. شما باید در مورد اینکه چه آموزش هایی دارید و چه موفقیت هایی را که در زمینه خود به دست آورده اید صحبت کنید.

چند مورد ضروری (در صورت اعمال) شامل موارد زیر است:

  • تحصیلات شما
  • سمینارها ، دوره ها یا کنفرانس هایی که در آن شرکت کرده اید
  • انتشارات مرتبط
  • تاییدیه از همسالان محترم

بعد از اینکه در مورد صلاحیت های خود به عنوان یک متخصص صحبت کردید ، می توانید در مورد کمی از اطلاعات شخصی صحبت کنید. برخی از اطلاعات کلی پس زمینه همچنین برای خوانندگان خوب است زیرا به آنها زمینه و نگاهی می دهد که شما خارج از شغل هستید.

درباره جایی که بزرگ شده اید صحبت کنید در مورد سرگرمی یا علاقه های خود صحبت کنید. درباره نحوه ورود به حوزه انتخابی خود صحبت کنید. اطلاعات شخصی شما چقدر یا چقدر کم است به شما مربوط می شود اما ممکن است به خواندن برخی از بایوس در وبلاگ های افراد دیگر در صنعت شما کمک کند. آنها چه کار می کنند؟ آنها چه تأکید می کنند؟ به عنوان راهنمای خود از آن استفاده کنید.

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که تنوع زیستی شما متناسب با وبلاگ شما است ، به این معنی که اگر شما یک صدای کاملاً حرفه ای در پست های خود داشته باشید ، بایستی در مورد آن صادق باشد. و اگر سبکی بسیار مکالمه دارید ، ناگهان در زندگی خود سفت و سخت نشوید. قوام مهم است.

ملاحظات ساختاری

چند ساختاری وجود دارد که باید هنگام جمع آوری بیوگرافی موثر وبلاگ به آنها فکر کنید. قبل از اینکه یک کلمه را در صفحه پایین بیاورید ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید در شخص اول یا شخص ثالث بنویسید.

شخص اول بسیار مستقیم تر است و به شما امکان می دهد مستقیماً با خوانندگان خود صحبت کنید: “من در راگبی بزرگ شدم” ، در مقابل “تام ایور در راگبی بزرگ شد.” کمی لمس شخصی می تواند از نظر ارتباط شما با خوانندگان خود بسیار پیش برود.

شما همچنین می خواهید در مورد طول زندگی خود فکر کنید. باز هم ، این ارتباط زیادی با صنعت شما در ارتباط خواهد بود. به عنوان مثال یک وکیل حق بیمه زیستی بسیار طولانی تری نسبت به صاحب تجارت بوتیک خواهد داشت. اما باید تصمیم بگیرید که آیا فقط یک زیست نامه کوچک را در جعبه نویسنده در زیر پست های وبلاگ خود می خواهید – که در یک لحظه بیشتر در مورد آنها بحث خواهیم کرد – یک صفحه اختصاصی “درباره” یا ترکیبی از این دو. برای راهنمایی به رقبا مراجعه کنید و به یاد داشته باشید که بعضی اوقات کمتر کمتر است.

توجه: حتی اگر زندگی زیستی شما نسبتاً کوتاه باشد ، شما هنوز هم می خواهید چند خط زیر پست های خود را نشان داده و بقیه را در صفحه خود نشان دهید. پاک کننده تر است و باعث می شود صفحه کمتری به هم ریخته باشد.

جعبه نویسنده

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، جعبه نویسنده فضای کمی است که به طور معمول در زیر پست های وبلاگ نمایش داده می شود که حقایق سریع درباره نویسنده پست را ارائه می دهد. این امر خصوصاً مفید است اگر چندین نویسنده در وبلاگ خود داشته باشید.

افزونه های زیادی وجود دارد ، چه رایگان و چه حق بیمه ، این کار را انجام می دهند. در اینجا فقط تعداد انگشت شماری وجود دارد که ما مفید واقع شده ایم و ممکن است بخواهید در نظر بگیرید:

جالبترین جعبه نویسنده

جالبترین جعبه نویسنده

جالبترین افزونه نویسنده جعبه توسط Thematosoup مورد علاقه شخصی است زیرا به طور کامل کاری را انجام می دهد که همیشه بخواهید جعبه نویسنده را انجام دهید (بررسی کامل افزونه من جعبه نقد و بررسی افزونه وردپرس). شما می توانید آن را برای انجام هر کاری که می خواهید از یک جعبه زیستی اساسی تا چیزی پیچیده تر تنظیم کنید. می توانید برگه هایی را در بالای جعبه نویسنده اضافه یا حذف کنید تا اطلاعات بیشتری درباره شما مانند پروفایل رسانه های اجتماعی ، جدیدترین پست های وبلاگ خود و سایر موارد نشان داده شود. ما در واقع از نسخه سفارشی شده ای از جالب ترین جعبه نویسنده اینجا در WPExplorer استفاده می کنیم – جعبه بیو نویسنده من را بررسی کنید.

همچنین با یکپارچه سازی داخلی نویسندگی گوگل همراه است و می توانید CSS را به راحتی تنظیم کنید تا متناسب با موضوع وبلاگ شما یکپارچه شود. جالب ترین نویسنده جعبه 10 دلار قیمت دارد اما نسخه رایگان و باریک به نام آن وجود دارد جعبه نویسنده خیالی اگر می خواهید قبل از انجام هر نوع تعهد مالی ، آن را به یک درایو تست بدهید.

جعبه نویسنده بارگیری مجدد

جعبه نویسنده بارگیری مجدد

اگر به دنبال چیزهای بسیار ساده ای هستید که هنوز تمام اطلاعات شما را به روشی شیک نشان می دهد ، جعبه نویسنده بارگیری مجدد افزونه گزینه خوبی برای شماست.

عکس نویسنده شما و یک شرح مختصر زندگی نامه به راحتی و با ذکاوت در زیر هر یک از پست های وبلاگ شما نمایش داده می شود. برای افزودن آیکون های رسانه های اجتماعی باید افزونه ای به نام Author Box Reloaded را بارگیری کنید ، اما این ممکن است عیب برخی باشد.

باز هم ، این یک گزینه بسیار ساده است ، اما اگر به هیچ چیز قوی نیازی ندارید ، این یک روش خوب و رایگان برای نمایش زندگی خود است و به افراد اجازه می دهد که شما چه کسی هستند و چه کاری انجام می دهید.

درباره نویسنده سفارشی

درباره نویسنده سفارشی

درباره نویسنده سفارشی این افزونه جالب است زیرا یکی از معدود موارد موجود در آنجا نیست که نیازی به ایجاد حساب کاربری شخصی ندارد. به طور معمول ، شما باید پروفایل های مختلف کاربر ، هرکدام را با مجوزهای خاص خود تنظیم کنید ، تا بتوانید یک جعبه نویسنده را به کار بگیرید. اما این افزونه به شما امکان می دهد تا پروفایل شخصی را برای استفاده انحصاری با افزونه تنظیم کنید ، نه در خود داشبورد وردپرس.

شما می توانید زندگی خود را در این افزونه نمایش دهید ، اما دوست دارید با HTML و تمام پیوندهای رسانه های اجتماعی که دوست دارید. این یک روش ساده و ساده دیگر برای نمایش زندگی خود است.


نوشتن بیوگرافی قانع کننده برای سایت وردپرس شما دشوار است. خلاصه کردن تمام تجربه مربوط به شما در یک فضای کوتاه کار دشوار است. و تصمیم گیری در مورد نحوه نمایش این اطلاعات نیز می تواند سخت باشد. اما امیدوارم اکنون درک دقیقی در مورد چگونگی نوشتن و ارائه اطلاعات “درباره من” داشته باشید و می توانید با اطمینان ادامه دهید.

در بیوگرافی وبلاگ شما چیست؟ آیا شما حتی یکی دارید؟ یا این یکی از پروژه های روز بارانی شماست؟ ما دوست داریم شنیدن مطالب شما در مورد بیوگرافی وبلاگ ، آنچه باید و نباید شامل آن باشد ، و روش مورد علاقه شما برای نمایش آن را بشنویم. در کامنت ها صدا کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector