بهترین خدمات نگهداری وردپرس در وب

خدمات نگهداری وردپرس

کوچک یا بزرگ ، هر مشاغل امروز حضور آنلاین دارد. اگر می خواهید مورد توجه یا دسترسی قرار بگیرید ، آدرس در بزرگراه اطلاعات کاملاً ضروری است. WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در میان دارندگان وب سایت است. تنظیم و نگهداری آسان است ، اما می تواند برای بعضی ها سخت و چالش برانگیز باشد.


برای یک وب سایت برای جذب بازدید کننده ، مهم است که سریع ، کارآمد و دارای عملکردی باشد. برای حفظ وب سایت دوستانه سئو ، به مقدار کافی نگهداری به صورت مداوم مورد نیاز است. محتوای وب سایت ممکن است بسیار عالی باشد ، اما شما نمی خواهید که ترافیک مربوط به آن را ادامه دهید ، مگر اینکه مانند یک ماشین دقیق تنظیم شده باشد.

این می تواند یک حواس پرتی بزرگ برای یک تجارت باشد. شما نمی خواهید وقت صرف کنید تا به وب سایت خود بپردازید که بیشتر به فعالیت های اصلی تجاری اختصاص می دهید. برای چنین افراد شلوغ و برای کسانی که بیش از حد به فناوری اهمیت نمی دهند ، خدمات نگهداری وردپرس یک راه حل عالی است. شما می توانید زیبایی و ریزه کاری را به آنها واگذار کنید و روی کار خود تمرکز کنید.

گزینه های نگهداری وردپرس

ارائه دهندگان خدمات کاملاً معدودی وجود دارند که می توانند از کل نگهداری وردپرس با هزینه کمتر از 100 دلار در هر ماه مراقبت کنند. برای این قیمت آنها از بروزرسانی های وردپرس (هسته ، افزونه ها و مضامین) ، پشتیبان گیری و بازیابی مراقبت می کنند. برخی حتی می توانند موارد اضافی مانند زمان توسعه دهنده را پرتاب کنند.

برای بررسی اینکه آیا یک طرح گزینه خوبی برای شما است ، ممکن است ایده خوبی برای ریاضی باشد. ببینید چقدر برای صرف نگهداری و ارزش پول این زمان هزینه خواهید کرد. حتی اگر این کاملاً اضافه نشود ، باز هم می تواند سودمند باشد. به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید کاری را انجام دهید که برای شما آشنا نیست ، که خوب است. بعضی اوقات بهتر است اجازه دهید یک متخصص آن را اداره کند.

وب سایت ها همچنین به محافظت در برابر هکرهای مخرب و نرم افزارهای مخرب نیاز دارند. هکرها پیشرفته تر شده اند و بدافزارها بیشتر آسیب می رسانند. وقتی امنیت یک نگرانی است ، شاید بهتر باشد آن را به متخصصان واگذار کنیم.

خدمات نگهداری وب سایت نگرانی های مربوط به مالکیت وب سایت را برطرف می کند. بیشتر خدمات پشتیبانی کاملی را ارائه می دهند. غالباً آنها می توانند مواردی را قبل از انجام کار خود تشخیص دهند و می توانند آنها را بهتر از سایر شرکت ها مانند ارائه دهندگان خدمات میزبان بهتر تشخیص و توضیح دهند. آنها همچنین تمایل به پیشرو دارند و می توانند شاهد وقوع فجایع باشند.

چه زمانی می توانید راهنمایی استخدام کنید

به طور خلاصه ، چرا باید تعمیر و نگهداری را به یک ارائه دهنده خدمات نگهداری واگذار کنید,

 • موجب صرفه جویی در وقت و احتمالاً پول می شود.
 • شما را برای تمرکز در مشاغل اصلی آزاد می کند.
 • موجب صرفه جویی در نیاز به تخصص در خانه می شود.
 • پشتیبانی کامل از ارائه دهنده خدمات.
 • ارائه دهندگان خدمات می توانند با اشخاص ثالث مانند خدمات میزبانی ارتباط برقرار کنند.
 • اقدامات پیشگیرانه امکان پذیر است و از خرابی احتمالی جلوگیری می شود.
 • ارائه دهندگان خدمات حتی قبل از انجام کار می توانند متوجه خرابی شوند.
 • از نگرانی های امنیتی مراقبت می شود.
 • آرامش خاطر ، مشکلات زشت و سخت را به متخصصان واگذار می کند.

اگر تصمیمی را اتخاذ کرده اید که خدمات نگهداری وردپرس را با توانایی بیشتری از دست خود خواهید داشت ، سوال بعدی این خواهد بود – با چه کسی می توانم به این کار اعتماد کنم؟ بسیاری از ارائه دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری وردپرس وجود دارند ، و ما چند مورد را در اینجا کشف کرده ایم تا این کار را برای شما راحت تر کند.

توجه داشته باشید: لطفا به یاد داشته باشید که این لیست به سادگی ارائه گزینه های نگهداری وردپرس است. WPExplorer هیچ گونه تضمینی راجع به شرکتهای ذکر شده ارائه نمی دهد. همیشه تحقیقات خود را انجام دهید تا خدمات مناسب وب سایت خود را انتخاب کنید.

Fixmysite

Fixmysite

به دنبال کمک سریع ، یکبار مصرف با یک شماره هستید? Fixmysite.com مطمئناً می تواند کمک کند. با ارائه خدمات گسترده ای ، تیم دوستانه و مفید آنها برای آنچه شما ممکن است بخواهید فراخوانی می کنند. قیمت گذاری بسته به سطح فنی کمک شما نیاز است. در حال حاضر (از ژوئن 2019) Fixmysite خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • خطاهای تم و موارد سفارشی 39 دلار
 • نصب وردپرس 49 دلار
 • مهاجرت 59 دلار
 • سرعت بهینه 89 دلار
 • حذف بدافزار 99 دلار
 • حسابرسی سایت 159 دلار

تمام کارهایی که برای شروع کار باید انجام دهید این است که بلیطی را با توضیحات مفصل در مورد راهنمایی که می خواهید باز کنید. این که آیا این نمادهای اجتماعی را به سرصفحه شما اضافه می کند ، یا مشکلی را با صفحه بندی وبلاگ خود برطرف می کند. تیم در Fixmysite درخواست شما را بررسی می کند ، به شما اطلاع می دهد کدام برنامه پشتیبانی ممکن است برای کار مناسب باشد و سپس به کار خود بپردازید. قبل از دانستن آن ، کار انجام می شود و سایت شما به خوبی جدید خواهد بود!

پشتیبانی فنی WP

WP Tech پشتیبانی وردپرس

نسبتاً جدید در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر موجود در لیست ما, پشتیبانی فنی WP تعمیر و نگهداری عمومی فعال را برای کمک به روان نگه داشتن وب سایت شما ارائه می دهد.

برنامه ها فقط با 45 دلار در ماه (از ژوئن 2019) شروع می شوند ، و جنبه های اصلی حفظ یک سایت را پوشش می دهند. این کار با یک بررسی اولیه بهداشتی برای رفع هرگونه مشکل سایت شما ممکن است شروع شود. علاوه بر این ، تیم پشتیبانی WP Tech تمامی پشتیبان های سایت شما ، به روزرسانی های اصلی وردپرس را مدیریت کرده و به بهبود امنیت شما کمک می کند.

دنبال چیزهای بیشتری می گردید؟ برای سفارشی کردن سایت خود به یک برنامه حرفه ای یا کسب و کار برای رفع نامحدود سایت ، به روزرسانی های مدیریت شده در وردپرس و 30 دقیقه (60 برای تجارت) ارتقا دهید. با پشتیبانی از WP Tech می توانید روی کارهای روزمره خود تمرکز کنید و مدیریت سایت خود را در دستان خود بگذارید.

اما این همه چیز نیست WP Tech پشتیبانی خدمات اضطراری را نیز ارائه می دهد. با پرداخت 65 دلار سریعاً سریع بخرید. بنابراین شما خواهان تماس تلفنی هستید و یا فقط در صورت نیاز به آنها ، طرحی متناسب با شما تهیه می کنند.

مراقبت از سایت WP

SiteCare

مراقبت از سایت WP در سال 2012 آغاز شد و یک هدف ساده دارد – آسانتر کردن زندگی آنلاین وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل. آنها یک رویکرد جامع برای نگهداری دارند. با شروع از سطح کد ، آنها نگاهی دقیق به کدها و افزونه های معیوب ، تصاویر نفخ ، خدمات میزبانی و هر شبکه تبلیغاتی می اندازند. آنها لک ها را اسکن می کنند و آن را درست تنظیم می کنند تا سرعت و عملکرد بهبود یابد.

آنها اطمینان می دهند که وب سایت از نظر سئو دوستانه است تا Google بتواند وب سایت شما را به راحتی بخواند ، پیدا کند و رتبه بندی کند. تهیه نسخه پشتیبان در زمان واقعی انجام می شود. فقط نسخه پشتیبان تهیه می شود که به معنای کارآمد فضای سرور است. پشتیبان گیری به ابر آمازون ایجاد می شود.

برای پشتیبان گیری از ابر در زمان واقعی ، مدیریت به روزرسانی وردپرس و نظارت بر نظارت و پاکسازی امنیتی بصورت ساعتی ، شما 79 دلار در ماه پرداخت می کنید ، در صورتی که کل سال را یکجا پرداخت کنید.

بسته حرفه ای آنها خدمات اضافی را ارائه می دهد – بهینه سازی مراقبت از سایت ، ممیزی امنیتی ماهانه ، تقویت مراقبت از سایت ، نظارت بر زمان و پشتیبانی از تجارت الکترونیکی و 299 دلار در ماه (سالانه) برای شما هزینه خواهد کرد..

همه بلیط ها ظرف یک ساعت پاسخ دریافت می کنند. و برای دور زدن موضوعات دست و پا گیر ، Site Care یک ویژگی walkie talkie را راه اندازی کرده است که با استفاده از آن می توانید درخواستی را از نسخه پشتیبان وردپرس درج کنید.

WP Curve

WP Curve

شماره های چشمگیر در وب سایت WP Curve نشانه ای از محبوبیت سرویس تعمیر و نگهداری وردپرس است.

با بسته بندی های مختلف آنها ، می توانید تعدادی اعتبار در ماه برای مشاغل خریداری کنید. در اینجا ، مشاغل به سرویس های مختلف WordPress مراجعه می کنند که می توانید از توسعه دهندگان در WP Curve بخواهید تا به شما کمک کنند. در فهرست پشتیبانی آنها می توانید از هر چیزی استفاده کنید (صرف نظر از زمان ، هر کار = 1 اعتبار). این می تواند به معنای هر چیزی از بهینه سازی سرعت ، پیشرفتهای امنیتی یا به روزرسانی موضوعات یا افزونه ها باشد. مشاغل آنها می تواند به افزایش ترافیک موتورهای جستجو ، کاهش میزان گزاف گویی ، سرعت بخشیدن به سایت شما ، افزایش تبدیل یا حتی تقویت برند شما کمک کند.

شغل را می توان از طریق ایمیل درخواست کرد و به طور معمول در طول روز مورد توجه قرار خواهید گرفت. سرویس ایمیل و گپ 24/7/365 برای مشکلات فوری ، این سرویس را جذاب می کند.

قیمت گذاری از 49.99 دلار در هر ماه به ازای هر 1 اعتبار ، تا 10 دلار 149.99 دلار شروع می شود.

حفظ

ماینتین

هنگامی که به وب سایت خود اعتماد کردید حفظ, دوره های کشتی گیری شما با WordPress به پایان می رسد. آنها از همه موارد وردپرس ، از توسعه ، امنیت ، به روزرسانی سایت و موارد دیگر مراقبت می کنند.

اگر از هر تغییری که می خواهید در وب سایت خود ایجاد کنید مطمئن نیستید ، Maintainn می تواند مرحله آزمایشی را برای شما تنظیم کند تا تغییرات را بدون تأثیرگذاری بر عملکرد سایت شما آزمایش کند. هر بسته با آنها شامل اشتراکی Sucuri برای نظارت سمت سرور و پشتیبان گیری شبانه در خارج از سایت در آمازون S3 است.

آنها با هزینه 49 دلار در ماه در هر سایت ، از بروزرسانی های اصلی و اصلی وردپرس ، 7 monitoring 24 نظارت بر امنیت و تهیه نسخه پشتیبان تهیه سایت محافظت می کنند. برای ویژگی های بیشتر و کنترل ممکن است بخواهید Enterprise را در نظر بگیرید. با پرداخت 249 دلار در هر ماه این طرح گزینه هایی را برای یک مدیر حساب اختصاصی ، به روز کردن صحنه ها و حتی یک چرخه بررسی مشتری اضافه می کند.

WP باتلر

WP باتلر

با Dave Clements of Do It With WordPress آشنا هستید؟ خوب ، او مرد پشت سر است WP باتلر, سرویس تعمیر و نگهداری که به طور دقیق به سایت وردپرس شما گرایش دارد. در حالی که بسته های تعیین شده وجود دارد ، می توانید از یک سبد خدمات نیز استفاده کنید تا به عنوان خدمات پرداختی به سبد خرید خود اضافه کنید.

ایجاد زمینه کودک ، ذخیره سازی و بهبود کلی سرعت سایت ، پیکربندی HTTPS ، ممیزی امنیتی ، انتقال سایت و ممیزی سایت کلیه ارائه می شود. اگر مطمئن نیستید ، همیشه می توانید در یکی از برنامه های پیشنهادی نگهداری آنها قرار بگیرید. کمترین میزان آن 39 دلار در هر ماه است و آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات در بازار تبدیل می کند. یا برای یک نگهدارنده در ماه یا توسعه سفارشی ، ثبت نام کنید.

نوکر

نوکر

در مقایسه با رقابت نوکر سرویس گران قیمت وردپرس است ، اما آنچه شما دریافت می کنید مشاوره با تیم متخصصین است. Valet وب سایتهای وردپرس با سطح بالایی را حفظ ، توسعه داده و حتی مهاجرت می کند. آنها مسائل را برطرف کرده و به توسعه وب سایت کمک می کنند.

طراحی و توسعه ، مهاجرت و تبدیل ، پشتیبانی مداوم همه در جدول است. آنها اطمینان حاصل می کنند که سایت شما همیشه فعال و فعال است ، و اقدامات پیشگیرانه و درمانی را نیز انجام می دهد.

قیمت گذاری آنها بلافاصله در وب سایت آنها قابل دسترسی نیست و شما باید یک فرم را پر کنید که براساس آن نیازهای شما را ارزیابی کرده و آن را قیمت گذاری می کند. با 50 سال تجربه جمعی ، کل نیازهای وردپرس شما را می توان در مراقبت از آنها قرار داد.

WP Maintainer

نگهدارنده WP

WP Maintainer با دسترسی به ساعات اضافی توسعهدهنده با نرخ کاهش ، خدمات را با قیمت 99 دلار در ماه در هر سایت ارائه می دهد. آنچه بدست می آورید پشتیبانی مقرون به صرفه و آرامش خاطر از دانستن وب سایت شماست.

نگهداری ، امنیت ، پشتیبان گیری و پشتیبانی در این طرح گنجانده شده است. پاکسازی بدافزارها و رفع اشکالات توسط متخصصان امنیتی در سوچوری انجام می شود. هدف این سرویس ایمن نگه داشتن سایت ، به روزرسانی ، پشتیبان گیری و کارآمد آن است.

WordXpress

WordXpress

WordXpress یک سرویس تعمیر و نگهداری ساده ماهانه برای وب سایت های وردپرس ارائه می دهد. دیگر لازم نیست هنگام بازدید وب سایت از بازدید کنندگان خود بشنوید. WordXpress قبل از اینکه کسی متوجه شود آن را دوباره آنلاین می کند.

پشتیبانی عالی از یک تیم جوان ، تغییرات نامحدود در محتوای ، بروزرسانی های ایمن ، اسکن نرم افزارهای مخرب ، مانیتورینگ به موقع ، دسترسی به افزونه حق بیمه و حتی ابزارهای بازاریابی همگی تحت برنامه “ماشین ناهار خوری” با 199 دلار در ماه در دسترس هستند. تمام ویژگی های مشابه ، منهای میزبانی شامل ، در برنامه “Boxcar” در هر ماه 149 دلار در دسترس هستند. اگر این خیلی زیاد باشد ، برنامه “Flatcar” 77 دلار در هر ماه در میزان ویرایش ها و تغییرات به علاوه چند ویژگی حق بیمه دیگر حذف شده است. اما همه برنامه های آنها مدیریت و امنیت مفیدی را برای سایت شما ارائه می دهند.

WP Minder

WP Minder

WP Minder طیف وسیعی از خدمات نگهداری وردپرس را در زیر 3 طرح ارائه می دهد ، کمترین آن با 60 دلار شروع می شود و بالاترین قیمت آن با 160 دلار است. این کار مخصوصاً برای مشاغل کوچک طراحی شده است و پشتیبانی و محافظت بسیار خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

پاکسازی هک ، مهاجرت سایت ، کمک افزونه ، ممیزی امنیتی و بررسی عملکرد همه در خارج از این طرح ها نیز بر اساس نیاز انجام می شود..

هیچ قراردادی لازم نیست و شما می توانید برنامه ها را در هر زمان تغییر یا لغو کنید. تخفیف برای چندین سایت موجود است و می توانید در مورد نیازهای ویژه با آنها برای بسته های سفارشی بحث کنید.

WP Copilot

WP CoPilot

WP Copilot در استرالیا مستقر است و ساعات پشتیبانی آنها ممکن است برای کسانی که در استرالیا یا آسیا هستند بهتر عمل کند. آنها بیشتر خدمات معمول نگهداری وردپرس را با قیمتی در حدود 49 دلار شروع می کنند. همچنین می توانید از 30 دقیقه کمک وردپرس به صورت ماهیانه بهره مند شوید. به علاوه شما می توانید به فیلم های آموزشی وردپرس آنها به ارزش 288 دلار دسترسی پیدا کنید.

افکار نهایی در مورد نگهداری وردپرس

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات تعمیر و نگهداری WordPress در خارج وجود دارند. و می توانید پس از ارزیابی نیازهای خود ، انتخاب خود را انجام دهید. تیم Automattic در وردپرس با نگه داشتن سیستم مدیریت محتوای WordPress و با به روزرسانی ها و پیشرفت های منظم ، کار خوبی را انجام می دهد. اما برای به دست آوردن همه مزایای این امر ، صاحبان وب سایت باید از تغییرات در وردپرس استفاده کنند.

ارائه دهندگان خدمات نگهداری وردپرس این شکاف را به خوبی پر می کنند. آنها همچنین برای اطمینان از داشتن سایت بدون اشکال ، لایه ای از امنیت را به وب سایت شما اضافه می کنند. ممیزی امنیتی دوره ای ، نظافت ، برطرف کردن حفره های امنیتی و نظارت مداوم ، سایت را بصورت شبانه روزی از هکرها و عفونت های مخرب محافظت می کند. از خرابی احتمالی جلوگیری می شود و از خرابی واقعی کاهش می یابد.

بنابراین پیش بروید ، وب سایت خود را ایمن کنید و اطمینان داشته باشید که وب سایت شما ایمن است و دارای زمان عالی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map