خرید مضامین وردپرس روش هوشمند

تقاضا برای مضامین با کیفیت بالا وردپرس INSANE است. بسیاری از افراد روزانه مضامین رایگان و تجاری را جستجو می کنند و افرادی مانند خود من از فروش آنها سود می برند. با توجه به چنین تقاضای زیاد ، مردم دائماً در حال افتتاح فروشگاه های جدید هستند و / یا موارد جدیدی را برای فروش در بازارهای موجود مانند Themeforest یا Mojo Theme ایجاد می کنند..


به عنوان خریدار ، مروج و توسعه دهنده وردپرس ، من تجربه بسیاری با بسیاری از فروشگاه های تم محبوب در آنجا و کارشان دارم. من همچنین علاقه زیادی به انتخاب وسایل با کیفیت بیش از موارد نه چندان عالی دارم.

من می خواستم برخی از نکات خود را برای کمک به شما برای خرید “باهوش تر” خریدهای تحصیلکرده تر وقتی که در جستجوی مضامین “تجاری” وردپرس هستید به اشتراک بگذارید – توجه داشته باشید ، من از اصطلاح “تجاری” استفاده می کنم زیرا …

“همه تم های تجاری تم حق بیمه نیستند و همه تم های حق بیمه تم های تجاری نیستند!”

اغلب اوقات مردم از همه مضامین تجاری به عنوان حق بیمه یاد می کنند ، با این حال اصطلاح حق بیمه به موضوعی استثنایی و برتر از سایرین در نوع خود اشاره دارد. اما همانطور که همه ما می دانیم برخی از مضامین تجاری در حال خوردن هستند و می توانند از برخی از مضامین رایگان موجود در آن بدتر باشند.

در اینجا نکات من …

آیا می توانید به فروشنده اعتماد کنید?

فروشگاه تم: یکی از اولین مواردی که باید از خود بپرسید این است که آیا می توانید به فروشنده اعتماد کنید. نه تنها به این دلیل که ممکن است اطلاعات کارت اعتباری خود را به آنها بدهید ، بلکه بخاطر اینکه می خواهید مطمئن شوید که محصول خود را دریافت خواهید کرد و مطابق توضیحات کار خواهد کرد. با انجام یک ساده جستجوی گوگل در مورد فروشنده ، شما باید ایده خوبی داشته باشید اگر این شخص / شرکت مشروعیت داشته باشد. معمولاً ، در غیر این صورت ، دسته ای از نظرات وحشتناک یا پست های وبلاگ را در مورد آنها مشاهده می کنید.

فروشنده شخصی: اگر از یک فروشنده جداگانه در یک بازار خرید می کنید ، می توانید اگر افراد را دوست دارند از طرف نظرات و رتبه بندی ها بگویید. به عنوان مثال اگر برخی از نظرات در زمینه تجاری من را مطالعه کرده و به بررسی های من نگاه کنید ، تقریباً همه آن مثبت است find

در صورت عدم حضور در بازار و فروش مستقیم از وب سایت / وبلاگ خود مانند دیوین پرایس مشغول فروش وبلاگ خود است مجموعه چارچوب گزینه ها, شما می توانید برخی از پست های او را بخوانید ، github و / یا توییتر خود را بررسی کنید و بلافاصله مشاهده خواهید کرد که او آدم خوبی است. برای دوست من هم همینطور است پیپین ویلیامسون در پلاگین های پیپینز (همه پیپین را می شناسند). اگر فقط هر یک از این دو نفر را جستجو می کنید ، خواهید دید که آنها بسیار درگیر در انجمن وردپرس و افراد قابل اعتماد هستند.

همچنین ، اگر پرداخت از طریق PayPal انجام شود ، یک لایه امنیتی اضافی نیز وجود دارد ، بنابراین اگر هنوز نگران هستید ، چیزی را جستجو می کنید که به دنبال آن باشید.

پرداخت یک موضوع رایگان: اگر فروشنده به نوعی موضوع رایگان ارائه می دهد ، باید در نظر داشته باشید که آن را بارگیری کنید و به کد نگاه کنید. بدیهی است اگر اشکالات را مشاهده می کنید نگران نباشید زیرا موضوع می تواند قدیمی باشد یا به اندازه یک موضوع تجاری به عنوان یک موضوع تجاری به آن توجه نشده است. آنچه شما به دنبال آن هستید کد رمزگذاری شده و پیوندهای طراحی شده است. اگر فروشنده با انواع پیوندهای ناخواسته یا کد رمزگذاری شده ، مضامین رایگان ارائه دهد ، من شخصاً به موارد تجاری آنها اعتماد نخواهم کرد.

موضوع آخرین به روزرسانی در…

یکی از اولین مواردی که من شخصاً به آن نگاه می کنم زمان انتشار این موضوع یا آخرین به روزرسانی آن است. WordPress به طور مداوم در حال تحول است و می خواهید مطمئن شوید که نه تنها موضوع شما از برخی از جدیدترین عملکردهای موجود استفاده خواهد کرد بلکه مطمئن شوید که از این موضوع استفاده بی خطر است. به عنوان مثال ، هر موضوعی با استفاده از Timthumb که در چند سال اخیر به روز نشده است ، یک ایده واقعاً بد است – همه شما از آسیب پذیری عظیمی Timthumb که کشف و به تازگی وصله شده است ، می دانید.

فرقی نمی کند این یک موضوع قدیمی باشد ، اگر اخیراً به روز شده باشد ، باز هم می تواند یک انتخاب عالی باشد! در صورت وجود تغییر عمومی ، ممکن است بخواهید از طریق آن نگاهی بیندازید. البته همیشه می توانید از فروشنده سؤال کنید که آیا این موضوع به روز شده است تا با آخرین نسخه وردپرس کار کند.

در گذشته از افرادی خواسته ام از من سؤال کنند که آیا مضامین من با نسخه پایین تر وردپرس کار خواهند کرد زیرا آنها به دلایلی یا دلیل دیگری نمی خواهند نصب آنها را به روز کنند. راستش ، من اهمیتی نمی دهم که دلیل آن چیست … شما همیشه باید نصب WP خود را به روز نگه دارید!

هرگز ، هرگز ، اجازه ندهید که موضوعی مانع از استفاده شما از آخرین نسخه وردپرس شود.

کد را با W3C بررسی کنید

اعتبار سنج W3cنکته ای که تنها چند ثانیه طول می کشد ، اجرای یک چک W3C در صفحه اصلی موضوعی است که شما در فکر خرید آن هستید. شما می توانید هر صفحه را تست کنید ، اما به طور معمول اگر صفحه اصلی به خوبی کدگذاری شده باشد ، معمولاً بقیه سایت نیز همینطور خواهد بود. همین مسئله در صورتی رخ می دهد که صفحه اصلی صدها خطا داشته باشد ، بنابراین احتمالاً می توانید در مورد بقیه سایت نیز همین انتظار را داشته باشید.

توجه داشته باشید: برخی از خطاهایی که در W3C بوجود می آیند می توانند مربوط به فیلم های جاسازی شده ، کد آزمایشی و غیره باشند. اگر چند خطا دارید ، یک موضوع را تعطیل نکنید ، آنها را بخوانید و ببینید که در مورد آنها چه چیزی وجود دارد ، گاهی اوقات واقعاً هیچ چیز نیست.

بررسی و رتبه بندی ها را بررسی کنید

من اغلب می بینم که افراد از ThemeForest شکایت می کنند ، جایی که مضامین تجاری من را می فروشند ، زیرا آنها یک موضوع خریداری کرده اند و مشکلی ندارند و نویسنده به آنها کمک نمی کند. با نگاه کردن به نویسنده ، اغلب می بینم که آنها رتبه بندی ضعیفی دارند ، افرادی که درباره موضوعات با موضوع اظهار نظر می کنند … و غیره.

موضوع بسیار ارزان است و اگر شما به از دست دادن چند دلار در اینجا و آنجا اهمیتی نمی دهید ، پیش بروید و یک موضوع را خریداری کنید و اگر کار نمی کند آن را به عنوان ضرر مالیات خود ادعا کنید. در غیر این صورت ، خواندن چند نظر و اطمینان از اینکه نویسنده از رتبه های خوبی برخوردار است ، نمی تواند آسیب ببیند. و اگر واقعاً می خواهید مطمئن شوید که در حال انتخاب صحیح هستید ، به جستجوی آنلاین در بازار بپردازید و برخی از بررسی ها را بخوانید (توجه داشته باشید که بیشترین بررسی ها در خارج توسط شرکت های وابسته ایجاد می شود ، بنابراین مراقب باشید ، همه آنها صادق نیستند ) شاید برخی از توییتها را ارسال کرده و از افراد بخواهید نظرات خود را بپرسند.

با نگاهی به ویژگی ها و گزینه ها

البته وقتی در جستجوی یک موضوع جدید هستید ، چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است به دنبال آن باشید ، معمولاً می خواهید ویژگی های خاصی یا عناصر طراحی را داشته باشید. در زیر فقط چند نکته از مواردی که به نظر من همیشه لازم است و مواردی که چندان لازم نیستند ذکر شده است.

ضروری:

 • HTML ، PHP و JS با کدگذاری خوب
 • یک طرح که پاسخگوی نیاز شما باشد – صدها هزار مضمون در آنجا وجود دارد ، هک کردن تله از آنها را متوقف کنید و چیزی را برای شما یا مشتری خود بدست آورید (در بیشتر موارد)
 • پشتیبانی نویسنده – اگر مشکلی در رابطه با موضوع وجود داشته باشد عالی است که نویسنده به شما کمک کند
 • به روزرسانی های منظم – اگر قصد استفاده از موضوع را برای مدت طولانی به روزرسانی های زمانی دارید ، ضروری است

لازم نیست:

 • گزینه های SEO – اینها نباید ساخته شوند ، باید از SEO SEO استفاده کنید
 • گزینه های رنگ برای هر عنصر – اگر CSS را نمی شناسید ، یک توسعه دهنده وب استخدام کنید!
 • هر الگوی صفحه امکان پذیر است – می دانید که می توانید الگوهای جدیدی را در موضوع کودک خود ایجاد کنید?
 • کد کوتاه – این موارد لازم نیست در این موضوع گنجانده شوند ، پلاگین های بسیار خوبی برای این کار در آنجا وجود دارد

ویژگی های وردپرسمتأسفانه ، به نظر می رسد بازار فروشگاه هایی مانند Themeforest به سمت مضامین تمیز و پر نفاق متمایل است. من نمی دانم که خریداران مایل به صرف هزینه برای خرید یک مضمون برای هر مشتری نیستند ، آنها نمی دانند چگونه کد گذاری کنند یا به سادگی تنبل هستند … به همین دلیل در برخی از مضامین من گزینه های خاصی را اضافه کرده ام. با این وجود ، موارد عادی اضافه نمی شوند ، اما مواردی وجود دارند که به عنوان موضوعی مانند گزینه های سئو یا کد 100+ کد کوتاه مربوط نمی شوند (چه؟ بله من قبلاً این را در لیستی از ویژگی های موضوع مشاهده کرده ام).

قیمت و مجوز

اینها آشکارا دو جنبه بسیار مهم هنگام خرید یک موضوع هستند. بعضی اوقات شما مشتری دارید که بودجه خود را برای بیرون رفتن و خرید یک موضوع به شما داده است ، یا شخصاً بودجه ای برای سختی های اقتصادی در نظر گرفته اید ، یا شاید شما تمام پول در دنیا را برای خرج کردن داشته باشید. و هنگام خرید یک موضوع تجاری ، هیچ ارتباطی بین قیمت و کیفیت وجود ندارد. به عنوان مثال ، چندین تم با کیفیت بالا وجود دارد که در Theme Trust با 2 تم با قیمت 25 دلار فروخته می شود و سپس به Themeforest می روید و مضامین موجود در هر 50 دلار را پیدا می کنید (این دو برابر هزینه است) که قابل مقایسه با موارد موجود در Theme Trust است..

قیمت بالاتر به معنای کیفیت بالاتر نیست

شخصاً من حتی به قیمت نگاه نمی کنم از موضوع اگر مضمون وردپرس دقیقاً به آنچه شما نیاز دارید ، فروشنده خوبی دارد و دارای رتبه بندی / بررسی مثبت است ، و البته موضوع به خوبی توسعه یافته است ، چه کسی اهمیت می دهد که چقدر هزینه دارد؟ حتی با 100 دلار هنوز هم برخی از مضامین ارزش آن را دارند. من دیده ام که مردم دو برابر بیشتر هزینه کنند زیرا آنها تم هایی را خریداری کردند که بعدا فهمیدند دقیقاً همان چیزی نبودند که به دنبال آن بودند.

به یاد داشته باشید ، اگر می خواهید یک توسعه دهنده مستقل استخدام کنید ، می تواند هزاران دلار برای یک وب سایت هزینه کند. خرید یک موضوع هنوز یک گزینه مقرون به صرفه است حتی اگر یک موضوع طاقچه با کیفیت بالا را در انتهای بالاتر بودجه خود خریداری کنید ، مانند موارد موجود در AppThemes.

مجوز? همه ما باید GPL باشیم ، نه?

تفکرات شما?

در نهایت دوست دارم از شما بچه ها / گلها بشنوم. وقتی به دنبال یک موضوع جدید برای خرید هستید ، روند شما چیست؟ برخی از تجربیات شما با مکان های مختلف بازار و فروشگاه های تم چیست؟ من مطمئن هستم که اگر تجربه خوب یا بدی را داشته باشید ، کسی که این پست را می خواند ، مفید خواهد بود ، بنابراین لطفاً به اشتراک بگذارید!

چگونه می توانید تم ها را خریداری کنید؟ تجربه خوب یا بد؟ در زیر نظر بدهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map