نحوه ایجاد یک شبکه اجتماعی با استفاده از وردپرس

وردپرس نوار ورودی را برای انتشار وب به قدری کاهش داده است که می توانید هر زمان وب سایت را در زمانی که برای پیاده روی سگ خود در اطراف بلوک ایجاد می کند ایجاد کنید. دوست ندارید یا صاحب یک توله سگ هستید؟ خوب ، شما می توانید در مدت زمان لازم برای تهیه قهوه در استارباکس ، هر سایت وردپرس از جمله یک شبکه اجتماعی ایجاد کنید.


به هر معنی ، ما فرض می کنیم که شما از قبل برنامه تجاری داشته باشید زیرا این کار مفید خواهد بود ، همانطور که در نحوه ساختن یک تجارت آزاد با استفاده از وردپرس دیدیم. به غیر از این ، برای راه اندازی شبکه اجتماعی خود به چند مورد دیگر نیاز دارید.

آنچه شما نیاز دارید

 • وردپرس بدیهی است – به صورت محلی یا بر روی سرور وب خود نصب شده است
 • افزونه شبکه اجتماعی – ما تعدادی از بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس را در اینجا لیست خواهیم کرد. فقط یکی را انتخاب کنید که خیال شما را کند کند
 • یک موضوع وردپرس در شبکه های اجتماعی – در حالی که می توانید از هر موضوع وردپرس استفاده کنید ، توصیه می کنیم با یک موضوع شبکه اجتماعی بروید که کار شما را آسانتر می کند

آماده؟ همسر خوب ، در اینجا ما می رویم.

وردپرس

ما همیشه درمورد WordPress هستیم و امروز در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانیم بستر را خلق کنیم تا بتوانیم یکی از شبکه های اجتماعی نوعی را ایجاد کنیم ، اداره و مدیریت کنیم که به آن افتخار خواهید کرد.

اول کار های مهم. برای لذت بردن از این راهنما ، شما باید حداقل یک نمونه از WordPress را بصورت محلی یا آنلاین داشته باشید. من فقط نصب کردم کپی تازه وردپرس در زیر دامنه ، زیرا میزبان وب من ، Bluehost ، از نصب سریع وردپرس از طریق Mojo Marketplace پشتیبانی می کند.

گذشته از: اگر تعجب می کنید ، حتی بعد از هک شدن من هنوز هم با Bluehost هستم زیرا آنها به من پیشنهاد دادند کیک برای من بخرند و زمان لازم را برای حمایت عذرخواهی از من بخواهند. چی؟ من کسی نیستم که ناراحت باشم و دوست دارم ببینم که به کیک رایگان گفتید نه. خوب ، همه سزاوار فرصت دوم هستند ، درست است?

با نصب و راه اندازی شما ، اجازه دهید قابلیت های شبکه های اجتماعی را اضافه کنیم زیرا – به همان اندازه WordPress قدرتمند – با ویژگی های لازم ما برای اجرای یک شبکه اجتماعی کاملاً پیشرفته به دست نمی آید. هرچند هیچ ترسی ندارید ، ما فقط از افزونه های زیر در شبکه های اجتماعی استفاده خواهیم کرد.

افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

این بخش به شما کمک می کند تا افزونه کامل شبکه های اجتماعی را برای سایت خود انتخاب کنید. بیایید با محبوب شروع کنیم …

BuddyPress

buddypress-plugin-wordpress

به طور خلاصه ، افزونه BuddyPress “… به شما کمک می کند تا هر نوع شبکه اجتماعی را در وردپرس خود اجرا کنید ، با پروفایل های عضو ، جریان فعالیت ، گروه های کاربر ، پیام رسانی و موارد دیگر.” این 100٪ رایگان است ، بنابراین ، بله ، بدون سر و صدا کردن سکه ، آماده تفریح ​​شوید.

با بیش از 100K + نصب فعال و دارای رتبه عالی کاربر 4.0 / 5.0 ، BuddyPress کاملاً موتور شبکه های اجتماعی مورد نیاز شماست. ادغام این افزونه آسان است ، اما اگر همیشه گیر افتادید ، احساس راحتی کنید که از جامعه عظیم BuddyPress استفاده کنید و آماده پشتیبانی شما باشد.

این پلاگین واقعاً “یک شبکه اجتماعی در یک جعبه” است ، با تمام ویژگی های لازم برای ایجاد نوع خاص شبکه شما. و اگر این کافی نیست ، شما طیف گسترده ای از برنامه های افزودنی را در اختیار دارید تا شبکه اجتماعی خود را به هر شکلی که می خواهید بپیچید.

اگر دوست دارید جاده کمتری را طی کنید ، می توانید با تشکر از شبکه اجتماعی وردپرس خود را درست همانطور که تصور می کنید بسازید کتاب توسعه BuddyPress از طریق BuddyPress.org در دسترس است.

نصب BuddyPress

راه اندازی BuddyPress یک تکه کیک است. پیکربندی گزینه ها و شخصی سازی شبکه اجتماعی شما نیز به همین راحتی انجام می شود. ضربه واقعی این است که افراد علاقه مند به شبکه شما را دوست دارند ، اما نگران نباشید ، چگونه می توانید به سایت خود ترافیک بیشتری بدست آورید.

به کنار ، وارد قسمت مدیریت وردپرس خود شوید و به آن بروید پلاگین ها -> افزودن جدید. در صفحه بعدی ، با استفاده از قسمت جستجو ، “BuddyPress” را جستجو کنید و به آن ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه. سپس کافی است BuddyPress را که یکبار نصب شده است ، فعال کنید.

تنظیمات جزئی BuddyPress

هدایت به تنظیمات -> پیوندهای ثابت و گزینه را تنظیم کنید نام ارسال. هدایت به تنظیمات -> BuddyPress برای پیکربندی گزینه های خود ، به نظر شما مناسب است. علاوه بر این ، احساس رایگان کنید که تمام ماژول های مورد نیاز خود را در این صفحه فعال کنید. هدایت به ظاهر -> منوها  برای ایجاد منوها برای غنی سازی شبکه خود ، می توانید با حرکت به ابزارک های BuddyPress بیشتر دسترسی پیدا کنید ظاهر -> ابزارک. 

از این نقطه ، شما باید بتوانید بدون هیچ مشکلی شبکه اجتماعی خود را بسازید. هر ویژگی موردنیاز شما ممکن است به صورت افزونه در دسترس باشد ، یا افزودنی را اضافه کنید تا از چک کردن آنلاین در هنگام گیر یا عدم نیاز دریغ نکنید. جستجوی خود را در صفحه شروع کنید مخزن پلاگین BuddyPress و انجمن ها.

HaloSocial

افزونه wordpress-halosocial-plugin

افزونه جالب شبکه های اجتماعی برای وردپرس این است. HaloSocial نه تنها یک چیز زیبایی است ، بلکه به اندازه کافی عاشق وردپرس نیز آماده است تا به درازایی برسد تا بتواند این سکوی فراتر از حد تصورات را دراز کند. چه می توانم بگویم؟ HaloSocial به سادگی در یک کلاس از آن است که شما باید آن را ببینید تا باور کنید.

از جدول زمانی شگفت انگیز خانه ، نمایه ها ، اعضا ، رویدادها ، گروه ها ، دسته بندی صفحه ها و تبلیغات طبقه بندی شده در میان سایر ویژگی ها ، HaloSocial به شما این قدرت را می دهد که برای ساخت یک شبکه اجتماعی از رویاهای خود استفاده کنید. و درست مانند فیس بوک ، هنگامی که روی یک تصویر نمایه موشواره می کنید ، یک کارت شناور با اطلاعات اولیه کاربر ظاهر می شود:

چگونه به ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با-وردپرس-halosocial-popup

کارت هویت کیت را ببینید?

یک انجمن پشتیبانی عالی برای کمک به شما در هر زمان که گیر کرده اید وجود دارد. به غیر از این ، HaloSocial سه بسته قیمت گذاری ارائه می دهد: یک بسته رایگان استارت با ویژگی های اساسی ، یک بسته حرفه ای 99 دلار با برخی ویژگی های اضافی و یک بسته آژانس 149 دلاری با طیف کاملی از ویژگی ها. عاقل باشید و بسته ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب تجارت شما باشد.

پیپسو

افزونه wordpress-peepso

سپس ما Peepso را داریم که یک هنر و افزونه مدرن در شبکه های اجتماعی است که توسعه دهندگان برای رقابت با BuddyPress منتشر کردند. در سمت راست خفاش ، Peepso از طرحی تمیز و معاصر بهره می برد که حتی بدون استفاده از یک موضوع تخصصی نیز به نمایش در می آید.

پس از نصب این افزونه شبکه های اجتماعی ، آیتم جدید منو “Peepso” را به منوی مدیر وردپرس خود اضافه می کنید. از طریق این مورد جدید منو است که شبکه اجتماعی خود را پیکربندی می کنید بدون اینکه عرق کند.

به طور پیش فرض ، Peepso شش صفحه ایجاد می کند: خانه ، فعالیت ، اعضا ، نمایه کاربر ، بازیابی رمز عبور و ثبت نام سایت. از این گذشته ، Peepso دارای یک داشبورد بصری و چند ویژگی شیرین است که باعث می شود این افزونه ارزش چک کردن داشته باشد.

Peepso سبک وزن است ، دارای امتیاز 4.4 / 5.o است و با وجود تمام ویژگی هایی که در اختیار شماست ، می توانید در عرض چند ثانیه یک شبکه اجتماعی درست در سایت وردپرس خود بسازید. این شرکت یک برنامه حق بیمه را با ویژگی های بیشتر ارائه می دهد ، بنابراین از ویژگی های کمی محدود در نسخه رایگان احساس عقب نشینی نکنید.

افزونه WP Symposium Pro Pro Social Network

افزونه wp-Symposium-pro

و آخرین نکته مهم ، ما افزونه WP Symposium Pro Social Network Pro را داریم که دارای امتیاز عالی 4.4 / 5.0 است. طبق صفحه WordPress.org ، WP Symposium “… نهایی پلاگین شبکه اجتماعی برای وردپرس است”. این چقدر صادق است?

این ویژگی ها شامل دیوارهای فعالیت ، پروفایل ، هشدار ایمیل ، انجمن ها ، کد کوتاه ، نقشه ها ، اتصالات دوست ، چت ، امنیت پروفایل ، پیوست های تصویر / فیلم ، گالری ها و نوار اطلاع رسانی فقط برای کوتاه نگه داشتن این لیست است. این افزونه با مستندات و فیلم های گسترده حمل می شود تا به شما در تنظیم سریع و سریع کمک کند. شما واقعاً به اسناد نیاز ندارید زیرا WP Symposium نصب ، راه اندازی و استفاده از آن آسان است.

پس از نصب ، فقط به حرکت کنید WPS Pro -> راه اندازی در منوی مدیر وردپرس خود برای پیکربندی شبکه اجتماعی خود استفاده کنید. علاوه بر این ، این افزونه شبکه اجتماعی با اکثر مضامین و افزونه های وردپرس سازگار است ، به راحتی قابل تنظیم است و از چندین زبان پشتیبانی می کند.

انتخاب من: از چهار افزونه ای که در بالا بیان شد ، با BuddyPress یا Peepso می روم حتی اگر دومی برای باز کردن برخی از ویژگی ها به سرمایه گذاری مالی نیاز داشته باشد. از طرف دیگر BuddyPress دارای افزونه های رایگان زیادی است که یک نکته عالی نیز محسوب می شود. انتخاب سوم و چهارم من WP Symposium و HaloSocial به ترتیب خواهد بود. افزونه دیگری وجود دارد ، به عنوان شناخته شده است WP Mingle, اما نویسندگان بیش از دو سال آنرا به روز نکرده اند ، بنابراین من آن را لمس نمی کنم.

اکنون که افزونه های لازم برای تأمین برق شبکه اجتماعی خود را در اختیار داریم ، چگونه می خواهیم به چند مضمون وردپرس که بطور ویژه برای شبکه های اجتماعی ساخته شده است نگاه کنیم. سرد؟ خوب ، اجازه دهید این کار را انجام دهیم.

Mingle – تم وردپرس چند منظوره

چگونه-برای ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-مخلوط کردن موضوع

اگر شبکه اجتماعی خود را با استفاده از BuddyPress ایجاد می کنید ، برای ویژگی های آن و ارزش زیبایی شناسی بی اندازه باید در کنار خود باشید. Mallelle توسط Parallelus ، یک نویسنده نخبه ، برای شما به ارمغان آورد ، مخصوصاً برای پلت فرم BuddyPress در بالای حمل و نقل با یک لیست بلند از ویژگی های عالی ساخته شده است.

شما همه چیز را از یک سازنده طرح کشیدن و رها کردن فوق العاده انعطاف پذیر ، سازنده فرم تماس ، سازنده نوار کناری ، HTML5 + CSS3 تمیز ، کد مناسب برای SEO ، وبلاگ ها ، نمونه کارها ، نمایش اسلایدها و کد های کوتاه از دیگر ویژگی های دیگر دریافت می کنید. Mingle دارای بیش از 5k مشتری خوشحال ، رتبه خریدار 4.31 / 5.00 است و فقط 64 دلار قیمت دارد. ارزشش را دارد.

سلام وردپرس پاسخگو + موضوع BuddyPress

چگونه-به-ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-سلام-موضوع

بعد از بررسی سلام و احوالپرسی ، با اطمینان می توان گفت پاراللئوس در جایی که مضامین شبکه های اجتماعی وردپرس مربوط به آن است ، از طراحی خوبی برخوردار است. برای مبتدیان ، Salutation 100٪ پاسخگو است به این معنی که شبکه اجتماعی شما با وجود اندازه صفحه نمایش بسیار خوب به نظر می رسد و در دستگاه های مختلف عملکرد خوبی خواهد داشت.

علاوه بر این ، Salutation از ویژگی های جالبی همچون Slider Revolution ، مدیر طرح کشیدن و رها کردن ، انتخاب رنگ نامحدود ، پشتیبانی کامل از بومی سازی ، فرم ورود به پنجره ، به راحتی قابل تنظیم ، وبلاگ ها ، ویجت ها ، یک ناحیه مدیر بصری ، ژنراتور نوار کناری ، اوراق بهادار ، کلیه ویژگی های BuddyPress برخوردار است. و کد کوتاه در میان دیگران.

سلام و سلامتی با BuddyPress 1.5 و بالاتر ، WordPress 4.3+ و مرورگرهای اصلی سازگار است. این امتیاز از خریدار 4.50 / 5.00 برخوردار است و با قیمت 64 دلار به فروش می رسد. نسخه ی نمایشی را برای احساس این زیبایی امتحان کنید.

Woffice – تم وردپرس Intranet / Extranet

چگونه-برای ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-woffice-موضوع

تعداد کمی از نویسندگان مضامین وقتی می خواهند مضامین خاص وردپرس را ایجاد کنند ، درست از آن استفاده می کنند. اما نه 2Fwebd ، نویسنده نخبگان قدرت در پشت Woffice ، یک موضوع وردپرس شبکه های اجتماعی خارج از این جهان است.

اتفاقات بسیار زیادی برای این موضوع در جریان است که فوراً عاشق خواهید شد. از قابلیت های چند منظوره آن ، طیف گسترده ای از ویژگی ها ، استانداردهای بالای کد نویسی ، به روزرسانی منظم و پشتیبانی عالی برای ذکر چند مورد. می توانید از Woffice برای ایجاد شبکه های اجتماعی ، اینترانت ، اکسترانت ها یا جوامع برای مدارس ، محل کار خود ، مشاغل و آژانس های دولتی استفاده کنید..

این ویژگی ها شامل شبکه کامل BuddyPress ، ویکی ، مدیر فایل ها ، نمادهای جالب فونت ، چت و پیام رسانی ، انجمن ها ، فونت های گوگل ، طراحی پاسخگو ، محتوای نسخه ی نمایشی ، مستندات ، آموزش های ویدئویی ، تقویم ، کد کوتاه ، bbPress ، پشتیبانی WMPL ، ادغام Trello ، آرد نان ، کد تمیز ، ستون های فرعی نامحدود ، ابزارک های سفارشی ، صفحه ورود به سیستم سفارشی و تجارت الکترونیکی در میان دیگران.

Woffice دارای امتیاز چشمگیر خریدار 4.88 / 5.00 است و فقط 64 دلار قیمت دارد. این موضوع با جدیدترین نسخه وردپرس و کلیه مرورگرهای مدرن سازگار است.

مار – موضوع پاسخگو در شبکه های اجتماعی

چگونه-برای ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-مار تم

چه اسمی برای یک موضوع! آیا به همان اندازه خزنده ای که از آن نام برده است ، براق ، انعطاف پذیر و چابک است؟ با داشتن ویژگی های بیشتر از آنچه شما احتمالاً به آن احتیاج دارید ، مار یک نوع از نوع وردپرس طراحی شده است تا وب سایت شما را به سطح بعدی برساند. این نوع تم شما می خواهید از کلمه بروید. شما به سادگی نمی توانید با این کودک اشتباه کنید.

چه ویژگی هایی را می توان انتظار داشت؟ Cosmothemes – نویسنده نخبه پشت سر (مار) – ویژگی هایی از قبیل یک طرح پاسخگو ، دکمه سبک مانند فیس بوک در پست ها ، ورود به سیستم و ثبت نام در جعبه سبد ، ناوبری صفحه کلید ، ارسال پست جلویی ، پروفایل های کاربر ، کمک کنندگان ابزار ، نظرات فیس بوک ، نمایش اسلاید ، اجتماعی آیکون های رسانه ای ، یک منطقه مدیر قدرتمند ، ستون های فرعی ، ابزارک ها و منوهای کشویی در میان دیگران.

مار دارای رتبه خریدار 4.43 / 5.00 و فقط با 49 دلار دلار است ، شما می توانید این زیبایی را که روز و شب برای شما کار می کند دریافت کنید. قیمت شامل بروزرسانی های آینده و پشتیبانی 6 ماهه نیز می باشد.

UnitedCommunity – تم BuddyPress

چگونه-به-ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-متحد-موضوع-موضوع

رنگ ، گرما و انرژی روش UnitedCommunity است ، موضوعی غنی از ویژگی های شبکه اجتماعی وردپرس توسط Diabolique ، نویسنده محترم نخبه. اولین بار در تاریخ 2 سپتامبر 2015 منتشر شد ، UnitedCommunity موضوعی نسبتاً جدید است (در زمان نوشتن) که کاملاً مشتی است.

از ویژگی های قابل توجه می توان به یک چشم نواز ، طراحی منحصر به فرد و پاسخگو ، بیش از 40 صفحه داخلی ، چت زنده ، پیش زمینه ویجت آماده ، نصب و راه اندازی آسان ، نصب و راه اندازی سازگار با WooCommerce ، ابزارک های سفارشی ، اعلان های بازشو ، WPML آماده ، فونت های Google ، منوهای کشویی ، فرم تماس با شماره 7 و وبلاگ Masonry jQuery را در میان دیگران قرار دهید. شما می توانید UnitedCommunity را فقط 64 دلار دریافت کنید.

کلاین – یک موضوع انجمن نژاد Gitty

چگونه به ایجاد-یک-شبکه-اجتماعی-با استفاده از وردپرس-کلاین-موضوع

اگر به دنبال ایده آل مناسب وردپرس برای شبکه اجتماعی خود هستید ، دیگر جستجو نکنید. کلاین پشت شما را پوشانده است. با استفاده از طیف گسترده ای از ویژگی هایی که نوید یک و فقط یک چیز را می دهد ، به کاربران خود بهترین راه حل شبکه های اجتماعی را ارائه دهید تجربه عالی کاربر.

کاربران شما می توانند پیام های نامحدودی ارسال کنند ، رویدادها را به اشتراک بگذارند ، اتصالات را اضافه کنند ، در مورد ایده ها در انجمن ها بحث کنند و پروفایل های زیبا برای کاربر ایجاد کنند. می توانید از قابلیت WooCommerce کلاین برای فروش محصولات به اعضای شبکه خود استفاده کنید. به غیر از پلت فرم تجارت الکترونیکی ، کلاین از WordPress 4.4 ، bbPress و BuddyPress پشتیبانی می کند و تمام قدرت مورد نظر خود را برای تبدیل سایت وردپرس خود به یک شبکه اجتماعی معتبر به شما می دهد..

سایر ویژگی ها عبارتند از Visual Composer Page Builder ، رنگ های سفارشی ، Revolution Slider ، طراحی WPML آماده ، طراحی پاسخگو ، پنل مدیریت بصری ، کد آماده SEO ، 6 عدد هدر مختلف + طرح بندی ، ورود به سیستم رسانه های اجتماعی ، نمادهای فونت 1000+ و اعلان های فقط برای چند مورد ذکر کنید کلاین توسط dunhakdis ، نویسنده نخبه ، دارای رتبه خریدار 4.55 / 5.00 است و هزینه آن فقط 59 دلار است.

ملاحظات دیگر

ایجاد یک شبکه اجتماعی قدرتمند با استفاده از وردپرس در انتخاب یک افزونه و موضوع نیست. شما باید مواردی مانند میزبانی وردپرس و ارتقاء وب سایت را در ذهن داشته باشید. در عین حال ، احساس راحتی کنید با پلاگین هایی که تازه به اشتراک گذاشته ایم با یکدیگر بازی کنید تا از نحوه کار هر یک آویزان شویم ، اما سپس تنها برای شخصی که خواسته های شما را برآورده می کند حل و فصل کنید..

پینوشت

ایجاد یک شبکه اجتماعی با وردپرس همانطور که امروز در اینجا دیدیم چالش برانگیز نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید یک برنامه عالی ، یک افزونه شبکه های اجتماعی و یک موضوع سازگار است. به یاد داشته باشید ، می توانید هر موضوعی را انتخاب کرده و آن را با سلیقه خود تنظیم کنید ، اما مضامین شبکه های اجتماعی در زمان ارائه گزینه های بیشتر باعث صرفه جویی در وقت شما می شود..

سوالی دارید؟ پیشنهادات ممکن است؟ آیا چیزی را ترک کردیم؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید. خوشحالم به موفقیت شما!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map