راهنمای نهایی مضامین رایگان وردپرس

راهنمای نهایی مضامین رایگان وردپرس

اگر فقط می خواهید اولین قدم های خود را در کوه توسعه وب بردارید ، این راهنمای نهایی می تواند یک منبع کاربردی برای شما باشد.


این روزها ، به نظر می رسد یک شخص ناخوشایند برای ساختن وب سایت است. کاملاً مشهود است این که آیا شما یک سرویس تحویل نانوایی کوچک را اجرا می کنید یا در حال ثبت اختراع و توسعه یک اختراع درخشان هستید ، نمی توان بیش از حد اهمیت یک حضور آنلاین برای هر مشاغل موجود در دنیای متصل امروز و اینجا جایی است که یک وب سایت وارد می شود. وب سایت هویت آنلاین شما است. خبر خوب این است که با وردپرس هر سیستم عامل CMS می تواند وب سایت خود را بدون صرف بازو و پا روی آن بسازد. یورکا!

واقعیت این است که وردپرس یک سیستم عامل منبع باز آزاد با a است اقیانوس بی حد و مرز با مضامین رایگان و برتر ، چیزی است که باعث جذابیت آن می شود. این واقعیت که کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید با آن به صورت رایگان انجام دهید ، همان چیزی است که به مردم فرا می خواند. بیایید بگوییم ، با WordPress افراد می توانند ایده های خود را برای دنبال کردن رویاها ، سرگرمی ها و آرزوهای خود امتحان کنند. اگرچه بزرگترین مانع اغلب انتخاب موضوع مناسب وردپرس است. با انتخاب های زیاد می توان گیج کننده کرد.

خبر خوب این است که تعداد زیادی تم رایگان وردپرس در وب وجود دارد. خبر بد این است که تعداد زیادی تم رایگان وردپرس وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید.

در واقع ، هیچ مشکلی با استفاده از رایگان نیست موضوع وردپرس – فقط به خاطر داشته باشید که هستید و نمی خواهید.

یک قالب وردپرس رایگان چیست؟?

برای شروع ، یک موضوع رایگان وردپرس یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه ها برای ساختن وب سایت است رایگان, به خاطر پیت! یک مضمون رایگان وردپرس فقط چیزی است که برای کمک به افرادی که پول زیادی ندارند اما میل و رویا دارند. علاوه بر این ، آنها مایلند به تنهایی برای آن رویا کار کنند. مضامین رایگان برای کسانی که دارای بودجه هستند عالی هستند و پول پس انداز آن را ندارند. بهترین چیز در مورد مضامین رایگان این است که پس از مراجعه به آن ، همیشه می توانید بعداً آن را به یک راه حل برتر ارتقا دهید یا به یک موضوع رایگان متفاوت تغییر دهید.

تعداد زیادی فروشگاه تم از جمله TemplateMonster, WPExplorer, ThemeIsle با ارائه تم های رایگان وردپرس بسیار جالب توجه کاربران به محصولات دیجیتالی خود را جلب می کند. و البته WordPress.org Theme Repository بزرگترین مجموعه از مضامین رایگان WordPress را دارد که بصورت آنلاین در دسترس است و آن را به مکانی عالی برای آزمایش آبها و شروع کار با مضامین وردپرس تبدیل می کند..

مجوز GPL

بپذیرید ، شما هرگز یک مجوز نرم افزاری در زندگی خود نخوانده اید. اکثر مردم هرگز به آنها توجه نکرده اند. وقتی صحبت می کنیم رایگان مضامین وردپرس ، مجوز GPL بخشی اجتناب ناپذیر از آن است چرا مهم است؟ بگذارید کمی روشن شود.

به طور ساده ، GPL تضمین می کند که شما آزادی اجرای ، مطالعه ، تغییر برنامه / کد و همچنین توزیع مجدد و تغییر نسخه های آن را به دیگران دارید. بنابراین ، GPL به معنای آزادی برای شما است ، اما قیمت نیست. به عبارت دیگر ، پس از ایجاد تغییر در کد ، شما موظف به انتشار آن با استفاده از همان مجوز هستید. در نتیجه هرچه افراد بیشتر آنرا ترغیب کنند ، این نرم افزار بهتر و قوی تر می شود. و این واقعیت به این نتیجه می رسد که مجوز GPL بر چیزهای رایگان تمرکز دارد و هیچ چیز درمورد قیمت هر چیزی نیست.

99٪ مضامین رایگان WordPress دارای مجوز GPL است. این بدان معناست که شما می توانید هر طور که خواستید آنها را بارگیری و استفاده کنید!

عوام خلاق

بیایید جلو برویم. مجوز Creative Commons (یا CC) دیگر مجوزهای حق چاپ حقوقی دیگر است که افراد را قادر می سازد تا از اشتقاق ایجاد شده استفاده کنند ، استفاده کنند و از آن استفاده کنند. در حقیقت ، انعطاف پذیری را برای نویسنده فراهم می کند و از کاربرانی که توزیع مجدد کار نویسنده را انجام می دهند ، محافظت می کند.

چندین مجوز CC وجود دارد. می توانید برخی از مضامین وردپرس با مجوز CC را پیدا کنید. همانطور که مشاهده خواهید کرد ، آنها به طور معمول جزئی از Theme Repository نیستند.

مضامین آزاد برابر هستند ، اما برخی از مضامین آزاد نسبت به سایرین مساوی هستند

هنگام انتخاب موضوع وردپرس رایگان ، بررسی نوع مجوز تحت آنها مهم است. چرا؟ پاسخ این است که، بستگی دارد. این مربوط به حقوقی است که شما مجاز به انجام آن هستید.

مزایای مضامین رایگان وردپرس

این واقعیت که مضامین رایگان وردپرس رایگان هستند ، به نظر بسیار عالی است. اما ، طبیعت انسانی این است که از کمتر راضی نباشید. ما همیشه بیشتر می خواهیم. یک موضوع وردپرس رایگان که دوست دارید پیدا کنید و به سادگی آن را جستجو کنید. بنابراین ، مزایای شما چیست?

 • ضریب کاهش هزینه
  پس از یافتن یک موضوع رایگان که دوست دارید ، پیش بروید و از وب سایت خود استفاده کنید. به جای کیف پول از تخیل خود استفاده کنید. اگر به دلایلی بخواهید به موضوع پریمیوم بروید ، هیچ کاری برای متوقف کردن شما وجود ندارد. در مقابل ، با مضامین پریمیوم ، می توان پول خود را پس گرفت.
 • پشتیبانی پلاگین باور نکردنی
  با وجود این واقعیت که مضامین وردپرس رایگان با پشتیبانی انجام نمی شود ، با این وجود می توانید منابع بسیاری را در دسترس داشته باشید تا بتوانید از شر همه نگرانی ها خلاص شوید. علاوه بر این ، می توانید هر زمان که نیاز به استفاده از افزونه های رایگان داشته باشید ، تاریخ را بارگذاری ، ویرایش و انجام دهید.
 • انتخاب انواع
  هیچ چیز ثابت نیست ، اما تغییر دهید. شما می خواهید تغییراتی ایجاد کنید. علاوه بر این ، شما قادر به ایجاد هرگونه تغییر هستید. پس از تصمیم گیری برای انجام آن ، آزمایش کنید. با بسیاری از مضامین وردپرس رایگان آزمایش کنید که دوست دارید راه حلی را پیدا کنید که متناسب با سلیقه ظریف شما باشد.

نقاط ضعف از مضامین وردپرس رایگان

خوب ، دوست دارید یا نه ، اما همیشه یک پرواز سیاه در Chardonnay شما وجود دارد. و مضامین رایگان وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 • منحصر به فرد نیست
  اگرچه بسیاری از مضامین زیبا وردپرس زیبا وجود دارد ، بسیاری از مردم از آنها استفاده می کنند زیرا رایگان هستند. این بدان معنی است که سایت شما بی نظیر به نظر نمی رسد.
 • کدگذاری نشده (شاید)
  متأسفانه تعداد بسیاری از مضامین ضعیف و رمزگذاری شده وردپرس در آنجا وجود دارد. اما گزینه های بسیار خوبی وجود دارد. این بدان معناست که باید قبل از بارگذاری آن در وب سایت زنده وردپرس خود ، تحقیق کرده و همیشه موضوع خود را آزمایش کنید.
 • ویژگی های محدود
  شما وقتی می خواهید ظاهر کلی سایت خود را تغییر دهید ، در ویرایش گزینه ها و تنظیمات محدود هستید.
 • پشتیبانی محدود
  بیشتر مضامین رایگان WordPress شامل پشتیبانی رایگان نیست ، اما اگر مشکلی پیدا کردید ، توسعه دهندگان از گزارش اشکالات استقبال می کنند. برخی از توسعه دهندگان همچنین گزینه های پشتیبانی حق بیمه ارائه می دهند ، بنابراین ممکن است در صورت نیاز به کمک ، کمی پول نقد را از آن خارج کنید.
 • به روزرسانی های محدود
  زیرا مضامین رایگان هستند رایگان ممکن است ارائه دهندگان به روزرسانی ها مدت زمان بیشتری طول بکشد ، یا در نهایت ممکن است این موضوع را با هم رها کنند.

باید یک تم وردپرس رایگان یا برتر را انتخاب کنید?

بنابراین ، چه گزینه ای را انتخاب کنید؟ پاسخ این است که، بستگی دارد. قبل از انتخاب ، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به مزیتی که می توانید بدست آورید فکر کنید. گرچه انتظارات می تواند کار سختی برای مدیریت باشد. به عنوان یک قاعده ، شما نمی دانید مگر اینکه وقت و تلاش خود را صرف تلاش کنید. خب ، خلاصه ، از شروع کوچک و ساختن نترسید.

یک موضوع برتر وردپرس فقط برای افرادی که مایل به پیوند دادن وب سایت بی نظیر و مدرن خود هستند ، ارزش و وقت و هزینه دارد. موضوع حق بیمه همیشه معنی ندارد گزینه بهتر, با این حال ، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به یاد داشته باشید ، همیشه فرصتی برای پرداخت هزینه های زیاد برای ویژگی های مورد نیاز خود ندارید.

به طور کلی ، موضوع حق بیمه روشی جالب برای انجام کارها با حداقل هیاهو است. از این گذشته ، آنها دارای ویژگی های پیشرفته تر ، طراحی های منحصر به فرد ، به روزرسانی های مکرر ، پشتیبانی اضافی از توسعه دهنده و گزینه های سفارشی سازی عالی هستند. قبول کنید ، با تمام آن مزایا ، چرا نه?

نکاتی درباره انتخاب موضوع ایده آل وردپرس رایگان شما

ممکن است کنجکاو باشید که مضامین رایگان وردپرس قابل اعتماد را پیدا کنید. از همه مهم است می توانید وقت و هزینه ارزشمند خود را برای هدر دادن استفاده کنید پرواز در شب در پایان ، محصولی با کیفیت پایین دریافت می کنید که برای شما یک بازو و پا هزینه دارد. این گزینه ای نیست.

این سرآغاز شماست – اگر سرنخی برای شروع کار ندارید ، اجازه دهید نگاهی به مضامین عالی وردپرس رایگان از شرکتهای پیشرو در حال توسعه وب مانند TemplateMonster و WPExplorer بپردازیم. چرا که نه؟ این ایده خوبی است علاوه بر این ، مجموعه ای از مضامین وردپرس رایگان و برتر که آنها ارائه می دهند ، تنها با تصور شما محدود می شود. مهم نیست که در چه طاقچه ای هستید ، هر کس می تواند بهترین شکل ممکن را پیدا کند مضامین تجاری وردپرس, قالب های الکترونیکی ، صفحات وبلاگ نویسی مد و زیبایی ، پورتال های طراحی و عکاسی و موارد دیگر.

بیایید بگوییم ، هنگام مرور مضامین وردپرس رایگان ، باید موضوعی را انتخاب کنید که به راحتی باشد متناسب با هدف انتخاب شده شما. شما یک مأموریت یا هدفی دارید که در آن کار می کنید ، درست است؟ به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک وب سایت تجاری را ببندید ، Monstroid2 Lite فقط موردی برای شماست.

تم وردپرس Monstroid 2 Lite رایگان

تم وردپرس Monstroid 2 Lite رایگان

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اول و مهمتر از همه ، نگاه بصری از یک موضوع وردپرس باید به طور ایده آل متناسب با هدف شما باشد. و Monstroid2 Lite شما را پوشانده است. این وردپرس دارای مجوز کاملاً تمیز GPLv.3 می تواند به شما در راه اندازی سایت تجاری خود بدون دردسر کد نویسی کمک کند. با تمرکز اصلی روی محتوا ، Monstroid2 Lite مجموعه ای از قلم های Google را شامل می شود تا جالب ترین قسمت های محتوای مهم خود را برجسته کنید. با فضای سفید و تمیز زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا محتوای خود را در قسمت هایی که به راحتی قابل خواندن هستند ، بشکنید. با WP Live Customizer ، می توانید هرگونه تغییر را انجام داده و نتایج آزمایش خود را فوراً مشاهده کنید. نکته جالب دیگر ، یک طراحی پاک ، پاسخگو و چشم نواز به شما اراده می دهد تا هر کسب و کار ، تجارت الکترونیکی یا وب سایت انتشار آنلاین را در یک پرواز تنظیم کنید. تا وقتی که امتحانش نکنی اینو زدم.

البته شاید بخواهید یک مضمون وردپرس را انتخاب کنید که به خوبی کدگذاری شده و در حدود استانداردهای وب مدرن ساخته شده باشد. اطمینان حاصل کنید که Theme WordPress Free Business Corporate دارای کد تمیز و کاملاً علامت گذاری شده است که از ابتدا زندگی شما را آسان تر می کند.

موضوع وردپرس کسب و کار رایگان شرکتی

موضوع وردپرس کسب و کار رایگان شرکتی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این وب سایت وردپرس طراحی شده برای وب سایت های تجاری و شرکتی ، به شما کمک می کند تا نام تجاری یا شرکت منحصر به فرد خود را برای بازدیدکنندگان سایت ناخواسته خود نمایش دهید. با استفاده از یک نمونه کارها ، می توانید آثار و پروژه های استثنایی خود را به نمایش بگذارید تا در مشتریان خود جلب کنید و داستانی از رسالت خود برای خود بازگو کنید. علاوه بر این ، از تصاویر ، گالری ها و فیلم ها پشتیبانی می کند تا مشتری های احتمالی شما را برای پیوستن به نام تجاری شما ترغیب کند. اهمیت داشتن صفحه وبلاگ برای ارتقاء مشاغل خود را دست کم نگیرید. هر تغییری ایجاد کنید ، آزمایش کنید ، یک دلیل ایجاد کنید ، اما توجه کنید. احساس رایگان برای پخش در نمایشی زنده برای دیدن اینکه آیا متناسب با سلیقه ظریف شما است.

فکر همراه اول مگر اینکه دلیل خیلی خوبی داشته باشید که نه. اگر می خواهید مطمئن شوید که بیشترین میزان ترافیک را کسب می کنید – مطمئن شوید که موضوع وردپرس رایگان شما پاسخگو است. یک طرح کاملاً پاسخگو که به راحتی با دستگاه های دیجیتال مختلف تنظیم شود ، احتمال ترک سایت را از بین می برد. Kustrix Lite برای ارائه خدمت به این هدف مناسب ترین است.

Kustrix Lite Free Fashion Blog Blog WordPress

Kustrix Lite Free Fashion Blog Blog WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هرچه دنیای آنلاین بطور فزاینده ای مشاهده می شود؛ وب سایت زیبا شما باید در همه دستگاه های نسل گذشته قابل مشاهده باشد. مردم در طول روز مرور و خرید می کنند ، به همین دلیل وب سایت پاسخگو و چشمگیر شما باید در نتایج موتور جستجوی گرسنه ظاهر شود. نگاهی به این موضوع رایگان 100٪ GPLv.3 دارای مجوز وردپرس متناسب با وبلاگ های شخصی و مد و زیبایی و پروژه های عکاسی. به راحتی به دلیل موقعیت یابی دو ستونی آن ، سفارشی سازی و پیمایش آسان است. با گزینه های اجتماعی می توانید درباره کودک جدید خود این کلمه را به دست آورید.

وبلاگ رایگان قالب وردپرس

وبلاگ رایگان قالب وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از این موضوع وردپرس با مجوز GPLv.3 کاملاً رایگان لذت ببرید که برای ایجاد وبلاگ برای تجارت ، فناوری ، سبک زندگی و مسافرت در نظر گرفته شده است. این مجموعه با یک طراحی تمیز ، پاسخگو و مینیمالیستی همراه است تا از همان ابتدا بتواند بازدید کنندگان خود را درگیر و تحت تأثیر قرار دهد. برای ایجاد یک وبلاگ که ارزش چسباندن به آن وجود دارد ، تمام تلاش خود را انجام دهید. این برنامه با WPML ، Polylang ، پشتیبانی RTL آگهی ، رسانه های اجتماعی ، تنظیمات تایپوگرافی ، کد تمیز و معتبر و موارد دیگر ارائه می شود. آن را بدست آورید و از آن استفاده کنید تا به سود کامل شما باشد.

رد نکنید تمیز و حداقل مضامین وردپرس رایگان. هنگام انتخاب یک موضوع ، به خاطر داشته باشید که طراحی برجسته هرگز از سبک خارج نمی شود. فاصله تمیز از سایت شما ظاهر کلی سایت شما را تحت تأثیر قرار می دهد. به یاد داشته باشید ، طرح های تمیز و ساده اغلب بهترین راه برای نمایش مطالب و توجه شما هستند. به موضوع وردپرس عکاسی ملیسا نگاهی بیندازید.

تم وردپرس رایگان استودیو ، عکس ، نمونه کارها و عکس ملیسا

تم وردپرس رایگان استودیو ، عکس ، نمونه کارها و عکس ملیسا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

داشتن یک وب سایت زیبا و مینیمالیستی می تواند تفاوتی در تصمیم گیری بازدید کنندگان به نفع شما باشد. با استفاده از ملیسا می توانید یک سایت پرتفوی چشمگیر عکاس ایجاد کرده و بازدید کننده خود را به زیبایی و جلال جلوه دهید. این مجموعه با گالری TM همراه است تا به شما کمک کند تا آثار و پروژه های منحصر به فرد خود را با جذاب ترین روش ایجاد و نشان دهید. WP Live Customizer به شما امکان می دهد تا بدون سردرد هر برنامه نویسی ، قالب را به میزان حیرت انگیزی سفارشی کنید. هنگامی که به طور تصادفی در سایت عکاسی شما قرار می گیرند ، بازدیدکنندگان را احساس ویژه کنند.

موضوع وردپرس وبلاگ عکاسی رایگان آناناس

تم وردپرس با آناناس رایگان

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این مضمون حداقلی GPLv.3 دارای تم رایگان وردپرس مجاز می تواند به شما در پیروزی در نبرد توجه توجه کند. این برنامه با تمام ویژگی های لازم برای راه اندازی یک وبلاگ موفق با چشم پوشی همراه است. این الگوی سازگار با کدگذاری ، پاسخگو ، Yoast SEO می تواند پروژه وب شما را شروع کرده و در زمان و تلاش شما صرفه جویی کند. Pineapple برای ایجاد یک داستان جذاب راهی را فراهم می کند که نمی توان آن را کنار گذاشت. از این گذشته ، انواع مختلف رسانه را پشتیبانی می کند ، با پلاگین های رایگان محبوب ، فرم تماس با شماره 7 و موارد دیگر سازگار است. اکنون ، صحبت کافی است. شیرجه بزنید تا ببینید همه چیز در این مورد چیست.

با توجه به اینکه Google رتبه بالاتر وب سایتهای دوستانه تلفن همراه را دارد, استاندارد سئو تضمین می کند که سایت شما به درستی مشخص شده است تا در نتایج موتور جستجو بالا باشد. بنابراین ، می توانید حداکثر اهرم را از کلمات کلیدی بدست آورید و شانس افرادی را که در وب سایت شما قرار دارند ، افزایش دهید. بسیاری از مضامین رایگان WordPress از ابتدای کار بهینه شده اند ، اما مثل همیشه فقط برخی از آنها از سایر موارد بهتر هستند.

تم وردپرس باغبانی رایگان Energico

تم وردپرس باغبانی رایگان Energico

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

قالب وردپرس رایگان GPLv.3 بدون سئو دوستانه طراحی شده با مزیت روشن می تواند اطمینان حاصل کند که وب سایت شما دقیقاً آنچه را برای آن لازم دارید انجام می دهد. Energico یک انتخاب عالی برای مشاغل باغبانی و محوطه سازی است. این مجموعه با تعدادی پلاگین Cherry همراه است تا تجارت بی نظیر شما را به جذاب ترین روش نشان دهد. از بین چند طرح بندی وبلاگ ، سبک هدر و پاورقی و عناصر UI مختلف برای انتخاب بهترین نیازهای تجاری خود انتخاب کنید. اکنون آن را امتحان کنید تا ترافیک طبیعی از موتورهای جستجو را به خود جلب کنید.

موضوع شرکت وردپرس Pytheas Free Business

موضوع شرکت وردپرس Pytheas Free Business

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Pytheas یک تم GPLv.3 تمیز ، مینیمالیستی و پاسخگو رایگان و مناسب برای پروژه های وب شرکت ها ، کسب و کار و نمونه کارها است. این برنامه با پشتیبانی داخلی از خرده نان های SEO Yoast ، WP Live Customizer ، رسانه های اجتماعی ، فرم تماس با شماره 7 و موارد دیگر ارائه می شود. از این الگوی سازگار با سئو استفاده کنید و تمام تلاش خود را آنلاین کنید. پیش بروید و امروز شروع کنید.

موضوع وردپرس پاسخگو آژانس مدل سازی رایگان مد رایگان Catwalk

موضوع وردپرس پاسخگو آژانس مدل سازی رایگان مد رایگان Catwalk

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Catwalk یکی دیگر از تم های دوستانه SEO وردپرس است که مناسب برای پروژه وب بعدی شماست. با دقت و ظرافت ساخته شده ، می تواند به شما کمک کند یک درب جدید دیجیتالی جدید برای آژانس مدل سازی مد خود ایجاد کنید. با آن روبرو شوید ، مخاطبان شما سزاوار بهترین هستند. با Catwalk ، می توانید برند خود را 24/7 ، 365 روز در سال تبلیغ کنید. بیشترین ترافیک را از کلمات کلیدی دریافت کنید که می دانید باعث تبدیل می شود. انتخابت چیه?

تبریک می گویم! شما یک متخصص موضوع رایگان هستید!

خوب ، به طور خلاصه ، وردپرس یک گزینه fab است که می تواند در کنار شما و تجارت شما رشد کند. و به محض انتخاب موضوع مناسب وردپرس ، می تواند تفاوت بزرگی در موفقیت شما ایجاد کند. همانطور که می بینید ، تعداد زیادی تم رایگان وردپرس وجود دارد ، اما فقط برخی از آنها می توانند وب سایت شما را مانند یک میلیون دلار جلوه دهند. انتخاب موضوع مناسب وردپرس مناسب ، همیشه سخت ترین کار است. هر چیزی که شما نیاز دارید تجربه ای است که فقط با کمی آموزش زیر کمربند خود می توانید انجام دهید.

به نظر شما مهمترین جنبه های یک موضوع وردپرس رایگان چیست؟ و آیا تم های موردعلاقه ای را که از دست داده ایم دارید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید – ما دوست داریم آنها را بررسی کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map