طراحی مجدد وب سایت وردپرس خود برای اضافه کردن یک لمس شخصی (دنباله)

شما می دانید چه می گویند, شما فقط یک فرصت برای ایجاد یک (ماندگار) برای اولین بار دارید. همچنین شما حدود چهار (4) ثانیه زمان دارید تا توجه مشتری بالقوه خود را جلب و حفظ کنید. این بدان معناست که شما برای ایجاد حافظه ای که مدت طولانی پس از ترک وب سایت شما باشد ، کمتر از 4 (4) ثانیه زمان دارید.


با تعداد کل وب سایت های اینترنتی که به سرعت به یک (1) میلیارد نفر نزدیک می شوند (اوه ، رقابت) ، جلب توجه چشم انداز شما در طی چهار ثانیه ممکن است یک شاهکار غیرممکن به نظر برسد. نگران نباشید این دنباله برای طراحی مجدد وب سایت وردپرس شما (برای افزودن یک لمس شخصی) به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک سایت وردپرس فریبنده و پرسود ایجاد کنید که تعداد خوبی از مشتریان بالقوه شما را به خود جلب کند. ما پست را به دو بخش اصلی تقسیم کرده ایم:

 1. طراحی مجدد قالب وردپرس (یا فنی) – ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه می توانید با استفاده از صفحات فرود ، هدرهای دلخواه ، آرم ها ، پس زمینه ها ، تم ها ، گرافیك های رایگان و غیره ، لمس شخصی به سایت خود اضافه كنید..
 2. طراحی مجدد محتوای وب WordPress – ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید یک لمس شخصی به محتوای وب خود اضافه کنید تا بیشتر خوانندگان خود را به مشتریان تبدیل کنید.

بنابراین ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید با وسایل آسان شروع به کار کنیم و آن را از آنجا انتخاب کنیم.

طراحی مجدد قالب وردپرس (یا فنی)

در این بخش به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از عناصر مختلف فنی موجود در وردپرس برای اضافه کردن شخصیت و هویت به وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

هدرهای سفارشی

رئیس شما (بخش عنوان) نقش بسیار مهمی در برداشت اول وب سایت شما دارد. این بخش عنوان در وب سایت وردپرس شماست که افراد را به تجارت شما معرفی می کند ، بنابراین شما نمی توانید از پس اشتباه آن برآیید. رئیس شما باید واقعاً چشمگیر باشد – حتی چشمگیرتر از بقیه وب سایت شما. فقط می توانید با بخش عنوان خود این کار را انجام دهید:

 • اجازه ندهید که سرتان به نظر برسد یا خالی باشد. برای پشتیبانی از علت خود از یک تصویر جذاب استفاده کنید
 • شما می توانید برای تقویت تبدیل ، یک تماس برای اقدام (CTA) را در بخش هدر خود انتخاب کنید
 • برای تشویق تعامل کاربر می توانید از نوار لغزنده ها و فیلم ها در بخش هدر بسته به موضوع وردپرس خود استفاده کنید

بسیاری از مضامین برتر وردپرس به شما امکان می دهند بخش هدر خود را از طریق یک پنل مدیریتی آسان استفاده کنید. اگر موضوع فعلی شما گزینه هایی برای ویرایش عنوان شما ندارد ، می توانید موضوعات را تغییر دهید یا یک توسعه دهنده WordPress را استخدام کنید تا به شما کمک کند. فقط مطمئن شوید که عنوانی که برای تعارف بقیه وب سایت خود تنظیم کرده اید.

نماد خود را اضافه کنید

آرم شما یک روش عالی برای نشان دادن شخصیت و اصالت است. علاوه بر این ، یک آرم هویت شما در اینترنت است. افراد به آرم ها مربوط می شوند. مردم به سختی آرم ها را فراموش می کنند. شما باید یک آرم ایجاد کنید که به مدت طولانی در ذهن بازدید کنندگان وب شما بماند. به عنوان مثال ، اگر هر یک از آرم های زیر را در آنجا مشاهده کردید ، یک لامپ فوراً در سر شما خاموش می شود:

ویژگی-آرم-وردپرس-وب سایت-طراحی مجدد-wpexplorer

اگر مهارت کافی ندارید ، به وقت خود نیاز دارید و برای ایجاد لوگوی شخصی خود به برخی از الهامات نیاز دارید ، این گزینه های طراحی آرم وب سایت وردپرس را پرداخت کنید.

گرافیک رایگان

برخلاف گرافیک های دیجیتال ، تصاویر رایگان دارای شخصیت هستند.

از طریق لمس ناسازگاری انسان ، آنها تنش خاصی به دست می آورند که بازیابی مجدد دیجیتالی سخت است. این لمس خاص توجه را به خود جلب می کند و به افراد این امکان را می دهد که مکالمه ای را برای قدردانی و پردازش محتوای دستی بکشند ، بیش از آنچه که ممکن است از هر تصویری کاملاً قدیمی مصور قدردانی کند. – سابینا ادلر

نمی توانستم بهتر بگویم ممنون سابینا.

طراحی های رایگان شخصیت را از بین می برد و به بازدید کنندگان وب کمک می کند تا با وب سایت وردپرس خود در ارتباط باشند. اکثر توسعه دهندگان وب هر زمان که بخواهند تصاویر را به هر یک از پروژه های خود اضافه کنند ، برای تصاویر سهام کار می کنند. منحرف شوید و جاده کمتری را طی کنید – تصاویر رایگان را برای وب سایت خود ایجاد کنید. در اینجا افرادی وجود دارند که با نقاشی های آزاد دست به کار بزرگی زده اند:

از صفحات Landing استفاده کنید

صفحات استفاده-wordpress-landing

طراحی عالی بفروش می رسد ، و اگر صفحه (های) فرود خود را با دقت طراحی کرده اید ، می توانید لمس شخصی به وب سایت خود اضافه کنید و تبدیل ها را در هیچ زمان تقویت نکنید. بسیاری از دارندگان وب سایت وردپرس تمام ترافیک خود را به صفحه پر از پست های وبلاگ هدایت می کنند. در حالی که این رویکرد باعث می شود که افراد مطالب شما را بخوانند ، اکثر ترافیک شما به طور نامحدود پراکنده می شود. اکنون شما آن را نمی خواهید.

یک صفحه فرود هوشمندانه ، مشتری شما را از طریق قیف فروش شما هدایت می کند. هنگامی که خواننده را در وب سایت خود جذب می کنید ، بسیاری از موارد مورد توجه قرار می گیرند ، اما اگر آنها (ارسال ها) محصولات اصلی شما نیستند ، تمام ترافیک خود را از این طریق ارسال نکنید..

طراحی صفحه فرود عالی با یک داستان عالی پیش می رود (موضوعی که ما در بخش دوم این پست در مورد آنها صحبت خواهیم کرد). شما می توانید یک ارتباط شخصی را به راحتی از طریق داستان گویی ایجاد کنید ، به خصوص اگر داستان های شخصی خود را بگویید. وقتی داستان می گویید ، به عنوان یک شخص پرسنل مخالف یک ماشین بازاریابی هستید که پیام های پر از ابرقابل اعتماد را ندارد. در اینجا چند نمونه از صفحات فرود به خوبی دستکاری شده است:

اگر مایل به ایجاد صفحات فرود برای سایت وردپرس خود هستید ، این مقاله جالب در مورد نحوه ساخت یک صفحه فرود را بررسی کنید..

زمینه های پویا و پیمایش اختلاف منظر

پیمایش-اختلاف منظر

زمینه ها می توانند به شما کمک کنند تا شخصیت ، هویت و سبک زیادی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. توسعه وردپرس پیری شده است ، به این معنی که می توانید همه نوع پس زمینه ها را بدون شکستن عرق ایجاد کنید. منظور من این است:

 • می توانید تصاویر پس زمینه ایستا را از طریق آن اضافه کنید ظاهر -> زمینه
 • به راحتی می توانید تصاویر پس زمینه تصادفی (یا پویا) را با استفاده از یک افزونه ساده مانند تنظیم کنید زمینه های بهتر توسط دیو T. کالمن
 • می توانید پس زمینه های مختلفی را به صفحات و پست های مختلف وردپرس اضافه کنید
 • می توانید زمینه های اختلاف منظر را به راحتی ایجاد کنید
 • یا فقط یک موضوع وردپرس را با منظر داخلی ساخته شده خریداری کنید

پرداخت این منابع دیگر:

پیمایش پارالاکس یک روش طراحی وب چشمگیر است که می توانید از آن برای ایجاد توهم سه بعدی استفاده کنید. فقط فکر کنید چه چیزی را می توانید با طراحی سه بعدی از نظر اضافه کردن لمس شخصی بدست آورید. با چند ترفند ، مطمئناً از بین جمعیت دور خواهید شد.

قبل از اینکه به تغییر تم ها بپردازیم ، از شما می خواهم که تمام گزینه های موجود در موضوع فعلی خود را کشف کنید تا بدون نیاز به تغییر موضوع ، کارهای بیشتری را که می توانید انجام دهید کشف کنید. با این حال ، اگر افزودن پیش زمینه و استفاده از نکاتی که در بالا مورد بحث قرار گرفتیم کمکی نمی کند ، شاید زمان آن رسیده باشد که یک تعمیرات اساسی انجام شود ، که شامل تغییر کل موضوع شماست.

تغییر موضوع وردپرس شما

get-total-wordpress-theme

تغییر تم ها کار طلسم آسان است. فقط به حرکت کنید ظاهر -> مضامین و موضوع جدید خود را انتخاب کنید. ساده به عنوان ABC. با این حال ، بخش چالش برانگیز انتخاب موضوعی مناسب (یا بهترین) برای وب سایت وردپرس شما است. موضوعی که مارک شما را تعریف کند و به شما کمک کند تا شخصی به تجارت آنلاین خود اضافه کنید. مسئله numero uno آیا هزاران و هزاران مضمون رایگان و برتر وردپرس در آنجا وجود دارد که انتخاب بهترین یک کار دشوار است. مشکل شماره دو ، پس از انتخاب موضوع خود ، شما نمی دانید چگونه آن را به چیزی منحصر به فرد تبدیل کنید. در اینجا چند راه حل وجود دارد:

 • یک موضوع برتر را بخاطر دانلود یک تم رایگان خریداری کنید. شانس بسیار زیاد است که یک میلیون نفر دیگر از تم رایگان که اخیراً مورد نظر شماست استفاده می کنند. این با مضامین حق بیمه متفاوت است (بعلاوه شما از درمان VIP و پشتیبانی حق بیمه استفاده می کنید)
 • اگر نمی توانید برای صرفه جویی در زندگی خود کد گذاری کنید ، یک توسعه دهنده وردپرس را استخدام کنید تا طراحی مورد نظر خود را بسازید
 • اگر مهارت و وقت دارید ، موضوع والدین خود را ایجاد کنید
 • مضامین کودک ایجاد کنید

موضوعی که شما انتخاب کردید نقش بزرگی در موفقیت وب سایت وردپرس شما خواهد داشت. انتظارات چشم انداز خود را برآورده کنید. اگر وب سایت طراحی دارید ، باید مانند یک وب سایت طراحی احساس کنید. یک وب سایت آموزش باید احساس کند که مانند یک سایت آموزشی و غیره و غیره است. انتظارات ، انتظارات شما باید انتظارات را برآورده کنید.

با استفاده از مضامین کودک

با توجه به مضامین کودک وردپرس: راهنمایی که باید بدانید ، “تا آنجا که شخصی سازی و توسعه پذیری پیش برود ، مضامین کودک بسیار قدرتمند هستند.” اگر بخواهید شخصی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، به قدرت شخصی سازی و قابلیت انعطاف پذیری زیادی نیاز دارید.

مضامین کودک وردپرس به شما این امکان را می دهد که وب سایت رویاهای خود را بدون نوشتن یک موضوع از ابتدا قالب بندی کنید. این بدان معناست که شما می توانید تمام راه های لازم را برای اضافه کردن شخصیت و هویت خود به سایت وردپرس خود داشته باشید. علاوه بر این ، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. برای به دست آوردن یک موضوع عالی وردپرس و یادگیری نحوه ایجاد و استفاده از مضامین کودک وردپرس ، منابع زیر را بررسی کنید:

 • Total – پاسخگو تم چند منظوره وردپرس
 • مضامین حق بیمه وردپرس – WPExplorer
 • 30 باید دارای مضامین وردپرس مانند Pinterest باشد
 • مضامین کودک وردپرس: راهنمای آنچه باید بدانید
 • مضامین زیبا وردپرس
 • Themify – موضوعات وردپرس را بکشید و رها کنید
 • چهارچوب تم Genesis WordPress
 • مضامین رایگان وردپرس – WordPress.org

در حال حرکت …

اکنون که ما از جوانب فنی طراحی مجدد وب سایت وردپرس مراقبت کرده ایم ، چگونگی حرکت به قسمت دوم ، طراحی مجدد محتوای وب WordPress.

طراحی مجدد محتوای وب WordPress

گروه دوستان صحبت می کنند

طراحی وب سایت وردپرس بهینه شده ، در چهار (4) ثانیه توجه مشتریان بالقوه شما را به خود جلب می کند ، اما این محتوای وب شماست که باعث می شود آنها بخواهند به اطراف خود بپردازند. شما می خواهید مشتریان بالقوه خود اگر می خواهید هر چیزی را بفروشید ، دور و دراز بکشند (تا حد ممکن). افزودن یک لمس شخصی به محتوای وب خود بهترین راه برای حفظ مدت طولانی چشم اندازهای شما در سایت وردپرس است.

صرف نظر از اینکه وب سایت وردپرس شما درمورد چیست ، افراد دوست دارند با سایر افراد مشاغل تجاری برقرار کنند. بنابراین ، خواه شما یک تجارت B2B ، B2C یا C2C باشد ، باید به عنوان یک شخص دوستانه (یا تیم) مشتاق برای کمک به آن باشید. محتوای وب شما شامل همه مطالب وب سایت شما از مقالات وبلاگ گرفته تا صفحات و نظرات در میان دیگران است. بنابراین ، چگونه می توانید یک لمس شخصی به محتوای وردپرس خود اضافه کنید؟ در اینجا آب موجود است:

 • تا حد امکان سعی کنید با خوانندگان خود ارتباط برقرار کنید. این بدان معناست که ابتدا باید مخاطب هدف خود را درک کنید. سپس آماده پاسخ دادن به سؤالات آنها ، پاسخ دادن به نظرات – به طور کلی مفید باشید.
 • خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود مستقر کنید. این باعث می شود خوانندگان شما به شما اعتماد کنند. محتوا ایجاد کنید که اعتماد به نفس در مهارت ها و توانایی های خود را بدون حوصله و برقراری ارتباط برقرار کند.
 • داستانهای شخصی را فقط در صورتی بیان کنید که علت شما را ارتقا بخشد. در مطالعات موردی به داستانهای شخصی خود گره بزنید و با تماس شدید به اقدامات (CTA)
 • به خوانندگان خود دلیلی بدهید تا در مورد شما صحبت کنند. از مجانی ، هدیه ، مسابقات ، تخفیف و غیره استفاده کنید.
 • کاری متفاوت انجام دهید. ببینید رقبای شما چه کاری انجام می دهند و با بازی کمی متفاوت ، آنها را در بازی خود ضرب و شتم کنید.
 • از فیلم ها استفاده کنید آنها به سرعت اتصال شخصی برقرار می کنند و می توانند در YouTube به اشتراک گذاشته شوند و به شما امکان می دهند به منبع عظیم ترافیکی YouTube دسترسی پیدا کنید
 • هنگام نوشتن محتوای وب خود ، ابتدا روی مزایا و سپس روی ویژگی ها تمرکز کنید.
 • باز هم ، مسئولیت پذیر باشید:

کپی نویسی نوشتن رسمی و به سبک دانشگاهی نیست. این از طریق کلمه نوشته شده است. یاد بگیرید که به روشی غیررسمی ، “مکالمه” بنویسید که خوانندگان از آن لذت خواهند برد .- فرناندو فلورز

زبان خود را شخصی ، دوستانه و (برای اکثر بازارها) غیر رسمی نگه دارید. صدا مانند یک شخص است ، نه یک دستگاه پیستینگ. – سونیا سیمون

نتیجه

افزودن تماس شخصی به وب سایت وردپرس شما درمورد ریختن شخصیت و هویت شما در وب سایت شما است. شما نمی توانید یک لمس شخصی به طراحی فنی خود اضافه کنید و فراموش نکنید که برخی از تماس های شخصی را به محتوای وب WordPress خود اضافه کنید. آن دو باید دست به دست هم دهند تا نتایج مورد نظر خود را به دست آورند.

با استفاده از این نکات ، شما آب کافی دارید تا یک تماس شخصی به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. حالا بروید و هویت آنلاین خود را بسازید. خوشحالم به موفقیت شما!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector