چگونه می توان در وبلاگ وردپرس خود نظرات بیشتری کسب کرد

چگونه می توان در وبلاگ وردپرس خود نظرات بیشتری کسب کرد

تعامل با مخاطبان شما بخش مهمی از اجرای یک وب سایت موفق وردپرس است. با ایجاد یک جامعه آنلاین پر رونق ، ترافیک وب سایت خود را افزایش داده ، بازدید کنندگان را بر می گردانید و در نتیجه به سایت خود در مقابل اهداف خود کمک خواهید کرد.


ترغیب مردم به اظهار نظر ، پاسخ دادن به و بحث در مورد مقاله های وبلاگ یک روش مؤثر برای تقویت تعامل در سایت شما است. اما هر کسی که یک وبلاگ را اداره می کند ، می داند که در ابتدا جریان گفتگو چقدر سخت است. بنابراین چگونه می توانید در وبلاگ خود نظرات بیشتری کسب کنید?

در این مقاله ما به نکات اساسی در مورد چگونگی افزایش نظرات در وبلاگ شما ، از اضافه کردن تماس به اقدامات به مقالات خود ، پاسخ دادن به نظرات و درگیری در بحث و بررسی خواهیم پرداخت. سپس ما در مورد چگونگی به روزرسانی سیستم نظرات شما ، از جمله فعال نمودن ابزارهای برقی ، اجرای اعلان های ایمیل برای مفسران و استفاده از سیستم اظهار نظر شخص ثالث بحث خواهیم کرد. برای اتمام ما در نظر خواهیم گرفت که چگونه ارائه مشوق ها ، مانند مسابقات ، می تواند نظرات بیشتری را در وبلاگ شما کسب کند.

نکات کلی

طبق معمول ، برخی از ابتدایی ترین و رایج ترین راهبردهای حس می توانند مؤثرترین باشند. بنابراین اجازه دهید نگاهی کوتاه به برخی از نکات کلی که باید در وبلاگ خود اعمال کنید …

مباحث جالب را برای نوشتن درباره انتخاب کنید

این ممکن است کاملاً واضح به نظر برسد ، اما انتخاب مباحث جالب یا پرطرفدار برای گفتگو درباره آن ، مخاطبان شما را هیجان زده می کند ، یکی از بهترین راه ها برای گرفتن نظرات بیشتر در وبلاگ شما.

نمونه بارز این مقاله مقالاتی است که دقیقاً همین ماه در وبلاگ خودمان در اینجا در WPExplorer منتشر شده است. 8 راه اثبات شده برای کسب درآمد با وردپرس ، همانطور که من این را می نویسم ، تاکنون 95 اظهار نظر دریافت کرده است ، تعداد بسیار زیادی با استاندارد های هر کسی. و موضوعی که باعث شده افراد زیادی برای اظهار نظر به اندازه کافی هیجان زده شوند؟ پول البته!

درگیر مشاجره شوید

مباحث بحث برانگیز را انتخاب کنید تا در مورد آن بنویسید ، یا موضوعی بحث انگیز درباره موضوعی اتخاذ کنید. اگر مخاطب شما شوکه شده ، عصبانیت شده باشد یا فقط به چیز دیگری برای فکر کردن در مورد وضع موجود معمول فکر کند ، پس از آن احتمال می رود که نظرات خود را در وبلاگ شما به اشتراک بگذارند.

لازم نیست این رویکرد را برای هر پستی که می نویسید اتخاذ کنید. با این حال ، چند مقاله جنجالی خوب فکر باید نظر را به دست بیاورند ، همچنین به افزایش سهم رسانه های اجتماعی شما کمک کنند.

یک تماس برای اقدام به هر ارسال اضافه کنید

فراخوانی برای اقدام

اطمینان حاصل کنید که در انتهای هر پست ، یک تماس برای اقدام اضافه می کنید. در مورد مقاله ای که بازدید کنندگان شما فقط خوانده اند یک سؤال اساسی بپرسید تا آنها راجع به آنها فکر کنید. سپس از آنها بخواهید که افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارند ، تا آنها بدانند که چه چیزی از آنها خواسته شده است. بیان اینکه درمورد نظرات درمورد چه بحثی می کنید و صرفاً از بازدید کنندگان خود خواسته اید نظر دهید ، آنها را به انجام این کار ترغیب خواهد کرد.

پاسخ به نظرات

در حال پاسخ به نظرات

اگر می خواهید یک وبلاگ تعاملی ایجاد کنید ، که بازدید کنندگان به نظرات یکدیگر پاسخ می دهند و در مورد نظرات بحث می کنند ، باید به عنوان مثال هدایت شوید. به هر نظر پاسخ دهید ، بنابراین کاربران یاد می گیرند که نظرات آنها با ارزش است. برای کمک به ایجاد مکالمه بین مخاطبان خود سؤال کنید. حضور و قابل مشاهده در وبلاگ شما به مخاطبان شما کمک می کند تا با محتوا و جامعه شما ارتباط برقرار کنند.

بخش نظرات خود را ارتقا دهید

بهبود عملکرد بخش نظرات و استفاده از کاربر پسندتر ، باید بر تعداد نظرات شما در وبلاگ شما تأثیر مثبت بگذارد. بیایید نگاهی به چند روش برای به روزرسانی بخش نظرات خود بیندازیم …

فعال کردن Gravatars در وب سایت وردپرس شما

گراواتار

گراوراتور یک آواتار در سطح جهان است که یک نمایش گرافیکی از یک کاربر است. معمولاً این عکس است ، اما می تواند یک نقاشی یا آرم باشد. همه افراد می توانند گراورات خود را بسازند, که در صورت انجام کارهای آنلاین مانند اظهار نظر در مورد پست وبلاگ ، به طور خودکار در کنار نام آنها ظاهر می شود. این به مردم یک هویت آنلاین می دهد و تشخیص آنها را آسان تر می کند.

گراواتار مگان

استفاده از گراواتارها در وب سایت وردپرس شما بسیار مهم است زیرا به چهره ها یا هویت های افرادی که نظر می دهند کمک می کند. این باعث تقویت جامعه ای می شود که می خواهید ایجاد کنید زیرا به مخاطبان شما کمک می کند تا یکدیگر را بشناسند و به همین دلیل ارتباط برقرار کنند.

گراواتارها را در سایت خود فعال کنید خیلی مستقیم رو به جلو است در داشبورد وردپرس خود به سادگی به تنظیمات> بحث بروید.

بحث

پایین صفحه به “آواتار” بروید. اکنون مطمئن شوید که دکمه “نمایش آواتار” تیک زده است. برای اینکه مخاطب شما واقعاً بتواند با یکدیگر آشنا شود ، باید “Gravatar Hovercards” را نیز انتخاب کنید..

آواتارها

سپس می توانید برای گراواتارهای نمایش داده شده در سایت خود ، رتبه مناسبی را انتخاب کنید و یک نماد پیش فرض گراوات برای آن دسته از مخاطبان شما که هنوز گراواتور خود را تنظیم نکرده اند.

فراموش نکنید که روی “ذخیره تغییرات” در پایین صفحه کلیک کنید. اکنون وقتی نظر جدیدی در مورد یک وبلاگ می گیرید ، gravatar شخص ظاهر می شود و به خوانندگان دیگر کمک می کند تا با نظر.

اعلان های ایمیل را برای پاسخ به نظرات تنظیم کنید

مشترک شدن در نظرات Reloaded

اگر بازدید کننده درمورد پست وبلاگ اظهار نظر کند ، هنگامی که سایت شما را ترک کرده اند ، اغلب آنها را فراموش می کنند. در حالت ایده آل می خواهید که آنها نظر خود را دوباره بررسی کنند و به هر گونه اظهار نظری که نظرشان ممکن است ایجاد کند پاسخ دهند. با تنظیم اعلان های ایمیل در وبلاگ خود ، بازدید کنندگان می توانند از هر گونه اظهار نظر در یک پست خاص یا هرگونه پاسخ ویژه برای اظهار نظر در مورد آنها مطلع شوند ، مطلع شوند..

مشترک شدن در نظرات Reloaded یک افزونه وردپرس رایگان است که مفسران را قادر می سازد در هنگام اظهار نظر در مورد هر پیام ، یا در پاسخ به اظهار نظر خود ، برای دریافت اعلان های ایمیل ثبت نام کنند. با دریافت ایمیلی که توضیحات مفصلی را در اختیار شما قرار می دهد ، بازدید کنندگان بیشتر احتمال دارد به پست برگردند و دوباره به بحث بپیوندند.

اگر به دنبال به روزرسانی عملکرد بخش نظرات خود هستید ، این افزونه عالی برای نصب است. این امر نه تنها بازدیدکنندگان را ترغیب می کند و هم تعداد نظرات در وبلاگ شما را افزایش می دهد ، بلکه باعث بحث و گفتگو می شود و به کاربران شما کمک می کند تا بیشتر در انجمن شما شرکت کنند.

از سیستم نظرات شخص ثالث استفاده کنید

بحث

اگر به دنبال ویژگی های پیشرفته تر ، پر جنب و جوش و کاربر پسند تر از بخش پیش فرض نظرات نظرات وردپرس هستید ، پس باید استفاده از سیستم نظرات شخص ثالث را در نظر بگیرید.

Diskus سیستم نظر سیستم نظر وردپرس را جایگزین میزبانی و مدیریت نظرات شما می کند. Disqus با طراحی سایت شما سازگار است ، یا می توانید آن را به دلخواه خود تنظیم کنید ، و به بخش نظرات خود گوشه ای جذاب می بخشید. این ویژگی ها شامل مباحث در زمان واقعی ، پشتیبانی از عکس و فیلم برای اضافه کردن رسانه در نظرات ، رای گیری در مورد نظر و موارد دیگر می باشد. بازدید کنندگان همچنین می توانند با استفاده از گوگل یا کانال های دیگر رسانه های اجتماعی وارد سیستم شوند.

همانطور که مشاهده می کنید ، Disqus طیف وسیعی از ویژگی ها را شامل می شود که بخش نظرات شما را به روز می کند. Disqus اظهار نظر را برای بازدید کنندگان شما بسیار آسان می کند. مهمتر از همه ، ایجاد یک تفکر جالب و چشم انداز جالب ، کمک به ایجاد یک جامعه درگیر و فعال است.

ارائه تشویق

ارائه انگیزه برای دلسرد کردن خوانندگان خود برای نوشتن نظر در مورد پست های وبلاگ شما می تواند یکی دیگر از روش های چشمگیر برای بهبود نتایج باشد.

بگذارید مفسران پیوندها را ترک کنند

CommentLuv

اغلب ، افرادی که اظهار نظر می کنند این کار را انجام می دهند ، زیرا می خواهند پیوندی را به سایت خود بازگردانند. با این حال ، فقط دلیل اصلی این که کسی نظر را ترک می کند ایجاد لینک است ، به این معنی نیست که نظر آنها برای شما ارزشمند یا مفید نیست.

اگرچه سایر افرادی که وب سایت شما را در طاقچه شما دارند ممکن است رقیبان شما باشند ، اما می توانند بخشی از انجمن شما باشند. اظهارنظرهای روشنگری توسط آنها ممکن است بحث ایجاد کند یا پیروان خودشان را به سایت شما سوق دهد. بنابراین فراهم کردن انگیزه ای برای اجازه پیوند دادن افراد به سایت خود ممکن است در طولانی مدت باعث افزایش نظرات شود.

CommentLuv افزونه وردپرس رایگان است که با قرار دادن پیوندی به آخرین پست وبلاگ خود در انتهای نظر خود ، به خوانندگان پاداش می دهد. این خوانندگان را ترغیب می کند تا نظر خود را در وبلاگ شما بگذارند ، زیرا می توانند محتوای سایت خود را ارتقا دهند و پیوندی به سایت خود بدست آورند.

یک مسابقه Giveaway را اجرا کنید

رافلکوپتر

رقابت راهی عالی برای جذب بازدید کننده برای ارتباط با سایت شما است – همه از یک شخص آزاد دوست دارند! بنابراین سعی کنید از یک مسابقه ارائه دهنده استفاده کنید تا افراد بیشتری درمورد وبلاگ خود اظهار نظر کنند. در صورت اظهار نظر در مورد یک پست وبلاگ خاص ، به سادگی شانس ورود به رقابت را به مخاطبان خود پیشنهاد دهید.

رافلکوپتر راه‌اندازی ، مدیریت و اجرای رقابت انعطاف پذیر بسیار آسان است. کافی است یک حساب Rafflecopter ثبت نام کنید و سپس رقابت خود را در چند مرحله ساده ایجاد کنید. هدایای شما را می توان از طریق کد ویجت به هیچ وجه به سایت وردپرس اضافه کرد ، هیچ افزونه ای لازم نیست. Rafflecopter رایگان برای استفاده است ، اما وجود دارد برنامه های حرفه ای در دسترس است اگر می خواهید به یک سرویس برتر ارتقا دهید.

به عنوان یک جایزه ، یکی از محصولات یا خدمات خود را ارائه دهید ، یا اگر این مناسب نیست ، می توانید چیزی را مانند یک کوپن آمازون انتخاب کنید. انتخاب کنید که مسابقه را در اطراف مقاله ای که حاوی مطالب مهمی است که دوست دارید بازدید کنندگانتان بخوانند ، انتخاب کنید. به عنوان مثال ، از یکی از مقالات محبوب یا بحث برانگیز خود استفاده کنید. یا مقاله ای که گرانترین محصولات شما را تبلیغ می کند ، یا حاوی لینک های وابسته به بهترین پرداخت خود است. این مسابقه به هدایت ترافیک به این مقاله کمک می کند و نظرات باعث تشویق مردم به ادامه بحث در مورد محتوا می شود.

دریافت نظرات بیشتر در مورد وبلاگ شما

همیشه اطمینان حاصل کنید که مقالات شما با کیفیت بالا ، جالب و به طور مرتب منتشر می شود. این اولین و مهمترین قدم برای ایجاد جامعه در اطراف سایت شماست. اگر برای وبلاگ خود با محتوا تلاش می کنید ، در این مقاله از یک فریلنسر استفاده کنید تا برای شما بنویسد.

هنگامی که یک آزمایش وبلاگ را به خوبی نوشته و مرتباً به روز کردید ، استراتژی های مختلفی را که در این مقاله ذکر شده است مشاهده می کنید تا ببینید چه چیزی با مخاطبان شما تأثیر دارد.

برای کمک به افزایش تعداد نظراتی که دریافت می کنید ، در وبلاگ خود کدام راهکارها را اجرا می کنید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map