نکاتی برای فروش هدایا در فروشگاه تجارت الکترونیک وردپرس شما

وردپرس eCommerce Gifting & Gift Gift

با سال جدید در اینجا و به خوبی در حال انجام است که در نهایت می توانید برای تعطیلات upcomgin برنامه ریزی کنید! زمان آن است که فروشگاه آنلاین خود را آماده و پاشیده کنید – بهترین قدم خود را بگذارید تا از خرید تب استفاده کنید زیرا مردم مشکلی را مشاهده می کنند.


هدیه از ابتدای زمان با تعطیلات کاملاً غیرقابل ارتباط بوده است. در حقیقت ، اجرای استراتژی های بازاریابی خاص در فصل یکی از مطمئن ترین راه های افزایش فروش در فروشگاه الکترونیکی شما است.

با این حال ، به سادگی ارائه تخفیف یا پیشنهاد برای محصولات شما دیگر کافی نیست. با توجه به اینکه سرعت تجارت الکترونیک در حال گسترش است ، برای ایجاد جلوه ای قبل از تعطیلات تعطیلات ، باید چند کارت قوی در دست داشته باشید..

یکی از راه های انجام این کار ، هرس کردن وب سایت شما به طور خاص برای چشم انداز تیزهوشان است ، نه اینکه فقط ارزش خرید و فروش هدایای محصولات خود را بازاریابی کنید. سردرگم؟ بگذار توضیح بدهم.

فروش هدایا در مقابل فروش محصولات

یک تفاوت مهم بین خرید gif و خرید سنتی در این است که افراد غالبا به دنبال محصولاتی هستند که لمس اضافی و معنی دار دارند. این می تواند لیوان های روز پدر ، تیزهوشان شخصی ، مجموعه های تعطیلات و غیره باشد.

فروش هدایا به جای فروش محصولات ساده این پتانسیل را دارد که به جای یک مشتری ، دو مشتری را به فروشگاه شما بیاورد.

اولین نفر ، هدایایی است که فروشگاه الکترونیکی شما را مرور کرده و هدیه ای مناسب برای هدیه پیدا کرده است. مورد دوم هدیه ای است که هدیه را دریافت می کند ، با تفکر منفجر می شود و از فروشگاه الکترونیکی شما بازدید می کند تا سایر هدایای جالب توجه خود را که می تواند هدیه دهد ، بازدید کند. در مورد واکنش زنجیره ای صحبت کنید!

بنابراین ، اکنون که ما اهمیت هدایت تلاش های بازاریابی شما را به سمت فروش هدایا به جای محصولات پی بردیم ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را برای هدیه دادن فصل آماده کنید!

تهیه هدیه فروشگاه آنلاین شما آماده است

روش های زیادی برای آماده سازی فروشگاه آنلاین خود برای سال آینده وجود دارد ، اما در اینجا چند نکته مهم برای شروع کار شما برای خریداران هدایا وجود دارد..

1. تبلیغات و رویدادهای تعطیل را برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی تقویم

ابتدا تقویم خود را بیرون بکشید و به تعطیلات آینده که می خواهید هدف گذاری کنید توجه کنید. این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما این یک بخش اساسی در برنامه ریزی رویدادهای بزرگ بازاریابی و همچنین پیش بینی نیازهای موجودی است. به این فکر کنید که تعطیلات برای فروشگاه شما چه معنا و مفهومی دارد که بتواند هدایایی را با محوریت خود ایجاد کند.

به عنوان مثال ، ولنتاین احتمالاً روزی است که نمی خواهید آن را از دست بدهید. از طرف دیگر ، مگر اینکه شما یک کارخانه آبجوسازی یا فروشگاهی باشید که محصولات ایرلندی را وارد می کنید ، فرصت خوبی برای روز سنت پاتریک وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. شما ایده را می گیرید.

2. ادغام هدایا در پیمایش سایت

یکی از قوانین مهم فروش هدایا این است که آنها را برای پیدا کردن مخاطبان خود آسان کنید. شما ممکن است بهترین ایده ها را برای بزرگترین هدایای جهان داشته باشید ، اما اگر آنها در گوشه ای از وب سایت شما ترشح شوند ، هیچ کس قصد پیدا کردن آنها را ندارد.

هدایای 1800 گل

1800 گل ویژگی های فصل های تفریحی فعلی را در پیمایش منوی اصلی خود دارد.

از سایتهای بزرگ تیزهوش مانند گل 1800 گل سر بزنید و هدایای خود را در جلو و مرکز نگه دارید. افزودن آگهی های تبلیغاتی هدیه فعلی خود در جایی که در منوی شما در دسترس باشد باعث می شود خریداران بتوانند به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کرده و خرید را انجام دهند. به سادگی دسته های هدیه ای ایجاد کنید و آنها را به فهرست اصلی خود اضافه کنید.

جستجوی پیشرفته SearchWP

برای اینکه کاربر بتواند کاربر را دوستانه تر کند ، حتی می توانید هدایا را به دسته های خاصی از قبیل توسط گیرنده ، مناسبت ، سن ، برند ، دامنه قیمت ، پیشنهادات و غیره مرتب کنید. یک راه عالی برای افزودن این سایت به وب سایت شما با SearchWP است. افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس. SearchWP بطور خودکار از جستجوی پیشرفته و آسان از طریق طبقه بندی (مانند دسته ها ، برچسب ها و حتی ویژگی های محصول) پشتیبانی می کند. هنگام ایجاد محصولات WooCommerce خود به یاد داشته باشید که ویژگی های مربوط به محصول (رنگ ، مارک ، مواد تشکیل دهنده و غیره) و برچسب ها را اضافه کنید (سن آن هدیه خوبی برای علاقه عمومی ، علاقه عمومی و غیره است).

3. صفحات هدیه اختصاصی را تنظیم کنید

اگر شما فردی نیستید که می خواهد یک بنر چسبنده از طریق هدایای شما در صفحه اصلی شما تبلیغ کند ، همیشه می توانید از روش های ظریف تر اما به همان اندازه مؤثر برای تنظیم صفحات هدیه اختصاصی استفاده کنید. این موارد می تواند به صورت مناسب در سایت شما باشد و در تمام طول سال توسط خریداران قابل دسترسی است.

دین و Deluca Gifting

دین و دللوکا یک صفحه “تیزهوش” دائمی هستند.

مقولاتی که در بالا گفتیم می توانند در اینجا قابل استفاده باشند. علاوه بر این ، شما حتی می توانید یک صفحه اختصاصی برای پیشنهادهای فصلی خود در بسته های محصول با بسته های هدیه برای مناسبت های مختلف در نظر بگیرید.

4- بسته های شخصی سازی شده را تبلیغ کنید

یکی از راه های آسان تر خرید هدایا ایجاد کردن است بسته های هدیه از قبل برای افراد خاص شما می توانید از روندهای فعلی و روندهای محبوب محصولات در بازار استفاده کرده و آنها را به بسته نرم افزاری اضافه کنید و آن را جذاب کنند. علاوه بر این ، یک تماس شخصی ، بر اساس این که هدیه برای چه کسی باشد ، در سرکوب معامله قدم بزرگی می گذارد.

“جعبه هدیه برای مادر” آماده سفارش خود را به خاطر دارید؟ این ایده در همین راستا است. برای خریداران سریع ، چیزی بهتر از بسته نرم افزاری نیست که بتوانند آن را به راحتی و به سرعت سفارش دهند و شامل همه چیزهایی است که به دنبال آن هستند..

شما می توانید برخی از بررسی های بازار را انجام دهید تا قبل از ایجاد بسته های شخصی بر اساس سن و مناسبت ، تصویری واضح تر از تنظیمات عمومی و قیمت مناسب دریافت کنید. فراموش نکنید که طیف قابل توجهی از گزینه ها را برای مشتریان انتخاب کنید و به معنای واقعی کلمه می توانید هدایای پرواز شده از قفسه های مجازی خود را ببینید!

جایزه: بسته های سفارشی

تغییرات بسته نرم افزاری اختیاری را ارائه دهید

در همین راستا ، شما می توانید به مشتریان آزادی کاملی برای خلق خود ارائه دهید, بسته نرم افزاری هدیه شخصی. با جعبه های محصولات سفارشی WisdmLab می توانید جعبه های هدیه در اندازه های مختلف ، مجموعه ای از محصولات را انتخاب کنید و دامنه قیمت مشخصی را ارائه داده و به عقب بنشینید تا مشتریان بتوانند بسته فردی خود را طراحی کنند. می توانید از اقدامات متقاعد کننده مانند بزرگتر کردن جعبه بهتر تخفیف استفاده کنید و یا انگیزه ای مقاومت ناپذیر برای افزایش فروش ارائه دهید.

ایده دیگر این است که به فکر خریدار بروید و براساس آن استراتژی قیمت گذاری خود را تصمیم بگیرید. آیا خریدار به دنبال یک دسته شمع معطر یا کیت کامل عطر است؟ اولی گزینه های کمتری دارد اما دارای تخفیف مسطح است ، در حالی که گزینه دوم گزینه های بیشتری دریافت می کند اما برای هر محصول تخفیف دارد. با محصولات محبوب آزمایش کنید و گزینه های موجود را در این زمینه تجدید نظر کنید.

5. ایجاد کارت های هدیه

پلاگین کارتهای هدیه YITH WooCommerce

به ناچار در تمام زندگی ما شخصی وجود دارد که خریدن آن دشوار است. به همین دلیل کارتهای هدیه اختراع شد. کارتهای هدیه می توانند برای افزودن به فروشگاه خود مشکل داشته باشند اما به صورت رایگان کارت هدیه YITH افزودنی WooCommerce یک نسیم است. این افزونه رایگان نوع جدیدی از محصول را به فروشگاه WooCommerce شما اضافه می کند تا بتوانید برای مقادیر مختلف کارت ایجاد کنید. هنگامی که مشتری یک کارت هدیه سفارش می دهد ، می توانید آدرس ایمیل گیرنده را برای تحویل سریع اضافه کنید. مبلغ هدیه سپس از طریق یک کد کوپن در زمان پرداخت اعمال می شود.

6. بسته پرداخت هدیه را در پرداخت پرداخت کنید

افزودنی بسته بندی هدیه

یکی از بهترین فروش های گران قیمت که می توانید به فروشگاه خود اضافه کنید ، بسته بندی هدیه است. رایگان را امتحان کنید افزونه WooCommerce Gift Wrapper – این گزینه های آسان برای بسته بندی انواع و پیام هدیه در پرداخت اضافه می کند. اینها روش ساده ای برای اضافه کردن لمس شخصی و تبدیل هر نوع خرید به هدیه هستند.

7. یک خبرنامه برای پیشنهادهای ویژه ایجاد کنید

و در آخر – یک خبرنامه ایجاد کنید! خبرنامه راهی عالی برای ارتباط با مشتریان گذشته در طول سال ، به اشتراک گذاری هدایای جدید ، اطلاع از تبلیغات تعطیل یا حتی ارسال پیشنهادات شخصی بر اساس خریدهای گذشته است..

پسوند WooCommerce MailChimp

ما واقعاً MailChimp را دوست داریم (که برای خبرنامه های حداکثر تا 2000 مشترک) رایگان است زیرا استفاده از آن آسان است و گزینه های مختلفی برای ادغام رایگان وجود دارد. WooCommerce MailChimp برای افزودن یک خبرنامه به فروشگاه خود. این افزونه به ویژه گزینه های اشتراک را بعد از سفارش ایجاد می کند. پس از آن می توانید ایمیل خوش آمدید یا یک کمپین قطره ای برای ایمیل بفرستید.

افکار فراق

روش های بسیاری برای آماده سازی فروشگاه آنلاین خود برای سال وجود دارد اما امیدوارم این نکات به شما کمک می کند تا برای هدیه دادن آماده شوید. ارائه آسان صفحات هدیه ، بسته های بسته بندی ، بسته بندی هدیه و موارد دیگر سعی در استراتژی های آزمایش شده و هدفمندی برای هدف قرار دادن بازار هدیه.

نظر شما در مورد استراتژی های ما برای تهیه فصل هدیه فروشگاه های الکترونیکی چیست؟ راهنمایی هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید؟ در صورت تمایل به اظهار نظر در زیر احساس راحتی کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map