نحوه انتخاب میزبانی مناسب وردپرس

WordPress به طور مداوم در حال تبدیل شدن به یک راه حل مدیریت محتوا (CMS) است که ویژگی پیشرفته ای برای کاربر است ، در حالی که به طور همزمان امکان راه اندازی و استفاده برای مبتدیان بسیار آسان است. اگر چند ماه است که از WordPress استفاده می کنید ، مطمئن هستم که شما شروع به تصور برنامه های بی شماری از آن کرده اید. اجرای یک وبلاگ وردپرس خود میزبان می تواند در عین حال آسان و دشوار باشد. اگر سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشید ، یک سیستم عامل میزبانی وردپرس مانند WPEngine مناسب خواهد بود. اما اگر تازه یک وب سایت یا وبلاگ راه اندازی کرده اید ، می توانید به دنبال میزبانی مدیریت شده WordPress باشید – ممکن است به عنوان اتلاف پول در نظر گرفته شود. در چنین مواردی ، یک شرکت میزبان مشترک کاملاً مناسب است – به این دلیل که در عین حال ارزان و قابل اعتماد هستند. با این حال ، این شامل خطرات خاصی است. اگر در سناریوی میزبانی وب کاملاً جدید هستید ، شانس اینکه شما را برای پیاده روی (یا به عبارت ساده تر کلاهبرداری کنید) انجام دهید ، به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.


در مقاله امروز ، ما در مورد صحبت خواهیم کرد میزبانی وردپرس مشترک – نحوه انتخاب یک شرکت میزبانی خوب و برخی از توصیه ها. من فرض می کنم که شما وردپرس را اجرا خواهید کرد ، بنابراین ما ویژگی ها / الزامات میزبان خوب را از نظر WordPress مورد بحث قرار خواهیم داد. بیا شروع کنیم.

پهنای باند و فضای دیسک

HDDاگر وب سایت را شروع می کنید, 5 گیگابایت انتقال ماهانه کافی خواهد بود در مورد فضای دیسک ، 5 گیگابایت کافی خواهد بود. اما اگر می خواهید محتوای قابل بارگیری زیادی را در وب سایت خود داشته باشید ، بنابراین به پهنای باند و فضای دیسک بیشتری مطابق با اندازه کلی محتوای خود نیاز دارید. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب محبوب به پهنای باند و / یا فضای دیسک نامحدود اجازه می دهند.

تعداد سایت ها یا دامنه های اضافی

دامنه افزودنیارائه دهنده خوب میزبانی مشترک به شما امکان میزبانی می دهد حداقل 10 وب سایت مختلف. سایت های محبوب به شما امکان میزبانی سایتهای نامحدود را می دهند. شما ممکن است فکر کنید – چرا نیاز به میزبانی بیش از یک سایت دارم؟ به همین دلیل است:

اغلب اوقات ، خریدن یک حساب میزبانی مشترک حداقل برای یک سال همیشه اقتصادی است. اگر می خواهید آن را به صورت ماهانه خریداری کنید ، هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. بنابراین تصور کنید ، اگر از شش ماه از این پس ، تصمیم دارید وب سایت پرتفوی بسیار شخصی خود را باز کنید و میزبان وب را که خریداری کرده اید ، بیش از یک دامنه اجازه نمی دهد. سپس شما میخواهید چه کار کنید؟ حساب میزبانی دیگری بخرید؟ از این رو ، همیشه عاقلانه تر است که به دنبال یک هاست وب برویم که امکان میزبانی بیش از یک دامنه را داشته باشد.

تعداد زیر دامنه ها

دامنه های فرعی

یک زیر دامنه یک وب سایت دوم است که دارای محتوای منحصر به فرد خود است ، اما نام دامنه جدیدی وجود ندارد. در عوض ، شما از یک نام دامنه موجود استفاده می کنید و www را به یک نام دیگر تغییر می دهید. نام زیر دامنه مانند forums.domain.com به نظر می رسد. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی اجازه می دهند دامنه های نامحدود – مال شما هم باید در اینجا برخی از کاربردهای ممکن از یک زیر دامنه آورده شده است:

 • سایت وردپرس خود را انجام دهید تا تست ها و سلوک های افزونه و افزونه را انجام دهید
 • میزبانی فقط یک زیر دامنه بارگیری: http://download.domain.com/site-stats.pdf
 • میزبانی یک سایت نمونه کارها: http://author.domain.com/
 • میزبانی یک انجمن: http://forum.domain.com/

تعداد پایگاههای داده MySQL

بانک اطلاعاتهر نصب وردپرس به یک پایگاه داده MySQL نیاز دارد. بنابراین ، میزبان وب شما باید داشته باشد حداقل 1 بانک اطلاعات MySQL برای میزبانی سایت وردپرس خود. با این حال ، توصیه می شود که میزبان شما محدودیت 10 بانک اطلاعاتی داشته باشد ، در حالت ایده آل نامحدود. شما ممکن است برای میزبانی انجمن خود به یک بانک اطلاعاتی اضافی نیاز داشته باشید ، یا برای نصب یک محیط آزمایش برای سایت وردپرس خود یا نصب برخی نرم افزارهای سایت دیگر.

صفحه کنترل

cPanel

cPanel پانل کنترل میزبان پیشرو در جهان است که مورد استفاده اکثر ارائه دهندگان میزبانی مشترک است. دارای ویژگی ها و آموزش های ویدئویی برای مبتدی مطلق و حرفه ای سخت هسته است. برای مبتدی ، من توصیه می کنم از هاست وب استفاده کنید که cPanel را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، اگر این اولین بار نیست ، شما می توانید هر صفحه کنترل را انتخاب کنید!

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی

پشتیبانی مشتری یکی از جنبه های مهم یک شرکت میزبانی وب است. دلیلی وجود دارد که ارائه دهندگان مشهور میزبانی وب مانند HostGator برنامه های سالانه خود را با مبلغ 5.56 دلار در ماه (برای یک قرارداد 1 ساله) شروع می کنند ، و سایرین با کمترین دلار 2 دلار شروع می کنند. همه اینها به پشتیبانی مشتری با کیفیت می رسد.

قدیمی یا جدید – کدام میزبان باید برای آن جستجو کنم?

قدیمی یا جدید

این یکی دیگر از عوامل بسیار مهم است که بیشتر ما تمایل به غافل شدن از آن داریم. سن یک شرکت میزبانی وب قبل از مراجعه به آن باید مورد توجه قرار گیرد. اگر فقط چند ماه در بازار بوده است – بهتر است که به دنبال آن نروید ، مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که چه کاری انجام می دهید و در صورت عدم موفقیت کارها باید چه کاری انجام دهید. این بدان معنا نیست که همه شرکت های میزبان جدید بد هستند. من این را نمی گویم.

شروع همه کارهای بزرگ اندک است.

همه ما این را می دانیم. در اینجا برخی از مواد غذایی برای فکر کردن است:

زمان بزرگترین معلم است.

مردم با گذشت سالها تجربه و خرد می گیرند. بنابراین ، همیشه توصیه می شود به دنبال شرکتی باشید که حداقل 1-2 سال در آن فعالیت داشته باشد.

میزبانی ایمیل

وبوقتی وب سایت خود را دارید ، قبل از اینکه به میزبانی ایمیل نیاز داشته باشید ، فقط زمان لازم است. توصیه من – میزبانی وب و میزبانی ایمیل را کاملاً جداگانه نگه دارید. چرا؟ از آنجا که تنظیم میزبانی از طریق ایمیل بسیار کثیف (پیچیده و پیچیده) است و شما با مشتریانی ایمیل مبتنی بر PHP + MySQL گیر کرده اید که پشتیبانی موبایل کمی یا بدون تلفن همراه دارند و اقدامات متقابل کافی در برابر حملات بمب الکترونیکی و غیره ندارند..

با تشکر از برنامه های Google – سناریوی میزبانی ایمیل به صندوق ورودی یکپارچه ، ساده و کارآمد تغییر یافته است. متأسفانه ، از دسامبر 2012 ، گوگل نسخه رایگان سرویس میزبانی ایمیل خود را قطع کرد. هرچند نگران نباشید – برای میزبانی ایمیل رایگان Zoho یا Microsoft Outlook را بررسی کنید. با این وجود ، من توصیه می کنم برای جلوگیری از مشکلات آینده ، به یک ارائه دهنده ایمیل جداگانه – درست از ابتدا ، توصیه کنید.

سیاست قیمت گذاری و بازپرداخت

قیمت گذاری محصول یک شرکت را می توان منطقی ارزیابی کرد. به طور متوسط ​​4-6 دلار USD قیمت مناسب برای یک میزبان مشترک است. از کمتر از 2.5 دلار باید اجتناب شود. البته اگر از 50٪ تخفیف بهره مند شوید ، احتمالاً می خواهید شش ماه اول خود را با کمتر از 2 دلار در هر ماه بدست آورید ، اما این سناریوی متفاوت است. به طور خلاصه:

اگر حقیقت خیلی خوب است ، احتمالاً چنین است.

در مورد سیاست بازپرداخت ، میزبان مشهور به کلمه خود صادق هستند. اکثر شرکت ها ضمانت برگشت پول 15 تا 30 روزه را ارائه می دهند. حداقل یک 7 روز ضمانت برگشت پول باید توسط میزبان شما ارائه شود.

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری

کالاهای دیجیتال می توانند در هر زمان و هر کجا به بازار عرضه شوند – این شامل یک ساعت دیجیتالی 15 دلاری یا یک سرور Supermicro 6000 دلاری است. به همین دلیل است که مردم پول زیادی را صرف تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود می کنند. این جایی است که یکی از مهمترین مزایای میزبانی ابری نهفته است – اگر یک سرور پایین بیاید ، محتوای شما از دیگری سرو می شود. میزبانی مشترک میزبان میزبان خط مشی پشتیبان کمی ناخوشایند است ، اما آنها پشتیبان تهیه هفتگی می کنند. از طرف دیگر CrocWeb از پشتیبان گیری روزانه از داده های شما استفاده می کند R1Soft, با 30 روز بازیابی نقاط.

بررسی های آنلاین

بررسی های آنلاین

WebHostingTalk منبع شماره یک برای کشف شرکت ها و پیشنهادات بزرگ میزبان جدید است. من استفاده از آن را بسیار توصیه می کنم. توجه زیادی به نظرات کاربران کنید و ببینید که آیا آنها به هیچ وجه بر الزامات شما تأثیر می گذارند یا خیر. بعضی از افراد عاشق انتقاد از دیگران هستند و برخی حتی تا جایی پیش می روند که چیزهای غیرقابل گفتن را می گویند. بنابراین قبل از اینکه نگویید ، حتماً از آن “فرم تماس” استفاده کنید. ��

نتیجه:

به معنای واقعی کلمه ده‌ها هزار شرکت میزبانی مشترک در خارج از کشور وجود دارد. هر کس با 10 دلار سرمایه گذاری می تواند یکی را شروع کند – بله – این کار ساده است. البته ، شما می توانید تصورات مربوط به میزبانی وب سایت خود در چنین شرکتی را تصور کنید – اجازه دهید به این نتیجه نرسیم.

همانطور که وعده داده شد ، در اینجا چند میزبان وب وجود دارد که توصیه می کنیم تمام فاکتورهای قبلی را در نظر داشته باشید. همچنین می توانید برای کشف مارک های بیشتر از صفحه هاستینگ ما دیدن کنید! و بررسی دقیق VentureHarbour در مورد بهترین شرکت های میزبان وب.

 • HostGator: برنامه های سالانه از 5.56 دلار در ماه شروع می شود و میزبان بیش از 9،000،000 دامنه است
 • BlueHost: برنامه ها با 4.95 دلار در ماه شروع می شوند ، از جمله 50٪ تخفیف در ماه اول
 • CrocWeb: میزبانی شده توسط LiteSpeed ​​که از 4.95 دلار در ماه شروع می شود ، میزبان بیش از 30،000 وب سایت است
 • HostMonster: مارک دیگری که ما از آن پشتیبانی می کنیم ، با برنامه های میزبانی نامحدود از 4 $ .95 دلار در ماه شروع می شود
 • WPEngine: اگر وبلاگ شرکت یا وب سایت با سرمایه گذاری قابل توجهی را پشتیبانی می کنید ، WPEngine بهترین شرط بندی شماست. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی WPEngine ما را بررسی کنید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map