راهنمای قالب های ارسال وردپرس: آنچه هستند و چرا باید از آنها استفاده کنیم

قالبهای ارسال سریع وردپرس ، واقعاً سریع ، اطلاعات متا (یا “برچسب ها”) هستند که توسط تم ها برای سفارشی کردن ارائه پست مورد استفاده قرار می گیرند. ارغ! متا چی؟ برای کسانی که در توسعه دهنده صحبت نمی کنند ، می توانیم فکر کنیم قالب های ارسال به عنوان یک ویژگی که به شما امکان می دهد پست های خود را در سبک های مختلف ارائه دهید. در آنجا آن را خصوصی دارید ، اکنون می توانید اسلحه های خود را کنار بگذارید.


قالب های ارسال ، چهره میکروبلاگینگ وردپرس را گسترش می دهند ، زیرا می توانید پست خود را به عنوان کنار ، بروزرسانی وضعیت ، نقل قول ، گالری ، یک فیلم ، یک پیوند یا یک تصویر ایجاد کنید و هر کدام را به محتوای قلب خود تبدیل کنید. خط پایین: ویژگی قالب های ارسال شده وردپرس را به یک سکوی کاملتر در زمینه بلاگ نویسی تبدیل می کند.

به این روش فکر کنید. می توانید پیوند خارجی را که متناسب با خوانندگان شما باشد ، به روزرسانی هایی مانند توییتر ایجاد کنید ، گالری های شگفت انگیز بسازید و نقل قول های فراموش نشدنی را در میان موارد دیگر با یک کلیک. کافی است بگوییم ، اگر مضمون شما از قالب های ارسال پست WordPress پشتیبانی می کند ، می توانید هر نوع قالب را حتی اگر توسعه دهنده قبلاً این کار را برای شما انجام داده باشد ، سفارشی کنید..

قالب های ارسال وردپرس

در اصل ، شما در حال ایجاد یک پست عادی هستید ، اما ویژگی فرمت های پست به شما امکان می دهد تا پست را به صورت جداگانه ، ویدئو ، تصویر ، گالری ، لینک و غیره تنظیم کنید بدون اینکه کارهای زیادی انجام دهید. شما حتی نیازی به ایجاد دسته بندی ها ندارید – مانند گذشته – تا سبک های مختلفی به پست های خود دهید.

بدون شک مطالبی که برای هر یک از قالب ها وارد می کنید کمی متفاوت است. منظور ما این است که یک پست گالری شامل دو تصویر خواهد بود (یا کد کوتاه گالری) ، یک پست ویدیویی شامل یک ویدیوی شخص ثالث یا خود میزبان است ، یک پست لینک باید دارای یک لینک به یک منبع خارجی باشد و غیره و غیره چهارم.

قالب های ارسال علاوه بر جالبی برای وردپرس 3.1 بود ، به این معنی که اکنون مدتی بوده است. بیشتر توسعه دهندگان (اگر نه اینها) از این واقعیت آگاه هستند ، اما بیشتر مبتدیان (شما ، شاید؟) هرگز از قالب های پست نشنیده اید. این امر به ویژه در صورتی که از موضوعی استفاده کنید که از قالب های ارسال پشتیبانی نمی کند استفاده می شود.

با این حال ، حتی اگر تمهایی خریداری کرده اید که از این پشتیبانی می کند ویژگی قدرتمند اما نادیده گرفته شده, قالب های پست جایگاه برجسته ای در ویرایشگر پست وردپرس ندارند و توضیح می دهند که چرا بیشتر اوقات آنها غافل می شوند. اگر بخواهیم به اصول اولیه بپردازیم ، ویژگی قالب ارسال صرفاً یک طبقه بندی سفارشی و دارای مجموعه ای از فرمت های استاندارد است. یا همانطور که اتو بیان می کند:

قالبهای ارسال فقط یک طبقه بندی است. این مجموعه ای از صفت هاست که اسامی پست ها را توصیف می کند. بنابراین اکنون “پست های کناری” و “پست های گالری” و “پست های گپ” و “پست های ویدیویی” و غیره داریم. – اتو وود

قالبهای ارسال موجود عبارتند از:

 • گالری برای ایجاد ، خوب ، گالری
 • پیوند برای ایجاد پستهایی که مستقیماً از عنوان به منابع خارجی پیوند دارند
 • گذشته از ایجاد کنار (حداکثر یک یا دو پاراگراف ، احتمالاً با / بدون عنوان)
 • تصویر برای… خوب… نبوغ پست های تصویر
 • نقل قول برای آن جمله ای که به سادگی نمی توانید صبر کنید تا با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید
 • وضعیت به دلیل بروزرسانی دیگر برای Facebook و Twitter اختصاصی نیست
 • گپ بزنید تا بتوانید هر وقت رونوشتهای گپ را ارسال کنید
 • ویدئو برای ارسال فیلم و تعبیه شده
 • صوتی زیرا در بعضی مواقع ، گوش دادن بیشتر از خواندن معنی دارد

رئوس مطالب قالب های ارسال وردپرس

چگونه در مورد ما عمیق تر تحقیق کنیم و بدانیم که با هر یک از قالب های پست فوق می توانید به چه چیزی برسید.

قالب ارسال استاندارد

اگر تاکنون از WordPress برای انتشار یک پست استفاده کرده اید ، جزء معدود خوش شانسانی هستید که از قالب استاندارد ارسال استفاده کرده اید. چقدر خوش شانس هستید در کردار. این قالب ارسال شده است پیش فرض قالب ارسال برای همه پست ها ما می توانیم به عنوان آن فکر کنیم قالب پست ابتدایی فرمت های پست پشتیبانی موضوع شما یا خیر. و چرا نباید قالب های ارسال پست را پشتیبانی کنید زیرا قسمت خوبی از تاریخ وردپرس را در اطراف خود مشاهده کرده اید?

بنابراین هر زمان که پست ایجاد می کنید – با یا بدون گالری ، فیلم ، نقل قول ، فیلم یا تصاویر – در اصل از قالب استاندارد ارسال استفاده می کنید. احتمالاً به همین دلیل آنها نام آن را به عنوان قالب استاندارد ارسال کرده اند. درست است ، و به ایجاد محتوای جالب توجه ادامه دهید تا بتوانید پایگاه خواننده خود را رشد داده و ترافیک بیشتری را به سایت وردپرس خود هدایت کنید.

آلبوم عکس

چی گفتی؟ بیایید ابتدا سلفی بگیریم؟ همه ما عاشق عکس هستیم ، مگر نه؟ ما عاشق نمایش بدنهای تابستانی ، سفرهای عجیب و غریب ، دوستان حیوانات ، لیوان استارباکس با نام های اشتباه ، جدیدترین اسباب بازی در شهر هستیم و اگر اینستاگرام آنقدر محبوب نبود ، می توانستم ادامه دهم و بعد از آن.

حدس بزن چی شده؟ وب سایت شما می تواند از اسپلش رنگ نیز استفاده کند. اگر مایل به اضافه کردن یک گالری به عنوان پست WordPress هستید ، می توانید به قالب پست گالری تکیه کنید. فقط فراموش نکنید که تصاویر خود را به درستی برچسب گذاری کنید و برچسب alt را اضافه کنید. من می شنوم که این نوع چیزها برای سئو وردپرس بسیار عالی است.

گذشته از

چندی پیش ، من در جایی خواندم که می توانید از بخش نظرات خود برای الهام بخشیدن به نوشتن مطالب بسیار جذاب بدنبال آن باشید. به چیزی شبیه به این می رود: یک نظر عالی (یا دو) پیدا کنید و یک پست بحث و گفتگو در اطراف آن ایجاد کنید. رانش مرا بدست آور?

خوب ، شما می توانید با استفاده از قالب ارسال نقل قول به این نظر مراجعه کنید ، یک پست استاندارد 4000 کلمه ای بنویسید یا به این نکته اشاره کنید که به خوانندگان خود اهمیت می دهید با کنار گذاشتن دقیق. علاوه بر این ، قرار است به کنار یک مقدار اطلاعات اضافی ارائه شود – چیزی طولانی تر از نقل قول ، اما کوتاهتر از یک پست استاندارد.

قالب ارسال چت

حال چرا کسی می خواهد متن چت را در وبلاگ خود تنظیم کند؟ با کمال تعجب ، دلایل زیادی وجود دارد. سه نفر بلافاصله به ذهن می آیند. شاید مایل باشید موارد پشتیبانی پشتیبانی خود را به نمایش بگذارید و یک جلسه چت اخیر بین شما و مشتری خوشحال کننده ارسال کنید. مشتریان نیز کار می کنند ، اما “سلام شما ، در اینجا متن چت وجود دارد که نشان می دهد من به عنوان مشتری من از جهنم حمایت می کنم!”

شاید شما چند روز پیش هک شده باشید و حالا دیگر نمی توانید بخوابید تا زمانی که بچه هایی را که کشتی خود را در حال غرق شدن بودند ، پشتیبانی نکردند. OMG ، چه کس دیگری در حال فکر کردن است تایتانیک? به هر حال ، شما متن چت را بارگیری می کنید (آنها در واقع به شما امکان می دهند یک نسخه از طریق ایمیل برای خودتان ارسال کنید) و از پشت بام فریاد بزنید. آنها شما را می شنوند و قول می دهند که شما یک کیک تولد بخرم ، اما شما پیگیری نمی کنید زیرا دنیا به دور شما نمی چرخد ​​و شما یک غاز دیگر برای سرخ کردن دارید.

شاید این غاز دیگر خواسته ناگهانی و غیرقابل کنترل شما برای انتشار یکی از نمایشنامه هایی باشد که شما در مدرسه راهنمایی دوست داشتید. نکته این است که ، این موارد در میان روشهای زیادی وجود دارد که می توانید قالب ارسال چت را به خوبی استفاده کنید.

قالب ارسال پیوند

اینترنت مکانی کاملاً متبحر است که شما قبول خواهید کرد. شما می توانید در هر زمان معینی وارد یک گنج گنج شوید. من هستم طلسم برخورداری از منبعی که می دانید خوانندگان شما را به سمت آسمانهای مرتفع سوق می دهد. چه کار کنیم؟ می توانید صفحه را علامت گذاری کنید ، بعداً به آن برگردید و منبع مشابهی ایجاد کنید ، اما همه ما می دانیم که چگونه این کار پیش می رود. نیازی به گفتن نیست ، در زمان بازگشت ، منابع بزرگ شما ممکن است اخبار قدیمی یا غیر موجود باشند.

اگر برای زمان فشار آورده اید ، یا نمی توانید منبع مشابهی ایجاد کنید ، می توانید با اشتراک گذاری گنج جدید یافت شده خود در وبلاگ خود ، خوانندگان خود را ترجیح دهید. چطور؟ به سادگی از قالب ارسال لینک استفاده کنید. فقط عنوان پیوند ، URL را اضافه کنید و “لینک” را از آن انتخاب کنید قالب منو. اوه صبر کنید ، در صورت تمایل می توانید توضیحات خود را اضافه کنید.

قالب ارسال تصویر

قالب ارسال تصویر Wprth 1000 Word است

یک تصویر 1000 کلمه صحبت می کند ، درست است?

به شما امکان می دهم بفهمید که فرمت ارسال تصویر توسط خودتان چه می کند. معامله؟ عالی.

قالب ارسال ویدیو

آیا شما فکر نمی کنید که چند نفر فیلم را بصورت آنلاین تماشا می کنند؟ اخیرا تحقیق توسط Hubspot – بله ، این افراد بازاریابی ورودی – آشکار می کنند که یک سوم از فعالیت های آنلاین صرف تماشای فیلم می شود. بگو چی؟ دوست من این یک چهره حیرت انگیز است اگر قصد سوار شدن را دارید ، چند واقعیت دیگر وجود دارد:

 • اگر ویدیویی را در صفحه فرود خود دارید می توانید نرخ تبدیل خود را 80٪ افزایش دهید,
 • حدود 92٪ از کاربران تلفن همراه فیلم ها را با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارند,
 • اگر خون شما هنوز عجله نمی کند ، 90٪ از کاربران می گویند فیلم های محصول در روند تصمیم گیری مفید هستند ، و
 • به گفته یوتیوب ، میزان مصرف ویدیو موبایل هر سال 100 درصد افزایش می یابد

آیا امروز یک فیلم تماشا کرده اید؟ دقیقا نظر من! نه؟ شما احتمالاً قبل از پایان روز یکی را تماشا خواهید کرد. من می توانم این آمار را در تمام طول روز بر روی صورت شما پرتاب کنم ، اما نکته این است: فیلم خوب است. پسر خوبی که در پشت پرده The Dollar Beard Club است ، روی ویدیوها می زند تا یک مارک چند میلیون دلاری بسازد. آن شخص دیگر ViralNova ، اسم او چیست؟ اسکات؟ بله ، اسکات کسی از یوتیوب نام برد؟ YouTube حتی فیلم ها را ایجاد نمی کند. همه اینها توسط پایگاه کاربر ایجاد شده است. اوه.

به لطف قالب ارسال ویدیو می توانید از قدرت فیلم ها برای هدایت بازاریابی خود استفاده کنید. اگر به نفس بیشتر فضای اتاق نیاز دارید ، می توانید به یک راه حل صفحه فرود مانند Thrive Lead یا صفحه شخصی تلفن همراه Appy ما (ساخته شده با موضوع کامل) نگاهی بیندازید که شما را به خوانندگان خود نزدیکتر می کند..

قالب نقل قول ارسال

من به عنوان یک مسافر دیگر (خدا ، من آن کلمه را دوست دارم ؛ احساس می کند که من در یکی از آن USS هستم شرکت، پروژه کشتی های فضایی) از طریق عالم گسترده اینترنت ، اینترنت من ، تعداد خوبی از سایت های نقل قول را دیدم که وزن زیادی را به خود جلب می کند ، زیرا حدس می زنم مردم چه عاشق نقل قول ها هستند. بله ، نقل قول های انگیزشی ، نقل قول های میلیاردر ، نقل قول های چاک نوریس ، نقل قول های عاشقانه و نقل قول ها در مورد این و آن.

شاید راه اندازی یک سایت نقل قول باعث لرز شدن ستون فقرات شما شود. این یک فنجان چای شما به خودی خود نیست ، اما شاید شما دوست دارید هر از گاهی خوانندگان خود را با یک نقل قول انگیزشی الهام بخش کنید. می دانید ، چیزی مانند:

زندگی کن انگار قرار است فردا بمیرد. یاد بگیر که انگار تا ابد زنده خواهی بود. – مهاتما گاندی

شما حتی می توانید نقل قول های خود را با چند کلمه توصیف کنید زیرا – قالب ارسال نقل قول. موارد بالا نقل قول مورد علاقه من به روش است. آیا شما یک نقل قول انتخابی دارید که دوست دارید هر وقت بخواهید دور خود پرتاب کنید؟ آره؟ در نظرات به اشتراک بگذارید.

قالب ارسال صوتی

پادکست ها و کتابهای صوتی بسیار جذاب هستند زیرا شما می توانید در هر زمان و هر کجا به سخنران / نویسنده مورد علاقه خود گوش دهید. با روحیه کم؟ از نفرت فعالیت های انسانی در بازار گوش می کنید؟ نمی دانید هنگام رانندگی چه باید بکنید؟ به پادکست روشنگر گوش دهید. به برخی توصیه های WordPress نیاز دارید؟ برای شما دوستان قطعاً پادکست وجود دارد.

تقریباً برای هر موضوع زیر آفتاب پادکست و کتابهای صوتی وجود دارد ، و آنها محبوب هستند. هک ، شما حتی می توانید به عنوان نویسندگان این روزها شما را با قصه های رمان های 600 صفحه ای دوباره گوش می دهند.

کتاب های صوتی و پادکست ها محبوب هستند زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی را پخش کنید و لذت ببرید. صفحات چرخشی در اینجا جفت نمی شوند. اما چگونه ناشران آنلاین ، مانند خود ، پادکست ها و کتابهای صوتی (یا هر پرونده صوتی دیگر) خود را در مقابل شنوندگان محبوب خود قرار می دهند?

مطمئناً ، برخی ناشران به آمازون وابسته هستند. برخی دیگر توسعه دهندگان را برای نوشتن کد ویژه استخدام می کنند زیرا ، از جمله دلایل دیگر ، آنها در پول شنا می کنند. می توانید راه اندازی کنید ، با فرمت پست صوتی وردپرس اجرا کنید و داستان خود را به تمام دنیا بگویید. شاید با ما لحن آواز بخوانید ، یا از گروه مورد علاقه خود چیزی را با ما بازی کنید. یک لیست پخش حتی درست کنید ، زیرا ما می خواهیم صوتی داشته باشیم و اکنون آن را می خواهیم! باشه ، من متوقف خواهم شد.

قالب وضعیت ارسال

به روزرسانی های وضعیت دیگر ذخیره سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر نیست. آنها در هر جایی که به نظر می رسند هستند ، و وردپرس آن پرچم را با فرمت پست وضعیت بالا نگه می دارد. چیز دیگری برای گفتن در اینجا به غیر از قالب ارسال وضعیت شبیه به کنار نیست ، اما خیلی بیشتر در مورد وضعیت تک خطی ساده است. نه ، نقل قول نیست.

قالبهای ارسال در مقابل انواع ارسال

فقط بنابراین ممکن است وقتی در این دو ویژگی شانس ندارید دچار تعجب نشوید ، بگذارید تفاوت بین وردپرس را بیان کنیم قالب های ارسال و وردپرس انواع پست.

قالب های ارسال شده به شما امکان می دهند بسته به تاثیری که می خواهید بدست آورید ، پست ها را به سبک های مختلف نمایش دهید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید نقل قول های شما متفاوت از کنار شما ، ارسال تصویر شما متفاوت از پست های ویدئویی شما و غیره باشد. هنوز با پست های معمولی وبلاگ کار می کنید.

بیش از انواع ارسال وردپرس یا محتوا با توجه به انواع مارک جاکیت. یک پست وبلاگ معمولی یک نوع پست خاص است. صفحه ای در سایت وردپرس نوع دیگری از ارسال است. ناوبری شما نیز از نوع ارسال است و یک پیوست نیز وجود دارد. توسعه دهنده شما ممکن است برای اندازه گیری مناسب انواع مختلفی از پست های سفارشی مانند Portfolio ، Testimonials و محصولات را پرتاب کند.

یک چیز در اینجا آشکار است. یک نوع ارسال حول محتویات بدون پست یعنی صفحات ، منوها ، پیوستها و غیره می چرخد. قالبهای ارسال همه چیز در مورد یک ظاهر طراحی یا “قالب بندی” پست وبلاگ است ، که البته ، نوع دیگری از پست است..

وردپرس با پست و صفحه به عنوان انواع اصلی ارسال ارسال می شود. می توانید انواع پست های سفارشی خود را اضافه کنید ، و هیچ محدودیتی در رابطه با تعداد آن وجود ندارد. از زمان وردپرس 3.1 ، ما با نه قالب ارسال شد. شما نمی توانید قالب های پست خود را اضافه کنید ، اما می توانید قالب های پست موجود را در انواع پست های سفارشی خود استفاده کنید ، اما این داستان برای یک روز دیگر.

سرانجام ، انواع پست های سفارشی معمولاً در فهرست سمت چپ سرور ظاهر می شوند ، اما قالب های ارسال در ویرایشگر پست وردپرس ظاهر می شوند (بله ، صفحه ای که پست های خود را می نویسید).

به طور خلاصه ، قالب های ارسال به شما امکان کنترل بیشتر در مورد نحوه نمایش پست نوع پست دریافتش؟ خوب اکنون بیایید حرکت کنیم و کشف کنیم که چگونه می توانیم قالب های پست را در موضوع شما پشتیبانی کنیم. به یاد داشته باشید ، قالب های ارسال شده در هسته وردپرس ساخته می شوند. شما به سادگی باید آنها را در موضوع خود فعال کنید.

نحوه تنظیم قالب های ارسال وردپرس

تنظیم فرمت های پست بسیار ساده است. فقط تابعی را به لیست وردپرس اضافه کنید که فرمهایی را که می خواهید استفاده کنید ، و طلایی هستید. اگر مضمون وردپرس خود را ایجاد می کنید ، کد زیر در پرونده های function.php شما قرار می گیرد. اگر قالب های ارسال را به یک موضوع موجود اضافه می کنید ، حتماً از یک موضوع کودک استفاده کنید زیرا این کار هر زمان که موضوع خود را به روز کنید ، از سبک های سفارشی شما محافظت می کند.

با این مقدمه ، اجازه دهید این کار را انجام دهیم. با ایجاد پرونده “function.php” در فهرست فهرست خود شروع کنید ، یعنی اگر قبلاً آن را ندارید. فقط از ویرایشگر متن استفاده کنید (سلام, دفترچه یادداشت++ یا متن عالی?) برای ایجاد یک فایل متنی ساده با عنوان “توابع” با یک باز

کد زیر را به function.php اضافه کنید:

عملکرد wpexplorer_add_post_formats ()
add_theme_support ("قالبهای پسین" ، آرایه (
'آلبوم عکس',
"نقل قول",
"فیلم",
'گذشته از',
"تصویر",
'ارتباط دادن',
"وضعیت",
'سمعی',
"گپ"
))؛
}
add_action ('after_setup_theme'، 'wpexplorer_add_post_formats')؛

تغییرات را ذخیره کنید و این پرونده را در موضوع خود بارگذاری کنید.

کد فوق کلیه قالبهای پست را برای لذت شما فعال می کند. اگر پست جدیدی ایجاد می کنید ، این قالب های ارسال را در لیست دکمه های رادیویی در سمت راست ویرایشگر پست WordPress مشاهده خواهید کرد.

اگر مضمون شما از ابتدا قالبهای ارسال را پشتیبانی نمی کند ، احتمالاً باید سبک های سفارشی را برای هر قالب ارسال با استفاده از CSS اضافه کنید (و همچنین به طور بالقوه الگوهای را تغییر دهید). این چیزهای ساده ای است.

تا زمانی که موضوع شما به درستی با استفاده از عملکرد post_class برای افزودن کلاس های پست و ورودی ، می توانید عناصر را با کلاس قالب فرمت آنها هدف گذاری کنید تا CSS سفارشی را اضافه کنید. از آنجا که تابع post_class نام کلاس را اضافه می کند (مانند .قالب-نقل قول) برای ویرایش قالبهای فعال شده خود ، امکان پذیر است. تنها شرط این است که شما بیمار نیاز به دانستن اصول CSS داشته باشید.

اگر می خواهید قسمتهای الگوی خود را بطور مشروط تغییر دهید ، عملکردی به نام وجود دارد get_post_format که به شما امکان می دهد قالب فعلی پست را بازیابی کنید. به خاطر داشته باشید اگر هیچ فرمی برای ارسال وجود ندارد ، مقدار خالی را برمی گرداند.

مضامین وردپرس با قالب های ارسال

اکنون که می توانید پشتیبانی از قالبهای پست را تقریباً درمورد هر موضوعی در زیر آفتاب اضافه کنید ، چگونه می توانیم با یک لیست کوتاه از موضوعاتی که با قالب های ارسال از قبل لود شده اند ، کار شما را آسانتر کنیم؟ اگر نمی دانید CSS یا چه کسی است ، لیست برای شما نیز فوق العاده است.

موضوع Hueman وردپرس

موضوع Hueman وردپرس

Hueman یک پرسشنامه توسط Custom Customr است که برای شما به ارمغان آورده است رایگان مضمون وردپرس که مضامین رایگان و همچنین حق بیمه را برای پول خود اجرا می کند.

PressCustomizr می گوید Hueman “… مجله ای کاملاً برجسته ، پاسخگو ، با وضوح بالا و موضوع وبلاگ بدون سازش است. Hueman آنچه را که باید در مورد آن بنویسید را به روشی بصری و کاربر پسند در همه دستگاه ها ارائه می دهد. “

راستی ، مجله یا وبلاگ آنلاین شما می تواند از جادوی فرمت پست کمی استفاده کند. این کودک با پشتیبانی از تمام قالب های ارسال ارسال می شود ، و تعدادی از ویژگی های شیرین دیگر را نیز دارد که نادیده گرفتن آنها دشوار است.

قالب کل وردپرس

قالب کل وردپرس

ما در WPExplorer طراحی را جدی می گیریم ، به همین دلیل ما مضامین را ایجاد می کنیم که به آن افتخار می کنیم. مورد در مورد موضوع پاسخگو چند منظوره وردپرس Total Responsive است که کلاه گیس شما را خاموش می کند..

حرف من را برای این کار به کار نبرید ، در صورت تمایل به لیست گسترده ای از ویژگی هایی که شامل قالب های ارسال وردپرس است ، نگاهی بیندازید. علاوه بر این به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود ، فرمت های متنوع مختلف را انتخاب کنید ، Total با تنظیمات ارسال اضافی ارائه می شود که به شما امکان می دهد جنبه هایی مانند پیش زمینه پست ، فراخوانی ، رسانه ، عنوان و عنوان را در بین دیگران تغییر دهید. ارسال های شما مشتی بسته بندی می کند ، و این یک ضمانت است.

موضوع دارای امتیاز عالی 4.85 / 5.00 با تقریبا 30k مشتریان خوشحال در زمان نوشتن است. با پشتیبانی باورنکردنی همراه باشید و کاملاً اشکالی ندارد که بگویید شما در دستان ایمنی هستید. من تماشا کرده ام که این موضوع در حال رشد است ، و پسر من تحت تأثیر قرار گرفته ام یا چه چیزی.

موضوع وردپرس Matala

موضوع وردپرس Matala

اوه ، این چه زیبایی است. رنگ نام بازی است و مت مولنویگ (بله ، او آن را ساخته است) در اینجا عقب نمی ماند. Matala بیشتر با ویژگی هایی مانند شش قالب ارسال شناخته می شود (می توانید موارد بیشتری را اضافه کنید ؛ شما فقط یاد گرفتید که چگونه) ، دو قسمت ویجت ، طراحی بافت رنگی و چندین گزینه سفارشی سازی از جمله هدر های دلخواه ، گالری های تصادفی در صفحات تک تصویری و موارد دیگر. این 100٪ در WordPress.org رایگان است

موضوع وردپرس را معاشرت کنید

موضوع وردپرس را معاشرت کنید

سلام به دوستداران BuddyPress. آیا شما در جستجوی یک موضوع وردپرس هستید که به طور خاص برای شبکه های اجتماعی و سایت های اجتماعی ساخته شده است؟ اگر این یک بله است ، ما فقط موضوع را برای شما داریم. سلام به Socialize ، یکی از بهترین تم های برتر BuddyPress در بازار است.

مهمتر از همه ویژگی هایی که برای احیای سایت جامعه خود نیاز دارید ، کشتی ها را با تمام قالب های ارسال شده معاشرت کنید تا اطمینان حاصل کنید که کاربران زمان خوبی در سایت شما دارند. البته می توانید از Socialize برای ساخت هر سایت دیگری که قابل تصور باشد ، استفاده کنید زیرا 100٪ قابل انعطاف است. من دوست دارم ویژگی ها را با شما بگذرانم ، اما این پست نیست.

قالب های WordPress

قالب های WordPress

حال بیایید در مورد یک موضوع نمونه کارها صحبت کنیم که مانند هیچ کس دیگری نیست. خانمها و نجیب ها ، ما Spaces by ThemeBeans ، نویسنده و فوق العاده توسعه دهنده را معرفی می کنیم.

در محافل خلاق کار کنید؟ اگر چنین است ، شما به وضوح به موضوعی احتیاج دارید که به شما کمک می کند تا کار خود را به سبک به نمایش بگذارید. شما می توانید با استفاده از فیلم ، تصاویر ، صدا ، گالری ، نقل قول ها ، پیوندها و موارد دیگر ، خواننده را به کار یا وبلاگ خود جلب کنید و جیب آن را به کلیه شعبان جلب کنید. یک منوی کشویی سفارشی ، 19 قالب صفحه سفارشی ، داخلی گزینه های Customizer و پشتیبانی کامل از افزونه های محبوب (WooCommerce ، EDD و همه افزونه های افزونه Bean) اضافه شده است..

برای خاموش کردن …

ویژگی قالب های ارسال وردپرس به شما قدرت می دهد که همیشه برای اضافه کردن سبک کمی نیاز دارید. کمی oomph؛ کمی جادوگری به وبلاگ شما. این بسیار غم انگیز است که بسیاری از کاربران WordPress هرگز از قالب های ارسال برای شکستن یکنواختی و شارژ بیشتر پست های خود استفاده نمی کنند.

امیدواریم که این پست به شما الهام بخش باشد تا با وبلاگ خود اقدام به ایجاد جادو کنید. چیزی برای اضافه کردن به مکالمه دارید؟ لطفاً ما را در نظرات بذارید. می بینمت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map