نحوه بهینه سازی ستون های نواری وردپرس برای ترافیک بهتر و تبدیل

نحوه بهینه سازی ستون های نواری وردپرس برای ترافیک بهتر و تبدیل

استفاده از زمان بهینه سازی ستون های فرعی وردپرس در سایت شما برای ترافیک بهتر و تبدیل بهتر باید علاوه بر ایجاد محتوای قانع کننده برای جلب خوانندگان جدید ، یکی از اولویت های اصلی شما باشد. نوارهای جانبی اغلب مورد غفلت قرار می گیرند زیرا ما در درک عملکرد واقعی آنها کوتاهی می کنیم. ما آنها را صرفاً لوازم جانبی به صفحات وب و پست ها می دانیم. بنابراین ، ما ستون های فرعی ما را به عنوان ابزاری قدرتمند برای مشارکت خوب کاربر نمی بینیم.


در این مقاله ، من به طور خلاصه بحث می کنم که ستون های فرعی برای عناصر مشترک و مشترک چیست. من همچنین نکاتی را برای بهینه سازی ستون های فرعی برای جذب کاربر مناسب ارائه می دهم ، که می تواند منجر به ایجاد ترافیک بهتر و تبدیل شود.

عملکرد واقعی سایدبارهای وردپرس

نوارهای جانبی WordPress اطلاعاتی غیر از محتوای اصلی در یک صفحه وب مشخص می کند. این فضاهای محدود در هر دو طرف یک صفحه یافت می شود و خانه ای را برای ابزارک هایی فراهم می کند که تبلیغات ما ، منوی پیمایش ، تقویم ، پست های اخیر و غیره را نمایش می دهند..

بهینه سازی نوارهای جانبی وردپرس - انتخاب ابزارک

کدام ابزارکهای نوار کناری به محتوای اصلی شما مربوط هستند?

با این حال ، با وجود فضای محدود خود ، بسیاری از کاربران تمایل دارند نوارهای جانبی را با بیشترین تعداد ابزارک پر کنند. یکی از دلایل این است که نیازها و ترجیحات متنوع کاربران سایت را در خود جای دهد. بنابراین ، یک مدیر سایت ممکن است بخواهد آن ویجت ها را فقط در مواردی که یک خواننده به آنها نیاز داشته باشد ، در دسترس قرار دهد. علاوه بر این ، این راحت ترین راه برای انجام این کار است. در پایان ، صفحه پر ازدحام به نظر می رسد. ممکن است کاربران از اطلاعات بیش از حد احساس ناراحتی کنند یا حتی سایت را به عنوان “اسپم” تفسیر کنند. نتیجه اغلب منفی است – کاربران ترک می کنند و بر نمی گردند.

این وضعیت نشان می دهد که چگونه ستون های فرعی وردپرس به یکی از غفلت ترین بخش های یک صفحه وب تبدیل شده اند. بنابراین ، شما عملکرد واقعی آنها را از دست می دهید. این است که فقط ویجت های مربوط به محتوای اصلی را در اختیار داشته باشید ، که در عوض ، به افزایش تعامل کاربر کمک می کند. همه ما می دانیم که درگیری مناسب کاربر باعث افزایش ترافیک و احتمال بهتر تبدیل ها می شود.

برای اینکه مطمئن شوید مخاطبان خود را گم نمی کنید و از میله های جانبی خود استفاده نمی کنید ، در اینجا چند نکته آسان برای بهینه سازی ستون های فرعی وردپرس در سایت شما آورده شده است.

1. تعداد ابزارک های نمایش داده شده محدود کنید

برای تصمیم گیری در مورد ابزارک هایی که باید در ستون های فرعی خود قرار دهید وقت بگذارید. می دانم که می تواند کمی دشوار باشد. با وجود تعداد زیادی ابزارک وردپرس ، ممکن است شما وسوسه شوید که فقط می توانید در ستون های فرعی خود تعداد بیشتری از آنها را اضافه کنید. بله ، این راحت ترین روش برای انجام این کار است. فکر می کنید هیچ آسیبی نبیند ، اما آیا از صفحه وبلاگ بازدید کرده اید که دارای چندین تبلیغات ، متن و ابزارک های پیش فرض در نوار کناری است؟ اگر چنین است ، تجربه چگونه بود؟ من خودم صفحات پر ازدحام و کاملاً چشمگیر را می یابم. من صفحه ای را ترجیح می دهم که نگاهی به آن پیچیده تر باشد ، بنابراین محتوای اصلی را برجسته می کند؛ و محتویات فرعی با این حال به طور منظم در جای خود قرار دارند و به راحتی قابل دسترسی نیستند بدون اینکه زیاد مبهم باشند.

برای کمک به شما تصمیم می گیرید که در ستون های فرعی خود قرار دهید ، شاید این ایده خوبی باشد که به برخی از محبوب ترین سایت ها نگاه کنید و مشاهده چه ابزارک هایی با هم مشترک هستند. این دقیقاً همان کاری است که من کردم. من به حدود 75 وب سایت نگاه کردم و فهمیدم که 43 نفر از آنها که دارای صفحات جانبی در صفحات وبلاگ خود هستند ، معمولاً از ابزارکهای زیر استفاده می کنند.

ابزارک های نوار کناری مشترک وردپرس

 1. ویجت انتخاب خبرنامه
 2. منوی پیمایش لینک های داخلی
 3. آگهی ها
 4. آیکن های رسانه های اجتماعی
 5. پست های پرطرفدار / پرطرفدار
 6. دسته بندی ها
 7. آخرین ارسال ها
 8. فرم جستجو
 9. در باره
 10. پست های مرتبط

مطمئناً می توانید از رویه متداول فاصله بگیرید زیرا آنچه مهم است این است که بر اساس ملاحظات دقیق درباره آنچه صفحات شما نیاز دارند تصمیم می گیرید.

نکته مهم: اطمینان حاصل کنید که ابزارک های اضافی اضافی نیستند

با دقت مطالعه کنید که هر ویجت برای چیست تا مطمئن شوید که ویژگی های آن بی نظیر است. شما به 5 ابزارک اجتماعی مختلف احتیاج ندارید فقط به این دلیل که هر یک کمی متفاوت به نظر می رسند. یکی زیاد است.

استفاده از سایر مناطق آماده ابزارک (مانند عنوان یا پاورقی)

به این ترتیب ویدجت های خود را در ستون های کناری اشباع نمی کنید. همچنین ممکن است بخواهید یک یا دو ابزارک مهم به طور همزمان در نوارهای جانبی ، هدر و پاورقی ظاهر شوند. کاربران می توانند در هر مکانی که در صفحه هستند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند. در غیر این صورت ، شما می توانید آن ابزارک های مهم را ثابت ، چسبنده و شناور داشته باشید. بعداً درباره این مورد.

دستگاه هایی را که مخاطبان شما استفاده می کنند در نظر بگیرید

اکثر کاربران وب ترجیح می دهند از طریق دستگاه های تلفن همراه خود مرور کنند. شما می خواهید مطمئن شوید که صفحات شما توسط ویدجت های روی صفحه نمایش کوچک دستگاه های تلفن همراه شلوغ به نظر نمی رسند. در حالی که بهترین مضامین وردپرس باید کاملاً پاسخگو باشند ، همیشه می توانید از ابزارهای برنامه نویس مرورگر وب خود استفاده کنید (در اینجا راهنمای Chrome) یا یک ابزار حق بیمه مانند CrossBrowserTesting برای مشاهده و آزمایش سایت خود به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که نوارهای جانبی وردپرس را در اندازه های صفحه معمولی بهینه می کنید.

بهینه سازی نوارهای جانبی وردپرس - ابزارک های محدود

شما نمی خواهید با قرار دادن ابزارهای بیش از حد در نوار کناری صفحات خود را بیش از حد پراهمیت جلوه دهید.

2. ستون های ستونی را در هر صفحه یا ارسال سفارشی کنید

برای تکرار ، اهمیت بسیار مهم است (هنگامی که نوارهای جانبی وردپرس را بهینه می کنید ، و همچنین تقریباً در مورد هر جنبه دیگر از سایت خود صحبت می کنید). کدام یک از ابزارکهای انتخابی شما مربوط به یک صفحه یا پست خاص است؟ آنها باید تنها کسانی باشند که حضور پیدا می کنند. به عنوان مثال ، همه صفحات مجبور نیستند ویجت پست اخیر را نشان دهند. همه پست ها نباید زندگی نامه نویسنده خاصی را نشان دهند. و شاید همه صفحات باید انتخاب ایمیل شما را داشته باشند.

3. از ابزارک های شناور استفاده کنید

از ویجت های مهم (یا حتی یک نوار کناری کامل) استفاده کنید تا کاربران در صفحه بالا و پایین صفحه حرکت کنند. این ابزارکهای ثابت ، چسبنده و شناور باعث می شوند تا هر زمان که احساس نیاز کنند اقدام به عمل کنند. آنها می توانند این کار را بدون توجه به جایی که در صفحه هستند انجام دهند. دیگر نمی توانید به سمت نوار کناری یا پایین صفحه بروید تا بتوانید از ابزارهای مورد نیاز برای تعامل با آنها استفاده کنید..

امروزه ، اکثر صفحات پست وبلاگ دارای ابزارک های ثابت ، بیشتر لینک های رسانه های اجتماعی و میله های ناوبری هستند. با چرخاندن آنها در گوشه ای از صفحه ، می توانید ابزارک های شناور را به دکمه های تماس به عمل تبدیل کنید. فقط یک اسلایدها یا انیمیشن پاپ آپ را بر روی کلیک اضافه کنید (به جای اینکه آنها را از طریق محتوای اصلی به صورت خودکار ظاهر شوند).

هدف خود را از بهینه سازی نوارهای جانبی وردپرس خود به طور مؤثر کسب کنید

اکنون که برخی از راه های بهینه سازی ستون های فرعی وردپرس خود را یاد گرفتید ، اجازه دهید مواردی را که باید در اختیار داشته باشید و در راستای تحقق آنها جستجو کنیم ، بررسی کنیم.

مرحله اول: آنچه مشتری های شما می خواهند و نیازهای تجاری شما را درک کنید

شما می دانید بازدید کنندگان سایت شما به دنبال چه چیزی هستند و می دانید آنچه را که می خواهید انجام می دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که ستون های فرعی شما را راهنمایی می کنند زیرا در وب سایت های شما برای اطلاعات یا کالاهای مورد نیاز خود کاوش می کنند. شما نمی خواهید که در غیر این صورت آنها را دور کنید.

مرحله 2: بهترین ابزارها را برای ایجاد یک وب سایت بسیار جذاب انتخاب کنید

افزونه هایی را انتخاب کنید که به شما در صرفه جویی در زمان طراحی و برنامه نویسی در هر قسمت از وب سایت ، از جمله ستون های فرعی خود کمک می کند. در حالی که مطمئناً می توانید یک برنامه نویس را ایجاد کنید تا چیزی سفارشی ایجاد کند ، در حال حاضر گزینه های بسیار خوبی وجود دارد. از میان افزونه های گسترده ای که در مخزن وردپرس موجود است می توانید انتخاب کنید که بهترین نیازهای شما را دارد. افزونه هایی برای مدیریت ستون های فرعی و وردپرس شما با کار برنامه نویسی کمتر یا اصلاً وجود ندارد..

گزینه های ویجت افزونه وردپرس

به عنوان مثال ، افزونه ای به نام ویجت گزینه ها ، که به صورت رایگان در مخزن وردپرس در دسترس است ، به شما امکان می دهد هر دو کار ساده و پیچیده مدیریت ویجت را انجام دهید – از کنترل دید (صفحه ، پست ، دستگاه ها و محدودیت های کاربر) ، یک ظاهر طراحی شده ، انیمیشن ، گرفته تا پشتیبانی صفحه سازنده.

بهینه سازی نوارهای وردپرس- مخفی کردن یا نمایش ابزارک ها

به راحتی ویجت را در هر یک از صفحات وردپرس خود مخفی کنید یا نشان دهید.

یکی از ویژگی های اصلی گزینه های ویجت ، کنترل دید ویجت در صفحات و پست ها است. با استفاده از این ویژگی می توانید تعداد ابزارک های نمایش داده شده را فقط به موارد مربوطه محدود کنید ، بنابراین می توانید نوارهای جانبی خود را در هر صفحه یا ارسال تنظیم کنید. علاوه بر این ، این افزونه رایگان همچنین قابلیت مشاهده ویجتها را در هر نوع دستگاه – موبایل ، رایانه لوحی یا دسک تاپ کنترل می کند. این بسیار مفید است وقتی که شما باید تعداد ابزارک ها را برای نمایش در صفحه های کوچک دستگاه های تلفن همراه کنترل کنید.

برای ویژگی های قدرتمند تر (و پشتیبانی) ارتقاء را در نظر بگیرید گزینه های ویجت حق بیمه این شامل گزینه های اضافه شده برای یک ظاهر طراحی ویجت ، ابزارک های چسبنده ، ذخیره سازی ، پیوندهای ویجت سفارشی ، گزینه های مجوزها و موارد دیگر.

چرا باید از افزونه مدیریت نوار کناری و ویجت استفاده کنید? زیرا کسب و کار باید تولید محتوا و تبلیغ محصول را جدی بگیرید. طراحی وب سایت مطابق با برندسازی و بازدید کنندگان سایت در نظر گرفته شده است یکی از مهمترین اولویت های شما. شما باید راهی را برای تحقق هدف خود در ارائه وب سایتهای بسیار جذاب و کارآمد از نظر زمان و هزینه پیدا کنید.

افزونه های وردپرس زیادی با هزینه یا بصورت رایگان در دسترس هستند و اکثر آنها به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان می دهد سایت های وردپرسی خود را با کار کدگذاری کمتر یا به هیچ وجه مدیریت کنید. رفته اند روزهایی که مجبورید ساعتهای طولانی را صرف برنامه نویسی کنید همه بخشی از وب سایت های شما علاوه بر این ، پلاگین هایی با تعداد محدود یا فقط تعداد محدودی از توابع خارج هستند. افزونه های همه در یک است. به این دلیل است که استفاده از این نوع پلاگین ها به معنای صرف هزینه کمتر و عدم جابجایی از یک افزونه به دیگری است. بنابراین استفاده از یک افزونه واحد برای بهینه سازی ستون های فرعی وردپرس در کل سایت بسیار ارزش آن را دارد.

مرحله 3: یک طرح برای عملکرد و سبک انتخاب کنید

مردم ساده ترین و سریعترین راه برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود را می خواهند. با توجه به ستون های فرعی ، چه یک نوار 2 جانبه ، چه نوار کناری و چه یک نوار کناری را انتخاب نکنید ، در نظر بگیرید که چطور چنین انتخابی بر عملکرد کلی صفحات شما تأثیر خواهد گذاشت. به یاد داشته باشید ، ستون های فرعی باید به کاربران سایت درگیر شوند. اگر می خواهید یک طرح نوار کناری انتخاب کنید ، حتماً آن ابزارک ها را با تفکر قرار دهید تا به کاربران خود کمک کنید تا سایت شما را به راحتی کشف کنند..

کلمات نهایی در مورد چگونگی بهینه سازی ستون های ستادی وردپرس

ممنون از خواندن! امیدوارم این مقاله به این حقیقت کمک کند که ستون های فرعی وردپرس فقط لوازم جانبی فقط به صفحات وب ما نیستند. آنها در دستیابی به ترافیک بهتر و تبدیل بهتر نقش اساسی دارند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector