تست عملکرد وردپرس: چرا ، چگونه و از کدام ابزارهایی استفاده کنید

تعداد مقالاتی که به عنوان راهنما برای عملکرد در وردپرس نوشته شده اند ، تعداد مطالب اختصاص داده شده به موضوع در دست است ، اما در مورد ابزارهایی که ما برای اندازه گیری استفاده می کنیم ، چیست؟?


ابزارهای آنلاین و نرم افزاری که ما استفاده می کنیم بخش بزرگی از معادله است. یک ابزار اشتباه یا نتایج نادرست می تواند شما را گمراه کند. امروز ما می خواهیم دقیقاً برعکس عمل کنیم ، امروز می خواهیم معیارها را محک بزنیم و ببینیم که آیا می توانیم ایده خود را بهتر از آنچه خوب است ، چه چیزی قابل قبول است و چه حتماً هنگام تلاش برای تجزیه و تحلیل سایتهای خود به نیاز خود استفاده کنیم ، بیابیم. برای سرعت.

ستارگان شب قرار است: GTMetrix ، تست سرعت KeyCDN ، ابزارهای Pingdom ، بینشهای Google Pagespeed ، صفحه وب و ابزارهای سرعت مونیتیت. ما در مورد نقاط قوت و هفته درباره هر کدام صحبت خواهیم کرد و سپس نتایج را به شما ارائه می دهیم.

برای تکنسین حرفهایها

برای این مقاله ما می خواهیم از یک وب سایت و خدماتی استفاده کنیم که مطمئن هستیم برای عملکرد بهینه مناسب است. این سایت یک مجله بازی دیجیتالی ، بسیار بهینه و همراه با مقالات زیاد خواهد بود. این سایت با استفاده از CSS minified ، حافظه نهان استاتیک HTML ، JS minified ، یک CDN و تحت HTTP / 2 در حال اجرا است. در سمت سرور آن بر روی یک پردازنده Xeon ، 24 رشته ، 24 گیگابایت رم ، اتصال Gigabit در حال اجرا است و آن را در یک مرکز داده در کارولینای شمالی میزبانی می کنید ، مقدار درخواست سرور حداقل است و بسیار کم مورد استفاده ، پردازنده است. استفاده برای تعداد 12 هسته و 24 نخ بسیار فراتر از 0.5 است ، nginx با حافظه نهان بارگذاری شده و تحت PHP 7.1 RC در حال اجرا است.

تست ابزارهای عملکرد وردپرس

تمام معنی فنی اینست که این یک سرور قدرتمند است که درون یک مرکز داده قابل اعتماد میزبان وب و وب سایت بهینه است. به یاد داشته باشید ، این مقاله در مورد است محک معیارها, برای این منظور نزدیکترین سرور را به مبدا خود انتخاب خواهیم کرد ، یعنی نیویورک و دالاس چون نمی خواهیم سرعت شبکه را در نظر بگیریم اما معیار دقت. تمام ابزارهای آنلاین به ما امکان انتخاب دالاس / نیویورک را دادند به استثناء صفحه وب که همیشه در نیویورک با ظرفیت بیش از حد روبرو است و ما را مجبور می کند که برای انجام آزمایشات به کالیفرنیا EC2 برویم..

ما قصد داریم اندازه گیری کنیم زمان بار با توجه به هر ابزار و سپس جدول مقایسهای بین آنها را به شما ارائه خواهیم داد ، نکته این مقاله مشاهده تغییرات آزمایش و تعیین اینکه کدام یک دقیق ترین ، سریع و آسان برای استفاده برای شایستگی یک توصیه است. نکته این مقاله این است که به شما نشان دهد که چرا برخی از آزمایشات کاملاً بی فایده هستند حتی از طرف ستاره های بزرگی مانند گوگل.

ما تست ها را بر روی هر سرویس 3 بار انجام خواهیم داد. بدون آگهی بیشتر ، بگذارید ببینیم آنها چگونه به آزمایشات پاسخ می دهند.

تست 1: GTMetrix

GTMetrix یک ابزار محک خوب با یک رابط کاربری بسیار خوب است که به شما امکان می دهد نه تنها زمان بار را ببینید بلکه می توانید در مورد نمره Google Pagespeed و YSlow از Yahoo اطلاعات کسب کنید. پس از اتمام معیار ، لیستی از مواردی را که GTMetrix برای رفع مشکل در نظر می گیرد به شما نشان می دهد.

لازم به ذکر است که GTMetrix تمایل به استفاده از سرور کانادایی به عنوان نقطه شروع را دارد ، این همان چیزی نیست که ما می خواهیم ، بنابراین بهتر است از GTMetrix استفاده کنید. هنگام ثبت نام به شما امکان تغییر URL آزمایش ، مرورگر و نوع اتصال را می دهد.

اولین اجرای مسابقه امتیاز به ما داد ب و ب برای هردو صفحات Google و یسلو, این چیزی نیست که ما بیش از حد به آن اهمیت می دهیم ، همانطور که بعداً در Insights Pagespeed مشاهده خواهید کرد. زمان واقعی بارگیری 3.3 ثانیه اول اجرا ، 4.0 ثانیه دوم و 1.1 ثانیه برای آخرین اجرا بود. در حقیقت ، این تغییرات بسیار زیاد است ، در حالی که 2.9 ثانیه است! علاوه بر این ، هنگام انجام آزمایش ، بار را بر روی سرور خودمان نظارت می کردیم و تأیید می کنیم که آن را به خوبی زیر 0/5 نشان می دهد که به وضوح نشان می دهد که تغییرات به شدت از GTMetrix و شبکه می آید ، نه از طرف سرور.

GTMetrix در زمان بار ، مدت زمان نتایج مداوم نمی دهد.

این یک مشکل است ، برای اینکه GTMetrix یک ابزار قابل اعتماد باشد باید نمره دقیق تری کسب کند. خواهید دید که با سایر ابزارها نتایج بهتری کسب کردیم. GTMetrix زمان بارگذاری شده کامل را نه زمان جزئی که برای شروع به کار در وب سایت نشان می دهد ، اندازه گیری می کند. از آنجا که سایت ما از بارگیری تنبل تصویر استفاده می کند ، این یک نمایش عادلانه از آنچه کاربر در هنگام باز شدن وب سایت انتظار دارد ، نیست ، حتی بیشتر ، تغییر بسیار زیاد از 4 ثانیه به 1.1 ثانیه بدان معنی است که نمی تواند به درستی آنچه را که اتفاق می افتد را شناسایی کند.

ما می خواستیم مطمئن شویم که این تقصیر ما نیست ، بنابراین مجموعه دیگری از آزمایشات را اجرا کردیم و 3.7s ، 1.2s و 5s گرفتیم که هنوز هم بسیار آشفته است. GTMetrix پس از آن بعنوان گزینه ای مناسب برای شناسایی بهینه سازی های احتمالی اما باقی می ماند شما نباید به زمان واقعی بار اعتماد کنید می دهد.

تست 2: تست سرعت KeyCDN

تست سرعت KeyCDN ابزاری به سادگی است که بارگذاری دارایی و کل مدت زمان لازم برای تکمیل وب سایت را به شما نشان می دهد. ما دالاس را به عنوان سرور منبع انتخاب کردیم و آن را واگذار کردیم.

این نمایندگی بارگذاری دارایی و مدت زمان بارگیری هر قسمت است.

با این نتیجه می بینید که کل مدت زمان لازم در زمان 2.4 ، 3.1 و 2.8 ثانیه در محدوده 2.4 تا 3.1 است که این تغییرات 0.7s بین بدترین / بهترین نمره است. درست از خفاش این آزمایش بسیار معتبرتر از GTMetrix در زمان واقعی بار و ابزاری بسیار بهتر برای آزمایش سریع یک سایت است. این شامل تمام ابزارهایی نیست که GTMetrix برای بهینه سازی سایت دارد اما برای کاربران با تجربه یک ابزار بسیار بهتر از آنجایی که تست ها سریعتر و دقیق تر هستند. این یک ابزار بسیار ساده است که به نظر می رسد کار کند.

آزمون 3: ابزارهای Pingdom

ابزارهای Pingdom یکی از شناخته شده ترین ابزارهای محک است و به زودی خواهید فهمید که چرا. بگذارید آن را آزمایش کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

اجرای اول بار کلی 2.22s را به ما ارائه می دهد ، دوم اجرای نتیجه 1.86s و سوم سوم 1.85s! شما به وضوح می توانید ببینید که این آزمایش چقدر دقیق است وقتی تقریباً می توانید یک آزمایش را تکرار کنید و تقریباً نتایج یکسان را بدست آورید ، تغییر کمتر از 1 ثانیه از 2.22 به 1.86 که تغییرات 0.37 است! ابزار معیار همچنین اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد ، مانند اطلاعات خوب در مورد آنچه باید بهبود یابد و یک ورود خوب و بسیار دقیق از دارایی ها باشد. شما حتی می توانید هر بار بار دارایی را کنترل کرده و FTTB (اولین بایت به بایت) را بررسی کنید ، در سایر تست ها موجود نیست.

تست 4: Google Pagespeed Insights

صفحات بینش ابزار Google برای بهینه سازی سرعت است ، پس از یک مرحله 3 این همان چیزی است که ما بدست آورده ایم.

بنابراین .. بدون بار ؟، اولین بار برای بایت اطلاعات ؟، هیچ دارایی در حال بارگذاری درخت؟ و در مورد نمره چطور؟ چطور ممکن است که سایت ما در هنگام واقعی بودن برای تلفن های موبایل خیلی بد باشد ابزار تست موبایل جدید از Google به ما نشان می دهد وضعیت سبز

این نتیجه حاصل از ابزار جدید آزمایش تلفن همراه Google است. آنها حتی عصبی برای گفتن دارند “خطایی در بارگیری دارایی وجود دارد” اما حدس می زنید که چیست؟ خطا از کتابخانه Google Analytics!

به عبارت دیگر. Google Pagespeed Insights هیچ نتیجه ای از سرعت را برای هر چیزی ارائه نمی دهد ، در عوض لیستی از مواردی را که باید بهبود ببخشید به شما می اندازد و در بالای آن یک نمره را به شما می اندازد و تصور نمی کنید چگونه به وجود آمده است که حتی با ابزار مخصوص موبایل خود متناقض است. تست.

توضیح ساده است. Google Pagespeed Insight کاملاً و کاملاً بی فایده است. امتیازی که به آن اضافه می شود براساس “چیزهایی که گوگل معتقد است باید بهینه سازی شوید” ساخته شده است و نه بر اساس سرعت واقعی سایت.

توصیه ما این است که هرگز از Google Pagespeed برای هر چیزی که مربوط به سرعت باشد استفاده نکنید ، بهینه سازی ابزاری که با سایر ابزارهای همان شرکت متناقض باشد مانند تلاش برای شلیک یک توپ پرواز در آسمان ، در شب ، کور و با باد زیاد است..

تست 5: WebPageTest

صفحه وب یکی دیگر از ابزارهای مفید شبیه به GTMetrix است.

اولین چیزی که در صفحه وب متوجه شدیم این است که سرور آنها در نیویورک واقعاً بیش از حد ظرفیت دارند. بعد از 40 دقیقه انتظار در خط ، مجبور شدیم سرورها را به California EC2 تغییر دهیم. همانطور که از نتایج می بینید ، ما تحت تأثیر قرار نگرفتیم.

اول این که یک سند را در 8.7s کامل می کند ، اجرای دوم در 7.0s و سوم در 8.0 که یک تغییر 1 ثانیه است ، بالاتر از تغییرات تست سرعت KeyCDN از 0.7 با 3 برابر زمان انتظار بیشتر است. بارگذاری دارایی بسیار آشفته است ، گاهی اوقات اولین بایت برای بالا رفتن امتیازها در حالی که دیگران نمرات بهتری دارند نشان می دهد. Pingdom Tools برای اولین بار از 0.6 ثانیه برای بایت کردن گزارش می دهد ، در حالی که صفحه وب می گوید ما تقریباً در زمان انتظار 1s هستیم! نمرات نیز عجیب است. اولین نمره شما را به عنوان F مانند در شما مکیدن برای اولین بار به بایت می اندازد. این با سروری است که در برابر سرورهای WPEngine محک زده شده و انگشت پا را به سمت انگشتان پا اجرا می کند. آزمایش دوم ما را مانند A در واقع سنگ می اندازد ، اما آزمایش سوم تایید می کند که ما واقعاً می خوردیم.

به نظر می رسد مشکل اصلی وجود صفحه وب سرورهای مورد استفاده آنهاست که به نظر می رسد احتراق شده است.

اگر به نتایج مداوم اهمیت می دهید از صفحات وب استفاده نکنید ، نامه های درجه آنها برای گفتن حداقل آشوب آور است و به نظر نمی رسد ارقام عملکرد واقعی را نشان دهند ، در واقع ، ما تمایل بیشتری داریم که تصور کنیم که آنها از طریق یک شبکه پر ازدحام در حال اجرا هستند. در حال افزودن تأخیر به آزمایش است.

تست ششم: ابزارهای سرعت مونیت

مونیت یکی دیگر از ابزارهای معیار مشابه ابزارهای Pingdom است که دارای زمان پاسخ دقیق از هر دارایی است.

مشکل مونیت دو برابر است. از یک طرف به جای زمان واقعی نمایش سایت ، زمان بارگذاری کلی را می دهد ، این بدان معناست که تأثیر بارگذاری تنبل را منفی می کند. مشکل دوم این است که آنها نتیجه را ذخیره کنید برای مدت زمان طولانی ، آزمایش مجدد غیرممکن است.

به نظر نمی رسد مونیت یک آزمایش دقیق باشد ، ما 2 تست دیگر را با چند ساعت فاصله انجام دادیم و برای آزمایش دوم 12 ثانیه و برای آزمون سوم 7 ثانیه داریم. این نوع تغییر حتی نمی تواند با GTMetrix رقابت کند.

نتایج

بنابراین ، در اینجا لیست کاملی از نتایج حاصل از کلیه ابزارهای محک در یک نمودار خوب ارائه شده است.

نتایج تقریباً نشان می دهد که در بخش زمان بندی برنده چه کسی است. اما ، ما فکر می کنیم یک نمودار دیگر باید مسائل را حتی بیشتر از بین ببرد.

با انجام اختلاف زمانی بین بهترین و بدترین مقدار در تمام ابزارهای بنچمارک ، این مقایسه حتی گنجاتر است. ابزارهای Pingdom با ارائه یک تغییر کمتر از 37/0 ، کف را با هر چیز دیگری پاک می کنند ، تنها چیزی که نزدیک است ، تست سرعت KeyCDN با 0.7 ثانیه است. Webpagetest با یک تغییر 1.7s در حال انجام است و GTMetrix و Monitis راهی خارج از معادله هستند و تقریباً 3 ثانیه تغییر در بین اجرا دارد.

و برنده است…

ابزارهای Pingdom! اگر به عملکرد اهمیت می دهید ، هیچ آزمایش دیگری وجود ندارد که بتواند چنین نتیجه ای دقیق و سریع را به شما بدهد. این نه تنها آزمایش قابل اعتمادتر از همه آنها ، سریعترین سرعت بین دویدن است. در هر زمان GTMetrix یک اجرای واحد را انجام می دهد ، می توانید 4 بار از ابزارهای Pingdom را انجام دهید. اگر GTMetrix یا صفحه وب امتحان اینقدر طولانی طول می کشد ، چرا هر دو آزمون مشکلات زیادی در بارگذاری بار واقعی دارند؟?

ما می توانیم فقط یک آزمایش لینوکس محلی با چند صدها اتصال به وب سایت خود انجام دهیم تا تأیید کنیم که ابزارهای Pingdom چه می گویند. در صورت نیاز به انجام تست های بیشتر می توانید از تست سرعت KeyCDN استفاده کنید که بسیار خوب و مناسب است اما تمام ابزارهای دیگر نسبت به ابزارهای عملکرد دارای طراحی و تعمیر هستند. اگر به نتایج خوب اهمیت می دهید ، به نظر می رسد ابزارهای Pingdom امن ترین شرط بندی است.

آیا ابزار تست عملکرد دیگری برای WordPress وجود دارد که شما توصیه می کنید؟ آن را در زیر به اشتراک بگذارید! یا سوالی در مورد تست هایی که ما زدیم دارید؟ احساس راحتی کنید و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا یک پاسخ عالی به شما بدهیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map