ناحیه سرور وردپرس خود را با مارک تجاری سفید تنظیم کنید

  1. 1. در حال خواندن: ناحیه سرور وردپرس خود را با مارک تجاری سفید تنظیم کنید
  2. 2. نحوه شخصی سازی واسط کاربری مدیر وردپرس خود

همه با رابط کاربری وردپرس آشنا هستند. در دسامبر ، به او داده شد طراحی جدید مدرن. طرح رنگ بهبود یافته است ، اما طرح کلی رابط در سالهای متمادی تغییر نکرده است.


وردپرس به دلیل قابلیت هایی که افزونه ها و مضامین ارائه می دهند ، به دلیل قابلیت انعطاف پذیری شناخته شده است. متأسفانه ناحیه مدیر انعطاف پذیر نیست. نسخه اصلی وردپرس به شما اجازه نمی دهد تا قسمت سرپرست را به شکلی تغییر دهید.

امروز می خواهم نگاهی اجمالی به یک افزونه خارق العاده با عنوان White Label Branding ارائه دهم که به شما امکان می دهد حوزه مدیریت را همانطور که می بینید مناسب تغییر دهید. این افزونه برای مارک کردن وب سایت ها برای مشتری ها و حذف منوهایی که لازم نیست مفید است.

برند برچسب سفید صدها گزینه شخصی سازی را ارائه می دهد. گزینه ها به پنج بخش اصلی تقسیم می شوند: برندسازی ، ناوبری ، ورود ، نقشه های رنگی و مدیر نقش.

نام تجاری

برندسازی حوزه سرپرست شما یک روش عالی برای تمایز وب سایت های شما و بالا بردن پروفایل شما برای مشتریان و کارمندان است. این افزونه به شما امکان می دهد تا مورد علاقه سرپرست خود را تغییر دهید ، آرم هدر خود را تغییر داده و آرم پاورقی خود را تغییر دهید. پیام های وردپرس و گزینه های راهنما نیز می توانند از این منطقه غیرفعال شوند.

گزینه های علامت تجاری

آدرس ایمیل و نامی که در ایمیل های اعلان استفاده می شود پیکربندی شده است. پیام ها همچنین می توانند به داشبورد عمومی و برای داشبورد ویراستاران و سرپرستان اضافه شوند.

ابزارک های پیش فرض همچنین از داشبورد غیرفعال می شوند. این گزینه مفید است زیرا داشبورد اغلب می تواند کاربران شلوغ و غافلگیر شود.

گزینه های علامت تجاری

جهت یابی

White Label Branding به شما امکان می دهد منوهای سطح بالا و منوهای فرعی را از فهرست اصلی مدیریت وردپرس خود حذف کنید (یعنی منو در سمت چپ صفحه). این امر در صورت طراحی وب سایت برای یک دوست یا مشتری که در وردپرس تجربه نمی شود ، مفید است. به عنوان مثال ، می توانید پیوندهای منوی ظاهر و تنظیمات را برای کاربران تازه کار حذف کنید تا تنظیمات مهم پیکربندی تغییر نکنند.

گزینه های پیمایش

نوار سرور WordPress (یعنی منو در بالای صفحه) همچنین می تواند پنهان شود. از طرف دیگر ، می توانید موارد خاصی را از نوار سرپرست حذف کنید.

گزینه های پیمایش

وارد شدن

صفحه ورود و فرم ورود به سیستم هر دو از طریق قسمت تنظیمات قابل تنظیم هستند. می توانید آرم ورود به سیستم و طرح رنگی که در صفحه ورود به سیستم استفاده می شود را تغییر دهید. سپس فرم با استفاده از یک محور افقی و عمودی در صفحه قرار می گیرد.

گزینه های ورود

گزینه های سفارشی سازی فرم زیادی وجود دارد. شما می توانید رنگ هر برچسب ، زمینه و مرز را تغییر دهید. شعاع فرم نیز می تواند تغییر کند.

تعداد زیاد گزینه های پیکربندی موجود توسط بیشتر کاربران WordPress مورد استفاده قرار نمی گیرد. اما آنها برای کسانی از شما که به آن احتیاج دارند وجود دارند.

گزینه های ورود

اگر فرم ورود به صورت پیش فرض را دوست ندارید ، می توانید آن را با استفاده از HTML و CSS کاملاً جایگزین کنید. همچنین گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان از تنظیمات قالب وجود دارد.

گزینه های ورود

طرح رنگی

WordPress 3.8 هشت طرح رنگی جدید مدیر را معرفی کرد. این یک تغییر خوب از گزینه های آبی و خاکستری بود که قبلاً در دسترس بود.

طرح های رنگی برند مارک سفید

هر یک از این طرح های رنگی جدید می تواند به عنوان پایه ای برای طرح رنگی شخصی شما در برندینگ سفید لیبل انتخاب شود. می توانید رنگ اصلی ، رنگ پیوند و رنگی را که وقتی کسی روی یک مورد معلق است نمایش داده شود ، سفارشی کنید.

گزینه های طرح رنگ

از تنظیمات طرح رنگی می توان نسخه پشتیبان تهیه کرد و گزینه ای برای بارگذاری مجموعه آیکون خود نیز وجود دارد.

گزینه های طرح رنگ

مدیر نقش

برند برچسب سفید همچنین یک مدیر و نقش کامل را شامل می شود. این عملکرد به طور پیش فرض فعال نمی شود. باید آن را در قسمت گزینه ها فعال کنید. پس از فعال کردن ، می توانید هر تنظیم مجوز را برای گروه های کاربر فعال یا غیرفعال کنید. مجوزها همچنین می توانند براساس کاربر پیکربندی شوند.

یکی از بهترین ویژگی های مدیریت نقش ، غیرفعال کردن کامل ناحیه مدیر وردپرس برای یک گروه کاربر و سپس هدایت مجدد آنها به صفحه دیگر است. به عنوان مثال ، اگر نمی خواهید مفسران منطقه مدیر را مشاهده کنند ، می توانید ناحیه سرور را برای گروه کاربر مشترکین غیرفعال کنید و آنها را به صفحه اصلی خود هدایت کنید.

گزینه های مدیر نقش

گزینه ها

صفحه گزینه های افزونه به شما امکان می دهد قابلیت های افزونه خاص مانند مدیر نقش و نام تجاری ایمیل را فعال یا غیرفعال کنید.

صفحه گزینه ها

خوشبختانه این افزونه از سیستم واردات و صادرات بسیار خوبی برخوردار است. این به شما امکان می دهد تا از هر جنبه ای از تنظیمات پیکربندی سرپرست خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را به وب سایت های دیگر صادر کنید تا همه وب سایت های شما به همان روش تنظیم شوند.

طراحان وب سایت همچنین می توانند از گزینه صادرات برای ایجاد الگوهای پیکربندی مختلف برای مشتریان استفاده کنند. به عنوان مثال ، می توانید یک تنظیم را برای کاربران تازه کار پیکربندی کنید ، دیگری برای کاربرانی که با وردپرس آشنایی دارند و غیره. این باعث می شود که هر بار از پیکربندی سرپرست خود محافظت کنید.

صفحه گزینه ها

افکار نهایی

من در گذشته از بسیاری از افزونه های شخصی سازی مدیریت وردپرس استفاده کرده ام. بیشتر به شما امکان می دهد سفارشی سازی های ساده ای از جمله تغییر آرم فرم ورود به سیستم و تغییر طرح رنگ منطقه مدیر را انجام دهید. برند برچسب سفید از این نظر متفاوت است. این امکان را به شما می دهد تا هر جنبه ای از رابط مدیر را تنظیم کنید. من نمی توانم به هیچ افزونه دیگری که سطح کنترل منطقه مدیر را به شما می دهد فکر کنم.

این افزونه با هزینه 25 دلار از CodeCanyon دریافت می کند. در ابتدا در اواخر سال 2010 منتشر شد ، اما هنوز هم به طور مرتب به روز می شود. اگر شما برای دوستان یا مشتریان وب سایت طراحی می کنید ، توصیه می کنم مارک White Label را بررسی کنید زیرا این امکان را به شما می دهد تا کنترل کاملی در مورد آنچه افراد می توانند در منطقه مدیر وردپرس مشاهده و انجام دهند ، انجام دهند. این افزونه همچنین برای آن دسته از شما که می خواهید منوی سرپرست خود را مرتب کنید و منوها را حذف کنید بسیار مفید است (از آنجا که امروزه به نظر می رسد هر توسعه دهنده افزونه برای افزودن منوی خود به سطح بالا اصرار دارد!).

در مورد افزونه وردپرس مارک White White Label بیشتر بدانید.

اگر همه وب سایت های خود را به صورت مجزا اجرا می کنید ، اما هنوز می خواهید مارک تجاری را به فرم ورود به سیستم و بخش سرپرست خود اضافه کنید ، توصیه می کنم از سفارشی کردن مدیر بجای. بارگیری رایگان است و فقط یک دقیقه طول می کشد تا پیکربندی شود.

امیدوارم از این بررسی لذت برده باشید اگر در مورد افزونه سؤالی دارید ، لطفاً در بخش نظرات از ما بخواهید.

موفق باشید,
کوین

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map