راه های آسان برای بهبود وبلاگ وردپرس خود را به صورت رایگان

محتوای مهم است (هیچ کس در آنجا با شما بحث نمی کند) ، اما نگاه و عملکرد وبلاگ شما نیز مهم است. همه وب سایت ها یا وبلاگ ها مجدداً نیاز به TLC دارند ، اما برای شما خوش شانس نیست که سخت باشد. روش های زیادی برای بهبود طراحی وبلاگ شما به صورت رایگان (یا نزدیک به آن) وجود دارد.


بسیاری از وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت ممکن است فکر کنند که شما باید یک توسعه دهنده وب حرفه ای یا یک طراح باشید تا ظاهر سایت خود را به روز کنید. این نمی تواند از حقیقت دورتر باشد! با دادن کوتاه به وب سایت خود می توانید سریع ، آسان ، سرگرم کننده و رایگان باشید – ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه.

1. منوها و ابزارک های خود را مرتب کنید

به طور خاص بار دیگر منوی ناوبری ، نوار کناری و پاورقی خود را به طور کامل ارائه دهید. فراموش کردن پیوندها یا ابزارکها با گذشت زمان بسیار آسان است (منظورم این است که این افراد قبلاً فصل ادویه کدو تنبل Latte هستند!).

نگاهی طولانی به آنچه در این مناطق ارائه می دهید نگاهی بیندازید. پیوندهای مهم را اضافه کنید و موارد نامربوط را از فهرست های خود حذف کنید. سپس نوار کناری و پاورقی خود را تمیز کنید تا اطلاعات مهمی مانند پست های اخیر یا محبوب ، یک ویجت خبرنامه ، شاید فید اینستاگرام یا حتی یک بخش ساده در مورد خود را به نمایش بگذارید (هر چیزی که برای وب سایت شما معنی دارد).

2. محتوای قدیمی را به روز کنید

محتوا را ایجاد و به روز کنید

اجازه ندهید که محتوای مفید شما بی حاصل شود. بعضی اوقات پست های عالی فقط به چند ترفند نیاز دارند تا به این موضوع مرتبط باشند. انستیتوی بازاریابی محتوا مقاله خوبی دارد چگونه می توان محتوای کلاه را نگه داشت. بازگشت به اضافه کردن یک دیدگاه متفاوت ، شامل چندین لینک مفید جدید یا سؤال از خوانندگان خود است که همه راه های خوبی برای افزودن ارزش به پست های قدیمی هستند. بعلاوه این برای SEO بسیار عالی است – موتورهای جستجو دوست دارند متوجه شوند که محتوای خود را تازه می کنید.

به همین ترتیب ، بسیار ممکن است که طراحی وبلاگ شما در یک مقطع تغییر کرده باشد یا شاید شما هم اکنون می خواهید زیبایی شناسی را تغییر دهید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما با حضور آنلاین فعلی شما حس می کنند. این ممکن است شامل بارگذاری یک آرم آماده شبکیه ، اضافه کردن تصاویر برجسته جدید به پست های قدیمی یا استفاده از برخی تصاویر جدید کارمندان به جای عکسهایی باشد که 5 سال پیش از آن گرفته اید..

3. سئوی خود را برطرف کنید

سئو مشخص می کند که و در کجای نتایج موتور جستجو ظاهر می شوید. این بدان معنی است که بسیار مهم است و باید واقعاً مرتباً روی آن چک کنید. با وجود این واقعیت ، ما شخصاً با تعداد غافلگیرکنندهای وبلاگ نویسان روبرو شده ایم که از SEO خود غفلت می کنند ، اما اجازه ندهید خودتان یکی از آنها باشید!

افزونه SEO Yoast

در صورتی که قبلاً این کار را نکردید ، ابتدا باید افزونه SEO خوبی داشته باشید. ما از SEO SEO استفاده می کنیم و توصیه می کنیم. این نرم افزار همه چیز را برای مدیریت سئوی سایت شما شامل نقشه های نقشه ، عناوین ، سوابق نان و موارد دیگر لازم دارد.

جستجوگر پیوند شکسته

جنبه مهم دیگر سئو ، رفع لینکهای خراب است. وقتی سعی می کنید به صفحاتی که وجود ندارند پیوند دهید ، موتورهای جستجو آن را دوست ندارند. ساده ترین روش برای بررسی لینک های خراب در وب سایت شما با یک ابزار است.

جستجوگر پیوند شکسته برای سایت های کوچک خوب کار می کند (اما توجه داشته باشید که این افزونه توسط برخی از برنامه های میزبانی مشترک مجاز نیست زیرا از منابع زیادی استفاده می کند). ما شخصاً از مجانی استفاده می کنیم صداقت برای مک برنامه برای انجام بررسی های دوره ای برای خطاها در سایت های ما.

4- کارها را سریع کنید

هیچکدام از بازدید کنندگان شما نمی خواهند 60 ثانیه صبر کنند تا وب سایت شما بارگیری شود. آنها حتی نمی خواهند 10 ثانیه صبر کنند. ما در دنیای “اکنون به من بدهید” زندگی می کنیم بنابراین نگه داشتن سریع وب سایت شما مهم است.

چند روش آسان برای کمک به سرعت بخشیدن به وب سایت شما بدون نیاز به هزینه اضافی برای میزبانی بهتر یا خدمات CDN وجود دارد (اگرچه اگر هر ماه چند دلار یدکی داشته باشید ، این بهترین گزینه است).

افزونه های غیر ضروری را حذف کنید

قبل از نصب هر افزونه جدید ، مواردی را که قبلاً نصب کرده اید ، موجودی کنید. از آن افزونه سازنده فاکتور WooCommerce PDF استفاده نمی کنید؟ غیرفعال و حذف کنید. از افزونه SEO جدید استفاده می کنید اما هنوز نسخه قدیمی خود را نصب کرده اید؟ آن را حذف کنید.

به طور مشابه به افزونه ها برای توابع کپی نگاه کنید. آیا واقعاً به دو افزونه کشویی احتیاج دارید؟ شما احتمالاً اینطور نیست مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از دیگری خلاص شوید.

یک افزونه حافظه پنهان نصب کنید

W3 حافظه نهان Total

اگر قبلاً از حافظه پنهان استفاده نمی کنید ، باید باشید. برخی از شرکت های میزبان شامل حافظه داخلی (مثلاً WP Engine) هستند ، بنابراین ممکن است قبلاً حافظه پنهان را فعال کرده باشید و حتی آن را نمی دانید.

اضافه کردن حافظه پنهان به وب سایت شما به لطف افزونه های رایگان آسان است ، مورد علاقه ما W3 Total Cache است. می توانید راهنمای کامل W3 Total Cache ما را برای دستورالعمل های دقیق مطالعه کنید ، اما در اصل فقط افزونه را نصب می کنید ، چند تنظیم را پیکربندی کرده و سپس روی ذخیره کلیک کنید.

یک افزونه smushing نصب کنید

پلاگین بهینه سازی تصویر Smush WP

علاوه بر سرویس دهی به صفحات و ارسال های خود با caching ، می توانید وب سایت خود را با بهینه سازی تصاویر خود سرعت بخشید. یکی از راه های انجام این کار با استفاده از خدمتی مانند TinyPNG یا برنامه ای مانند ImageOptim (برای Mac) برای ایجاد تصاویر بهینه قبل از افزودن آنها به پست ها یا صفحات.

اما اگر می خواهید به عقب برگردید و تصاویر قبلاً در کتابخانه رسانه خود را بهینه کنید؟ یا تصاویر را در هنگام بارگذاری آنها در وب سایت خود بهینه می کنید؟ تلاش كردن WP Smush توسط WPMU DEV. این افزونه رایگان به شما این امکان را می دهد که سایز پرونده را کاهش دهید بدون اینکه کیفیت آن را برای همه تصاویر خود قربانی کنید.

5. موضوع خود را دوباره مرور کنید

ما قرار است در مورد چگونگی بهبود آن صحبت کنیم طرح از وبلاگ خود و واقعی ترین راه برای انجام این کار ، تغییر طرح خود است. برای وردپرس طراحی وب سایت شما با موضوع شما تعیین می شود ، بنابراین شاید زمان آن فرا رسیده باشد که به دنبال یک وب سایت جدید باشید.

یک موضوع جدید وردپرس را امتحان کنید

امروز بلاگ و مجله موضوع وردپرس رایگان

مضامین رایگان روشی عالی برای به روزرسانی ظاهر وب سایت شما به صورت رایگان است. WordPress.org تم های رایگان زیادی در مخازن آنها وجود دارد و ما در WPExplorer نیز تعداد مضامین رایگان WordPress در اینجا داریم. اما مهم نیست که ابتدا موضوع جدید خود را از یادآوری تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود ، قبل از ایجاد هرگونه تغییر (فقط در مورد) بدست آورید..

موضوع فعلی خود را نیشگون گیری کنید

کل سفارشی ساز

اگر موضوع فعلی وردپرس شما قبلاً شامل گزینه های یک ظاهر طراحی شده در WordPress Customizer است ، ممکن است شما به هیچ وجه نیازی به تغییر موضوع نداشته باشید. به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress ما شامل گزینه های مختلفی برای یک ظاهر طراحی شده برای عناصر هدر ، فونت ها ، صفحات بایگانی ، نوشته های ارسال شده ، عناصر پاورقی و طرح به علاوه موارد دیگر است. نگران نباشید ، از زمینه ها ، جمع کننده رنگ ها و ضامن ها استفاده کرده و روی ذخیره کلیک کنید. آسان به عنوان پای.

SiteOrigin CSS

اما اگر موضوع خود را دوست دارید و گزینه های بسیاری از ظاهر طراحی آن را ندارید ، هنوز گزینه نصب افزونه ویرایشگر زنده CSS را دارید. این افزونه ها به طور معمول با رابط نقطه و کلیک کار می کنند و گزینه هایی را برای تغییر رنگ ، فونت ، پد و سایر عناصر صفحه در اختیار شما قرار می دهند..

SiteOrigin یک گزینه رایگان شگفت آور و عالی ارائه می دهد. اما اگر فکر نمی کنید مبلغی معادل چند دلار هزینه کنید ، مورد علاقه ما CSS Hero است. استفاده از آن پر از گزینه های قدرتمند آسان است و نگاه کردن به آن بسیار زیبا است.

6. ویژگی هایی را برای خوانندگان خود اضافه کنید

آخرین نکته ای که برای بهبود وب سایت وردپرس شما داریم این است که در جهت بهبود تعامل خواننده خود اقداماتی انجام دهید. زیرا خوانندگان شما کسانی هستند که وب سایت خود را برای همه ایجاد کرده اید.

نظرات خود را بهبود بخشید

افزونه Jetpack WordPress

یکی از آسانترین راهها برای جذب خوانندگان از طریق بهبود سیستم اظهار نظر شما. نظرات پیش فرض WordPress بسیار خوب است اما کمی مطلوب را ترک می کنند. اگر قبلاً از JetPack برای وردپرس استفاده می کنید (که نوعی پلاگین سینک آشپزخانه است) ، پس خوش شانس هستید. اگر فعال کنید نظرات JetPack گزینه ای که خوانندگان شما می توانند با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی خود و همچنین دریافت اعلان های ایمیل ، نظرات خود را ترک کنند.

بحث

گزینه عالی دیگر است بحث. با استفاده از این افزونه رایگان می توانید سیستم محبوب اظهار نظر Disqus را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. به این ترتیب خوانندگان می توانند با نمایه اجتماعی یا حساب Disqus خود اظهار نظر کنند ، همچنین پست شما را با سایر اعضای Disqus پیشنهاد دهند و به اشتراک بگذارند.

ثبت نام خبرنامه را اضافه کنید

MailChimp برای افزونه وردپرس

اگر خبرنامه ندارید ، باید یکی را تهیه کنید. این یکی از بهترین راه های ارتباط با خوانندگان معمولی شما است. MailChimp همان چیزی است که ما از آن استفاده می کنیم و برای لیست هایی با بیش از 2000 مشترک مشترک رایگان است. بعلاوه تعداد پلاگین های آسان برای بهینه سازی فرم ثبت نام شما وجود دارد.

ما دوست داریم افزونه MailChimp for WordPress که اضافه کردن گزینه انتخاب خبرنامه به نوار کناری شما و همچنین گزینه اشتراک در فرم ارسال نظر شما را آسان می کند. آنها همچنین ارائه می دهند افزونه Top Bar MailChimp افزونه برای افزودن هشدار به بالای وب سایت خود که از خوانندگان برای مشترک شدن درخواست می کند.

برو آنچه را یاد گرفتی اعمال کن

حالا برو تفریح ​​کنید! بهبود طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت شما لازم نیست سخت یا گران باشد – روش های زیادی برای شما وجود دارد که بتوانید وب سایت خود را کم و بدون هزینه بهینه کنید.

بنابراین وارد سایت وردپرس خود شوید (همین حالا!) و شروع به تمیز کردن منوها ، به روزرسانی مطالب قدیمی ، رفع SEO خود ، سرعت بخشیدن به صفحات خود ، تازه سازی موضوع خود و بهبود روش های جذب خواننده خود کنید. من می دانم که شما می توانید آن را انجام دهید! ��

آیا برای بهبود وبلاگ وردپرس خود نکات دیگری برای بودجه دارید؟ یا ایده هایی برای به روز کردن طراحی وب سایت شما به صورت رایگان؟ در نظرات با ما درمیان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map