نحوه استفاده از اینستاگرام برای افزایش فروش تجارت الکترونیک

نحوه استفاده از اینستاگرام برای افزایش فروش تجارت الکترونیک

اگر در حال تجارت یک فروشگاه تجارت الکترونیک هستید ، تبلیغ محصولات خود در اینستاگرام باید اولویت اصلی باشد. اینستاگرام اکنون در حال رشد است 600 میلیون کاربر فعال ماهانه, همه مشاهده ، ارسال ، و به اشتراک گذاری عکس و تصاویر. این کمک می کند تا آن را به یک بستر ایده آل برای تبلیغ فروشگاه آنلاین خود تبدیل کنید.


حضور در اینستاگرام به برند شما کمک می کند تا مخاطبان گسترده تری داشته باشد. اینستاگرام همچنین شما را قادر می سازد جامعه ای از پیروان ایجاد کنید که بتوانید محصولات خود را روی آن نمایش دهید. در نهایت اینستاگرام به شما در تولید پیشرو و افزایش فروش تجارت الکترونیکی کمک خواهد کرد.

با این حال ، مانند تمام کانال های رسانه های اجتماعی ، هیچ جوایزی مطمئن در آتش نیست. مدت زمان لازم برای حضور در بازیکن اصلی در اینستاگرام می تواند گسترده باشد. همچنین می توان پیگیری اینکه اینستاگرام در افزایش فروش تجارت الکترونیک شما چقدر مؤثر است ، دشوار است. بنابراین ، اگر می خواهید واقعاً در درآمد فروشگاه اینترنتی خود تأثیر بگذارید ، بهترین عملکرد اینستاگرام چیست?

در این مقاله ، ما در مورد کارهای عملی برای کمک به شما در استفاده صحبت خواهیم کرد اینستاگرام برای افزایش فروش تجارت الکترونیکی خود ما می خواهیم نحوه شروع کار در اینستاگرام ، چگونگی گرفتن تصاویر خود را برای ایستادگی در جمع و آنچه از هشتگ هایی که باید استفاده کنید بررسی خواهیم کرد. سپس ما چگونگی ایجاد یک حضور واقعی در اینستاگرام و نحوه استفاده از تبلیغات را برای افزایش ترافیک اینستاگرام به وب سایت وردپرس خود در نظر خواهیم گرفت.

شروع کار با اینستاگرام

اینستاگرام

اینستاگرام سریع تنظیم می شود به سادگی برنامه تلفن هوشمند خود را از Google Play یا Apple Store بارگیری کنید. پس از ثبت نام سریع ، آماده شروع کار هستید. به همین سادگی است!

انتخاب تصویر نمایه

پس از تنظیم حساب کاربری خود ، باید یک تصویر نمایه را بارگذاری کنید. موردی را که مربوط به فروشگاه تجارت الکترونیک شما باشد ، ایده آل کنید. همیشه اطمینان حاصل کنید که این چیزی است که مردم آن را می شناسند و به یاد خواهند آورد. اگر چهره تجارت خود هستید ممکن است تصویری از شما باشد ، یا اگر یک مورد اصلی را بفروشید ، می تواند عکسی از آن محصول خاص باشد.

اضافه کردن بیوگرافی

بیو

حق بیمه زیستی شما مهم است زیرا به مخاطبانتان درباره تجارت شما می گوید ، شما کی هستید و چه چیزی را می فروشید. بیو فقط 150 کاراکتر طول دارد ، بنابراین شما باید تا حد امکان اطلاعات را در تعداد کم کلمات جمع کنید. در اینجاست که می توانید پیوندی به وب سایت خود اضافه کنید ، بنابراین مطمئن شوید که این مورد را در پایان بیوگرافی خود اضافه کنید. این به رانندگی ترافیک به سایت وردپرس شما کمک می کند.

به روزرسانی به یک حساب کاربری

پس از تکمیل نمایه خود باید به یک مورد ارتقا دهید حساب کاربری. این کار ساده است و به صورت رایگان انجام می شود ، اما شما باید برخی از اطلاعات تماس را برای تجارت خود اضافه کنید و یک صفحه کسب و کار در Facebook داشته باشید.

اگرچه ارتقاء به یک حساب تجاری ضروری نیست ، اگر شما یک فروشگاه تجارت الکترونیک جدی هستید ، قطعاً توصیه می شود. یک حساب کاربری به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت وردپرس خود و محصولاتی که می فروشید نشان دهید. دیگر مزایای آن شامل می شود بینش در مورد پست ها و دنبال کنندگان ، و همچنین گزینه تبلیغ تصاویر برای هدایت اهداف تجاری.

پس از راه اندازی حساب کاربری شما ، زمان آن رسیده است که تصاویر خود را اضافه کنید …

تصاویر خود را برجسته کنید

سامسونگ

اینستاگرام یک کانال رسانه رسانه ای اجتماعی است ، بنابراین بسیار مهم است که تصاویر شما به خوبی فکر و با کیفیت باشند. تصاویر شما باید از جمعیت متمایز باشند ، بنابراین در مورد ارسال ترکیبی از عکسهای زیبا ، اصلی ، سرگرم کننده و فکر برانگیز فکر کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم که هنگام ارسال تصاویر چه نکاتی را باید در نظر بگیریم ، و از چه ابزاری برای استفاده در آنها استفاده می کنیم تا کمی خاص باشد.

برای فروش سخت نروید

نایک

اینستاگرام در مورد فروش سخت نیست ، بنابراین فقط تصویری از محصولات تبلیغاتی آشکار را نشان نمی دهد. به این فکر کنید که چگونه می توانید محصولات خود را در حال استفاده نشان دهید. نمایش شیوه زندگی شیوه ای که محصول شما ایجاد می کند ، یک روش مؤثر برای بی سر و صدا کردن محصولات شما است.

یک نمونه عالی از تبلیغات سبک زندگی لطیف در اینستاگرام از نایک گرفته شده است. اکثر تصاویر بارگذاری شده توسط نایک ، ورزشکاران را در حال عمل نشان می دهند. تا زمانی که دقیق تر دقت نکنید متوجه می شوید که همه این ورزشکاران نایک پوشیده اند. در اینجا نایک نه تنها محصولات خود را می فروشد بلکه سبک زندگی مارک آنها را الهام می بخشد. و چه کسی نمی خواهد یک ورزشکار معروف در صدر بازی های خود باشد?!

متن را به تصاویر اضافه کنید

روکش

اضافه کردن روکش متن به تصاویر یک روش عالی برای تعامل با مخاطبان است. یک نقل قول الهام بخش اضافه کنید ، یک سؤال بپرسید ، اخبار را به اشتراک بگذارید ، یا درباره یک عکس نظر دهید. افزودن این اطلاعات اضافی به یک تصویر ، بینندگان را ترغیب می کند تا پست شما را متوقف و در نظر بگیرند.

هنگام استفاده از روکش متن ، متن جسورانه و روشن خوب است ، اما اطمینان حاصل کنید که از تصویر کاسته نمی شود. افزودن متن به اشتراک گذاری URL وب سایت وردپرس ، کد کوپن تخفیف یا فروش می تواند راهی مؤثر برای هدایت ترافیک به وب سایت شما باشد. با این حال ، از این تاکتی کم و زیاد استفاده کنید. تبلیغات بیش از حد بر روی تصاویر احتمالاً دنبال کننده های اینستاگرام شما را از دست می دهد.

ایجاد یک کولاژ

کولاژ

ایجاد یک کولاژ خیره کننده روش دیگری برای کمک به تصاویر شما در ایستادگی از جمع است. گفتن یک داستان از طریق کولاژ می تواند روشی مؤثر برای جذب مخاطب و ایجاد علاقه به محصولات شما باشد.

برنامه رایگان برنامه اینستاگرام چیدمان به شما امکان می دهد کلاژهای منحصر به فردی ایجاد کنید. سپس اینها می توانند با دنبال کنندگان و مشتریان بالقوه شما بارگذاری و به اشتراک گذاشته شوند.

نمایش به صورت اسلاید

نمایش اسلاید

در فوریه امسال ، نمایش اسلایدها در اینستاگرام به وجود آمد. نمایش اسلایدی اینستاگرام به شما امکان می دهد 10 عکس یا فیلم بارگذاری کنید تا به عنوان نمایش اسلاید در اینستاگرام بازی کنید. این ایده آل برای یک فروشگاه تجارت الکترونیک است زیرا به شما امکان می دهد طیف وسیعی از محصولات را در یک نمایش اسلاید نشان دهید. با وجود نمایش اسلایدها که هنوز هم یک مفهوم نسبتاً جدید در اینستاگرام است ، ارزش استفاده از این گزینه نمایش را دارد.

از ویدیو استفاده کنید

برای اینکه واقعاً در اینستاگرام تأثیر بگذارید ، مهم است که رسانه های متنوعی را منتشر کنید تا مخاطبان خود را با سلیقه های مختلف جذاب کرده و علاقه پیروان خود را حفظ کنید. ایجاد فیلم یکی دیگر از راههای عالی برای جلب توجه بینندگان و کمک به شما در کنار گذاشتن رقابت است.

اینستاگرام به شما امکان می دهد تا در هر بارگذاری تا 15 ثانیه فیلم اضافه کنید. از ویدئو برای نشان دادن محصول خود در حال حرکت ، استفاده ، حل یک مشکل یا به طریقی مرتبط ، سرگرم کننده یا جالب استفاده کنید.

نکات برتر برای استفاده از هشتگ

سیب

به دست آوردن درست هشتگ سخت است. استفاده از تعدادی از هشتگ های معروف برای دیدن تصاویر شما توسط مخاطبان بزرگ بسیار مهم است. با این حال ، هشتگ هایی که بسیار مبهم هستند ، در نهایت افرادی را جذب می کنند که در واقع هیچ علاقه ای به کالاهایی که می فروشید ندارند.

هشتگ های مختلف نیز به طور مداوم در حال تغییر هستند ، بنابراین هر بار ارسال تصویر جدید حتماً درباره هشتگ های مرتبط تحقیق کنید. در اینجا چند روش برای یافتن هشتگ های مناسب برای تصاویر شما وجود دارد …

جستجوی هشتگ های مرتبط

جستجو کردن

دو مکان عالی برای جستجوی هشتگ های مناسب ، هر دو در خود اینستاگرام هستند. در مرحله اول ، عملکرد جستجو در اینستاگرام لیستی از تمام هشتگ های مربوط به طاقچه ، فروشگاه تجارت الکترونیک یا محصول خود را در اختیار شما قرار می دهد. به سادگی کلمه کلیدی خود را تایپ کنید ، و به شما نشان می دهد که کلمات مرتبط با چه چیزی جستجو می شوند.

ثانیا ، بررسی کنید که رقابت شما در اینستاگرام از چه هشتگ هایی استفاده می کند. شما به دنبال جذب همان مخاطبان به عنوان رقبای فوری خود هستید ، بنابراین ببینید چه هشتگ هایی را برای استفاده مردم به وجود می آورند … و سپس از آنها استفاده کنید.

از یک ابزار شخص ثالث استفاده کنید

یک ابزار شخص ثالث ، مانند کانون توجه برنامه ، به شما کمک می کند تا هشتگ مربوط به اینستاگرام را برای هر عکسی که ارسال می کنید ، پیدا کنید. به سادگی تمرکز تصویر ارسال شده را مشخص کنید ، و Focalmark لیستی از هشتگ های محبوب را برای آن موضوع به شما می دهد. هشتگ هایی را انتخاب کنید که مناسب ترین فروشگاه تجارت الکترونیک و محصولات موجود در تصویر شما باشد.

فروشگاه تجارت الکترونیکی خود هشتگ را تاسیس کنید

با بزرگ شدن فروشگاه تجارت الکترونیک ، می خواهید نام تجاری شما از طریق هشتگ منحصر به فرد خود قابل جستجو باشد. این هشتگ باید به تمام تصویری که ارسال می کنید اضافه شود و همه عکسهای شما فوراً قابل جستجو می شوند. همچنین باید هشتگ بی نظیر خود را با افزودن آن به بیوگرافی اینستاگرام خود با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

ایجاد حضور در اینستاگرام

تاکنون در این مقاله ، ما در مورد چگونگی راه اندازی اکانت اینستاگرام ، اضافه کردن انواع تصاویر و رسانه های نمایش محصول متوقف و نحوه درست صحیح برچسب زدن با هشتگ ها بحث کرده ایم. با این وجود ، فقط اگر می خواهید از اینستاگرام برای افزایش فروش تجارت الکترونیکی خود استفاده کنید ، متاسفانه فقط ارسال تصاویر شخصی خود کافی نیست. پس چه کار دیگری باید انجام دهید اینستاگرام خود را رشد دهید?

به طور منظم ارسال کنید

ایجاد برنامه زمانی که می خواهید برای ارسال ، و چسبیدن به آن ، مهم باشد. برای حفظ حضور مداوم در اینستاگرام ، باید تصاویر به طور مرتب ارسال شود.

با استفاده از یک برنامه ریز مانند بعد روشی آسان برای سازماندهی و به روز ماندن با ارسال خود است. بعداً شما را قادر می سازد تا بصری برنامه ریزی و برنامه ریزی ارسال های اینستاگرام را انجام دهید ، بنابراین می توانید ببینید چه موقع منتشر می شود. با مدیریت حساب کاربری اینستاگرام خود به روشی حرفه ای ، قادر خواهید بود با مارک های بزرگ صنعت خود رقابت کنید.

تماس را به اکشن اضافه کنید

فراخوانی برای اقدام

اگر هشتگ های مناسب را اضافه کرده باشید ، در اینصورت به تصاویر خود ترافیک می دهید. بنابراین چگونه می خواهید این مخاطبان را به دنبال خود ببرید?

در زیر هر تصویری که منتشر می کنید ، یک تماس به اقدام اضافه کنید تا مردم بتوانند با عکسهای شما ارتباط برقرار کنند. از آنها سؤالی در مورد تصویر بپرسید و آنها را ترغیب کنید تا افکار خود را به اشتراک بگذارند. هرچه افراد بیشتر با یک تصویر درگیر شوند ، احتمال دنبال کردن شما بیشتر است.

گاهی اوقات می توانید از آنها بخواهید که شما را دنبال کنند ، فروش را تحت فشار قرار دهند یا آنها را با اضافه کردن URL در نظرات به وب سایت وردپرس خود هدایت کنید. با این حال ، این کار را بیش از حد انجام ندهید زیرا نمی خواهید بیش از حد رانده شود.

دنبال کنید ، عشق و نظر دهید

و همچنین به طور مرتب در ارسال و اظهارنظر در مورد عکس های شخصی خود ، شما باید وقت خود را صرف دوست داشتن و اظهار نظر در مورد تصاویر افراد دیگر کنید. تصاویر و کاربرانی را که در طاقچه خود قرار دارند هدف قرار دهید تا افرادی که در صنعت شما هستند ، شما را به عنوان یک متخصص در این زمینه معرفی کنند.

در نظرات سؤال کنید ، یا با کسانی که در حال ارسال تصاویر هستند یا نظرات را می خوانند ، نظرات متفکرانه اضافه کنید. اگر مردم شما را به عنوان ارزش افزودن به بحث ببینند ، شما را به عنوان شخصی که ارزش دنبال کردن دارد می بینند. این به شما کمک می کند تا یک انجمن اینستاگرام ایجاد کنید که بتوانید محصولات تجارت الکترونیکی خود را به آنها تبلیغ کنید.

در اینستاگرام تبلیغ کنید

اکنون خرید کنید

تبلیغات در اینستاگرام می تواند روشی بسیار مؤثر برای هدایت ترافیک اینستاگرام شما به وب سایت وردپرس شما باشد. چندین راه وجود دارد در اینستاگرام تبلیغ کنید. می توانید یک آگهی عکس ، فیلم یا کاروسل ایجاد کنید و همچنین از بسیاری از اهداف تجاری استفاده کنید.

هنگام تنظیم تبلیغات خود ، ابتدا باید هدف اصلی تبلیغ را انتخاب کنید. اگر به دنبال استفاده از اینستاگرام برای افزایش فروش تجارت الکترونیکی خود هستید ، هدف تبلیغات شما باید “تبدیل” باشد. انتخاب “تبدیل” به شما امکان می دهد دکمه تماس به اقدام (خرید اکنون) را به آگهی های اینستاگرام خود اضافه کنید. با کلیک بر روی دکمه “خرید اکنون” ، مخاطبان شما به صفحه مورد نظر خود در وب سایت وردپرس شما منتقل می شوند.

از طریق دکمه فراخوانی به عمل ، راهی را برای مخاطبان خود ایجاد می کنید تا مستقیماً به سایت و محصولات خود دسترسی پیدا کنند. این دکمه فقط با آگهی های پرداخت شده در دسترس است و گزینه ای است که فروشگاه های تجارت الکترونیک حتما باید در نظر داشته باشند.

برای افزایش فروش تجارت الکترونیکی خود از اینستاگرام با وب سایت خود استفاده کنید

در آخر – مهم است که حساب کاربری Instagram یا پست های خود را در وب سایت خود قرار دهید. چند روش برای انجام این کار وجود دارد ، اما ساده ترین کار این است که به سادگی از یک موضوع آماده WooCommerce استفاده کنید که از قبل شامل یک بخش یا ویجت اینستاگرام سفارشی است.

موضوع وردپرس در نیویورک

موضوع وردپرس وبلاگ و فروشگاه نیویورک یک انتخاب عالی است زیرا شامل یک پاورقی عالی در اینستاگرام و پشتیبانی کامل (با یک ظاهر طراحی سفارشی) برای افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce است. اما موضوع در اینجا متوقف نمی شود – همچنین مملو از ویژگی ها و گزینه هایی برای رنگ ، فونت ، چیدمان ، تبلیغات و ترفندهای CSS آسان (به لطف افزونه پریمیوم حق چاپ زرد) است..

اما اگر در حال حاضر موضوعی را دوست دارید که فاقد ادغام اینستاگرام است ، می توانید همیشه پست های اینستاگرام خود را به صورت دستی جاسازی کنید یا افزونه ای را از مخزن وردپرس بگیرید تا فید خود را اضافه کنید. ما یک مقاله کامل در مورد چگونگی اضافه کردن اینستاگرام به وردپرس داریم که برای پرداخت اطلاعات بیشتر باید آن را پرداخت کنید!

نتایج پیگیری

این مهم است که بدانید که آیا سخت کوشی شما پرداخت نمی شود و آیا اینستاگرام در واقع به شما در فروش محصولات کمک می کند یا خیر. Iconosquare بینش های عمیقی از فعالیت ، مخاطبان و تبدیل های اینستاگرام شما ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل های خود را با دقت دنبال کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی به پیشرفت نیاز دارد. و همیشه در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی … افزایش فروش تجارت الکترونیکی خود را.

برای بهبود حضور در اینستاگرام خود و کمک به افزایش فروش تجارت الکترونیک شما چه کاری باید انجام دهید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map