چگونه وب سایت وردپرس خود را “خارج از سایت” تبلیغ کنید

نحوه تبلیغ و ترویج وب سایت وردپرس

هر زمان که مردم در مورد تبلیغات خارج از سایت فکر می کنند ، بازاریابی از طریق ایمیل بلافاصله به ذهن خطور می کند. اما جدا از ایجاد یک کمپین ایمیل پویا ، چه کار دیگری می توانید برای ارتقاء خارج از سایت وب سایت وردپرس خود انجام دهید?


در این مقاله ما انواع مختلفی از تکنیک های خارج از سایت را بررسی می کنیم که می توانید بصورت آنلاین و آفلاین آن را پیاده سازی کنید تا به شما در رسیدن به مخاطبان گسترده تری کمک کرده و به وب سایت وردپرس خود ترافیک را هدایت کنید. از ارسال مهمان و میزبانی پادکست ، گرفته تا انواع استراتژی های رسانه های اجتماعی ، تبلیغات محلی و حضور حضوری در رویدادها ، امیدوارم نکاتی را در اینجا پیدا کنید که به شما در تبلیغ سایت خود کمک می کند.

ارسال نامه های مهمان

ارسال مهمان راهی عالی برای تبلیغ غیررسمی وب سایت وردپرس شما است. ارسال مهمان هنگامی است که شما یکی از پست های شخصی خود را در وب سایت شخص دیگری منتشر می کنید. اگرچه اغلب به صورت رایگان است ، اما شما زندگی نامه خود را با لینک به سایت خود که در زیر مقاله نمایش داده می شود دریافت خواهید کرد. بنابراین ، مقاله شما نه تنها به شما کمک می کند تا به مخاطبان جدیدی برسید بلکه باید به سایت شما نیز هدایت شود.

برای شروع ارسال مهمان ، با وب سایتهایی در یک مکان مشابه به عنوان سایت خود و همچنین رقابت مستقیم خود تماس بگیرید. خوانندگان این سایت مخاطبان هدف شما هستند و این افرادی هستند که می خواهید با پست های مهمان خود سعی کنید به آنها برسید.

هنگامی که می نویسید یک پست میهمان ، اگرچه به صورت رایگان مطالب را ارائه می دهید ، مقالات شما همچنان باید از بالاترین استاندارد باشد. موضوعاتی را انتخاب کنید که جالب ، منحصر به فرد هستند و به خوانندگان کمک می کنند تا نوعی مشکل را حل کنند. خوانندگان تصمیم می گیرند که وب سایت شما بر اساس ارزش و کیفیت پست مهمان ارزش بازدید داشته باشد ، بنابراین مطمئن شوید که آنها را تحت تأثیر قرار داده اید.

در پادکست ها ظاهر شوید

پادکست ها

حضور به عنوان مهمان در پادکست های سایت دیگر روش دیگری برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر و هدایت ترافیک به وب سایت شما است. مجدداً باید برای ارتباط با انواع سایتهای مختلف از این راه خارج شوید تا بپرسید که آیا می توانید در پادکستهای آنها صحبت کنید یا خیر. اطمینان حاصل کنید که این پادکست ها به نوعی با طاقچه شما ارتباط دارند ، بنابراین مخاطبی که به آن می پردازید ، بازار هدف شماست.

ممکن است از شما خواسته شود که پادکست را میزبانی کنید یا میهمان مصاحبه شوید. در هر صورت ، برنامه هایی را که می خواهید بگویید با دقت برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که خردی که ارائه می دهید برای کسانی که می خواهید از آنها درخواست کنید ارزشمند است. همچنین مهم است که شخصیت شما در پادکست ظاهر شود. این به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا از نظر احساسی با شما ارتباط برقرار کنند و شانس بازدید آنها از سایت شما را افزایش می دهد.

قبل از توافق با صحبت کردن در پادکست ، بررسی کنید که سازنده برای تبلیغ وب سایت شما و به اشتراک گذاشتن آدرس وب سایت خود با شنوندگان از شما خوشحال است. در صورت امکان مقداری (در سایت خود) تهیه کنید که از موضوع پادکست پشتیبانی کند و برای مخاطبان مفید است. سپس می توانید URL را برای محتوای اضافی در پادکست به اشتراک بگذارید ، و شنوندگان را به وب سایت خود ترغیب کنید.

پادکست خود را ایجاد کنید

itunes

ایجاد پادکست خود و لیست کردن آن در iTunes یک راه عالی دیگر برای تبلیغ سایت شما است. به راحتی می توانید با وردپرس پادکست ایجاد کنید. میلیون ها نفر از آنها بارگیری می کنند iTunes, بنابراین با اضافه کردن پادکست (یا سری پادکست) در اینجا ، وب سایت شما در معرض مخاطبان عظیمی قرار خواهد گرفت.

در هنگام پادکست خود می توانید محتوای سایت خود را تأیید کنید و به طور ظریف توضیح دهید که چرا شنوندگان باید از سایت شما بازدید کنند. بیش از حد نکنید. هیچ کس نمی خواهد به پادکست گوش دهد که همه تبلیغاتی است و هیچ ماده ای ندارد. پادکست ها را بر اساس مباحث جالب و مفید ، همیشه مربوط به طاقچه وب سایت خود ایجاد کنید. اگر مخاطبان شما از آنچه می شنوند تحت تأثیر قرار می گیرند ، بیشتر احتمال دارد سایت شما را بررسی کنند.

بررسی ها و رتبه بندی ها یک جنبه مهم برای بزرگتر کردن آن در iTunes است. بررسی های مثبت تری که مخاطبان هدف شما بیشتر از آن دارند ، بارگیری پادکست شماست ، حتی اگر قبلاً از شما یا وب سایت شما نشنیده باشند. برای ایجاد تعداد نظرات خود ، در پایان هر پادکست به شنوندگان خود یادآوری کنید که نظر خود را برای شما ترک کنند.

در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید

بافر

حضور دائم و درگیر در رسانه های اجتماعی روشی مؤثر برای ایجاد پایگاه هواداران اجتماعی شما است. این به شرح زیر است که می توانید محتوای خود را با آن به اشتراک بگذارید و وب سایت خود را تبلیغ کنید.

اولا ، باید مشخص کنید که مخاطبان شما در کجا قرار دارند. سپس آن کانال های رسانه های اجتماعی را مورد توجه خود قرار دهید. هر روز وقت خود را صرف دوست داشتن و اشتراک گذاری پست های دیگران کنید. دیگران را در طاقچه خود دنبال کنید و در مورد تصاویر آنها نظر دهید. و مقالات و مطالب مربوطه را از وب سایت وردپرس خود ارسال کنید.

با استفاده از ابزاری خودکار مانند بافر شما را قادر می سازد در رسانه های اجتماعی حتی وقتی خواب هستید فعال باشید. با برنامه ریزی مقالات خود می توانید به صورت خودکار پست های وردپرس را با Buffer به اشتراک بگذارید تا در هر ساعت از شب و روز منتشر شود. بافر همچنین به شما امکان می دهد تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود را از یک داشبورد مدیریت کنید ، در وقت خود را برای ورود به سیستم و حساب های مختلف صرفه جویی می کنید ، و به شما کمک می کند تا استراتژی اجتماعی خود را به خوبی سازماندهی کنید.

ایجاد یک صفحه فیس بوک

صفحه فیس بوک

آ صفحه فیس بوک برای ارتقاء مشاغل خود یک روش عالی برای ایجاد یک انجمن درگیر در اطراف وب سایت شما است. از آنجا که فیس بوک هنوز بزرگترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی است ، با بیش از 2 میلیارد کاربر ماهانه ، یک صفحه فیس بوک تقریباً ضروری است..

یک صفحه موفق در فیس بوک باید دائماً با اطلاعات جالب و مفید به روز شود. سؤالات را بپرسید و به آنها پاسخ دهید ، مردم را ترغیب به ارسال در صفحه خود و بحث در مورد انواع مختلف کنید. اطمینان حاصل کنید که صفحه شما پیوندهایی به وب سایت شما دارد و این امکان را برای دسترسی آسانتر به دنبال کنندگان فیس بوک خود در وب سایت وردپرس فراهم می کند.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه در فیس بوک ، باید برای تبلیغ صفحه خود هزینه پرداخت را در نظر بگیرید. تبلیغات فیس بوک به راحتی تنظیم می شود و به اطمینان حاصل می کند که پست های شما دنبال کننده های جدید بالقوه را هدف قرار می دهد ، و همچنین به دنبال کنندگان فعلی شما می رسد. همچنین می توانید بازاریابی را تنظیم کنید و صفحه خود را برای افرادی که از سایت شما بازدید کرده اند اما هنوز در Facebook دنبال نشده اند ، تنظیم کنید.

پس از ایجاد موارد زیر در Facebook ، یک بستر فعال دارید که می توانید محتوای وب سایت خود را به اشتراک بگذارید ، وب سایت خود را تبلیغ کرده و خدمات و محصولات خود را به بازار عرضه کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که صفحه شما باید ارزش خود را به خوانندگان شما اضافه کند. صفحه خود را بیش از اندازه تبلیغاتی یا فروش نکنید زیرا پیروان شما را از دست می دهد.

اجرای مسابقات در رسانه های اجتماعی

اجرای مسابقات در رسانه های اجتماعی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن نام تجاری شما با مخاطبان گسترده تر و تبلیغ محتوای یا محصولات سایت شما است. فیس بوک مخصوصاً خود را به مسابقات خوبی می بخشد ، و من مطمئن هستم که بیش از چند مورد از مسابقات توسط دوستانتان به اشتراک گذاشته شده است..

سازماندهی یک رقابت در فیس بوک بسیار آسان است. نگران نباشید ، یک پست حاوی یک تصویر از آنچه می توان برنده شد ایجاد کنید. بینندگان فیس بوک باید برای ورود به مسابقه ، صفحه شما را دوست داشته و پست شما را به اشتراک بگذارند. این منجر به دنبال کننده های جدید می شود و به بازاریابی وب سایت شما کمک می کند.

برای شروع ، ابتدا لازم است جایزه را انتخاب کنید هدیه دادن هر چه این جایزه بهتر باشد ، علاقه بیشتری به رقابت شما ایجاد می کند. با این حال ، همیشه اطمینان حاصل کنید که این موضوع به طاقچه وب سایت وردپرس شما مربوط می شود ، و اینکه می توانید چنین هزینه ای را ارائه دهید. شما باید کمی در مورد تحقیقات در مورد بخش های منطقه خود تحقیق کنید. برخی کشورها ، ایالت ها و / یا شهرها قوانینی در مورد ارزش های اعطای جایزه دارند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده جایزه ای به ارزش 600 دلار یا بیشتر از شما خواسته است تا در پایان سال به برنده جوایز فرم 1099 متفرقه ارسال کنید تا در مالیات های خود درج کنید..

پس از انتخاب یک جایزه ، باید طرح بندی کنید قوانین. این شامل مشخص شدن جایزه و ارزش آن ، مدت زمان تحویل ، روش ورود ، چه کسی می تواند وارد شود ، چگونه برنده انتخاب می شود و موضوعات فنی (نحوه برخورد با ورودی های تکراری ، قطع برق ، فاجعه طبیعی و غیره) را شامل می شود. اگر از یک سرویس شخص ثالث مانند استفاده می کنید رافلکوپتر, آنها یک ژنراتور قوانین و قوانین دارند که این قانون را بسیار ساده تر می کند.

قدم بعدی زیبایی خاصی است عکس جایزه یک عکس جذاب و چشم نواز به جلب توجه مردم کمک می کند و آنها را تشویق می کند مانند صفحه خود برای شرکت در مسابقه شرکت کنند و پست خود را به اشتراک بگذارند.

در آخر اینکه ، پس از یک دوره زمانی مشخص ، باید برنده را اعلام کنید. از این مورد بزرگ استفاده کنید و به پیروان فیسبوک خود نسبت به رقابتی که در آن شرکت کرده اید یادآوری کنید و تبلیغ سایت خود را ادامه دهید.

کانال YouTube خود را ایجاد کنید

YouTube

ایجاد کانال YouTube خودتان یکی دیگر از روشهای مؤثر برای ارتقاء خارج از سایت وب سایت وردپرس شماست. روزانه پنج میلیارد ویدیو در YouTube مشاهده می شود ، بنابراین یک بستر عالی برای کمک به شما برای دستیابی به یک بازار جدید و همچنین هدایت ترافیک به سایت شماست..

برای ایجاد کانال YouTube خود ، به سادگی ثبت نام کنید و اطلاعات لازم را اضافه کنید. این شامل نام دادن به کانال شما ، بارگذاری نماد وب سایت در کانال شما ، نوشتن توضیحات و افزودن پیوند به وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی.

تولید فیلم برای کانال YouTube شما می تواند بسیار زمان بر باشد. برای صرفه جویی در وقت خود در زمینه اختراع مجدد چرخ ، سعی کنید مطالبی را که قبلاً در وب سایت خود ارسال کرده اید به صورت متن تولید کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که محتوا به نوع مخاطبی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید ، و همچنین اطمینان حاصل کنید که خودتان را نساخته اید مرتبط است.

کارهای تشویقی برای تشویق بینندگان کانال YouTube خود برای بازدید از وب سایت شما وجود دارد. با یک تماس برای اقدام و آدرس وب سایت خود برای هر فیلم توضیحی بنویسید. در ویدیوی خود درباره محتوا از وب سایت خود بحث کنید و URL صفحه را به اشتراک بگذارید که در آن بینندگان می توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند. و از YouTube استفاده کنید کارت, به شما این امکان را می دهد تا به هر ویدیویی که پیوندهایی به وب سایت وردپرس شما نشان می دهد ، یادداشت اضافه کنید.

در رویدادها شرکت کنید

Wordcamp

و همچنین آنلاین ، فعالیتهای آفلاین زیادی وجود دارد که می توانید برای کمک به بازاریابی وب سایت وردپرس خود نیز در آن شرکت کنید. وردپرس فرصتی عالی برای دیدار با افراد همفکر و کمک به نام و نام تجاری شما در بین انجمن وردپرس است. هنگامی که افراد با شما ملاقات کرده و ارتباط عاطفی برقرار کرده اند ، احتمالاً در آینده به یاد می آورند ، بازدید می کنند و حتی سایت خود را به دیگران توصیه می کنند. ملاقات های محلی یا کنفرانس های صنعت از دیگر فرصت های خوب بازاریابی است که می تواند مثمر ثمر باشد.

تبلیغات محلی را در نظر بگیرید

اگر یک فروشگاه فیزیکی یا محل کار خود داشته باشید ، تبلیغات محلی در کسب و کار و وب سایت شما می تواند سودمند باشد. تبلیغات را در رادیو محلی یا در روزنامه ها یا مجلات محلی در نظر بگیرید. حمایت مالی از یک رویداد یا یک تیم ورزشی محلی نیز ممکن است راه خوبی برای ارتقاء مشاغل و هدایت ترافیک به وب سایت وردپرس شما باشد.

بسته بندی کردن

همه روشهای بازاریابی خارج از سایت ذکر شده در این مقاله برای طاقچه سایت شما مناسب نخواهد بود. تکنیک هایی را انتخاب کنید که فکر می کنید با وب سایت وردپرس شما مناسب ترین است. سپس یک برنامه عملی ایجاد کنید تا هر استراتژی برای شما عملی شود. موفق باشید!

برای ارتقاء وب سایت وردپرس به صورت غیر رسمی از کدام راهکارها استفاده خواهید کرد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map