بدترین اشتباهات طراحان وردپرس را بدتر می کند

بدترین اشتباهات طراحان وردپرس را بدتر می کند

شما از اشتباه کردن متنفرید ، حتی اگر اجتناب ناپذیر باشد. و در بعضی مواقع ، اشتباه کردن خوب است زیرا فرصتی برای یادگیری و بهبود است. اما اگر مرتکب اشتباهات مشابه هر طراح آزاد وردپرس می شوید ، در نهایت می توانید پول زیادی را روی میز بگذارید. اکنون ، شما قطعاً آن را نمی خواهید.


ما هم چنین نیستیم ، به همین دلیل است که ما چند طرز نامطبوع را طراحان مستقل وردپرس مرتکب می شویم. هدف ما این است که به شما کمک کنیم اشتباهاتی را که مانع موفقیت شما می شود ، شناسایی کنید. با انجام این کار ، شما می توانید از اشتباهات خودداری کنید ، و اگر خیلی دیر شده است ، تغییرات لازم را انجام دهید.

موفقیت شامل این نیست که هرگز اشتباه نکنید ، اما هرگز یک بار مرتکب نشدید. – جورج بنارد شاو

با این حساب ، اشتباهاتی را که شما در ایجاد حرفه ای به عنوان یک طراح مستقل وردپرس ایجاد کرده اید به ما اطلاع دهید. به هر وسیله ، دروس آموخته شده و نحوه جلوگیری از اشتباه را نیز به اشتراک بگذارید. چطور؟ در انتها می توانید از بخش نظرات استفاده کنید. اما در حال حاضر ، شروع کنیم!

1. بیشتر از چیزی که می توانید جویدید ، گاز بگیرید

اشتباه فریلنسر: بیشتر از چیزی که می توانید جویدید ، گاز بگیرید

آیا همه ما مقصر این نیستیم؟ شروع به کار پس از پروژه تا زمان پر شدن صفحه ، و سپس رونق ، مهلت از دست رفته است. خوب ، مترجمان آزاد و عجله لحظه آخری غریبه نیستند. اما وقتی کار بیش از حد انجام می دهید ، همه شکست می خورند – کارهایی که احتمالاً در وهله اول تأثیر نمی گذارد.

مهم نیست که چقدر سوالات را وسوسه کنید ، فقط این کار را نکنید. بهترین مشتری (مشتری) خود را وارد سیستم شوید و دقیقاً آنچه را که ارزش آن را دارید شارژ کنید. البته ، شما باید ارزش ارائه دهید ، اما فکر نمی کنم وقتی در یک کوه کار خفه شوید ، این امکان وجود دارد. از تکنیک کمی معروف به اصل 80/20 پارتو استفاده کنید.

به عبارت دیگر ، روی ساخت نمونه کارها خود متمرکز شوید و سپس روی 20٪ مشتریانی که 80٪ مشاغل را برای شما به ارمغان می آورند ، تمرکز کنید. ادامه دادن خیلی زیاد بسته به نحوه کار شما کار در اینجا نسبی است. اما راه بیش از حد که نمی توانید ارزش خود را تحویل بگیرید ، به سادگی خود را با پای پیاده می کنید.

همین امر باعث افزایش دامنه کار می شود. می گویند مشتری یک فروشگاه اینترنتی ساده می خواهد ، که خوب است از آنجا که شما می دانید راه خود را در اطراف WooCommerce. سپس از هیچ جا ، مشتری از شما می خواهد وبلاگ خود را به چند زبان اضافه کنید. بنابراین شما همچنان به کار بیشتر موافقت می کنید اما مهلت مقرر (و به احتمال زیاد پرداخت) همچنان یکسان است. ببینید من کجا می روم با این?

به طور خلاصه ، سعی نکنید از هر مشتری که راه شما را خرس می کند راضی کنید. اگر با یک مشتری سمی ملاقات دارید (می توانید به راحتی یک میلیون مایل از آن فاصله داشته باشید) ، با جدیت پیشنهاد را رد کنید. اگر مشتری همچنان دامنه پروژه فعلی را افزایش می دهد ، اعلام کند که هزینه و زمان بیشتری خواهد داشت. من می دانم که این کار ساده تر از انجام شده است ، بنابراین اگر شما یک قیمت ثابت را شارژ کنید.

در عین حال ، درخواست وقت و هزینه بیشتر بهتر از تحمل دامنه خاموش در سکوت و لرزهای کم است که از دست دادن مهلت ناشی می شود. همچنین ، اعتبار شما – بزرگترین ارز آنلاین شما – به خط آویزان است ، بنابراین این کار را نکنید.

غذای اصلی: آنچه را که ارزش آن را دارید شارژ کنید. برای کسب راه راه و تجربه ، بادام زمینی حل و فصل نکنید. البته روی مهارت های خود کار کنید و یک سبد پرقدرت بسازید. سپس همه مشتری ها را درگیر نکنید – با قانون 80/20 بروید. علاوه بر این ، تجارت خود را با هوشمندی مانند Don Draper in Market کنید مردان دیوانه. همه افراد مشتری شما نیستند.

2. فراموش کردن درباره موضوع کودک

اشتباهات فریلنسر: فراموش کردن درباره موضوع کودک

بین شما و من یک دوست دارم – یک طراح وردپرس با حقوق و دستمزد که مرا برای کارهای کوچک در چند وب سایت که در آن کار می کند ، استخدام می کند. همانطور که انتظار دارید ، من به سرپرست دسترسی پیدا می کنم زیرا برخی از کارها شامل تغییر موضوع و تنظیم سایت های نمایشی است. داستان کوتاه کوتاه ، دوست من از مضامین کودک WordPress استفاده نمی کند و قلب من را می شکند.

بنابراین ، هنگامی که او به تازگی من را برای تغییر موضوع استخدام کرد ، من یک موضوع کودک را برای موضوع جدید ایجاد کردم و او هیچ کس خردمندتر نبود. اما من همه چیز را به او گفتم ، و اکنون او نمی تواند به اندازه کافی مضامین کودک را بدست آورد. اما به همین دلیل نیست که ما در این لحظه به موقع در اینجا هستیم. من تمام وب سایت ها را با مضامین کودک می سازم ، و شما هم باید.

به لطف مضامین کودک ، می توانید سایت خود را به صورت گسترده سفارشی کنید. شما می توانید “… فایلهای قالب جدید ایجاد کنید که جزئی از موضوع والدین نبودند. شما می توانید توابع ، سبک ها و موارد جدید دیگری اضافه کنید. ” باید بیشتر بگویم؟ آره?

شخصی سازی طرح زمینه کودک موضوع والدین را یک بیت تغییر نمی دهد. علاوه بر این ، ویرایش مضمون والدین یکی از مشکلات اساسی دارد. بدون شک ، هنگامی که (یا بدتر ، مشتری خود) موضوع والدین را به روز می کنید ، تمام تغییرات سفارشی خود را از دست خواهید داد. یک موضوع کودک حتی هنگام بروزرسانی موضوع والدین ، ​​از سبک های سفارشی شما نیز محافظت می کند.

ایجاد یک موضوع کودک بسیار آسان است و انتظار ندارم شما از امروز به جلو بروید تا یک موضوع والدین را تنظیم کنید. شما حتی می توانید از یک افزونه تم کودک مناسب مانند استفاده کنید کودک Themify یا تنظیم کننده تم کودک. اگر شما یک تجربه دستی را دوست دارید ، در اینجا راهنمای کامل کودک در وردپرس ما آمده است.

احتیاط ویژه ای برای طراحان وردپرس مستقل که پرونده های اصلی وردپرس را ویرایش می کنند. فقط متوقف شود. چرا حتی این کار را می کنید؟ علاوه بر این ، وقتی WordPress پر از فیلترهای قابل تعویض است ، می توانید از آنها استفاده کنید تا تغییراتی را پیدا کنید که هنگام به روزرسانی سیستم عامل وردپرس از بین نمی روند. ویرایش فایلهای اصلی وردپرس و مضمون والدین مشکلاتی را ایجاد می کند.

غذای اصلی: از یک موضوع کودک hombre استفاده کنید ، یا مشتری خود را برای خرابی در خط تنظیم می کنید ، به خصوص اگر تازه کار باشند. لطفا پرونده های اصلی وردپرس را ویرایش نکنید.

3. شما سیستمی ندارید

اشتباه فریلنسر: شما سیستمی ندارید

“سیستم” احتمالاً یک کلمه قوی است ، و احتمالاً باعث می شود احساس قهقرا کردن کنید. این باعث می شود احساس کنید که در گیر 9 یا 5 گیر کرده اید یا ماتریکس. به طور کلی ، شما می دانید ساختن تخته سنگ هرگز هدف ما نبوده است. ما در مورد شما صحبت می کنیم که مثل یک فریلنسر عمل می کنید و به جای یک شخص تجاری.

و می دانید ، این کار برای شما به صورت چپ ، راست و مرکز هزینه دارد – سوراخی را مانند یک سیگار روشن در جیب خود سوزاند. اما شما نمی دانید که چگونه این کار را متوقف کنید – تمام این هدر رفت های مالی – و در فشارهای قلبی شما فشار می آورد. سنگینی بر قلب شما سنگین است اما طبق معمول ، دیگر به شما اجازه نخواهیم داد که سرتان را خراش دهید.

شما به یک برنامه تجاری نیاز دارید (بهتر از سیستم به نظر می رسد). من این را می گویم ، زیرا شما باید خودتان را به کار خود هدایت کنید ، اما اگر نمی دانید به کجا می روید این کار را انجام می دهید؟ شما حتی نمی دانید که چقدر شارژ کنید ، فقط به این دلیل که خود را به عنوان یک تجارت تصور نمی کنید. علاوه بر این ، شما حتی زمان کافی برای کار را کنار نمی گذارید زیرا – هیچ برنامه ای.

من اهمیتی نمی دهم که شما از هر کجا کار کنید یا کارهای شما یک عمل یک نفره است ، اما شما نمی توانید به عنوان یک فریلنسر فکر کنید. وقت آن است که مثل یک تجارت شروع به تفکر کنیم. برای مبتدیان به یک برنامه تجاری نیاز دارید. بالاتر از آن ، شما به سیستم نیاز دارید زمان و منابع را ردیابی کنید شما در کار خود استفاده می کنید.

برای مدیریت مشتری و مدیریت پروژه به برنامه هایی نیاز دارید. و اگر زیر کوه کار می کنید ، احتمالاً اگر درآمد داشته باشید باید برون سپاری را تأمین کنید ، که همیشه اینگونه نیست. به عبارت ساده ، از یک مترجم آزاد به یک صاحب تجارت تبدیل کنید. یک دوره تجاری بخرید و یاد بگیرید.

غذای اصلی: اگر می خواهید از همه چیزهای شیرین ناشی از کارآفرینی لذت ببرید ، حرکات طراحی وردپرس مستقل شما باید از یک سرگرمی به یک تجارت کاملاً بزرگ تبدیل شود. یک برنامه کاری کسب کنید ، برخی از امور مالی را یاد بگیرید و تجارت خود را از قبل ثبت کنید. همچنین ، مرد مالیاتی را فراموش نکنید.

4. شما نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید

اشتباه Freelancer: شما نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید

من در اینجا مشغول به کار هستم اما وظیفه شما به عنوان یک طراح وردپرس به پایان نرسید که وب سایت به مشتری ارائه دهید. اکنون و پس از آن ، آنها معمولاً برای تغییر خواستگاری با شما تماس می گیرند. کودک را مجدداً تکرار کنید – غاز طلایی که بسیاری از طراحان مستقل وردپرس را غافلگیر می کند. بله ، من می دانم که شما این جادوها را خشک می کنید ، بنابراین تکرار تجارت به معنای چیزهای خوب در هر زمان است.

با این حال ، وقتی مشتری وب سایت را خراب می کند ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا شما می توانید همه چیز را از ابتدا بسازید ، یا راه حل برگشت ناپیوسته دارید. به عنوان مثال ، اگر مشتری در هر وب سایتی که ایجاد می کنم ، چند مورد از بین برد ، من فقط دکمه بازیابی را زده ام و روز ذخیره می شود.

اما به این دلیل است که من از مدیریت WebP در هر وب سایت مشتری که مدیریت می کنم استفاده می کنم ، و این افراد (ManageWP) از پشتیبان های افزایشی برای شما استفاده می کنند. اگر این کافی نباشد ، من هر بار که می خواهم برای تغییر در هر سایتی ، پشتیبان تهیه کنم در داخل cPanel و یک نسخه پشتیبان کتابچه راهنمای کاربر سوم ایجاد می کنم.

به نظر می رسد کار زیادی است ، اما ارزشش را ندارد و ارزشش را دارد. می توانم یک وب سایت را در زمان ضبط بازیابی کنم و در زمان زیادی صرفه جویی می کنم. مشتری خوشحال است که وب سایت بلافاصله دوباره آنلاین شده است ، به این معنی که آنها نمی توانند هزینه بازگرداندن وب سایت خود را پرداخت کنند. آیا این کار بازگشتی نیست؟ به نظر من ، این پول خوبی کسب کرده است – همه از ضربه زدن به دکمه بازیابی.

لعنتی ، من نمی فهمم که چرا یک میلیون و یک راه برای تهیه نسخه پشتیبان خودکار وجود دارد ، شما با این همه مشاغل پشتیبان گیری ، بار خود را بار می آورید. در واقع ، من مشتریان جدید را تشویق می کنم که با وب سایت بازی کنند و تا حد ممکن شکست بخورند ، زیرا من از پشتیبان تهیه کردم. هاها بله ، برخی از مشتری ها یاد نمی گیرند زیرا می ترسند چیزهایی را در منطقه مدیر وردپرس بشکنند!

آه ، به هر حال ، مدتی برگشت شش وب سایت را به یک هکر گم کردم. مجبور شدم وب سایت ها را از ابتدا بازسازی کنم زیرا هیچ بکاپ نداشتم. می توانید میزان زمانی را که از دست دادن بازسازی چیزهایی که می خواستم به سادگی از پشتیبان گیری بازگردم ، تصور کنید. و لطفا ، به راه حل های پشتیبان گیری پیشنهادات میزبان خود اعتماد نکنید.

غذای اصلی: پشتیبان تهیه کنید که قبلاً دوستانتان باشد یا در صورت بدترین اتفاق ممکن است هزینه آن را بپردازید. تهیه نسخه پشتیبان به شما کمک می کند تا اکثر مشکلات مشتری خود را در هر زمان حل کنید. بسیاری از راه حل های پشتیبان گیری خودکار وجود دارد که احساس می کنم در صورت نداشتن نسخه پشتیبان ، جدی نیستید. یک گزینه عالی ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد است VaultPress – که توسط سازندگان WordPress ساخته شده است.

5- نادیده گرفتن آموزش مشتری

اشتباه فریلنسر: نادیده گرفتن آموزش مشتری

وردپرس یک اثر شایان ستایش است که استفاده از آن آسان است. اما این فقط واقعیت دارد زیرا شما مدتی است که روی سیستم عامل کار کرده اید. مشتری جدید شما به سادگی یک وب سایت می خواهد ، و آنها حتی نمی دانند که شما آن را در WordPress بسازید.

بنابراین به دلیل مهلت تعیین شده به سر کار می روید و وب سایت را به مشتری ارائه می دهید. متأسفانه ، مشتری حتی نمی داند چگونه به مدیر وردپرس وارد شود. و اگر به آنها نشان دهید که چگونه به سیستم وارد شوند ، داشبورد برای آنها کاملاً بیگانه است. از این گذشته ، آنها برای نجات جان خود نمی توانند مقاله ای ارسال کنند.

من شخصاً معتقدم طراح هوشمند وردپرس می تواند در این زمینه قتل کند. من مدتها قبل از درخواست جلسه آموزش از مشتری هزینه پرداخت هزینه های آموزش را برداشته ام! یکی از مراجعین مانند این بود ، “سلام ، من مقداری پول برای شما ارسال کردم تا بتوانم یک ساعت از وقت شما را بدست آورم.” احساس می کنید مانند سینه زنی درآمد منفعل.

فقط تصور کنید که می توانید وب سایت های ساختن درآمد کسب کنید و همان بچه هایی را که در وهله اول شما را استخدام کرده اند آموزش بیشتری کسب کنید. و چه چیزی را به آنها آموزش می دهید؟ کارهای مهم مانند ارسال مقاله ، ایجاد صفحات و شاید تعدیل اظهار نظر. خوب ، من یک مشتری داشتم که نمی داند چگونه پسورد خود را بازیابی کند ، به همین ترتیب.

اگر مشغول وبلاگ نویسی هستید ، می توانید این مباحث را در وبلاگ طراحی وب خود به اشتراک بگذارید و خود را به مشتریان بیشتری بدست آورید زیرا نحوه تنظیم بازار آنلاین ، به اشتراک گذاری چیزهایی مانند آن که معمولاً شما را به دست می آورد. به همین دلیل نیست ، اما فکر می کنم وقتی نکاتی را به اشتراک می گذارید ، به صورت خودکار نشان متخصص را بدست می آورید.

فراموش نکنید که در صورت نیاز به آموزش برای استفاده از سایت تازه ایجاد شده در WordPress ، از مشتری سؤال کنید. به من اعتماد کنید ، بیشتر مردم حتی نمی دانند WordPress یک سیستم مدیریت محتوا است (افتادگی دهان). آنها در داشبورد سرور WordPress وارد سیستم می شوند و هنوز نمی دانند که آنها به وردپرس خیره شده اند. این است نه همیشه خنده دار.

غذای اصلی: عجله نکنید که وب سایت را روی میز مشتری بیاندازید و مانند آنچه در جاده هستید سرعت خود را خاموش کنید. استفاده از ساخت چیزی که مشتری به طور موثری از آن استفاده نکند چیست؟ با ایجاد مسئولیت آموزش مشتریان به این فرصت درآمد ، آن را باز کنید. بعداً آنها را به خاطر شما دوست خواهند داشت. به دنبال راهی آسان هستید؟ WP101 دوره هایی با برچسب سفید را ارائه می دهد که می توانید با مشتریان به اشتراک بگذارید.

کلمات نهایی

بدیهی است که بسیاری از اشتباهات دیگر نیز می توانید به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس ایجاد کنید ، اما معتقدم همه آنها در مواردی هستند که در این پست بحث کردیم. اما ما متنفریم که ذهنی باشیم ، بنابراین اشتباهاتی را که مقصر هستید و چگونه از اشتباهات خود دوری می کنید ، به اشتراک بگذارید.

به غیر از این ، ما شما را تشویق می کنیم که اول به ارزش فکر کنید و نه سود پولی. مراقب مشتری های تند و زننده ای باشید که شما را خشک می کنند. به یاد داشته باشید که هر انگل به یک میزبان احتیاج دارد ، بنابراین یک مشتری سمی را باور نکنید که سحر و جادو خود را انجام دهید و عالی باشید.

به غیر از این ، بسیار جذاب باشید و هرگز کم هزینه نشوید زیرا هر تجارت برای زنده ماندن به پول نقد نیاز دارد. پس از همه ، پول نقد همه چیز را کنترل می کند ، بنابراین خودتان را انتخاب کنید و بروید برخی از آنها را درست کنید. به عنوان یک طراح مستقل وردپرس چه اشتباهاتی مرتکب شده اید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map