فعالیتهای خارج از سایت برای رشد وب سایت وردپرس شما

فعالیتهای خارج از سایت برای رشد وب سایت وردپرس شما

روشهای زیادی برای رشد وب سایت وردپرس و افزایش تعداد بازدیدکنندگان وجود دارد. با این حال ، در حالی که انتخاب بهترین مضامین وردپرس و بهینه سازی در سایت به طور گسترده ای پوشش داده می شود ، گزینه های خارج از سایت هر چند وقت یکبار مورد بحث قرار نمی گیرند.


این شرم آور است زیرا فعالیتهای خارج از سایت شما می توانند نقش زیادی در کمک به رشد وب سایت وردپرس و مخاطبان آن داشته باشند. این امر به ویژه می تواند صادق باشد اگر مشاغل خشت و خمپاره یا وب سایتی دارید که روی خدمات محلی متمرکز است. به طور خلاصه ، فعالیتهای خارج از سایت شما می توانند ترافیک را به وب سایت وردپرس شما هدایت کنند ، منجر به تولید شوند و فروش را افزایش دهند.

در این مقاله ، ما چگونگی رشد وب سایت وردپرس خود را با فعالیتهای خارج از سایت بررسی خواهیم کرد. ما در مورد کارهایی که می توانید بصورت آفلاین انجام دهید ، و همچنین کارهایی که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید ، اما هنوز هم غیرمستقیم است بحث خواهیم کرد.

به جلسات منطقه محلی خود بروید

وب سایت وردپرس خود را با ملاقات ها رشد دهید

بسته به نوع طاقچه ، صنعت و یا هدف وب سایت شما می تواند مفید باشد که به صورت آفلاین و در زندگی واقعی و همچنین آنلاین قابل مشاهده باشید. با شرکت در ملاقات ها در منطقه محلی خود ، کوچک را شروع کنید. یک مکان عالی برای شروع است ملاقات. Meetup یک وب سایت است که به افرادی که همان سرگرمی ، علاقه و یا در همان صنعت درگیر هستند ، این امکان را می دهد تا یکدیگر را پیدا کنند و گرد هم آیند. این به شما کمک می کند مانند افرادی با ذهنیت ملاقات کنید ، در مورد حوزه مورد علاقه خود بحث و گفتگو کنید ، و خود و وب سایت خود را بشناسید.

اگر در منطقه شما هیچ گروهی برای پذیرایی از طاقچه شما وجود ندارد ، یکی را شروع کنید. احتمالاً افراد نزدیکی وجود دارند که مایل به پیوستن به چنین گروهی هستند. اگر سفر می کنید ، رویدادهای Meetup را در مکانهای مختلف در برنامه سفر خود گنجانید. این واقعاً به افزایش پروفایل شما و رشد وب سایت وردپرس شما کمک خواهد کرد.

در کنفرانس ها و رویدادهای شبکه شرکت کنید

رویداد شبکه

کنفرانس های مربوط به رویدادهای طاقچه و شبکه شما فرصتهای خوبی برای دیدار با دیگران در صنعت شما و نام بردن از نام شما در آنجا است. همچنین ممکن است در مورد آنچه رقبای خود انجام می دهند ، بینشی بدست آورید و فرصت های جدیدی را برای خود کشف کنید.

هنگامی که به طور منظم در رویدادها حضور پیدا می کنید و می دانید که چه مواردی را در پی دارد ، سؤال کنید که آیا می توانید یک کارگاه برگزار کنید یا خود را به عنوان سخنران مطرح کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک مسئول در حوزه تخصص خود مستقر کنید و به ارتقاء آگاهی در مورد کار و وب سایت خود در این فرآیند کمک کنید..

به صورت محلی تبلیغ کنید

تبلیغات

اگر می خواهید وب سایت خود را به طور خاص به افرادی که در محلی هستند ارتقا دهید ، سپس تحقیق کنید که چه گزینه هایی برای تبلیغات محلی وجود دارد. برخی گزینه های بالقوه برای رشد وب سایت وردپرس از طریق تبلیغات محلی شامل موارد زیر است:

رادیو محلی

رادیو راهی عالی برای تبلیغ وب سایت وردپرس و افزایش پروفایل شما به طور کلی است. یک تبلیغات رادیویی به گسترش کلمه درباره سایت شما و ایجاد علاقه در اطراف آن کمک می کند. با این حال ، این می تواند گران باشد و ارزش آن است که قبل و بعد از تبلیغات هوایی ، ترافیک سایت خود را کنترل کنید تا ببینید آیا آنها مقرون به صرفه هستند؟.

روزنامه ها یا مجلات محلی

روزنامه ها و مجلات محلی بسیاری از جمعیت ها و آمارهای جمعیتی هنوز بسیار محبوب هستند. واسطه ای پیدا کنید که برای مخاطب مورد نظرتان جذاب باشد و در آنجا تبلیغ کنید. هرچه تبلیغات بهتر باشد ، بنابراین اگر بودجه شما به آن کشیده می شود ، یک صفحه آگهی کامل انتخاب کنید. همچنین ارزش آن است که برای تهیه یک آگهی چشم نواز طراحی شده ، به آن کمک کنید تا از جمعیت دور شود و مخاطبان شما را تحت تأثیر قرار دهد.

حامی یک باشگاه ورزشی محلی ، رویداد یا علت

حمایت از یک باشگاه ورزشی محلی ، علت یا رویداد می تواند به بالا بردن پروفایل وب سایت وردپرس شما کمک کند. با درگیر شدن در دلایل محلی شما به عضوی ارزشمند جامعه تبدیل خواهید شد. همچنین مشاغل خود را مرتباً در ذهن مردم نگه دارید. هرچه افراد در مورد شما بیشتر بشنوند احتمال اینکه شما را به خاطر بسپارند بیشتر می شوند و به این ترتیب به جای رقبای خود از سایت خود بازدید می کنند.

جزوه و پرواز

ایجاد اعلامیه برای ارتقاء مشاغل خود می تواند روشی غیررسمی موفق برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس شما باشد. جزوه خود را توسط یک طراح تهیه کنید ، بنابراین حرفه ای به نظر می رسد. افرادی که تحت تأثیر اعلامیه شما قرار گرفته اند ، بیشتر از وب سایت شما بازدید می کنند.

با دقت فکر کنید که در آنجا جزوه های خود را توزیع می کنید ، زیرا آنها برای دستیابی به مشتریان بالقوه خود نیاز دارند. پرواز با درب به درب می تواند مؤثر باشد اما پرهزینه است. همین مسئله را می توان برای پرواز در شهر نیز گفت. ترک اعلامیه در مناطق کلیدی که مخاطب هدف شما در آن قرار دارد ، مانند کافی شاپ ها نیز می تواند موفقیت آمیز باشد.

کتابی را در آمازون منتشر کنید

انتشار کتاب

انتشار یک کتاب الکترونیکی در آمازون یک فعالیت عالی خارج از سایت برای رشد وب سایت وردپرس شماست. به این فکر نخواهید رسید که یک کتاب الکترونیکی بنویسید. لازم نیست خیلی طولانی باشد و می توانید محتوا را از سایت خود درج کنید. استخدام یک ارواح نویس گزینه دیگری است.

اطمینان حاصل کنید که کتاب الکترونیکی شما به شغل شما مرتبط است تا اطمینان حاصل کند که مخاطبان مناسب را هدف قرار می دهید. همچنین برای چک کردن آن ، ارزش پرداخت یک ویرایشگر را دارد ، زیرا می خواهید چیزی با کیفیت و کافی تهیه کنید تا خوانندگان را تحت تأثیر قرار داده و آنها را ترغیب به بازدید از سایت خود کنید.

هنگام انتشار کتاب خود در آمازون ، آن را بیش از چند دلار قیمت نکنید. دلیل لیست کردن کتاب در آمازون ، پول درآوردن از فروش نیست. هدف این است که مارک شخصی و وب سایت خود را تبلیغ کنید و به رانندگی ترافیک کمک کنید. اگر کتاب خود را بیش از حد گران قیمت کنید ، مشتریان بالقوه جدید را از دست خواهید داد.

پادکست

پادکست

پادکست ها روشی نسبتاً آسان و مؤثر برای جذب بازدید کنندگان جدید به وب سایت وردپرس شما هستند. بسیاری از مردم از خواندن آنلاین لذت نمی برند بلکه گوش دادن را دوست دارند. با تهیه محتوا در پادکست پویا ، به یک استخر جدید پیروان بالقوه ضربه می زنید.

یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن پادکست های شما با شنوندگان جدید ، اضافه کردن محتوای شما به آن است iTunes. توسط ثبت نام در یک حساب کاربری و ارسال پادکست های خود, آنها ممکن است توسط میلیون ها نفر شنیده شوند. با این حال ، iTunes در مورد پادکست هایی که می پذیرند کاملاً خاص است ، بنابراین ارزش مطالعه در این مورد را دارد پادکست بهترین تمرین قبل از اینکه تو شروع کنی.

علاوه بر اجرای پادکست های شخصی خود ، باید در پادکست های افراد دیگر نیز تلاش کنید و صحبت کنید. افرادی را در صنعت خود پیدا کنید که پادکست های مخصوص به خود را دارند. این افراد همان مخاطب مورد نظر شما را خواهند داشت که ممکن است سایت شما را پس از شنیدن سخنان شما ، بررسی کنند.

سایر فعالیتهای آنلاین اما غیررسمی

بسیاری از فعالیت های آنلاین اما غیر سایت وجود دارند که می توانند وب سایت وردپرس شما را رشد دهند. تبلیغ سایت شما در رسانه های اجتماعی یکی از موثرترین راه های افزایش ترافیک سایت شماست. در اینجا گزینه های دیگری وجود دارد.

YouTube

YouTube دارای ارزش افزوده دیگری است ، زیرا این یک کانال رسانه ای اجتماعی است که غالباً هنگام پوشاندن بازاریابی رسانه های اجتماعی از آن غافل می شود. اگر برای سایت شما مناسب باشد ، ایجاد کانال YouTube و فیلم های خود می تواند روشی مؤثر برای دستیابی به مخاطبان جدید باشد.

ارسال مهمان

مهمان قرار دادن یکی دیگر از راههای خوب برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض سایت شما است. سایتهایی را انتخاب کنید که در همان صنعت به عنوان مشاغل شما ، حتی سایتهای رقبا وجود داشته باشد ، زیرا خوانندگانی که شما مخاطبان مورد نظر شما هستند ، خواهند داشت. همیشه پست های مهمان با کیفیت بالا تولید کنید که علاقه مند به خوانندگان باشند تا بتوانند روی وب سایت خود کلیک کنند.

تبلیغات

تبلیغات در Google یا رسانه های اجتماعی می تواند وب سایت وردپرس شما را به سرعت و به طور چشمگیری رشد دهد. تبلیغات گوگل ، تبلیغات فیس بوک و تبلیغات توییتر همه گزینه هایی محبوب و آسان برای استفاده هستند که می توانند به پیشرفت سایت شما کمک کنند. همیشه حتماً آنالیز سایتهای خود را ردیابی کنید تا دریابید که آیا تبلیغات شما مقرون به صرفه است یا خیر.

افکار نهایی

همه موارد فوق گزینه غیررسمی مؤثر است که به رشد وب سایت وردپرس شما کمک می کند. فعالیتهایی که در آن شرکت می کنید به نوع تجارت شما بستگی دارد.

همیشه مخاطب مورد نظر خود را در نظر بگیرید. آنها از کجا معلق هستند و به چه اشکال بازاریابی پاسخ خواهند داد. همچنین ، سایت خود را با دقت کنترل کنید تا بدانید که پس انداز و وقت خود را دریافت می کنید.

چه فعالیتهای خارج از سایت را برای رشد وب سایت وردپرس خود انجام داده اید؟ لطفا موفقیت ها یا شکست های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map