چگونه به یک وبلاگ نویسی اشباع بپردازیم

چگونه به یک وبلاگ نویسی اشباع بپردازیم

اگر تازه وارد وبلاگ نویسی هستید ، ممکن است از تعداد وبلاگ های موفقی که در حال حاضر در آنجا هستند ناراحت شوید. حتی ممکن است تعجب کنید که آیا ارزش این را دارد که به چنین بازار رقابتی غوطه ور شوید. به طور خلاصه ، ممکن است احساس کنید که طاقچه ای که می خواهید برای آن بلاگ کنید ، قبلاً اشباع شده است.


با این حال ، فقط به دلیل اینکه یک طاقچه محبوب است ، به معنای لزوماً لازم نیست که از آن اجتناب کنید. در واقع ، می توانید آن را به عنوان یک فرصت مشاهده کنید. طاقچه اشباع شده است زیرا مردم به آنچه شما می خواهید بگویید یا می فروشید علاقه دارند. برای جلب توجه آنها به روش صحیح نیاز دارید.

در این پست ، ما در مورد چگونگی قدم گذاشتن به یک طاقچه اشباع و یافتن یک رویکرد جدید در یک بازار موجود بحث خواهیم کرد. ما همچنین در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی جستجوی شما در زمینه ای که رقابت بسیار سختی را ارائه می دهد توصیه خواهیم کرد. بیا شروع کنیم!

یک طاقچه اشباع چیست?

Copyblogger

Copyblogger در طاقچه بازاریابی محتوای بسیار اشباع است.

آ طاقچه وبلاگ نویسی اشباع مواردی است که در آن رقابت گسترده ای برای یک مخاطب واحد وجود دارد. البته ، وجود دارد برخی اختلاف نظرها در مورد اینکه آیا یک طاقچه واقعاً اشباع است یا خیر. مهم نیست که چند نفر در مورد همین موضوع در حال وبلاگ نویسی هستند ، شما همیشه این فرصت را دارید که وارد این زمینه شوید.

طاقچه اشباع لزوما چیز بدی نیست. این امر ثابت می کند که مخاطب آماده ای برای محتوای شما وجود دارد ، و این بدان معناست که جامعه بزرگتری دارید که با توجه به کشش و اقتدار ، شبکه را با آن شبکه کنید. با این حال ، در طرف منفی ، دشوارتر از ایستادن از رقابت در این نوع طاقچه ها. اگر نمی توانید راهی برای تمایز وبلاگ خود پیدا کنید ، نمی توانید سهم خود را از مخاطبی که در آنجا هستند کسب کنید.

اگر برای ورود به یک طاقچه اشباع آماده هستید ، راه هایی برای بهبود شانس موفقیت شما وجود دارد. بیایید اکنون به برخی از این روشها نگاهی بیندازیم.

نکاتی در مورد شکستن موثر در یک وبلاگ نویسی اشباع

اینکه چقدر خوب در یک طاقچه اشباع انجام می دهید بستگی به رویکرد و توانایی پیگیری شما دارد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید یک استراتژی که هر دو به شما در استراحت کمک می کند و برای مخاطبان هدف خود ارزش قائل می شود. این نکات باید در هر دو جنبه به شما کمک کند.

1. موضوع و مخاطبان هدف خود را اصلاح کنید

پنی هواردر

هزاران وبلاگ مشاوره مالی در اینترنت وجود دارد ، اما The Penny Hoarder هنوز هم در میلیون ها بازدید از این نظر بازدید می کند.

اگر طاقچه منتخب شما اشباع به نظر می رسد ، هنوز می توانید با رویکردی منحصر به فرد به محتوای خود ایستادگی کنید. به جای اینکه سعی کنید همه چیز را در طاقچه خود بپوشانید ، جنبه خاصی را پیدا کنید که بتوانید برای ایده های خود معدنکاری کنید. شما می توانید این کار را با تحقیق در مورد رقابت خود انجام دهید و سپس با استفاده از مجموعه مهارت و مهارت منحصر به فرد خود ، زاویه جدیدی را پیدا کنید که از آن می توانید به محتوای خود نزدیک شوید.

پنی هواردر وبلاگ نمونه ای عالی برای یافتن زاویه خلاقیت در یک طاقچه اشباع است. به جای ارائه مشاوره سرمایه گذاری سنتی ، مشاوره ای در مورد چگونگی دستیابی به رونق مالی چند سنت در یک زمان ارائه می دهد. این تمرکز برای مخاطبان هدف خود صحبت می کند ، که عمدتاً در بزرگسالان جوان تشکیل شده است که تازه به بودجه ، پس انداز و سرمایه گذاری اشتغال دارند..

اگر با این اصطلاح آشنا نیستید ، مخاطبان هدف شما خوانندگان مورد نظر شما هستند ، یا افرادی که انتظار دارید از وبلاگ شما ارزش کسب کنند. هنگامی که موضوع یا زیر طاقچه خاص خود را تعیین کرده اید ، می توانید برای محتوای خود مخاطبان مناسب را انتخاب کنید. هنگامی که شما هم تمرکز خود را و هم مخاطب هدف خود را تعیین کردید ، می توانید با استفاده از ابزارهای بازاریابی مانند لیست های ایمیل و رسانه های اجتماعی توجه خود را جلب کنید..

2. یک مشکل در طاقچه خود پیدا کنید و راه حل ارائه دهید

مهم نیست که چه طاقچه ای را انتخاب می کنید ، سؤالات متداولی در مورد موضوع وجود خواهد داشت. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ تجارت الکترونیکی دارید و یکی از کالاهایی که می فروشید ، کشش است. با این حال ، شما متوجه می شوید که در یک سایت خرده فروشی بزرگتر مانند آمازون ، شکایات مربوط به همان محصول وجود دارد.

وبلاگ نویسی در مورد شکایات و یا مشکلات و ارائه راه حل ، شما را از منحنی جلو می برد. افرادی که به دنبال رفع این مشکل هستند ، متوجه می شوند که شما پیش از این به آن پرداخته اید. آنها نسبت به خرید خود اطمینان بیشتری دارند و از افزایش وفاداری مشتری بهره مند خواهید شد.

به روز ماندن در مورد آخرین روند طاقچه شما می تواند به شما در شناسایی مشکلات یا شکایات کمک کند و به آنها زودتر رسیدگی کند. حتی ممکن است تصمیم بگیرید که وبلاگ خود را بر حل یک نوع خاص از مسئله متمرکز کنید ، این یک روش عالی برای پیدا کردن یک زاویه منحصر به فرد است.

3. به طاقچه و مخاطبان خود ارزش قائل شوید

بک لینک

برایان دین backlinko.com بر طاقچه SEO تسلط دارد.

ارائه راه حل ها و نظارت بر روندها برای حل مشکلات ، یکی از راه های ارزشیابی برای هر دو طاقچه و مخاطبان شما است. با این حال ، محتوای شما نیز باید ارزشمند باشد. وقتی محتوایی را ایجاد می کنید که بهتر از رقبا باشد ، طبیعتاً مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد.

روش دیگر یافت شدن در یک طاقچه اشباع و در عین حال ارزش افزوده ، اجرای یک استراتژی ساخت لینک است. ما توصیه می کنیم تکنیک آسمان خراش برای ایجاد پیوند ، که شامل سه مرحله اساسی است. ابتدا باید محتوای ارزشمندی از لینک پیدا کنید. به جستجوی مقالات و صفحات وب باشید که در موتورهای جستجوگر رتبه بسیار کلیدی برای کلمات کلیدی خاصی را که می خواهید هدف گذاری کنید ، و این موارد به طور مرتب مرتبط هستند

سپس ، چیزی بهتر کنید. با دقیق تر بودن ، به روزرسانی اطلاعات قدیمی و یا بهبود طراحی بصری ، روش های بهبود محتوای اصلی را بیابید. سرانجام ، به سایتهایی که به قسمت اصلی پیوند دارند ، دسترسی پیدا کنید و به آنها بگویید که شما یک پست جامع تر و جدیدتر در همین موضوع دارید.

4- SEO خود را برای رقابتی کردن وبلاگ خود بسازید

SEO برای پیشرفت در طاقچه های شما بسیار مهم است. اطمینان از بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو به شما کمک می کند در نتایج صفحه رتبه بالاتری داشته باشید و مخاطبان خود را قادر می سازد شما را در میان دریای وبلاگ های مشابه پیدا کنند.

وقتی نوبت به تقویت SEO شما می رسد ، باید روی محتوای قاتل و یک برنامه ساخت پیوند محکم تمرکز کنید. سپس ، استراتژی های مشترک SEO را در صفحات خود اعمال کنید ، مانند ترکیب کلمات کلیدی و بهینه سازی لینک ها.

همچنین ابزارهای SEO زیادی در WordPress وجود دارند که می توانند به شما در بهبود سئو کمک کنند. اگر قبلاً گزینه مورد علاقه خود را ندارید ، ما SEO Yoast را به شدت توصیه می کنیم. علاوه بر اینکه از درجه بالایی برخوردار است و کاربردی آسان است ، شما را قادر می سازد تا پیشرفت کنید همه جنبه های SEO وبلاگ شما. Yoast همچنین راهنمایی مفیدی برای سئو وردپرس ارائه می دهد تا واقعاً تلاش های رتبه بندی خود را بیش از حد کند.


شروع به کار در یک وبلاگ وبلاگ نویسی ، به ویژه اشباع شده ، می تواند دلهره آور و هیجان انگیز باشد. خبر خوب این است که می دانید مخاطبی آماده است و منتظر شماست ، اگر فقط می توانید راه صحیحی برای ورود به آن پیدا کنید. کاوش و درک واقعی از یک طاقچه اشباع شده می تواند به شما در جلب توجه و ایستادگی از جمع کمک کند.

آیا در مورد چگونگی شکستن یک طاقچه رقابتی یا اشباع سؤال دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map