منابع شگفت انگیز افزایش ترافیک برای وبلاگ وردپرس شما

5 منبع جالب برای افزایش ترافیک برای وبلاگ وردپرس شما

با دیدن همانطور که اینجا هستید ، ما به همه پول ما شرط می بندیم که وقتی بگوییم: گرفتن بهترین منابع تقویت کننده ترافیک برای وب سایت شما کار ساده ای نیست. برای اینکه بتوانید شغل خود را به کار ببندید به ترافیک نیاز دارید. برخی به کمی نیاز دارند ، برخی دیگر بیشتر. شما ، شما می خواهید به همان اندازه ترافیک هدفمند ، و اکنون آن را می خواهید.


اگر به دنبال بهترین منابع ترافیکی برای وب سایت وردپرس خود هستید ، ما یک اعتراف شگفت انگیز را انجام می دهیم. ما به جستجوی نامعلوم فقط به دنبال پنج مورد بودیم ، اما تعداد زیادی از منابع ترافیکی که کشف کردیم دهان ما را به سمت چشمان گسترده می کشاند.

به همین دلیل بسیار هیجان انگیز ، ما در همین لحظه در حال تصمیم گیری هستیم تا بتوانیم همانطور که ممکن است بتوانیم منابع ترافیکی زیادی را برای وبلاگ وردپرس خود به شما ارائه دهیم! بنابراین به جای تنها یک زن و شوهر ، یک منبع انرژی ترافیکی شگفت انگیز را که آرزو می کردید بدست آورید ، بدست می آورید. اگر این به نظر می رسد مانند نوع معامله شما ، ملوان را واگذار کنید ، روز بزرگ شماست!

چگونه می توان بیشتر به وبلاگ خود مراجعه کرد

1. محتوای عالی ایجاد کنید

این معامله است: مردم به دنبال محتوا هستند ، به همین دلیل ترافیک برای شروع آغاز می شود. سو … بهتر است محتوا را داشته باشید ، فکر نمی کنید؟ کیفیت هر روز از حجم بیشتری فراتر می رود ، به همین دلیل می گویم محتوا پادشاه است. قبل از فکر کردن در مورد ایجاد ترافیک برای وبلاگ خود ، باید از کیفیت مناسب و هدفمند برخوردار باشید.

این که آیا شما عضو آن هستید ، مشورت کنید یا چیزی را بفروشید ، این عاقلانه است که برخی از مطالب خوب را در اختیار وب سایت خود قرار دهید. چگونه دیگر ذهن شما را تحت تأثیر قرار می دهد؟ کمی هم چیزها را با هم مخلوط کنید ، زیرا چندرسانه ای جذاب برای تعامل است. از تصاویر ، اینفوگرافیک ها ، فیلم ها ، نمودارها استفاده کنید – آن را نامگذاری کنید!

اگر دنبال نمی کنید ، ما فقط گفتیم …

محتوا برای تعامل بسیار عالی است

… و SEO نیز! محتوای چندرسانه ای بدین معنی است که کاربران وقت بیشتری را در سایت شما می گذرانند و این به معنای تعامل بیشتر برای شما است. همچنین به خزنده های جستجوی Google نشان می دهد که وب سایت شما ارزش نمک آن را دارد زیرا کاربران بلافاصله ترک نمی شوند. فقط آنچه را که محتوای برتر را در نظر می گیرید ، ایجاد کنید ، اما بعد رایگان بدهید.

آیا می دانید چه اتفاقی می افتد؟ آنها (Google) شما را با نمرات SEO بهتر به شما پاداش می دهند ، این بدان معنی است که ترافیک بیشتری برای وب سایت وردپرس شما ایجاد می کند. بیایید به چند تاکتیک محتوا بپردازیم که شما – به روشی بسیار منحصر به فرد خود – خیلی طولانی دراز کشیدید.

2. مخاطب هدف خود را در ذهن داشته باشید

چند بار از شما می خواهیم برای انسان ها بنویسید ، نه موتورهای جستجو؟ آه؟ به من بگو چند بار؟ اگر با مخاطب هدف خود در ذهن خود بنویسید ، محتوایی ایجاد خواهید کرد که با آنها طنین انداز باشد. مهمتر از همه ، شما محتوایی را ایجاد می کنید که به بازار هدف شما علاقه مند باشد.

شما به یک دانشمند موشکی احتیاج ندارید تا به شما نشان دهد که چگونه برقراری ارتباط با مخاطبان مورد نظر شما برای ایجاد ترافیک و در نهایت تبدیل ها عالی است. در هنگام ایجاد محتوای خود ، مشتریان ایده آل خود را در نظر بگیرید و نیازهای منحصر به فرد آنها را شناسایی کنید؛ منافع منحصر به فرد آنها پاسخگویی به این نیازها از طریق محتوا و کالاهای شما به صورت خودکار به فروش می رسد.

3. ارسال منظم

اگر می توانید بیست مقاله در روز ارسال کنید ، خوب و خوب. شما یک بار در هفته ارسال می کنید؟ خوب و خوب شاید شما یک پست را در هر ماه ترجیح می دهید تا همه موارد. چه کسی برنامه شما را زیر سوال می برد؟ تا زمانی که شما ارسال می کنید ، همه چیز خوب است.

موتورهای جستجو از آنجا که جدیدترین مطالب مورد نیاز جستجوگر را دارند ، شما را دوست خواهند داشت. خوانندگان شما نیز شما را دوست خواهند داشت. بهترین کار برای ایجاد محتوای همیشه سبز است که همیشه تازه به نظر می رسد. در بالای به روزرسانی پستهای قدیمی ، مقالات جدیدی ایجاد کنید تا فعالیتها به شکوفایی خود ادامه دهند.

می توانید از آن استفاده کنید تقویم سرمقاله یا برون سپاری من از فیدهای RSS انتخاب شده برای حفظ فعالیت در وبلاگ خود استفاده کرده ام. چه کسی می دانست شما می توانید ترافیک با افزونه WP RSS Aggregator? یکی از راه های آسان برای ادامه کار ایجاد سریال “How-Tos” یا پست کردن مانند:

 • راهنمای مبتدی برای SEO WordPress
 • آموزش وردپرس: نحوه ایجاد یک موضوع وردپرس از HTML

4. مطالب خود را برای به اشتراک گذاشتن آسان کنید

استفاده از تماس به اقداماتی که باعث می شود خوانندگان شما بتوانند اطلاعات مفیدی را از طریق پست های خود به اشتراک بگذارند ، تأثیر مثبتی بر سهام اجتماعی شما ، از این رو تولید ترافیک دارد. پلاگین های بیشماری وجود دارد بهتر است برای توییت کلیک کنید که این همه را خیلی آسان می کند.

زن و شوهر که با برخی از دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی و غاز طلایی خود را دارید. اگر به اشتراک گذاشتن مطالب خوانندگان برای شما دشوار است ، یک فرصت ترافیکی عظیم را از دست نمی دهید. علاوه بر این ، هنگامی که افزونه های بی شماری در رسانه های اجتماعی برای وردپرس وجود دارد تا به شما کمک کند.

5- پیوند به محتوای داخلی

بهبود کشف محتوای سایت باعث افزایش مدت زمان کاربر در سایت شما می شود و به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا بیشتر مطالب شما را فهرست کنند. همچنین منجر به ترافیک باقیمانده در هر زمان که یک خواننده محتوای مرتبط را به اشتراک بگذارد ، می باشد.

برای افزایش دید در این پست ها ، به سایر پست های مرتبط در سایت خود پیوند دهید. می توانید یک قدم جلوتر بروید و از محتوای پویا استفاده کنید. این فقط به معنای استفاده از افزونه / ویجت برای نمایش پست های مرتبط ، بیشترین پست های اشتراکی ، آخرین ارسال ها ، بیشترین ارسال نظر و موارد دیگر است.

6. Giveaways را ایجاد کنید

علیرغم میلیونها سال تکامل ، دانشمندان نمی توانند هر آنچه را که می بینیم و یا می شنویم اصطلاح “رایگان” سرشان را بپیچانند. این دیوانه است با توجه به اینکه اکثر ما برای دریافت چیزهای رایگان تقریباً هر کاری انجام خواهیم داد.

دقیقاً به همین دلیل است که محتوای طراحی شده مانند سواحل روی بالهایی مانند عقاب ها بالا می رود. من دیده ام که توسعه دهندگان موضوع وردپرس ، وابستگان و وبلاگ نویسان از هدایایی استفاده می کنند تا حجم عظیمی از ترافیک را نه تنها به وب سایت هایشان بلکه پروفایل های رسانه های اجتماعی و غیره هدایت کنند..

اگر می خواهید این کار را امتحان کنید ، فکر کنید محبوب ترین محصول یا کالای گرم خود را در طاقچه خود قرار دهید. از کلیه منابع تولید کننده ترافیک محتوا ، نشان های واقعی وعده واقعی را نشان می دهند. شما ROI خود را تقریباً بلافاصله به دست می آورید به علاوه می توانید از ابزارهای مفید مانند استفاده کنید RaffleCopter در میان دیگران پلاگین های هدیه ای.

7. Piggyback در روند

آیا تا به حال دیده اید که موج سواران حرفه ای موج سواری مانند این جادو می کنند؟ آنها همیشه منتظر موج بزرگ هستند و به محض داشتن یک موج ، آن را با شکوه سوار می کنند تا به ساحل برود. به نام پیگیری موج سواری. در غیر این صورت ، آنها به ساحل لمس می کنند ، که این ورزش را خراب می کند.

با روشی مشابه ، همیشه در جستجوی اخبار فوری (همچنین به عنوان اخبار ویروسی شناخته می شوید) و گرایشات درون طاقچه خود را دنبال کنید. روندها حجم عظیمی را در نتایج موتور جستجو ثبت می کنند و می توانید محتوای خود را تنظیم کنید تا از این امر استفاده کنید. شما می توانید روند استفاده از روند را پیگیری کنید Google Trends در میان ابزارهای دیگر.

8. محتوای خود را آزمایش کنید

اگر مدتی در آن حضور داشته باشید ، باید الگوی زیر را با بازاریابی مقاله ایجاد کنید. پست هایی وجود دارد که به نظر می رسد کل جهان را به سمت وب سایت شما سوق می دهد ، و پست هایی وجود دارد که به فراموشی ناپدید می شوند و هرگز دوباره پیدا نمی شوند.

مهم است که محتوای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بدانید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست. آیا شما به یاد دارید که پستی که مدتی منتشر کردید که بازخورد کاربران زیادی را به همراه داشت؟ چه کار کردین؟ آیا تصویری اضافه کردید؟ آیا اینفوگرافی بود؟ ممکن است؟ با این اطلاعات ، می توانید فقط محتوایی را ایجاد کنید که با افراد خود طنین انداز باشد.

تست اسپلیت A / B باید در این زمینه دوست شما باشد. تو می توانی عناوین مختلف را آزمایش کنید از جمله چیزهای دیگر انگشت گذاشتن روی چیزهایی که کار می کنند. این یک داستان کوتاه است. من در زمان خود تعداد معدودی از مشاغل وبلاگ نویسی را بررسی کرده ام. پس از میلیونها تلاش ناموفق ، وقایع ناگهانی رخ داد.

بنابراین من قائلی را که در مقایسه با دیگران که کار نمی کنند ، مقایسه کردم و ای! – در آنجا فضل پس انداز خود را پیدا کردم. کاملا چشم باز بود. امروز اگر قرار است زمین را ارسال کنم ، اطمینان دارم که 90٪ چشم اندازها پاسخ خواهند داد. این دیوانه است که آزمایش مقایسه کمی می تواند برای تجارت شما انجام دهد.

9- به مؤلفه های صنعت دسترسی پیدا کنید

شما می توانید با دسترسی به تأثیر گذاران در صنعت ، که به نوبه خود محتوای شما را با انجمن های خود به اشتراک می گذارند ، می توانید محتوای خود را شایسته و شایسته تر کنید. اگر یک موضوع جالب در مورد موضوع محبوب دارید ، سعی کنید با کارشناسان حوزه خود ارتباط برقرار کرده و از آنها بازخورد بخواهید.

ابتدا کسانی که مراقبت می کنند از سایت شما بازدید می کنند و اگر محتوای شما به همان شکلی که ادعا می کنید شگفت انگیز است ، شما موظفید از طریق اشتراک گذاری ، میزان ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید. حتی می توانید به صراحت از این تأثیرگذاران بخواهید محتوای خود را به اشتراک بگذارند ، تاکتیکی که قبلاً بارها کار کرده است.

فقط هر کسی را اسپم نکنید یا گول نزنید. نه ، شما نمی خواهید آن مسیر را طی کنید زیرا هیچ کس آن مرد را دوست ندارد. تعارف سخت ترین دل ها را نرم می کند ، بنابراین برای ضربه اضافی چند ایمیل در دسترس خود پخش کنید. سلام شما ، وب سایت شما معیشت شماست ، درست است؟ فقط توجه داشته باشید که برخی از مردم به شما باز نمی گردند و این اشکالی ندارد.

10. منابع ترافیک رسانه های اجتماعی

درست در کنار Google (خوب ، تقریبا) از نظر تولید ترافیک ، رسانه های اجتماعی است. به عنوان مثال در فیس بوک ، شما می توانید به یک مخاطب کاملاً تعریف شده ارزان برسید (در صورت رایگان نیست). اگر قبلاً به آن اشاره نکرده ایم ، از پروفایل های رسانه های اجتماعی شروع کنید.

در این پروفایل ها یک انجمن مشغول ایجاد کنید و هر زمان که آماده هستید ، احساس راحتی کنید تا تبلیغات Facebook را با حداقل 3 دلار در روز امتحان کنید. علاوه بر این ، عادت به “معاشرت” شدن با کسانی که صنعت شما هستند ، وارد شوید.

این حتی به چه معنی است?

به این معنی که ابتدا در مورد صفحات برتر در صنعت خود اظهار نظر کرده و نظر دهید. اطمینان حاصل کنید که نظر شما ارزشمند یا حداقل خنده دار است اما به موضوع مورد نظر مربوط می باشد. به این ترتیب ، در معرض مقدار زیادی قرار می گیرید و اگر پیوند مربوط (نه اسپم) داشته باشید ، به معنای تعداد بیشتری توپ برای وب سایت شما است.

خجالتی نباشید ، از این سایت های رسانه های اجتماعی بازدید کنید و کاری را انجام دهید که یک کاربر عادی (نه یک بازاریابی) انجام دهد. در گفتگوهایی که شما را هیجان زده می کند و فقط سرگرم کننده هستند ، به طور معناداری درگیر شوید. فیس بوک ، Quora ، Reddit ، Google+ ، توییتر ، Pinterest و سایت های معروف اشتراک گذاری تصاویر در میان دیگران مکان های خوبی برای شروع هستند.

توجه داشته باشید که برخی از این شبکه های رسانه های اجتماعی فرصتی برای تبلیغ شغل خود به شما ارائه می دهند. معمولاً این سرویس نسبتاً ارزان است اما کاملاً مؤثر است ، با توجه به اینکه این سایتها توجه زیادی را به سمت ترافیک دارند. آیا می دانید فیس بوک بیش از یک میلیارد کاربر دارد؟ حالا تو می دانی.

11. وبلاگ نویسی مهمان

بدون شک یکی از بهترین منابع ترافیکی در دسترس شماست ، وبلاگ نویسی میهمان اجازه می دهد تا مارک خود را بسازید ، قدرت خود را رشد دهید و ترافیک بسیار هدفمند را به وب سایت خود ارسال کنید. در ساخت پیوند نیز عالی است.

هر وقت وبلاگ خود را مهمان کردید ، فقط برای پیوند این کار را نکنید. به عنوان افزونه وبلاگ خود فکر کنید. آیا محتوای وبلاگ را در وبلاگ خود منتشر می کنید؟ فکر نمی کنم محتوای شگفت انگیز ایجاد کرده و به وب سایت های بزرگ درون طاقچه خود نزدیک شوید.

شما هرگز از فرصت های وبلاگ نویسی میهمان خودداری خواهید کرد ، این بدان معنی است که شما هرگز از ترافیک هدفمند برای نگه داشتن غذا بر روی میز و پوشیدن پشت خود استفاده نمی کنید. Onibalusi از نوشتن در شارژ استفاده شده است وبلاگ نویسی مهمان برای راه اندازی یک تجارت آنلاین ، بسیاری از افراد به خاطر آن اقدام می کنند. او با 30 وبلاگ مهمان شروع کرد ، بنابراین اینطور نیست تیمات سخت همه چیز در نظر گرفته.

وبلاگ نویسی مهمان کار می کند. در حقیقت ، بین همه منابع ترافیکی من مورد علاقه است. این تنها دومین مورد برای ترافیک موتورهای جستجو است که ما را به قسمت بعدی سوق می دهد. سئو.

12. بهینه سازی موتور جستجو

به طور خلاصه ، بهینه سازی موتور جستجو شامل تنظیم وب سایت شماست تا در نتایج موتور جستجو درخشید. نگاه کن, جستجوگر در گوگل یک چشم انداز بسیار با انگیزه است و اگر بتوانید او را بدست آورید ، احتمال بسته شدن فروش به میزان قابل توجهی بالا می رود.

من احساس می کنم که از SEO نمی ترسید. آیا این احتمالاً به این دلیل است که شما فکر می کنید خیلی فنی است؟ شاید قبلاً کلاهبرداری کرده باشید. شاید شما به سادگی نمی دانید چه کاری باید انجام دهید یا از کجا شروع کنید تا آنجا که SEO می رود.

به هر دلیلی ، SEO یک تکه کیک است. نمایش در اولین بسته Google ، ترجیحاً در ده موقعیت برتر ، هک آسان است. فقط استفاده کنید افزونه SEO Yoast که به بیشتر کارهای SEO اهمیت می دهد. همیشه متن alt را به تصاویر خود اضافه کنید و به سادگی محتوای عالی ایجاد کنید. چه چیز دیگری برای گفتن وجود دارد?

جایزه: اظهار نظر در وبلاگ

من می دانم که قبلاً این را دیده اید ، اما احتمالاً به اظهار نظر در مورد بلاگ اهمیتی نمی دهید زیرا کسی گفته است که به اندازه سایر منابع ترافیکی مؤثر نیست. خوب, نیل پاتل از 249 نظر 25K دلار ساخته است ابتدا اظهار نظر کنید (در مدت زمان یک ساعت پس از ارسال زنده) و نظر را ارزشمند کنید.

این امر در مورد انجمن ها نیز صدق می کند. تالارهای متداول در صنعت شما و درگیر گفتگوهای معنی دار هستند. به سؤالات پاسخ دهید و کمک خود را به صورت رایگان ارائه دهید. در هیچ زمان ، شما اقتدار ایجاد خواهید کرد و به ترافیک نمره می دهید. از وبلاگ ها / تالارهای اصلی به نفع سایتهای طاقچه که باعث ایجاد ترافیک بسیار هدفمند و مناسب برای تبدیل شوند ، خودداری کنید.

خواندن مرتبط

اگر عاشق خواندن این پست هستید ، من خیلی دوست دارم شما را به سمت این پست های دیگر که منابع ترافیکی بیشتری را نیز تحت پوشش قرار می دهند ، عنوان کنم:

 • 5 راه برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس با قدرت Pinterest
 • چگونه ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود هدایت کنید
 • با بازیافت پست های قدیمی ترافیک بیشتری را به وبلاگ وردپرس خود هدایت کنید
 • اسرار کشف نشده: مدیریت سایت وردپرس با ترافیک بالا
 • راهنمای سریع Google Analytics و درک ترافیک سایت شما برای وردپرس

سخنان نهایی

در حالی که می توانید با استفاده از هر یک از روشهای بالا ، ترافیک را ترسیم کنید ، بهتر است چند منبع ترافیکی را با هم ترکیب کنید. با حداقل تلاش و هزینه تبلیغات می توانید ترافیک خود را ده برابر کنید. ما قطعاً بسیاری از منابع ترافیکی دیگر را کنار گذاشتیم.

به این ترتیب ، اگر منبع ترافیکی مورد علاقه شما را از دست دادیم ، در بخش نظرات پاسخ دهید تا مکالمه ادامه یابد. این ، و لطفاً از قبل یک لیست ایمیل بسازید. بهترین کار در هنگام ایجاد ترافیک است. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map