چارچوب گزینه های پانل تم وردپرس

در قلب بسیاری از تم های محبوب وردپرس یک پانل گزینه های تم قدرتمند است. این یک روش عالی برای گنجاندن گزینه های سفارشی سازی تم است که غیر توسعه دهندگان می توانند آن را مدیریت و درک کنند. بسیاری از کاربران هیچ سرنخی برای CSS ندارند – اما می توانند از زبانه ها ، ضامن ها ، کشویی و انتخابگرهای رنگی استفاده کنند.


در زیر من تعدادی از بهترین چارچوب گزینه های پانل تم وردپرس رایگان رایگان موجود در وب را ذکر کرده ام. آنها دارای رابط کاربر پسند کاربر هستند و همه گزینه های خوبی برای توسعه دهندگان موضوع وردپرس هستند که هنگام رمزگذاری مضامین جدید باید در نظر داشته باشند.

Customizer Theme WordPress

Customizer Theme WordPress

این گزینه بسیار جذاب است زیرا درست در WordPress ساخته شده است! Customizer Theme WordPress بدون نیاز به دانستن کد ، شخصی سازی شخصی را در زمینه موضوع خود آسان می کند. مهمتر از همه ، هنگامی که آنها برچسب را تغییر می دهند ، یک آرم را بارگذاری می کنند ، رنگ پس زمینه یا هر چیز دیگری را تغییر می دهند که می توانند ویرایش های خود را در یک پیش نمایش زنده در هنگام ساختن آنها مشاهده کنند. به این ترتیب آنها می توانند تغییرات خود را قبل از تعهد به یک فونت یا رنگ خاص مشاهده کنند.

باز هم ، از آنجا که این بخشی از WordPress است ، هیچ کاری برای نصب ندارید. در حال حاضر در پانل مضمون شما تحت ظاهر است. دستورالعملهایی در WordPress.org (و در سراسر اینترنت – فقط Google آن) وجود دارد که می توانید سفارشی ساز را اضافه کنید تا گزینه هایی را در مورد هر چیزی که می توانید از جمله انواع ارسال نامه های سفارشی ، کشویی و موارد دیگر اضافه کنید ، اضافه کنید..

درباره Customizer بیشتر بدانید

چارچوب Redux

چارچوب Redux

از Redux Framework می توان برای افزودن گزینه ها هم به عنوان افزونه استفاده کرد و هم در قالب / افزونه مورد استفاده قرار گرفت ، بلکه شامل یک کلاس متا پست قدرتمند نیز می باشد ، بنابراین می توانید گزینه های متا را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید و همچنین از پشتیبانی از Theme Customizer استفاده کنید..

ما از چارچوب Redux Framework در مضمون کل WordPress خود استفاده کرده ایم زیرا به ما این امکان را می دهد که یک تن تنظیمات قدرتمند را برای کنترل رنگ موضوع ، طرح بندی ، پس زمینه ، تنظیمات اجتماعی ، گزینه های برش تصویر ، گزینه های فونت اضافه کنیم..

Redux یکی از قدرتمندترین چارچوب گزینه های خارج از کشور است و همچنین توسط توسعه دهندگان بسیار پشتیبانی می شود. ما واقعاً آنقدر دوست داریم که قبلاً چندین کمک مالی برای آنها ارسال کرده ایم. به علاوه ، آنها در حال کار بر روی برخی از افزودنیهای عالی عالی هستند که عملکردهای بیشتری را نیز به شما می دهد.

افزونه چارچوب Redux Framework را دریافت کنید

افزونه چارچوب گزینه ها

theme-options-frame

افزونه Options Framework یک روش عالی برای افزودن گزینه های شخصی سازی گسترده به موضوع وردپرس شما است. در حقیقت ، ما حتی از این افزونه در برخی از مضامین WPExplorer Premium ما نیز استفاده کرده ایم (نگاهی به موضوع Ultra ما بیندازید). این افزونه تقریباً در مورد هر نوع سفارشی سازی که می توانید مانند جعبه متن ، انتخاب رنگ ، آپلود تصاویر و گزینه های تایپوگرافی فکر کنید فقط برای ذکر چند مورد پشتیبانی می کند. ایجاد گزینه های سفارشی شما نیز یک ضربه محکم و ناگهانی است ، زیرا توسعه دهنده پلاگین (Devin Price) یک پوشه “گزینه های بررسی” را که به عنوان یک طرح گزینه در برنامه github عمل می کند ، بسته بندی کرد..

نصب آسان تر نمی تواند باشد. برای شروع کار کافیست افزونه را از فهرست افزونه WordPress دریافت کنید. سپس همه گزینه های موضوع دوست داشتنی را در پرونده options.php تعریف کنید و گزینه های چارچوب گزینه ها به طور خودکار آنها را نشان می دهد.

افزونه چارچوب گزینه ها را دریافت کنید

چارچوب مسلط

چارچوب مسلط

فریم ورک Fluent یک چارچوب توسعه بسیار پیشرفته برای وردپرس است که نه تنها برای ایجاد پنل های مدیریت موضوعی بلکه برای متابوکس ها ، متا کاربر ، متا تاکسونومی و موارد دیگر نیز مناسب است! این بدان معناست که می توانید برای همه کارکردهای غیر الگوی خود از چهارچوب واحد استفاده کنید. چارچوب Fluent توسط “nohalfpixels” ساخته شد ، در تاریخ 8 ژوئیه 2014 منتشر شد و در CodeCanyon با قیمت بسیار مناسب فروخته می شود.

چارچوب گزینه های کمی اصلاح شده – اکنون بخشی از Redux است!

SMOF

SMOF یک چارچوب گزینه های قدرتمند است که از ترکیب پلاگین های چارچوب گزینه های ذکر شده در بالا ، چارچوب گزینه های KIA ، و برخی از ایده های UI از طریق افزونه OptionTree متولد شده است. در WPExplorer ، ما از SMOF در مجموعه تم های اخیر استفاده کرده ایم (نگاهی به Cleaner ، Foxy و Office جدید 2.0 بیندازید) زیرا درک کاربران برای آن آسان است ، یکپارچه در مضامین وردپرس ادغام می شود ، و این امکان را فراهم می آورد. گزینه های پیشرفته ای مانند بخش کشیدن و رها کردن صفحه اصلی و مدیریت کشویی سفارشی را اضافه کنید.

افزودن SMOF به موضوع وردپرس سریع و بدون درد است. کد را در پرونده ی function.php خود قرار دهید ، پایگاه داده را ریست کنید و گزینه های خود را به پرونده theme-option.php اضافه کنید. اگر گیر کردید ، مستندات و یک انجمن پشتیبانی برای کمک به شما وجود دارد.

توجه: این افزونه در بالا با Redux Framework ادغام شده است ، بنابراین به جای آن ما را بخواهید!

افزونه چارچوب OptionTree – اکنون بخشی از Redux است!

اختیاری

این افزونه کوچک باهوش در واقع توسط ThemeForest حمایت می شد تا به نویسندگان خود گزینه ای عالی برای اضافه کردن گزینه های تم به روشی ارائه دهد که کاربران بتوانند آن را درک کنند. گزینه OptionTree به توسعه دهندگان موضوع تغییر می دهد تا گزینه های زیادی را برای طراحان / کاربرانی که مضامین وردپرس خود را خریداری می کنند فراهم کند. با آپدیت 2.0 ، OptionTree امکان وجود در فهرست اصلی root شما را دارد ، بنابراین می توانید از طریق تنظیمات / متا جعبه ها استفاده کنید و افرادی که موضوع شما را خریداری می کنند در صورت تغییر هر یک از تنظیمات UI Builder ، نمی توانند گزینه های OptionTree را بشکنند. گزینه عالی دیگر ، واردات / صادرات برای گزینه ها و داده های تم است ، بنابراین می توانید نسخه های مختلف گزینه های تم را با موضوع خود بسته بندی کنید.

یکی دیگر از نصبهای فوق العاده آسان. افزونه را از فهرست افزونه WordPress بدست آورید ، آن را فعال کنید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از مستندات استفاده کنید.

اطلاع: این افزونه با Redux Framework در بالا ادغام شده است ، بنابراین در عوض لطفاً آن را بخواهید!

افزونه OptionTree را دریافت کنید

چارچوب UpThemes

upthemes-frame

UpThemes این فریم ورک عالی را بر اساس API تنظیمات ایجاد کرده است. در این چارچوب همچنین از آپلودکننده رسانه داخلی WordPress برای حفظ نور و امنیت آن استفاده شده است. می توانید گزینه های سفارشی سازی زیادی را برای کاربران خود مانند رنگ ، چیدمان ، فونت و موارد دیگر اضافه کنید. بعلاوه ، UpThemes یک سفارشی سازنده موضوع زنده ساخته شده است ، بنابراین می توانید هر یک از موارد دلخواه خود را پیش نمایش کنید (یعنی یک مبلغ رنگ یا قطعه قلم).

شما دو گزینه دارید – یا چارچوب را از github بارگیری کنید و محتویات unzipped را در گزینه های خود قرار دهید .php ، یا چارچوب را به عنوان زیرمجموعه به موضوع خود اضافه کنید (از این طریق هر بروزرسانی در این چارچوب به صورت خودکار خواهد بود). در صفحه چارچوب UpThemes یک دستورالعمل کامل وجود دارد که دستورالعمل های مفصل را انجام می دهد ، و هر دو روش نصب را بسیار آسان می کند.

چارچوب UpThemes را دریافت کنید

چارچوب گزینه های تم NHP

nhp-theme-options-frame

چارچوب گزینه های NHP از ترکیبی از افزونه Options Framework و چارچوب UpThemes گرفته شده است. این فریم ورک دارای زبانه های تنظیمات کاربر پسند ، ادغام با API تنظیمات داخلی وردپرس ، ابزارها و پیامهای خطای سفارشی و از همه بهتر می توانید به راحتی این فریم ورک را تنظیم و تنظیم کنید. زمینه های سفارشی (متن ، دکمه ها ، آپلودها ، برچسب ها ، رنگ ها ، کادرهای انتخابی و غیره) یا اعتبارسنجی ها (آدرس اینترنتی ، ورودی HTML ، مقادیر هگزا ، تاریخ و غیره) را با کلاس های زمینه قابل ارتقا و کلاس های اعتبار سنجی ایجاد کنید – یا هر دو را با عملکردهای برگشت پذیر انجام دهید..

برای نصب گزینه های NHP Theme فقط کافیست bhp-options.php را به پرونده توابع.php اضافه کنید. نخود فرنگی آسان WIKI گسترده ای با انواع مختلفی از اطلاعات در مورد چارچوب وجود دارد و تقریباً به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید کمک می کند.

چارچوب گزینه های تم NHP را دریافت کنید

تجربیات شما

می خواهیم بدانیم که آیا شما از هر یک از چارچوب های فوق استفاده کرده اید و چگونه آن را دوست دارید. نظری در زیر بگذارید و تجربه و توصیه های خود را نشان دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map