نحوه اضافه کردن کادر نویسنده به سایت وردپرس خود

نحوه اضافه کردن کادر نویسنده به سایت وردپرس خود

همانطور که احتمالاً می دانید ، یک جعبه زیست نامه نویسنده ، اعتبار وبلاگ شما را افزایش می دهد. اگرچه انتشار ناشناس استفاده های خود را دارد ، اما با ارزش اصالت مقایسه نمی کند. زندگی نامه نویسنده با خوانندگان شما اعتماد ایجاد می کند. مردم فقط نمی خواهند اطلاعاتی را که در وبلاگ خود منتشر می کنید بخوانند ، آنها همچنین می خواهند بدانند که شما کی هستید. اعتماد به مردم آسان تر است وقتی بتوانند مطالبی را كه خوانده اند با یك شخص حقیقی مرتبط كنند.


بنابراین اگر پشت اسم مستعارها پنهان شده اید ، زمان آن رسیده است که یک جعبه بیو نویسنده را اضافه کنید. در یک پست قبلی ، من به شما نشان دادم که چگونه چندین نویسنده را در یک وبلاگ مدیریت کنید ، همچنین آنچه را که باید درباره نحوه نوشتن بیوگرافی وبلاگ بدانید به اشتراک گذاشتم. اما در این پست ، می خواهم شش روش به اشتراک بگذارید که بتوانید یک جعبه بیوگرافی نویسنده را به سایت خود اضافه کنید تا همه نویسندگان به این دلیل دریافت کنند. در اصل سه روش وجود دارد:

 1. موضوعی را انتخاب کنید که از قبل دارای یک نوشتن کتاب باشد
 2. با استفاده از افزونه های وردپرس
 3. به طور مستقیم کد موضوع خود را ویرایش کنید

شش روش مورد بحث در مورد پلاگین ها هستند. با این حال ، قبل از انجام هر کار دیگری ، باید نویسندگان یا کاربران را از طریق داشبورد در آن اضافه کنید کاربرانجدید اضافه کن. سپس شما یا نویسندگان خود نیاز به اضافه کردن بایوس (توضیحات کوتاه) و همچنین مطالب دیگری دارید که در جعبه نویسنده شما استفاده می شود (گراواتار ، تصویر ، پیوندها ، پروفایل های اجتماعی و غیره).

نویسندگان جدید را به وبلاگ خود اضافه کنید

ساده ترین و توصیه شده ترین (اما لزوما بهترین راه حل) برای اضافه کردن یک جعبه بیو نویسنده در وبلاگ شما ، استفاده از افزونه است. به سادگی افزونه انتخابی خود را بارگیری کنید ، آن را نصب کنید و آن را به روشی که می خواهید تنظیم کنید. خودشه. در اینجا چند افزونه برای بررسی وجود دارد:

1. یک تم با جعبه های نویسنده داخلی را انتخاب کنید

جعبه های نویسنده ساخته شده در قالب کامل

ساده ترین پاسخ انتخاب موضوعی است که از قبل گزینه های جعبه نویسنده مورد نیاز شما را دارد. به عنوان مثال ، مضمون کل بسیار خاص ما شامل پشتیبانی از زندگی نامه نویسنده ، تصاویر و پیوندها است. بنابراین در اکثر موارد ، تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن یک ظاهر طراحی شده است. فقط کافی است ابتدا به نسخه نمایشی موضوع نگاهی بیندازید ، وبلاگ را پیدا کنید و پست ها را بررسی کنید تا جعبه نویسنده را ببینید. اگر مطمئن نیستید ، فقط به توسعه دهنده دسترسی پیدا کنید. آنها باید بتوانند فوراً به شما بگویند اگر این ویژگی موضوعی است که آنها ارائه می دهند.

2. Starbox: Autbox برای انسانها

Starbox: Autbox برای انسانها

Starbox راهی ساده برای شما فراهم می کند تا بتوانید یک جعبه زیستی نویسنده زیبا را بدون ایجاد کد برای پیام اضافه کنید. این برنامه با مضامین مختلفی ارائه می شود که می توانید از آنها استفاده کنید مانند مضامین کسب و کار ، طرح کشویی ، تم فانتزی و موارد دیگر. این افزونه همچنین ادغام پروفایل های اجتماعی نویسنده را آسان می کند. همچنین می توانید تأیید صحت تأیید اعتبار Google و Facebook خود را با کلیک روی یک دکمه تنظیم کنید.

Starbox برای جذب کاربر ساخته شده است. این برنامه بر روی visuals تمرکز دارد و مطمئناً یک افزونه بسیار کاربر پسند است. در صورت تمایل می توانید افزونه را بیشتر تنظیم کنید ، اما تنظیمات پیش فرض بیش از حد کافی برای انجام درست کار ارائه می دهند.

3. جعبه نویسنده ساده

جعبه نویسنده ساده

جعبه نویسنده ساده دقیقاً همان چیزی را که نام آن نشان می دهد انجام می دهد: یک کادر نویسنده ساده به پست های شما در وبلاگ وردپرس شما اضافه می کند. در حالی که افزونه ممکن است ساده باشد ، اما به هیچ وجه کسل کننده نیست. با جعبه نویسنده ساده ، می توانید نام ، توضیحات ، گراواتور ، وب سایت و آیکون های رسانه های اجتماعی خود را نشان دهید. در واقع ، اگر یک مادون واقعی رسانه های اجتماعی باشید ، از حداکثر 30 نماد پشتیبانی می کند.

شما می توانید آن را متناسب با رنگ و طرح موضوع خود نیز تنظیم کنید. به علاوه ، جعبه نویسنده کاملاً پاسخگو است ، بنابراین به نظر می رسد همانطور که در لپ تاپ ها و صفحه های بزرگتر در دستگاه های تلفن همراه واضح است. جعبه نویسنده ساده همچنین به شما امکان می دهد جعبه زیستی نویسنده را به صورت دستی وارد کد کد کنید single.php یا نویسنده.php اگر می خواهید فایلهای قالب.

4. نویسندگان به علاوه

شرکت نویسندگان به علاوه

Co-نویسندگان پلاس برای وبلاگهایی با نویسندگان متعدد ساخته شده است. وردپرس به طور پیش فرض از اعتبار چند نویسنده پشتیبانی نمی کند ، بنابراین اگر چندین نویسنده همکاری داشته باشید ، افزونه ای از این دست می تواند واقعاً مفید باشد..

با همکاری Co-Autors Plus ، می توانید چندین خط نویس را به پستی اختصاص دهید که چندین نویسنده در آن مشارکت داشته اند. با استفاده از نمایه مهمان نویسنده آنها ، می توانید زندگی نامه نویسنده را نیز به عنوان خط اضافه کنید.

بدیهی است ، این افزونه به اندازه سایر مواردی که در اینجا پوشش داده شده اند ساده نیست. قبل از استفاده از برچسب های قالب افزونه برای نمایش حاشیه های نویسنده ، باید قبل از استفاده از برچسب های قالب افزونه ، تغییرات در فایل های موضوع خود ایجاد کنید. با این وجود ، ارزش دیدن پست های مشترک در اغلب موارد را ندارد.

5. نویسنده سکسی بیوگرافی

نویسنده سکسی بیوگرافی

افزونه Sexy Writer Bio می افزاید: یک جعبه بیو نویسنده کاملاً سفارشی را به پست های خود اضافه کنید. این برنامه از نویسندگان مجرد و چندگانه پشتیبانی می کند ، و دارای دو مجموعه از آیکون های رسانه های اجتماعی – گرد و مربع است.

می توانید همه چیز از جمله رنگ ها ، اندازه نماد ، رنگ پیوندها و پس زمینه را از طریق پنل مدیریت افزونه تنظیم کنید. صفحه نمایش پیش فرض دارای پس زمینه ای تیره با نام نویسنده در تمام کلاه ها است در حالی که اطلاعات زیستی به صورت متن سفید نمایش داده می شود.

6. ادغام موضوع دستی

روشهای قبلی از پلاگین ها استفاده می کنند یا به ویژگی های داخلی شما برای نمایش جعبه های زیستی نویسنده در پستها تکیه می کنند. ما فقط تعداد معدودی را مورد بررسی قرار داده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید تا اطلاعات بیولوژیکی نویسنده را به یک پست اضافه کنید ، اما مطمئناً موارد دیگری وجود دارد که در صورت نیاز می توانید به آنها نگاه کنید. البته اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید و در حال ایجاد یک موضوع هستید ، می خواهید این موضوع را به صورت دستی در درون موضوع خود اضافه کنید.

در زیر کد مثالی وجود دارد که می توانید اضافه کنید. در این حالت ، عنوان ، گراواتار ، توضیحات نویسنده و پیوندی به صفحه نویسندگان نمایش می دهد. این کد مستقیماً از موضوع Zero WordPress ما گرفته شده است و می توانید یک نسخه آزمایشی زنده را در این صفحه مشاهده کنید.

نکاتی که باید توجه داشته باشید:

 • اطلاعات زیست نویسنده در WordPress در اضافه شده است کاربران> نمایه شما.
 • در کد متوجه خواهید شد که زیست نامه نویسنده فقط در صورت توصیف کاربر نمایش داده می شود ، زیرا در غیر این صورت فقط با یک نام و نماد عجیب به نظر می رسد
 • آواتارها در WordPress از طریق راه اندازی می شوند گراواتار بنابراین کاربران شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و آپلود gravatar خود دارند.
 • شما می خواهید با افزودن یک ظاهر طراحی سفارشی خود به طور مستقیم در قالب موضوع ، جعبه زیستی نویسنده خود را سبک کنید سبک.css فایل.

اگر می خواهید صحت و سقم خود را ایجاد کنید ، اضافه کردن یک جعبه بیو نویسنده به پست های شما کاملاً ضروری است. اگر بخواهند چهره ای را به مطالبی که می خوانند متصل کنند ، خوانندگان بیشتر می توانند با شما ارتباط جدی برقرار کنند. خوشبختانه پلاگین های زیادی وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن جعبه نویسنده با حداقل دردسر استفاده کنید.

اکنون به شما رسیده است. چگونه افزودن جعبه نویسنده به پست های شما روی مخاطبان در وبلاگ شما تأثیر گذاشته است؟ من دوست دارم افکار شما را در مورد موضوع زیر بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map