آیا باید برای تجارت وردپرس خود برنامه ایجاد کنید؟

باید برنامه ای برای تجارت وردپرس خود تهیه کنید

این سوال کاملاً مطرح می شود و کاملاً به پاسخ شما به چند سوال اضافی بستگی دارد.


ایجاد یک برنامه تلفن همراه فقط به این دلیل که فکر می کنید روند جدید کسب و کار ایده خوبی نیست. نه تنها برنامه های تلفن همراه گران می شوند ، بلکه اغلب شما فقط فرایند را برای مشتریانتان دشوار می کنید.

به عنوان مثال ، یک رستوران قبلاً می تواند یک صفحه کوپن و پیوند رزرو در وب سایت تلفن همراه خود داشته باشد. بنابراین چه عاملی برای مجبور کردن مشتریان برای بارگیری برنامه ای که همان کار را دارد ، خواهد بود?

بنابراین ، آیا باید یک برنامه را برای تکمیل مشاغل وردپرس خود تهیه کنید؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

قبلاً باید یک وب سایت پاسخگو WordPress داشته باشید

اگر در حال حاضر با یک سایت وردپرس پاسخگو به تلفن همراه کار نمی کنید ، اکنون زمان دریافت یک سایت است. این اساساً بدان معنی است که وب سایت شما به جای خود قرار می گیرد و دکمه ها ، تصاویر و اندازه فونت های کاربر را هنگام مشاهده در رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند بیشتر می کند..

اگر مطمئن نیستید که وب سایت شما پاسخگو است ، به این قسمت بروید تست Google Mobile-Friendly, در URL خود بچسبانید و ضربه بزنید اجرای آزمون دکمه. اگر سایت شما سازگار با موبایل است ، گوگل به شما می گوید.

اگر اینگونه نباشد ، من توصیه می کنم یک موضوع جدید وردپرس پیدا کنید (البته ما موضوع Total WordPress را توصیه می کنیم زیرا فقط همین است – مجموعه کامل شامل پاسخگو ، RTL آماده و SEO دوستانه). در غیر اینصورت نتایج جستجوی شما رنج می برد.

قدم بعدی مشاهده سایت پاسخگو وردپرس خود از طریق تلفن و تبلت است. به رابط کاربری خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا تمام ویژگی های مورد نظر شما را از یک برنامه تلفن همراه دارد یا خیر.

بعضی اوقات نیازی به پرداخت پول اضافی برای یک برنامه تلفن همراه نیست ، به ویژه که نیاز به مشتریان دارد که گام بعدی برای بارگیری یک برنامه بردارند.

آیا ویژگی مورد نیاز شما وجود دارد که می توان با یک برنامه تلفن همراه بهتر انجام داد?

بسیاری از ویژگی های برنامه تلفن همراه وجود دارد که به سادگی نمی توانید با یک وب سایت پاسخگوی تلفن همراه کپی کنید. به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین ویژگی هایی که مشاهده می کنید ، برنامه پاداش است. برخی از شرکت ها پاداش را به کارت های اعتباری پیوند می دهند ، در حالی که برخی دیگر کدهای مشتری منحصر به فردی را تهیه می کنند که هر زمان که در ثبت نام هستند قابل اسکن است.

ویژگی دیگری که من در برنامه های تلفن همراه دیده ام یک سیستم رزرواسیون است. بیشتر اوقات در وب سایت های پاسخگو روند رزرو به چیزی بسیار پیچیده تر از آنچه باید باشد تبدیل می شود. به عنوان مثال ، Chipotle برنامه ای را ایجاد کرده است که به افراد اجازه می دهد سفارشات خود را از طریق برنامه انجام دهند ، سپس می توانند هنگام ورود خط را از آن خود کنند. نمی توانم یک وب سایت پاسخگو را ارائه دهم که همین ویژگی را دارد.

ویژگی برنامه بزرگ موبایل که نمی توانید با یک سایت پاسخگو وردپرس کپی کنید ، اعلان فشار است. نه تنها این ، بلکه اعلان فشار معمولاً یکی از بزرگترین سرمایه گذاران هنگام برنامه های موبایل است.

آیا یک برنامه موبایل از مشتریان شما سود می برد?

باشه ، بنابراین تصمیم گرفتید که یک ویژگی مورد نظر فقط با یک برنامه تلفن همراه انجام شود.

حال سوال اینجاست: آیا این ویژگی در واقع به مشتریان شما کمک خواهد کرد?

با اعلان های فشار ، آیا می خواهید کوپن های ارزشمند یا دسته تبلیغاتی ارسال کنید که مشتریان به آنها اهمیتی نمی دهند?

آیا برنامه پاداش مناسب و با ارزش است تا مشتریان بتوانند بارگیری برنامه موبایل و استفاده از آن را به صورت مداوم در نظر بگیرند?

آیا ابزاری برای بازار برنامه دارید?

اگر به کاربران دسترسی ندارید که برنامه تلفن همراه خود را بارگیری کنند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که در وهله اول آن را داشته باشید. من دیده ام که چندین مشاغل کوچک خرده فروشی برنامه های چشمگیر دارند. من یک مشتری رشته گلف داشتم که یک اپلیکیشن درست کرده و یک علامت با مزایای بارگیری در فروشگاه حرفه ای ارسال کرده بود.

پسر حتی برای اسکن سریع و بارگیری کد QR داشت. تنها مشکلی که وجود داشت این بود که برخی از کارگران حرفه ای فروشگاه هرگز به این نشانه اشاره نکردند.

با این حال ، یک کارگر مزایای برنامه را برای هر گلف باز توضیح داد. نکته جالب اینجاست که ما می توانیم از زمانی که افراد برنامه را بارگیری می کنند ، هنگام کار این کارمند خاص ، عبور کند. 90٪ بارگیری ها از زمانی صورت گرفته است که آن شخص فروشگاه حرفه ای را هدایت می کند.

به طور خلاصه ، شما باید با برنامه ای برای بازاریابی برنامه خود آماده باشید.

بعضی اوقات یک سایت وردپرس برای وبلاگ یا سرویس آنلاین ساخته می شود که دارای کاربران از سراسر جهان است. در این حالت شما می خواهید یک بازاریابی با محوریت دیجیتالی تر داشته باشید.

این شامل موارد زیر است:

 • بازاریابی ایمیلی
 • Google Ads
 • پست های فیس بوک
 • وبلاگ نویسی

با این حال ، مشاغل محلی با برنامه های تلفن همراه کاربران از سراسر جهان را نمی خواهند. شما فقط سعی در ترغیب مشتریان فعلی و جدید خود برای بارگیری برنامه دارید.

این بدان معنی است که اکثر بازاریابی برنامه به شما و کارمندانتان اعتماد دارد. بازاریابی پست الکترونیکی ، رسانه های اجتماعی و تبلیغات محلی گرا در حال دستیابی هستند ، اما مناطق بازاریابی زیر می توانند تعداد افرادی که برنامه شما را بارگیری می کنند را خراب یا خراب کنند:

 • کارمندان آموزش دیده که به مردم نشان می دهند چگونه برنامه را بارگیری کنند
 • نوعی جایزه ثبت نام مانند BOGO
 • علامت ثبت نام با کد QR و ذکر وب سایت خود (از آنجا که بسیاری از افراد نمی دانند چگونه از کدهای QR استفاده کنند)
 • یک برنامه بازاریابی دیجیتال خوب فکر شده

نحوه تبدیل وب سایت وردپرس خود به یک برنامه

با یک افزونه البته! دو روش محبوب برای تبدیل سایتهای فعلی وردپرس به برنامه های تلفن همراه هستند MobiLoud و AppPresser.

تنها مشکلی که من با این وردپرس برای مبدل های برنامه دارم این است که نتایج متفاوت از نسخه وب سایت پاسخگو نیست. به نظر می رسد مبدل ها دکمه ها و زبانه هایی را تولید می کنند که سازگار با تلفن همراه هستند ، اما اگر قبلاً این کار را در یک وب سایت پاسخگو انجام داده اید ، در واقع این کار را برای کاربران پیچیده تر کرده اید ، زیرا آنها مجبور هستند برنامه را از فروشگاه برنامه بارگیری کنند..

با این حال ، عملکرد غیرقابل استخوان این افزونه های تبدیل است.

به عنوان مثال MobiLoud مواردی مانند اعلان های فشار و ویژگی های برنامه اضافی را به شما می دهد که از 69 دلار در ماه شروع می شود. سوال بزرگ این است که آیا قیمت گذاری ارزش دارد یا خیر ، بنابراین برای شما مهم است که ویژگی هایی را که می گیرید بررسی کنید و این نکته را در نظر بگیرید که آیا قصد دارید در برنامه درآمد کسب کنید؟.

به عنوان مثال ، نسخه پریمیوم MobiLoud در واقع ممکن است گزینه بهتری نسبت به یکی از سازندگان پیشرفته ویژه برنامه زیر باشد.

چرا?

 • بسته استارت هر ماه 120 دلار است. به نظر می رسد برای یک تجارت کوچک یا راه اندازی شیب دار است.
 • اما بیشتر سازندگان پیشرفته برنامه در زیر نمی خواهند پول زیادی برای شما پس انداز کنند.
 • و MobiLoud تضمین می کند که مارک تجاری فعلی سایت وردپرس خود را حفظ کنید.
 • سپس با پرداخت 120 دلار در هر ماه ، اعلانهای فشار دریافت می کنید.

آزمایشاتی انجام خواهد شد ، اما سناریوی ایستاده سگ داغ زیر معمول نیست:

 • غرفه سگ داغ شما در هنگام عجله ناهار حدود 100 سگ به فروش می رساند.
 • هر هات داگ سود شما 3 دلار است.
 • این بدان معناست که شما فقط باید 40 مشتری دیگر در هر ماه برای توجیه 120 دلار در هر ماه بدست آورید.
 • از آنجا که اعلان های فشار را می توان بر اساس مکان در طی زمان مشخص ارسال کرد ، به نظر می رسد 40 مشتری در هر ماه کاملاً قابل انجام باشد (به ویژه که ممکن است در ساعات خارج از اوج بتوانید پیشنهادهای محدودی ایجاد کنید).

بنابراین ، شما باید درک کنید که برنامه برای شما چه کاری انجام می دهد ، و آیا این اعلان های فشار برای شما و مشتریانتان ارزش قائل هستند یا خیر..

این 120 دلار در هر ماه ممکن است غیر منطقی باشد برای وبلاگهایی که فقط تعداد معدود کتاب الکترونیکی را در هر ماه می فروشند ، غیرقابل منطقی است ، بنابراین کاملاً به تجارت و کار شما بستگی دارد..

سازندگان برنامه پیشرفته تر با ابزارهای عالی

این گزینه ها سایت وردپرس شما را تبدیل نمی کنند. در عوض ، شما از قالب شروع می کنید و ویژگی های بسیار بیشتری مانند iBuildApp یا BuildFire به دست می آورید. و البته هزاران نفر از برنامه نویسان ماهر در سایت هایی مانند Toptal و Upwork وجود دارند که می توانند با سرعت ساعتی کمک کنند.

برای تکمیل تجارت وردپرس خود باید برنامه ای تهیه کنید?

برای تصمیم گیری در مورد درست بودن یا نبودن برنامه ، از لیست سوالات بروید:

 • آیا سایت پاسخگو شما قبلاً نیازهای تلفن همراه شما را برآورده می کند?
 • آیا ویژگی ای وجود دارد که می توان با یک برنامه تلفن همراه بهتر انجام داد?
 • آیا برنامه به شما پول می دهد?
 • آیا این به نفع مشتریان شما خواهد بود?

پس از آن باید تصمیم خود را بگیرید. آیا قصد دارید برنامه ای برای تجارت وردپرس خود ایجاد کنید ، به ما اطلاع دهید. و اگر می خواهید نکات بیشتری داشته باشید ، راهنمای ما را در مورد چگونگی تبدیل وب سایت وردپرس خود به یک برنامه بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector