مشاوره ساده برای یافتن و استخدام یک توسعه دهنده قالب وردپرس

اگر مدتی است که وب سایت شخصی خود را اداره کرده اید ، یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که شما در فکر ایجاد یک تم سفارشی هستید تا از جمعیت دور شوید. در حالی که تم ها و چهارچوب های حق بیمه شما را به مراتب دور می کنند ، چیزی شبیه به داشتن یک موضوع توسعه یافته با نیازهای دقیق شما وجود ندارد..


شما ممکن است با یک مضمون تمایل داشته باشید تا به شکلی که می خواهید بنظر برسید اما تقریباً همیشه چیزی وجود دارد که کاملاً درست نیست. سفارشی سازی هایی که شما با موضوع موجود انجام می دهید تقریباً هرگز باعث نمی شود وب سایت شما دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسید.

مشکل این است که شما بیش از حد مشغول اجرای سایت هستید. شما وقت و حوصله ندارید که یاد بگیرید رمزگذاری کنید یا آن تغییرات را به تنهایی انجام دهید. به جای اینکه از جنبه توسعه WordPress گرفتار شوید ، چرا از رویکرد معقول استفاده نکنید و خود را به عنوان یک توسعه دهنده تم وردپرس استخدام کنید تا یک موضوع سفارشی برای شما بسازد?

تصمیماتی برای تصمیم گیری قبل از استخدام یک توسعه دهنده

قبل از شروع جستجوی برنامه نویس برای ایجاد موضوع سفارشی ، باید دو مورد را انتخاب کنید.

اولا: شما باید تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید کسی را برای هر دو طراحی پیدا کنید یا خیر و موضوع خود را توسعه دهید ، یا اینکه آیا می خواهید آن کار را به دو بخش مجزا آن تقسیم کنید.

همه توسعه دهندگان فرآیند کامل ایجاد یک موضوع را انجام نمی دهند. به احتمال زیاد یک توسعه دهنده می تواند یک فایل PSD از طرح نهایی را بگیرد و یک موضوع کاری از آن ایجاد کند.

توصیه می کنم پروژه را در مراحل طراحی و توسعه جداگانه تقسیم کنید. این به شما امکان می دهد افرادی را پیدا کنید که در هر جنبه تخصص دارند. شما می توانید با یک طراح کار کنید تا نگاه شما به کمترین جزئیات به جایی برسد که بتواند مشاوره سازنده و ماهرانه ای را ارائه دهد.

پس از اتمام طراحی موضوع ، می توان آنرا به یک توسعه دهنده منتقل کرد که تنها تمرکز آن تبدیل این طرح به یک موضوع کاری است. این آنها را از هرگونه تصمیم گیری و بحث درمورد طراحی خلاص می کند تا بر آنچه در بهترین نتیجه هستند متمرکز شوند.

دوم ، و احتمالاً از همه مهمتر ، شما باید بدانید که از یک موضوع جدید چه می خواهید. بدون تصور روشن درباره چگونگی ظاهر و عملکرد وب سایت شما ، هیچ نکته ای در این مورد وجود ندارد.

ممکن است وقتی بحث را با یک طراح بحث می کنید ، این جزئیات تغییر کند ، اما انتخاب اصلی ، طراحی و عملکردهای سایت باید از همان ابتدا در ذهن شما روشن باشد.

یافتن برنامه نویسان موضوع

هنگامی که یک فایل PSD کامل از طراحی سایت داشته باشید ، اکنون می توانید به دنبال کسی باشید که همه این موارد را برای شما جمع کند.

چندین مکان وجود دارد که می توانید برای یافتن یک توسعه دهنده برای انجام کار ، به آنجا بروید. یکی از بهترین مکانها برای شروع این است که در واقع از طراحانی که با او کار کرده اید بپرسید که آیا می توانند کسی را توصیه کنند.

معمول است که طراحان و توسعه دهندگان با یکدیگر همکاری کنند و یکدیگر را به مشتریان توصیه کنند. اگر طراح شما کسی را دارد که به او اطمینان دارد یک کار خوب را انجام دهد ، قطعاً ارزش صحبت با آنها را دارد. آنها ممکن است برای شما ایده آل برای کار با شما نباشند ، اما از آنجا که در حال حاضر با توصیه کسی که به او اعتماد دارید ، می توانید چندین مانع بالقوه را پشت سر بگذارید.

گزینه دیگر برای پیدا کردن یک توسعه دهنده استفاده از یکی از سایت های مناقصه مانند کار کردن. یا می توانید آخرین سایت مبتنی بر سرویس Envato را Envato Studio امتحان کنید. این سایتها برای پیدا کردن توسعه دهندگان با کیفیت عالی نیستند ، زیرا اکثر افراد پس از ساختن یک نمونه کار مناسب ، کارشان را پشت سر می گذارند. با این حال ، ممکن است یک توسعه دهنده جدید پیدا کنید که مشتاق ایجاد یک نمونه کار باشد و کار را به مراتب ارزان تر از آنچه انتظار دارید در جاهای دیگر انجام دهد. من شخصاً از این گزینه جلوگیری می کنم ، اما اگر با بودجه اندکی کار می کنید ممکن است راه حل خوبی برای شما باشد.

یکی دیگر از گزینه های ساده و در عین حال مؤثر ، جستجوی Google برای توسعه دهندگان WordPress در منطقه شما است. واقعاً می تواند خیلی ساده باشد. تعداد زیادی از افراد را پیدا خواهید کرد که قادر به انجام کار باشند و استفاده از شخصی در محلی ممکن است گزینه بهتر از شما در کشور دیگری باشد.

گزینه محلی به طور بالقوه به شما امکان می دهد شخص را ملاقات کنید ، یا حداقل در طول پروژه با فواصل منظم با آنها صحبت کنید. این امکان وجود دارد که اگر از شخصی محلی استفاده کردید ، ممکن است شما با استعدادترین توسعه دهنده کار را پیدا نکنید ، اما این می تواند با توانایی شما در بحث چهره به چهره با آنها جبران شود. این واقعاً بستگی به این دارد که شما را در هنگام اجرای پروژه چه چیزی را راحت تر به دست آورد.

انتخاب برنامه نویس خود

پس از انتخاب برنامه نویسان ، باید تصمیم بگیرید که چگونه می توانید آن انتخاب را برای شخصی که با او کار می کنید کاهش دهید.

شما باید مطمئن شوید که آنها قادر به انجام کار هستند و کار با آنها آسان است. سریعترین راه برای انجام این کار ، نگاه به وب سایت آنها است. وب سایت توسعه دهنده باید حرفه ای به نظر برسد و شما را تحت تأثیر قرار دهد. اگر آنها وب سایت بدی دارند ، چرا به آنها اعتماد می کنید تا یک کار خوب با شما انجام دهند?

شما باید بتوانید در سایت خود سبد مشتری از مشتریان قبلی و توصیفات مشتری را به طور ایده آل پیدا کنید. اعتماد به كسی كه ثابت كرده است كه می تواند این كار را انجام دهد ، آسانتر است و چندین مشتری نیز به آنها توصیه می كنند.

این به این معنی نیست که یک توسعه دهنده که نمی کند این چیزها خوب نیست استخدام شخصی که به سؤالات اولیه درباره صلاحیت شما پرداخته است ، بسیار ساده تر است قبل از اینکه حتی از آنها سؤال کنید.

تنظیم دستورالعمل های پروژه و قرارداد

پس از تصمیم گیری در مورد توسعه دهنده خود ، باید پروژه و همه نقاط عطف را به صورت کتبی تعریف کنید. هرگز شغلی مانند این را بدون عقد قرارداد و هزینه هزینه در محل شروع نکنید. همیشه.

این ایده خوبی است که قبل از شروع کار موارد مشخصی را به صورت مکتوب تنظیم کنید تا هم شما و هم توسعه دهنده بدانید که از هرکدام از شما چه انتظاری دارد.

مواردی وجود دارد که باید در هر رهنمود و قراردادی که دارید درج کنید.

 • هزینه کامل پروژه و نحوه تقسیم آن هزینه (پیش پرداخت / نقاط عطف / ​​موارد دیگر)
 • تست و تجدیدنظر در الزامات موضوع قبل از پخش زنده
 • اینکه این پروژه کار برای استخدام است و تمام حق چاپ توسط شما حفظ می شود
 • روش ها و دفعات ارتباط (ایمیل / تلفنی / حضوری)
 • زمان تخمین زده شده برای تکمیل پروژه

ممکن است موارد دیگری برای شما یا خاص برنامه نویس باشد که باید در قرارداد وارد شوند وجود دارد. آنچه باید به خاطر بسپارید این است که این یک توافقنامه تجاری است و باید آن را به همان اندازه خاص یا آرام تر از آنچه لازم دارید انجام دهید.


پیدا کردن و کار کردن با یک توسعه دهنده خوب یک چشم انداز دشوار یا مشکل آفرین نیست. هزاران نفر از برنامه نویسان عالی در آنجا هستند. شما می خواهید با شخصی با استعداد کار کنید ، اما بیش از این می خواهید با شخصی که قابل اعتماد و لذت بردن است ، همکاری کنید.

مهم نیست که یک توسعه دهنده چقدر استعداد دارد ، اگر آنها نتوانند مهلتی را تحقق بخشند یا از همکاری با آنها وحشتناک هستند ، شما از استفاده از آنها پشیمان خواهید شد.

وقتی برنامه نویس پیدا می کنید که یک کار عالی انجام دهد و به خوبی با شما همکاری کند ، برای سایر پروژه ها با آنها همراه باشید. هنگامی که به دنبال توسعه دهندگان هستید ، آنها را به دوستان و سایر افراد در شبکه خود توصیه کنید. اگر می توانید با کسی رابطه خوبی برقرار کنید ، احتمالاً آنها برای کمک به شما به آن مرحله برمی گردند ، که این تنها عملکرد آنها را بهتر می کند.

آیا یک موضوع سفارشی برای وب سایت خود ساخته اید؟ چگونه یک توسعه دهنده پیدا کردید و چه توصیه و توصیه ای برای این روند دارید؟ ما دوست داریم که در مورد آن در نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map