انتخاب بهترین افزونه وردپرس برای نیازهای وب سایت شما

نحوه انتخاب بهترین افزونه وردپرس

زرق و برق دار یا خیره کننده برچسب هایی نیستند که بتوانید به راحتی روی وردپرس پین کنید. اما آنچه باعث جذابیت و جذابیت آن می شود تعداد بسیار زیاد پلاگین ها است که عملکردهای این پلتفرم را بطور چشمگیری گسترش می دهد. به هر عملکردی که می خواهید وردپرس انجام دهد فکر کنید. احتمال وجود دارد که چندین افزونه برای آن عملکرد وجود داشته باشد.


کاربران وردپرس هنگام انتخاب پلاگین ها واقعاً از نظر انتخاب فریب خورده اند. از تاریخ گذشته ، تعداد کل افزونه های موجود در مخزن افزونه وردپرس در مجموع 45،000 با تعداد 1،291،557،880 بارگیری را لمس می کند. این اعداد شامل پلاگین های بی شماری رایگان و پریمیوم نیست که توسط اشخاص ثالث ارائه شده است.

با همه این گزینه ها احتمالاً می خواهید چند (یا بیشتر) را نصب کنید. در بعضی موارد ممکن است تعجب کنید – چند افزونه باید در وب سایت دارای وردپرس نصب کنید? اگر منابع سرور برای پشتیبانی از آن دارید ، واقعاً می توانید به همان اندازه پلاگین های با کیفیت را که می خواهید نصب کنید. اگر افزونه ها کاملاً کدگذاری شده اند و به PHP حافظه کافی اختصاص داده شده است ، دیگر نباید مشکلی را تجربه کنید. اما یک افزونه کدگذاری شده ضعیف می تواند سرور شما را پایین بیاورد – خواه دو پلاگین نصب شده یا بیست داشته باشید. پاسخ در اینجا کیفیت بیش از کمیت است.

یک قانون آسان که شما باید دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود که افزونه ها باعث کند شدن سایت شما نمی شوند افزونه هایی را که استفاده نمی کنید غیرفعال کنید. افزونه های غیرفعال فضای سرور را اشغال می کنند اما RAM ، پهنای باند یا PHP را مصرف نمی کنند. این مرحله ساده می تواند چند میلی ثانیه به سرعت سایت شما بیافزاید.

اکثر افزونه ها بطور مستقل توسعه یافته اند و در صورت کدگذاری خوب نیز مفید هستند. اما افزونه های دارای کدگذاری ضعیف که فاقد پشتیبانی مستمر از طرف نویسنده هستند ، یا افزونه هایی که با نسخه های وردپرس ، مضامین و سایر افزونه ها ناسازگار هستند ، می توانند عواقب فاجعه آمیزی را برای سایت شما به همراه داشته باشند. آنها می توانند باعث سستی سایت یا حتی خراب شدن سایت شوند ، باعث ایجاد خطا یا خوردن در فضای حافظه یا منجر به مرگ صفحه سفید شوند.

چک لیست برای انتخاب افزونه ها

همیشه خوب است که در حین مرتب سازی بر روی پلاگین ها ، چند قانون اساسی تنظیم کنید. به این ترتیب ، شما بیش از اندازه به سایت خود نمی روید و سایت خود را با پلاگین های زیادی جمع می کنید. در اینجا چند دستورالعمل ساده برای یادآوری قبل از نصب افزونه جدید آورده شده است:

1. یک لیست دلخواه از ویژگی های افزونه تهیه کنید

با نوشتن لیست مورد نیاز خود از توابع افزونه به ترتیبی که برای شما مهم است ، شروع کنید. تمام کارهایی را که می خواهید افزونه با کارهای “نمی توان بدون زندگی” انجام داد ، در بالا قرار دهید ، در هنگام پایین رفتن لیست توسط دیگران دنبال می شوند.

چک لیست

برخی از توابع هستند ضروری برای همه وب سایت ها – مانند پشتیبان گیری ، سئو و محافظت از اسپم. این موارد باید در صدر لیست شما قرار داشته باشند و جایی که جستجوی افزونه خود را شروع می کنید ، زیرا آنها برای انجام کار روزانه وب سایت مهم هستند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، نترسید. در پایان این مقاله ، من برخی از بهترین افزونه ها را برای انجام این توابع مهم ذکر کرده ام.

همچنین ، قبل از نصب هر چیزی اطمینان حاصل کنید که ویژگی های مورد نظر شما قبلاً توسط مضمون یا میزبان شما ارائه نشده است. به عنوان مثال اگر از هاست مدیریت شده با WPEngine وردپرس استفاده می کنید ، نیازی به افزونه حافظه پنهان ندارید ، و اگر ویژگی های تم Total WordPress مانند اشتراک گذاری اجتماعی را نصب کرده اید ، گزینه های تایپوگرافی و لغزنده ها گنجانده شده اند.

2. جستجوی افزونه خود را شروع کنید

هنگام جستجوی افزونه ، احتمالاً با گزینه های رایگان و پریمیوم روبرو خواهید شد. گزینه های رایگان معمولاً مکان خوبی برای شروع هستند زیرا نیازی به سرمایه گذاری ندارند. برای افزونه های رایگان بهترین منبع منبع است مخزن افزونه وردپرس. هزاران گزینه وجود دارد ، همه رایگان ، بنابراین یک نقطه شروع عالی است. ارسالی ها با رعایت استانداردهای بالا برای برنامه نویسی ، سازگاری با WordPress و به روزرسانی های نویسنده انجام می شود. افزونه ها نیز برچسب گذاری شده و طبقه بندی شده اند تا جستجو آسان شود. به سادگی از فیلترها استفاده کنید تا لیستی از افزونه های ممکن را پیدا کنید. بعلاوه بسیاری از گزینه های رایگان در مخازن نیز در صورت نیاز / پشتیبانی از آن ، نسخه های برتر را برای ویژگی های اضافه شده و پشتیبانی برتر ارائه می دهند..

کدکانیون

افزونه های پریمیوم از طرف دیگر واقعاً ارزان نیستند و از پشتیبانی بهتری برخوردار هستند. به علاوه پس از هزینه اولیه ، بروزرسانی های طول عمر اغلب رایگان هستند. برای پلاگین های حق بیمه, CodeCanyon را جستجو کنید. آنها برخی از بهترین افزونه های برتر را در وب ارائه می دهند و از استانداردهای کدگذاری مشابه WordPress.org پیروی می کنند. آنها همچنین در اکثر پلاگین های پریمیوم محبوب در وب قرار دارند. آیا به دنبال بهترین سازنده صفحه برای وردپرس هستید؟ CodeCanyon خانه ویژوال آهنگساز است. آیا به یک افزونه کشویی قدرتمند و پاسخگو نیاز دارید؟ Slider Revolution را امتحان کنید – یکی دیگر از ویژگی های CodeCanyon. و این فهرست همچنان ادامه دارد.

در هر صورت – فقط افزونه را از منابع معتبر بارگیری کنید. وب سایت های زیادی وجود دارند که افزونه های رایگان ارائه می دهند ، بنابراین سعی کنید قبل از بارگیری و نصب هر چیزی از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. از توصیه هایی از وبلاگ های شناخته شده استفاده کنید (با این وبلاگ های بسیار جذاب وردپرس شروع کنید) تا ایده ای برای یافتن پلاگین های با کیفیت بالا بدست آورید. همچنین از بارگیری مجانی غیرقانونی خودداری کنید پلاگین های حق بیمه این نه تنها برای نویسنده ناعادلانه ای که خیلی تلاش کرده است برای ایجاد افزونه عالی خود تلاش کند ناعادلانه نیست ، بلکه احتمالاً کد مخرب بدی را به وب سایت خود تزریق خواهید کرد (اگر از من بپرسید ، 10-20 دلار پس انداز ندارید).

3. افزونه های با کیفیت را انتخاب کنید

علاوه بر منابع قابل اعتماد ، ایده خوبی است که رتبه بندی ها و بررسی ها را برای یک افزونه بررسی کنید. برای بسیاری از افزونه های محبوب ، جستجوی سریع Google یک بررسی دقیق از وبلاگ نویسان خواهد داشت. در دایرکتوری WordPress و در CodeCanyon می توانید جزئیات نمایش داده شده در نوار کناری سمت راست صفحه افزونه های فردی را بررسی کنید

به دنبال تعداد بارگیری ها در برابر پلاگین. تعداد بالا نشانه خوبی از محبوبیت این افزونه است. گاهی اوقات ، شاید این افزونه بارها بارگیری نشود که فقط به دلیل برآورده کردن یک نیاز طاقچه است.

بررسی کنید رتبه بندی ستاره ای. در حالی که رتبه بالاتر به معنای افزونه بهتر است ، مکالمه لزوماً صحیح نیست. اگر افزونه مورد نظر خود را می یابید ، اما رتبه خوبی هم ندارد ، فوراً آن را رد نکنید. این رتبه بندی ممکن است به دلیل تعداد محدودی از بررسی ها ، یا یک داوری مجزا که بسیار خاص باشد ، از نظر دور شود. اگر سوالی دارید ، به سادگی نظری بگذارید یا به نویسنده افزونه ایمیل بفرستید تا دریابید که آیا افزونه قادر به آن چیزی است که شما نیاز دارید.

صفحه رتبه بندی ها

پلاگین باید باشد پشتیبانی شده توسط نویسنده. تعداد موضوعات حل شده در 2 ماه گذشته در WordPress.com نمایش داده می شود ، در حالی که مکان های بازار مانند CodeCanyon اغلب از بخش نظرات استفاده می کنند.

علاوه بر پشتیبانی از نویسنده ، این افزونه را بررسی کنید به روز شده به تازگی. اکثر افزونه ها حداقل در هنگام بیرون آمدن نسخه های جدید وردپرس نیاز به بروزرسانی منظم دارند (اما به خاطر داشته باشید که برای افزونه های رایگان ممکن است به سادگی این باشد که این افزونه نیازی به بروزرسانی ندارد). این مهم است زیرا پلاگین ها اغلب نقطه ورود نرم افزارهای مخرب و هکرها هستند که می توانند از طریق مسائل امنیتی شناخته شده در افزونه ها دسترسی پیدا کنند. یک افزونه به روز باید برای حفظ امنیت شما و وب سایت خود به موارد شناخته شده ای بپردازد. بنابراین یک بخش فعال فعال در بخش تغییرات را در نظر داشته باشید.

تصاویر و افزونه های پلاگین را مشاهده کنید برای دیدن عملکرد در عمل. یک تصویر واحد یا یک سایت کامل تست زنده می تواند به شما نشان دهد که یک پلاگین واقعاً قادر به چیست. در صورت ارائه تصاویر ، حتماً همه آنها را مرور کنید و اگر پیوندی به یک سایت زنده وجود دارد ، پیش بروید و افزونه را در مرورگرهای مختلف یا دستگاه های مختلف امتحان کنید. و دوباره ، اگر شما مطمئن نیستید که آیا یک افزونه نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر ، فقط از نویسنده سؤال کنید.

نکته آخر برای به یاد آوردن این است که گاهی اوقات یک افزونه می تواند بیش از یک عملکرد را پوشش دهد و این عالی است. به عنوان مثال از Jetpack استفاده کنید – این فقط یک راه حل مناسب برای CDN ، بروزرسانی خودکار و نیازهای به اشتراک گذاری اجتماعی شما می باشد..

4. سایر نکات افزونه

اگر در برخی وب سایت ها ویژگی خاصی را دیده اید و می خواهید پلاگین مورد استفاده را شناسایی کنید برای نصب آن در وب سایت خود ، آن را بررسی کنید جستجوگر افزونه وردپرس. این سایت می تواند تشخیص دهد که آیا هر یک از 50 افزونه محبوب ترین در وب سایت دارای وردپرس نصب شده است.

اگر پس از نصب a افزونه کار نمی کند در سایت خود ، سعی کنید سایر افزونه های موجود در سایت را غیرفعال کنید تا درگیری با سایر افزونه ها برطرف شود. و سپس تصمیم بگیرید که کدام افزونه را می خواهید نگه دارید و کدام یک را می خواهید دور بیندازید.

برخی از تست های اختیاری که می توانید قبل / بعد از نصب افزونه انجام دهید شامل موارد زیر است:

 • اگر لیست خود را به دو افزونه کاهش داده اید ، اما نمی توانید بین آنها تصمیم بگیرید ، می توانید افزونه ها را با استفاده از یک ابزار مقایسه مقایسه کنید.
 • افزونه Query Monitor می توان مورد استفاده قرار گرفت تا ببینید پس از نصب افزونه ، سنبله در نمایش داده های پایگاه داده وجود دارد یا خیر.
 • سرعت وب سایت را قبل و بعد از نصب افزونه مقایسه کنید. نمی دانید چگونه سرعت سایت را بررسی کنید؟ مقاله ما را در مورد آزمایش عملکرد و سرعت وردپرس جستجو کنید. افزونه هایی با کد ضعیف وب سایت را کند می کنند.
 • آ تست مشخصات پلاگین P3 همچنین می تواند افزونه شما را کند کند سایت شما نشان دهد.
 • آسیب پذیری های افزونه پلاگین هایی را که نصب کرده اید بررسی کرده و از هرگونه آسیب پذیری که اغلب مورد سوء استفاده قرار می گیرد به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید نسبت به هرگونه آسیب پذیری هشدار دهید.

مورد دیگر برای بررسی است سازگاری پلاگین متقابل. در اکثر موارد ، افزونه ها معمولاً با هم خوب هستند اما نه همیشه ، در این صورت باید با نویسندگان تماس بگیرید تا ببینید یکی از آنها افزونه خود را به روزرسانی می کند تا با دیگری کار کند. یا می توانستید بسته های افزونه را در نظر بگیرید ارائه شده توسط اشخاص ثالث مانند WPMU. از آنجا که این افزونه ها از یک منبع واحد تهیه می شوند ، بعید به نظر می رسد که هیچ گونه تعارضی بین افزونه ها ایجاد شود و در صورت بروز هرگونه مشکل ، فقط برای پشتیبانی باید فقط به یک منبع مراجعه کنید..

افزونه های WordPress برای هر وب سایت

با استفاده از فهرست سریع ما باید بتوانید روند پیدا کردن افزونه های مناسب برای وب سایت وردپرس خود را برطرف کنید. اگر می خواهید راهنمایی کمی برای شروع کار وجود داشته باشد ، تعداد معدودی از کارکردهای کلیدی وجود دارد که اکثر کاربران وردپرس باید از طریق افزونه ها اضافه کنند. در اینجا بهترین گزینه های افزونه ما وجود دارد که باید آنها را در سایت WordPress خود اضافه کنید تا تمام پایه های خود را پوشش دهید:

1. بهینه سازی موتور جستجو: وردپرس سئو توسط Yoast برای بهینه سازی وردپرس برای رتبه بندی موتورهای جستجو ، به افزونه بروید. این مقاله را بخوانید تا درمورد این افزونه برای وب سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جوان

2. ضد اسپم: آکیسمت یک افزونه ضد اسپم رایگان است که بصورت پیش فرض در WordPress گنجانده شده است. شما فقط باید آن را فعال کنید. WP Bruiser افزونه ای ممتاز است که در کنترل اسپم توجه جامعه وردپرس را به خود جلب می کند.

آکیسمت

3. ذخیره سازی: W3 حافظه نهان Total یک افزونه رایگان است که به ذخیره سازی و بهبود چشمگیر سرعت سایت شما کمک می کند. می توان برای تنظیم این افزونه کمی فنی به دست آورد ، اما WPExplorer یک راهنما برای این افزونه دارد. گزینه خوب دیگر این است پلاگین ذخیره موشک WP, اما بخاطر داشته باشید که توصیه می شود فقط یک افزونه حافظه پنهان را همزمان فعال کنید.

W3 مجموع (2)

4. امنیت: امنیت Sucuri با نظارت بر آن و شناسایی بدافزار می تواند به وب سایت شما ایمن باشد. می توانید نسخه وردپرس خود را با Sucuri مخفی کنید. این نسخه به دو نسخه رایگان و پریمیوم عرضه می شود. روش های دیگر محافظت از وردپرس توسط شماست محدود کردن تلاش های ورود به سیستم, یا اجرای احراز هویت دو عامل.

فایروال وب سایت محافظت از بدافزارها WAF و وب سایت

5. تهیه نسخه پشتیبان: VaultPress, و BackupBuddy هر دو گزینه حق بیمه خوب برای تهیه نسخه پشتیبان از WordPress هستند. اگر این یک افزونه رایگان است که به دنبال آن هستید امتحان کنید پشتیبان گیری.

VaultPress

6. چند منظوره: جت پک یک افزونه رایگان است که عملکردهای مختلفی را با هم بهم پیوسته است. این توابع می توانند به طور مستقل فعال شوند و می توانید از این افزونه برای بهینه سازی تصویر ، حالت موبایل ، نظارت بر ترافیک و بسیاری از کارکردهای دیگر استفاده کنید.

افزونه Jetpack

سایر افزونه هایی که ممکن است لازم باشد

بسته به نیاز وب سایت شما به این توابع ، این افزونه ها می تواند برای شما ارزشمند باشد – فرم های جاذبه برای ایجاد فرم های پیشرفته ، Optin Monster برای نسل سرب ، Monarch Social Sharing برای اشتراک گذاری اجتماعی ، MemberPress برای ایجاد عضویت, WP Smush.it برای بهینه سازی تصویر و جستجوگر پیوند شکسته برای بررسی لینک های خراب.

همچنین می توانید لیست 50 افزونه ضروری را که توسط WPExplorer ساخته شده است بررسی کنید. یا به سادگی به وبلاگ وردپرس ما مراجعه کنید که پلاگین ها را مرور می کنیم و راهنماهای راه اندازی را برای بسیاری از آنها نیز ارائه می کنیم.

نتیجه گیری…

اکنون که تصوری نسبت به نحوه مرتب سازی افزونه ها دارید ، می توانید با اطمینان بیشتری در وب سایت خود نصب کنید. به قوانین پایبند باشید و به احتمال زیاد خودتان وردپرس لاغر با افزونه های برتر دارید که وب سایت شما را ارتقا می دهد و آن را به یک مجری واقعی تبدیل می کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map