نحوه ایجاد انواع ارسال های سفارشی وردپرس

نحوه ایجاد انواع ارسال های سفارشی وردپرس

WordPress می تواند انواع مختلفی از مطالب را به نمایش بگذارد ، اما سازماندهی آن می تواند دشوار باشد. گزینه های پیش فرض نسبتاً محدود هستند و سفارشی سازی آنها می تواند گیج کننده باشد. این دقیقاً به همین دلیل است که من تصمیم گرفتم این راهنمای مختصر را جمع کنم.


با استفاده از انواع ارسال های سفارشی ، می توانید نوع جدیدی از موارد – مانند پست ها و صفحات – را ایجاد کنید که شامل مجموعه ای متفاوت از داده ها خواهد بود. این فهرست منوی سرپرست خود ، صفحات ویرایش مخصوص به خود ، طبقه بندی های سفارشی مخصوص به خود و یک دسته از ابزارهای دیگر را در اختیار خواهد داشت.

اگر تعجب نمی کنید که در وهله اول به یکی از این موارد نیاز دارید ، آنها برای وب سایتهایی با محتوا که در کنار ساختار غیرمعمول سازماندهی شده اند ، بهترین کار هستند. بنابراین اگر محتوایی دارید که نیاز به نمایش متفاوت از آن در پست ها و صفحات معمولی دارید ، یک نوع پست سفارشی ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید باشد. آنها همچنین به دلیل داشتن پیوند ثابت داخلی ، برای سئو بسیار عالی هستند.

نوع ارسال سفارشی چیست?

نوع ارسال ، با وجود نام خاص صدا ، می تواند برای هر نوع محتوا مورد استفاده قرار گیرد. احتمالاً قبلاً آنها را دیده اید ، زیرا توسعه دهندگان از انواع پست های سفارشی برای اضافه کردن اوراق بهادار ، کارمندان ، توصیفات و موارد دیگر در مضامین وردپرس خود استفاده می کنند. بنابراین یک نوع پست سفارشی فقط یک پست معمولی با یک مقدار post_type متفاوت در دیتابیس است. پنج نوع پست پیش فرض وجود دارد: پست ، صفحه ، پیوست ، تجدید نظر و فهرست بندی ناوبری. با این حال وردپرس 3.0+ به شما امکان اضافه کردن موارد دلخواه خود را می دهد.

انواع وردپرس ارسال و طبقه بندی ها

اصطلاح طبقه بندی اغلب با اشاره به انواع پست های سفارشی مطرح می شود و ممکن است برای برخی کمی گیج کننده باشد. برای کسانی که در وردپرس جدید هستند ، طبقه بندی روشی برای گروه بندی پست ها و انواع پست های سفارشی با هم است. وردپرس دارای چهار نوع داخلی است: دسته ، برچسب ، دسته پیوند و قالب های ارسال. می توانید در مورد مشخصات این موارد بیشتر بدانید وردپرس Codex. با این حال ، شما همچنین می توانید طبقه بندی های سفارشی خود را ایجاد کرده و از آنها در انواع ارسال خود برای گروه بندی و مرتب سازی مطالب استفاده کنید.

نحوه ایجاد یک نوع پست سفارشی?

افزودن انواع پست های سفارشی در وردپرس بسیار آسان است زیرا WordPress شامل عملکرد اصلی Register_post_type است که می تواند برای ایجاد آنها استفاده شود. این بدان معناست که اگر شما یک توسعه دهنده افزونه هستید ، می توانید به راحتی انواع پست های سفارشی را در موضوعی که ایجاد می کنید گنجانید. یا می توانید آنها را از طریق تم کودک یا از طریق یک افزونه سفارشی اضافه کنید.

ایجاد یک نوع ارسال سفارشی به صورت دستی (با استفاده از کد)

اولین چیزها ، ابتدا کد خود را کجا باید اضافه کنید؟ بهترین مکان برای ثبت نام و افزودن انواع پست های سفارشی شما به پروژه شما بستگی دارد. اگر در سایت مشتری کار می کنید که از قبل دارای موضوع فعال است می خواهید یک موضوع کودک ایجاد کنید و انواع پست های خود را از آنجا ثبت کنید. اگر می خواهید موضوع سفارشی خود را ایجاد کنید ، می توانید کد را در پرونده های function.php یا فایل دیگری که از توابع.php نامیده می شود قرار دهید. و اگر در حال ایجاد یک افزونه هستید ، مهم نیست که کد را کجا اضافه کنید ، تا زمانی که کد قبل از قلاب عملکرد ‘init runs اجرا شود تا مطمئن شوید در دسترس است.

برای اهداف آزمایش ، شما توابع.php پرونده فقط خوب است اما یک افزونه به شما اطمینان می دهد که سایت خود را در تغییر یا به روزرسانی موضوع خود خراب نخواهید کرد.

اگر نوع ارسال سفارشی واقعا مهم است ، آن را به یک افزونه ضروری تبدیل کنید. برای موارد ناشناخته ، افزونه های مورد استفاده در یک پوشه ویژه در داخل پوشه محتوا نصب می شوند و به طور خودکار در تمام سایت ها فعال می شوند. افزونه های مورد استفاده در لیست پیش فرض افزونه ها در صفحه افزونه ها نشان نمی دهند wp-مدیر.

به هر حال ، یک نوع پست سفارشی از طریق. می تواند به وردپرس اضافه شود Register_post_type () تابع. این به شما امکان می دهد یک مورد جدید را با چندین برچسب تعریف کنید. پس از ایجاد هدر خود ، می توانید از این عملکرد قبل از مدیر_منو, اما بعد از after_setup_theme قلاب عمل. در صورت ایجاد صحیح ، می توانید این کار را تنها با چند خط کد بکشید. از وردپرس Codex, در اینجا یک مثال ساده از یک نوع پست جدید سفارشی وجود دارد:

تابع create_post_type ()
Register_post_type ('acme_product',
آرایه(
'labels' => آرایه (
'name' => __ ('محصولات'),
'singular_name' => __ ('محصول')
),
'عمومی' => درست است,
'has_archive' => درست است,
)
)؛
}
add_action ('init'، 'create_post_type')؛

این نوع ارسال را با عنوان “محصول” ایجاد می کند که به عنوان “acme_product” شناخته می شود. Register_post_type تابع دو مقدار دریافت می کند. اولین مورد “برچسب” برای این نام است. مورد دوم “عمومی” است تا بتواند در صفحه سرپرست و سایت شما ظاهر شود. و در آخر “has_archive” برای فعال کردن بایگانی نوع جدید ارسال.

پس از تنظیم این گزینه ، باید از فهرست منوی مربوط به نوع پست سفارشی ، گزینه اضافه کردن پست ، مشاهده لیست پست ها در مدیر و مشاهده آنها در وب سایت خود را مشاهده کنید. بسیاری از ارزش ها یا آرگومان های بیشتری وجود دارند ، می توانید به یک صفحه سفارشی اضافه کنید. لیست کاملی از آنها را می توانید در اینجا پیدا کنید صفحه نوع ارسال Codex را ثبت کنید.

در مرحله بعد ، یک تصویر نماد 16 × 16 پیکسل ایجاد کنید و آن را در پوشه افزونه فعلی خود ذخیره کنید. این مورد برای نماد نوع پست سفارشی در داشبورد لازم است. گزینه دیگر استفاده از نماد قلم است. اگر علاقه مند به طی کردن آن مسیر هستید ، ما یک راهنمای سریع برای نحوه استفاده از Dashicons برای انواع پست های سفارشی خود را که باید بخوانید ، داریم. سپس می توانید افزونه را فعال کرده و فعال کنید.

یادداشت در مورد نامگذاری: در حالی که استفاده از شناسه نوع پست سفارشی ساده ، وسوسه کننده و راحت است ، بهتر است پیشوند آن باشد. از یک فضای نامی کوتاه استفاده کنید که پلاگین ، موضوع یا وب سایتی را که از نوع سفارشی استفاده می کند ، شناسایی کند. برای یک راهنمای بسیار دقیق تر ، بررسی کنید tuts + راهنمای به انواع پست سفارشی وردپرس. اگر بخواهید خودتان نوع ارسال خود را کدگذاری کنید ، آنها به گزینه های کد و انواع پستهای بیشتری حفر می کنند. اما اگر گزینه ای سریعتر و آسان تر می خواهید ، ادامه مطلب را بخوانید!

ایجاد یک نوع پست سفارشی با یک پلاگین

انواع ارسال پلاگین نامحدود

ساده ترین راه برای افزودن انواع پست های جدید سفارشی ، با یک افزونه است. رایگان ارسال انواع پلاگین نامحدود اتفاق می افتد ایجاد و مدیریت انواع پست های سفارشی نسیم. شما حتی می توانید طبقه بندی های سفارشی نیز ایجاد کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید نصب افزونه است. می توانید آن را مستقیماً از فهرست دایرکتوری وردپرس بگیرید (به لینک های بالا مراجعه کنید). یا آن را از داشبورد وردپرس خود در زیر نصب کنید افزونه ها> افزودن جدید و جستجوی “انواع نامحدود پست” – باید نتیجه اول باشد. فقط نصب و فعال کنید.

انواع ارسال پلاگین نامحدود - ایجاد انواع ارسال جدید

با این کار یک مورد جدید از نوع Post Post به سمت پایین داشبورد شما اضافه می شود. بر روی آن کلیک کنید تا شروع به ایجاد انواع جدید پست و طبقه بندی کنید. چندین نوع گزینه برای نوع پست سفارشی یا نام طبقه بندی وجود دارد ، و نوع ارسال جدید را برای نویسندگان قابل مشاهده می کند ، جایی که در داشبورد شما (یا جایی که در زیر فرعی مانند “تنظیمات” وجود دارد) ، نماد منو ، متابوکس ها را پشتیبانی می کند. (فقط موارد مورد نظر خود را بررسی کنید) و حتی تنظیمات پیشرفته برای REST API.

گزینه هایی را که می خواهید برای نوع پست جدید خود فعال کنید و ذخیره کنید. خودشه. آماده است! فقط کافی است در داشبورد خود نامی را که نوع پست جدید دلخواه خود را داده اید جستجو کنید. ما را در تصویر بالا “انواع پست من” می نامند. (توجه – ما مکانی را اختصاص ندادیم ، بنابراین پس از انواع پست موجود در سایت آزمون ما به سادگی اضافه شد.)

انواع ارسال پلاگین نامحدود - گزینه های کل

ارسال انواع نامحدود برای کار عالی با هر موضوع WordPress ایجاد شده است ، اما اگر از Total WordPress Theme استفاده می کنید ، به یک تن از گزینه های منحصر به فرد و قدرتمند دسترسی خواهید داشت. یک صفحه اصلی سفارشی برای خرده نان های خود تنظیم کنید ، گزینه های طرح آرشیوی نوع جدید را انتخاب کنید ، بلوک های ورودی و ورودی را انتخاب کنید و گزینه های بعدی را انجام دهید..

جایگزین: WCK کیت ایجاد وردپرس PRO

انواع پست های سفارشی و خالق زمینه های سفارشی - WCK

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WordPress Creation Kit PRO یک افزونه برتر وردپرس است که باعث می شود نصب وردپرس خود را به راحتی تنظیم کنید تا مشتری یا مشارکت کنندگان فقط آنچه را که می خواهید ببینید. این افزونه قدرتمند به شما امکان می دهد تا زمینه های سفارشی و نوع ارسال را کنترل کنید تا نصب وردپرس خود را تمیز کنید.

اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید احتمالاً از قبل می دانید که وردپرس می تواند برای بعضی از مشتری ها قریب به اتفاق باشد ، و یکی از راه های کمک به آنها برای ساده کردن فرایند استفاده از وب سایت خود ، باریک کردن آنچه ممکن است و نمی توانید در پشتیبان وردپرس خود ببینید. نصب و راه اندازی. وارد WordPress Creation Kit PRO شوید. با این کار می توانید یک نصب وردپرس کاربرپسند اختصاصی برای مشتری خود ایجاد کنید. می توانید انواع پست های سفارشی و طبقه بندی را ایجاد کرده و تغییر نام دهید تا درک آنها برای آنها آسان تر شود ، یا برخی از گزینه های تنظیمات با موضوع وردپرس که برای وب سایت خود استفاده کرده اید مخفی شود. تنهایی وجود دارد که می توانید با WordPress Creation Kit PRO انجام دهید.

یکی دیگر از ویژگی های عالی وردپرس Creation Kit PRO ، زمینه های سفارشی گنجانده شده است. بسته به نوع پستی که ایجاد می کنید ممکن است بخواهید منطقه متن را برای محتوا ، افت کردن گزینه ها (مانند عناوین کارمندان یا نوع تجهیزات مورد استفاده برای عکسبرداری) ، تاریخ یا چیز دیگری اضافه کنید. هرچه نیاز شما باشد ، WordPress Creation Kit PRO شامل 11 گزینه زمینه سفارشی است ، بنابراین می توانید انواع پست های خود را برای استفاده مشتریان خود آسان کنید..

نتیجه

انواع پست های سفارشی می توانند به نظر ترسناک باشند ، اما لازم نیست که باشند. با کمی تمرین می توانید اصول اولیه انواع پست های سفارشی را پایین بیاورید و سایتی را که لازم دارید ایجاد کنید. و با افزونه رایگان ارسال انواع نامحدود ، بهانه ای برای این کار وجود ندارد. اکنون که اصول را پایین آورده اید ، آیا سؤال دیگری دارید یا به ما اطلاع دهید. یا اگر نکات مفید بیشتری دارید ، آنها را به اشتراک بگذارید! احساس راحتی کنید که در کامنتهای زیر خطی برای من بگذارید. بیایید بحث کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map