باید یک تم وردپرس رایگان یا برتر را انتخاب کنید

باید یک تم وردپرس رایگان یا برتر را انتخاب کنید

اگر تازه یک پروژه جدید را شروع کرده اید ، تصمیم گیری در مورد انتخاب یک مضمون رایگان یا برتر وردپرس دشوار است. اگرچه تم های حق بیمه به طور کلی به عنوان گزینه برتر در نظر گرفته می شوند ، اما در واقع همیشه اینگونه نیست.


در این مقاله مضامین رایگان و حق بیمه را با معیارهای قیمت ، پشتیبانی ، امنیت و به روزرسانی ، قابلیت استفاده و کیفیت مقایسه می کنیم. ما همچنین مزایای انتخاب موضوع فریمیوم را در نظر می گیریم. بیایید شروع کنیم …

ارزش پول

جمع

قیمت در هنگام انتخاب یک قالب وردپرس رایگان یا پریمیوم ، تفاوت آشکار است. بسیاری از مردم که تازه کارشان را شروع کرده اند ، وقتی که نمی دانند پروژه آنها واقعاً عملی شده است ، احتیاط دارند که برای پرداخت موضوع جدید بپردازند.

با این حال ، اگرچه در ابتدا یک موضوع رایگان “رایگان” است ، واقعیت این است که اگر می خواهید یک وب سایت حرفه ای یا پرسود ایجاد کنید ، احتمالاً مجبور خواهید بود در جای دیگری خرید کنید. تم های رایگان ، به طور کلی ، ویژگی های گسترده ای ندارند. بنابراین ممکن است هزینه بالاتری برای قیمت موضوع برتر برای به روزرسانی وب سایت خود با افزونه های حق بیمه لازم برای یک وب سایت کاملاً مؤثر به دست آورد..

مضامین پریمیوم نیز غالباً با موارد اضافی پنهان همراه می شوند و باعث می شوند ارزش زیادی برای پول حاصل شود. بسیاری از مضامین حق بیمه با پلاگین های حق بیمه در حال حاضر گنجانیده شده است. به عنوان مثال ، موضوع شخصی ما Total با ویژوال کامپوزر ، انقلاب کشویی و موارد دیگر ارائه می شود ، بدون هزینه اضافی (شامل به روز رسانی های تم برای زندگی رایگان است).

اگر یکی از تم های برتر آنها را خریداری کنید ، ThemeForest مجموعه ای از معاملات مربوط به هاست و دامنه را ارائه می دهد. یا اگر به یک باشگاه موضوعی مانند WPMU DEV بپیوندید ، به طیفهای اضافی مانند افزونه ها ، پشتیبانی ، امنیت و موارد دیگر دسترسی خواهید یافت.

نکته برتر: قبل از بارگیری ، دقیقاً آنچه را که با یک موضوع وجود دارد تحقیق کنید تا از ناامیدی و هزینه اضافی جلوگیری کنید.

پشتیبانی از توسعه دهندگان

پشتیبانی

یكی از پررنگ ترین تضادها بین مضامین رایگان و حق بیمه ، پشتیبانی است كه ارائه می شود. توسعه دهندگان مضامین رایگان بودجه بسیار محدودی دارند. این می تواند باعث شود که آنها نتوانند پشتیبانی فوری با کیفیت بالا ارائه دهند. اگرچه کمک معمولاً در دسترس است ، اما کمکهای 24/7 یک مضمون خدمات رایگان ارائه نمی شود.

در کل مضامین پریمیوم ، تیمهای بزرگ تری از توسعه دهندگان ، سیستمهای پشتیبانی بهتر در محل یا ترکیبی از هردو دارند. آموزش های ویدئویی و مستندات گسترده ، انجمن ها و پشتیبانی از ایمیل معمولاً ارائه می شود و بسیاری از آنها به طور شبانه روزی کمک می کنند. بنابراین اگر مشاغل آنلاین را اداره می کنید ، یا تجربه وردپرس گسترده ای ندارید ، ممکن است یک موضوع برتر با پشتیبانی برتر باشد.

نکته برتر: همیشه بررسی کنید که چگونه یک موضوع پشتیبانی می شود قبل از تصمیم نهایی.

امنیت و به روز رسانی وب سایت

مخزن وردپرس

به طور کلی فرض بر این است که مضامین حق بیمه نسبت به مضامین آزاد ایمن تر هستند. با این حال ، همیشه اینگونه نیست.

مضامین رایگان وردپرس در مخزن وردپرس یک روند دقیق بررسی را طی کنید. این امر تضمین می کند که مضامین موجود در مخازن از استاندارد بالایی برخوردار هستند و عناصر امنیتی بخش اصلی معیارها هستند..

مضامین پریمیوم بیشتر می تواند یک کیف مخلوط با امنیت باشد ، زیرا هر کسی می تواند یک تم برتر را ایجاد کند و آن را بفروشد. اما اگر تم خود را از توسعه دهندگان معتبر یا یک فروشگاه بزرگ مشهور (مانند Themeforest ، StudioPress ، طراحی Anariel ، مضامین زیبا و غیره) خریداری کنید ، پس باید بتوانید راحت بخوابید.

تم های حق بیمه از توسعه دهندگان مشهور ، به طور کلی ، ایمن ترین تم های موجود هستند. این شرکت ها بودجه های بزرگی دارند و توسعه دهندگان متعددی نیز به امنیت اختصاص می دهند. اشکالات به سرعت پیدا می شوند و برطرف می شوند ، زیرا هرگونه نقض امنیتی می تواند به طور جدی بر فروش آینده این موضوع تأثیر بگذارد.

تم های پریمیوم معمولاً بیشتر مرتباً به روز می شوند. بروزرسانی ها اغلب در پاسخ به تغییرات اساسی وردپرس و جدیدترین آسیب پذیری های امنیتی هستند. چرخه بروزرسانی تمایل ندارد به صورت منظم یا سازگار با مضامین آزاد باشد. بنابراین هرچه پیرتر شود موضوع در مورد نقض امنیت بازتر می شود.

نکته برتر: همیشه تم های برتر را از منابع معتبر خریداری کنید و مضامین رایگان را از مخزن وردپرس تهیه کنید تا از یک موضوع با کیفیت بالا و مطمئن اطمینان حاصل شود.

کیفیت طراحی تم و عملکرد

ThemeForest

کیفیت طراحی می تواند تا حد زیادی بین یک موضوع وردپرس رایگان یا پریمیوم متفاوت باشد. در کل تم های پریمیوم محبوب سطح بالاتری از کیفیت را ارائه می دهند. طرح ها در چیدمان و زیبایی شناسی خود حرفه ای هستند ، ویژگی ها و کارکردهای پیشرفته ای در آن ساخته شده اند و تمرکز روی قابلیت استفاده دارد.

به گفته این ، برخی از مضامین پریمیوم خیلی زیاد پیش می روند ، از جمله انبوه عملکردهایی که بهتر توسط پلاگین ها ارائه می شود. این باعث نفخ تم ، کاهش سرعت سایت شما و تأثیرگذاری بر عملکرد آن می شود. و اگر تصمیم دارید تم ها را در آینده تغییر دهید ، انتقال محتوای شما روشی آسان نخواهد بود.

نکته دیگری که باید هنگام انتخاب بین یک موضوع وردپرس رایگان و یا پریمیوم در نظر بگیرید این است که شما در واقع ممکن است به بسیاری از کارکردهایی که بسیاری از مضامین برتر ارائه می دهد ، نیازی نداشته باشید. اگر می خواهید یک موضوع سبک وزن رایگان انتخاب کنید ، می توانید به راحتی چند افزونه وردپرس را نصب کنید تا پیشرفت چشمگیر داشته باشید. با سرمایه گذاری در صفحه سازنده و سایر افزونه های پیشرفته ، می توانید به سرعت ظاهر سایت خود را به روز کنید و همچنین ویژگی های اضافی مورد نیاز خود را اضافه کنید.

نکته برتر: بررسی های موضوع را بخوانید تا درک خوبی از کیفیت و عملکرد کلی یک موضوع داشته باشید.

قابلیت استفاده

بیست و هفده

قابلیت استفاده از یک موضوع وردپرس یک عامل بسیار مهم است که باید هنگام انتخاب یک موضوع جدید برای وب سایت وردپرس مورد توجه قرار دهید. متأسفانه قابلیت استفاده برای سازندگان سایت و برای کاربران سایت می تواند برخی از مواردی باشد که فاقد موضوع رایگان است. اما اگر تجربه محدودی با استفاده از وردپرس دارید ، این ممکن است به نفع شما باشد. سادگی تم های رایگان و نبود ویژگی ها ، اغلب آنها را سریع و آسان تنظیم می کند.

توسعه دهندگان تم Premium تمایل دارند که روی طراحی تم هایی با قابلیت استفاده چشمگیر ، چه در قسمت جلویی و چه در قسمت عقب ، تمرکز کنند. قابلیت استفاده از back-end Premium در هنگام کار سایت خود باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما خواهد شد. و مهمتر از آن ، این امکان را برای شما فراهم می کند که از روند شخصی سازی لذت ببرید. همچنین یک تجربه کارآمد و موفق کاربر برای بازدید کنندگان شما باعث افزایش زمان کاربر در محل و همچنین تبدیل سایت شما می شود.

نکته برتر: نسخه های نمایشی موضوع را به دست آورید تا احساس تجربه کاربر بازدید کننده را بدست آورید.

افکار نهایی در قالب وردپرس رایگان یا پریمیوم

هنوز مطمئن نیستید که برای پرداخت یک مبلغ حق بیمه از پرداخت دریافت کنید؟ سپس یک موضوع فریمیوم ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. یک موضوع freemium یک موضوع رایگان است که می تواند در هر زمان بروزرسانی شود. این بدان معناست که اگر در مقطعی از آینده تصمیم بگیرید که به ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته یک موضوع برتر نیاز دارید ، می توانید بدون نیاز به مهاجرت به یک موضوع جدید ، به راحتی به نسخه حق بیمه مبادله کنید..

اکنون باید ایده خوبی راجع به مضامین وردپرس رایگان و پریمیوم ارائه دهید. هر کدام را انتخاب کنید ، حتماً تحقیق خود را انجام دهید. و همیشه موضوع خود را از یک منبع معتبر بارگیری کنید.

آیا یک موضوع وردپرس رایگان یا برتر را برای پروژه خود انتخاب می کنید؟ یا اینکه یک موضوع فریمیوم بهترین گزینه برای شماست؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map